Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (10 μέλη και 42 επισκέπτες)

xistiss

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς γιατί έκλεισα τα luxury στον Εύοσμο και στην Μοναστηριού;
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
179
Like
420
Πόντοι
21
Μπορεί να γίνει μια ανακεφαλαίωση-σύνοψη έστω και σε πμ ποια ιδρύματα προσφέρουν πετσέτα και ποια το πάνε μέχρι μπριτζόλα?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
5
Like
12.772
Πόντοι
3.786
Τους την έπεσε η αστυνομία...
Εδώ λειτουργούν μπριζολάδικα απρόσκοπτα,και έκλεισαν το φραπεδάδικο.Αυτά θέλουν λάδωμα,δυστυχώς.Ελαιοτριβείο ήταν,ας έδινε λιγάκι.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
5
Like
12.772
Πόντοι
3.786
Ρε μάγκες αυτό το zesi spa τις πατσαβουρες που έχει αίσχος..Να πληρώσεις 60 ευρώ που ούτε 1000 να σου έδιναν δεν τις πηδουσες.. Χοντρές που βρωμάνε..μακριά απ αυτό το μαγαζί
Παλιότερα εκεί η Λάουρα ήταν πολύ όμορφο μωρό με κορμάρα.Αληθεύει ότι ανέλαβε τηλεφωνήτρια με την κοιλιά τούμπανο;
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
0
Από Εβίτα πέρασε κανένας πρόσφατα στη βουλγαρη; Τι παίζει από ρόστερ;
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
68
Like
56
Πόντοι
0
Παλιότερα εκεί η Λάουρα ήταν πολύ όμορφο μωρό με κορμάρα.Αληθεύει ότι ανέλαβε τηλεφωνήτρια με την κοιλιά τούμπανο;
Ναι ισχύει εγώ όταν μιλήσαμε στο τηλέφωνο και μετά που πήγα από εκεί δούλευε ως τσατσά πλέον με τη κοιλιά τούρλα.. Τον Ιούνιο την είχα πάρει Εγνατιας στο dames και από εκεί την είχα ψιλιαστει ότι είναι έγκυος.. Παρ όλα ταύτα όλες οι υπόλοιπες είναι αίσχος κ ψιλοβρωμανε μερικές.. αυτά για zesi spa
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
552
Like
1.608
Πόντοι
206
Ναι ισχύει εγώ όταν μιλήσαμε στο τηλέφωνο και μετά που πήγα από εκεί δούλευε ως τσατσά πλέον με τη κοιλιά τούρλα.. Τον Ιούνιο την είχα πάρει Εγνατιας στο dames και από εκεί την είχα ψιλιαστει ότι είναι έγκυος.. Παρ όλα ταύτα όλες οι υπόλοιπες είναι αίσχος κ ψιλοβρωμανε μερικές.. αυτά για zesi spa
Πηγα Ζεσι σπα προηγουμενη εβδομαδα ...Με λιγο παρακαλητο ...πηρα λαουρα ...αλλα ο χωρος και η ολη φαση για τον πεο! Και πριν ρωτησει κανεις...ΝΑΙ την πηρα με την κοιλια τουρλα!
ΝΑΙ το γουσταρα!
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
61
Like
28
Πόντοι
0
Πέρασμα από Ανίτα/Βάνα με Έμμυ.Κάποιοι ίσως πουν ότι έχει παραπάνω κιλά, εγώ τη βρήκα πολύ όμορφη κορασίδα. Δεύτερο μέρος από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει. Έχω δει να λένε και κακά λόγια για την εν λόγω. Πρωτού ανοίξει κουβέντα θα πω ότι σημασία έχει και με ποια κάνεις το κλικ. Και από την πλευρά σου και από την πλευράς της. Για αυτό και αν ποτέ μου λένε να προτείνω δε λέω η τάδε είναι καλή/κακή αλλά με την τάδε ΠΕΡΑΣΑ ΕΓΩ καλά/κακά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom