Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
415
Like
1.412
Πόντοι
201
Καλα ρε ιεροσυλοι ,ειστε μασατζηδες και δεν ξερετε το βυζαντιο? Που φορτωνετε τα κορασια..απαραδεκτον για πρακτορες..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.917
Πόντοι
2.356
Φίλε επειδή στη Μαριάννα-Παναγιώτης είμαι πιστοποιημένος, αλλά έχω καιρό να πάω, πες μου σε παρακαλώ τι εστί Κατερίνα; Τι άλλο έχει. Να είσαι καλά.
Μπάρμπα γατουλη ξανά έλα τον Σεπτέμβριο μεταξεταστεος:2funny:
Πρώτον π είσαι χαμένος τόσο καιρό δεύτερον καλό το Κατερίνακι :wink:
Κ τρίτο έχει κ άλλες καλές Για σένα η Μαριάννα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vlc

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
79
Like
178
Πόντοι
0
Στο fb, βγαινει διαφήμιση για spa massage, κάπου στην Βασιλίσσης Όλγας. Λέει πως ειναι καινούργιο.
Ξέρει κανείς κάτι;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
119
Like
322
Πόντοι
21
Διαγραφεις απ το μενου τη συνδρομη
Κάνει διαγραφή αλλά επιβεβαίωσε το γιατί όταν σταμάτησα την δίκη μου τον επόμενο μήνα χρεώθηκα κανονικά και έστειλα mail για να μου το κόψουν . Επίσης αν είσαι κάτοχος iPhone στο προφίλ σου στο πεδίο subscription να ξέρεις ότι η συνδρομή θα εμφανίζεται ως ανενεργή για ένα έτος από την ημερομηνία που θα το σταματήσεις και μετά θα εξαφανιστεί
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
415
Like
1.412
Πόντοι
201
Κάνει διαγραφή αλλά επιβεβαίωσε το γιατί όταν σταμάτησα την δίκη μου τον επόμενο μήνα χρεώθηκα κανονικά και έστειλα mail για να μου το κόψουν . Επίσης αν είσαι κάτοχος iPhone στο προφίλ σου στο πεδίο subscription να ξέρεις ότι η συνδρομή θα εμφανίζεται ως ανενεργή για ένα έτος από την ημερομηνία που θα το σταματήσεις και μετά θα εξαφανιστεί
Ολα αυτα τα δουλευω γενικα με pre paid..οχι πιστωτικη..πρεπει να βαλω ποσο για να βρουν να χρεωσουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
539
Like
1.552
Πόντοι
206
μας εχετε σπασει τα αρχιδια με τις μλκιες σας εδω μεσα...γαματε το νημα για να λετε πιπες για τιντερ βυζαντια και ρωμαικη αυτοκρατορια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom