Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (8 μέλη και 33 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Παρά τη χρόνια αποχή μου φτάνει που και που κανενα νέο στο inbox μου .
Ένα πουλάκι λοιπόν μου σφύριξε πως στην παρέα της Μιχαελας προστέθηκε πρόσφατα Ελληνίς milf και από Σάββατο μια νεα άφιξη ,ψηλή μελαχρινη λεπτή επίσης εντόπια.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Ρε παιδια αυτή η ΕΛΕΝΑ η ΕΛΕΝΗ πως λεγεται,η Βουλγαρα στη Β.Ηρακλειου δουλευει ακομα?
Μπορει καποιος να μου πει και πως είναι εμφανισιακά?
H Λίνα (Ελενα) ειναι γύρω στα 40 συμπαθητική κοντούλα , αδύνατη, ευλύγιστη και σχετικά άβυζι. Κανει όμως υπέροχο μασάζ και χρησιμοποιεί όλο της το σώμα ..  στοματικό και φουλ μέτρια πράματα .
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.983
Πόντοι
34.538
H Λίνα (Ελενα) ειναι γύρω στα 40 συμπαθητική κοντούλα , αδύνατη, ευλύγιστη και σχετικά άβυζι. Κανει όμως υπέροχο μασάζ και χρησιμοποιεί όλο της το σώμα ..  στοματικό και φουλ μέτρια πράματα .
Χρωμα μαλλιων?
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Παρά τη χρόνια αποχή μου φτάνει που και που κανενα νέο στο inbox μου .
Ένα πουλάκι λοιπόν μου σφύριξε πως στην παρέα της Μιχαελας προστέθηκε πρόσφατα Ελληνίς milf και από Σάββατο μια νεα άφιξη ,ψηλή μελαχρινη λεπτή επίσης εντόπια.

Για το casa d' irene γράφεις;; το στουντιο στα σφαγεία;;
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Πήγα στην Ελένα Δωδεκανήσου σήμερα.
4 κοπέλες.. Ονόματα δεν συγκράτησα.
Τα 2 μπάζα, 1 35άρα καλούτσικη φάνηκε και μια Θάλεια που ήταν σε δωμάτιο.

Σερίφισσα ήταν η Νίκη!
Αυτή και η Έλενα ρε παιδιά περνάνε σε δωμάτιο? Η Νίκη ήταν πολύ έξαλλα ντυμένη σήμερα και την πρότεινα να περάσουμε αλλά είπε οτι δεν περνάει ούτε αυτή, ούτε η Έλενα. Ισχύει???
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Λοιπόν συνάδελφοι μετά από ένα πρόβλημα υγείας επιστρέφω και πάλι.
Θα ήθελα να ρωτήσω για τη μαγκυ στην καμάρα για την οποία διάβασα κάπου πιο πίσω.
Κάνει φουλ πρόγραμμα; σας ευχαριστώ προκαταβολικα.
καλως επεστρεψες!!  :jerking: και  :pipa2: εχει το προγραμμα!
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Το κακο με  την Μαγγυ ειναι οτι εδω και πολυ καιρο εχει τις ιδιες (Θεοδωρα, Κατια, Μαρια, Κικη). Λιγη ανανεωση δεν βλαπτει...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: αν και η Θεοδωρα απο οτι θυμαμαι δεν ειναι πλεον εκει..
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
5
Like
1.082
Πόντοι
361
εβγαλε φωτογραφια για αγγελια διπλα στην χεστρα!!!!!!  :S  :2funny:

Στο τηλεφωνο ανεφερε οτι πεζει μονο μασαζ και οχι κατι αλλο, σε δικο της χωρο στον Ευοσμο. Ισως την κανω την δοκιμη και ας εχει προοπτικες πετσετας ...
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Στο τηλεφωνο ανεφερε οτι πεζει μονο μασαζ και οχι κατι αλλο, σε δικο της χωρο στον Ευοσμο. Ισως την κανω την δοκιμη και ας εχει προοπτικες πετσετας ...
αρχοντα περιμενουμε ενημερωση αν κανεις την προσπαθεια.. καλη σου τυχη
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Στο τηλεφωνο ανεφερε οτι πεζει μονο μασαζ και οχι κατι αλλο, σε δικο της χωρο στον Ευοσμο. Ισως την κανω την δοκιμη και ας εχει προοπτικες πετσετας ...

Εχει φωτο με εσώρουχα και δεν παίζει κάτι άλλο?Ας έβγαινε με ρόμπα ... :2funny:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Εχει φωτο με εσώρουχα και δεν παίζει κάτι άλλο?Ας έβγαινε με ρόμπα ... :2funny:

πάντως αν οι φώτο είναι αληθινές την είχα πετύχει σαν Αγγελική στης Μάρως στη Συγγρου πέρσυ τον Σεπτέμβρη. αντιγράφω ότι είχα γράψει τότε:

"Χθές που πέρασα ήταν μία Αγγελική, ελληνίδα, 22 ετών. Μου άρεσε το στυλάκι της και η κουβεντούλα μαζί της. Μέτριο ανάστημα, πολύ αδύνατη με εξέρεση μια μικρή κοιλίτσα, στήθος 2άρη στητό-στητό.
Μασάζ απαλό αισθσιακό, προφορικά άψογα, κυρίως θέμα δεκτική με καλή συμετοχή ( δε κράτησα και πολύ γιατί σχεδόν με τελείωσε στα εισαγωγικά) και αρκετά στενή"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom