Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (6 μέλη και 52 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.727
Πόντοι
3.786
Αν είναι να στην παίξει ο Μουγκοθοδωρος τράβα μια μαλακία που είναι και τσάμπα.
Ούτε η φλυαρία βέβαια είναι καλή,γιατί χαλάει το χαλαρό και αισθησιακό κλίμα.Χρειάζεται μέτρο,και λίγη καυλάντα είναι το αλατοπίπερο.
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
77
Like
174
Πόντοι
0
Που ήταν αυτή η 25χρονη;
Να σου απαντήσω όπως απαντάς σε όλους;
Όχι, δεν θα σου απαντήσω με το στυλ σου
Μιλούσαμε για το μαγαζί της Μαριάννας. Είναι πριβέ.εκει είναι η Κατερίνα
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
470
Πόντοι
21
Ρε φίλε σε στοιχειωδώς απλά ελληνικα αυτό που γράφεις είναι η επιτομή της αντίφασης

λες ότι τιμαει αυτά που πληρώνεις δηλαδή τα 50 ευρώ Αλλά και πάλι λες ότι αυτά τα 50 ευρώ είναι πολλά

πληρώνεις παραπάνω από αυτό που θα έπρεπε. Πληρώνεις παραπάνω από τις υπηρεσίες που σου πσρεχει. Άρα δεν αξίζει τα 50 ευρώ
Δεν είναι αντίφαση. Λέγεται. Παράδειγμα: "Πήρα ένα κοστούμι 300 €. Πολλά ρε πούστη μου, αλλά τα αξίζει τα λεφτά του." Έτσι λοιπόν μπορούμε να πούμε " παίρνει 50, είναι πολλά ,αλλά τα τιμάει" , που σημαίνει δεν κοροϊδεύει την ιδρώνει τη φανέλα. Δώσε τώρα ένα τηλέφωνο από καμιά φοιτήτρια (μη επαγγελματια) για το μάθημα. Ξέρω ότι έχεις. Περιμένω pm
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
470
Πόντοι
21
Να σου απαντήσω όπως απαντάς σε όλους;
Όχι, δεν θα σου απαντήσω με το στυλ σου
Μιλούσαμε για το μαγαζί της Μαριάννας. Είναι πριβέ.εκει είναι η Κατερίνα
Φίλε επειδή στη Μαριάννα-Παναγιώτης είμαι πιστοποιημένος, αλλά έχω καιρό να πάω, πες μου σε παρακαλώ τι εστί Κατερίνα; Τι άλλο έχει. Να είσαι καλά.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
695
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Δεν είναι αντίφαση. Λέγεται. Παράδειγμα: "Πήρα ένα κοστούμι 300 €. Πολλά ρε πούστη μου, αλλά τα αξίζει τα λεφτά του." Έτσι λοιπόν μπορούμε να πούμε " παίρνει 50, είναι πολλά ,αλλά τα τιμάει" , που σημαίνει δεν κοροϊδεύει την ιδρώνει τη φανέλα. Δώσε τώρα ένα τηλέφωνο από καμιά φοιτήτρια (μη επαγγελματια) για το μάθημα. Ξέρω ότι έχεις. Περιμένω pm
;;;
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
470
Πόντοι
21
Φακίρη τί σημαίνει αυτή η φάτσα; Πάντως εσύ περιμένω να μου στείλεις τηλέφωνο από καμιά νοικοκυρά που ζητάει ποικιλία στο σεξ.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.059
Πόντοι
34.538
Φακίρη τί σημαίνει αυτή η φάτσα; Πάντως εσύ περιμένω να μου στείλεις τηλέφωνο από καμιά νοικοκυρά που ζητάει ποικιλία στο σεξ.
Γελαω γιατι μελος με την εμπειρια και την ιστορια στο χωρο και στο σαη οπως εσυ,
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να ζηταει τηλεφωνα.
Πρεπει να εχεις τις ακρες σου και να μην εχεις τετοια αιτηματα.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
729
Like
1.768
Πόντοι
206
Να σου απαντήσω όπως απαντάς σε όλους;
Όχι, δεν θα σου απαντήσω με το στυλ σου
Μιλούσαμε για το μαγαζί της Μαριάννας. Είναι πριβέ.εκει είναι η Κατερίνα
Κοίταξε όπως έχω πει τόσα χρόνια ήξερα το σάιτ και αφορμή να ανοίξω λογαριασμό ήταν μία κοπέλα που έκλεινε ραντεβού αποκλειστικά μέσω αυτού. Ο τρόπος που απαντάω είναι γιατί μ'αρέσει να "τρολαρω" όμως όταν γνωρίζω κάτι απαντάω πολύ σοβαρά. Αν σε πείραξε κάτι που έχω πει με συγχωρείς αν και δεν έχω μιλήσει υποτιμητικά για κάποιον εδώ μέσα.
Τώρα αν είναι πριβέ το ίδρυμα και δεν έχω πρόσβαση δεν θα κάτσω να σκάσω.
Ευχαριστώ παραταύτα για την απάντηση σου.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
470
Πόντοι
21
Γελαω γιατι μελος με την εμπειρια και την ιστορια στο χωρο και στο σαη οπως εσυ,
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να ζηταει τηλεφωνα.
Πρεπει να εχεις τις ακρες σου και να μην εχεις τετοια αιτηματα.
Μεγάλε μη γελάς καθόλου. Κατοικώ εκτός πόλης και έτσι οι βόλτες και τα ξενύχτια στα μπαράκια όπου γίνονται οι γνωριμίες αυτές είναι ανύπαρκτες. Κι έτσι έχω πάρει σβάρνα τόσα χρόνια, (με σειρά) Μπουρδέλα, Στούντιο, στριπτιζάδικα, κωλόμπαρα, μασατζίδικα απλά αλλά και ανεβασμένα (Μαριάννα). Ετσι λέω "θα πεθάνω ρε πούστη μου και δε θα γαμήσω φοιτήτρια ή νοικοκυρά" Κι έτσι βγήκα στη ζητιανιά. Έτσι είναι φίλε. Βέβαια εδώ που ο χώρος είναι δημόσιος μπορεί να βοηθήσει όποιος θέλει.
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
77
Like
174
Πόντοι
0
Κοίταξε όπως έχω πει τόσα χρόνια ήξερα το σάιτ και αφορμή να ανοίξω λογαριασμό ήταν μία κοπέλα που έκλεινε ραντεβού αποκλειστικά μέσω αυτού. Ο τρόπος που απαντάω είναι γιατί μ'αρέσει να "τρολαρω" όμως όταν γνωρίζω κάτι απαντάω πολύ σοβαρά. Αν σε πείραξε κάτι που έχω πει με συγχωρείς αν και δεν έχω μιλήσει υποτιμητικά για κάποιον εδώ μέσα.
Τώρα αν είναι πριβέ το ίδρυμα και δεν έχω πρόσβαση δεν θα κάτσω να σκάσω.
Ευχαριστώ παραταύτα για την απάντηση σου.
Δεκτή η εξηγηση σου, όλα καλά.
 

bahas19

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
27
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Ξέρετε αν στο dames παίζει κάτι καλό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom