Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
416
Like
1.418
Πόντοι
201
Καλα ρε ιεροσυλοι ,ειστε μασατζηδες και δεν ξερετε το βυζαντιο? Που φορτωνετε τα κορασια..απαραδεκτον για πρακτορες..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Φίλε επειδή στη Μαριάννα-Παναγιώτης είμαι πιστοποιημένος, αλλά έχω καιρό να πάω, πες μου σε παρακαλώ τι εστί Κατερίνα; Τι άλλο έχει. Να είσαι καλά.
Μπάρμπα γατουλη ξανά έλα τον Σεπτέμβριο μεταξεταστεος:2funny:
Πρώτον π είσαι χαμένος τόσο καιρό δεύτερον καλό το Κατερίνακι :wink:
Κ τρίτο έχει κ άλλες καλές Για σένα η Μαριάννα
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
79
Like
180
Πόντοι
0
Στο fb, βγαινει διαφήμιση για spa massage, κάπου στην Βασιλίσσης Όλγας. Λέει πως ειναι καινούργιο.
Ξέρει κανείς κάτι;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
120
Like
326
Πόντοι
21
Διαγραφεις απ το μενου τη συνδρομη
Κάνει διαγραφή αλλά επιβεβαίωσε το γιατί όταν σταμάτησα την δίκη μου τον επόμενο μήνα χρεώθηκα κανονικά και έστειλα mail για να μου το κόψουν . Επίσης αν είσαι κάτοχος iPhone στο προφίλ σου στο πεδίο subscription να ξέρεις ότι η συνδρομή θα εμφανίζεται ως ανενεργή για ένα έτος από την ημερομηνία που θα το σταματήσεις και μετά θα εξαφανιστεί
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
67
Like
26
Πόντοι
0
Και σε εμένα ήρθε ειδοποίηση. Πρέπει να είναι πονηρουλικο spa..
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
416
Like
1.418
Πόντοι
201
Κάνει διαγραφή αλλά επιβεβαίωσε το γιατί όταν σταμάτησα την δίκη μου τον επόμενο μήνα χρεώθηκα κανονικά και έστειλα mail για να μου το κόψουν . Επίσης αν είσαι κάτοχος iPhone στο προφίλ σου στο πεδίο subscription να ξέρεις ότι η συνδρομή θα εμφανίζεται ως ανενεργή για ένα έτος από την ημερομηνία που θα το σταματήσεις και μετά θα εξαφανιστεί
Ολα αυτα τα δουλευω γενικα με pre paid..οχι πιστωτικη..πρεπει να βαλω ποσο για να βρουν να χρεωσουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

SirLancelot

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιαν 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
19
Like
2.787
Πόντοι
1.196

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Τέλικα δοκίμασε κανείς massage 4 you να μας πει αν παίζει τίποτα
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
972
Κριτικές
18
Like
3.486
Πόντοι
5.585
Παιδια η Εύα το καυλοπούτανο που δούλευε στο Luxury ξέρουμε που δουλεύει τώρα και με τι όνομα?
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
771
Like
1.861
Πόντοι
206
Πολύ νέκρα στο νήμα. Κανένας δεν πάει στα ελαιοτριβεία; Κανονίστε μάγκες να κλείσουν τα μαγαζιά λόγω αναδουλειάς.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
344
Like
1.541
Πόντοι
201
Πολύ νέκρα στο νήμα. Κανένας δεν πάει στα ελαιοτριβεία; Κανονίστε μάγκες να κλείσουν τα μαγαζιά λόγω αναδουλειάς.
Πήγα εγώ ρε οαρης. Κρυσταλ
Έλλειπε η νεφέλη και η ίριδα.
Είχε Ραφαέλα μια καινούργια μέτρια που την είδα στο σαλόνι όνομα δε θυμάμαι την Κασσανδρα και την μπελα.
Κράζω αλλά πήγα με σκοπό να κάνω ότι είναι λόγω πιεστικής εβδομάδας. Χάσαμε και με τα λήκια. Τέλος πάντων. Πέρασα με μπελα. Από τις αλλες καμία.
Ρε μπελονατασα πως σε λένε αν διαβάζεις ρε κορίτσι μου κόψε τις πλαστικές και τις μλκς γιατί έγινες σαν τον Σταλόνε. Τρόμαξα ρε μλκ. Οφείλω να πω ότι βελτιώθηκε μάγκες στις υπηρεσίες. Καμία σχέση με βενους η αρχές εδώ. Τσαλακώθηκε θα έλεγα. Μασαζάκι καλό αφού την είπα πως και βάζεις δύναμη εσυ πιο χαλαρά έκανες και γέλασε. Δεύτερο μέρος μένει με στριγκακι και αφήνει πιασίματα. Αρκετά αισθησιακή. Μου είπε για γλύψιμο όμως κ γέλασα. Κάποτε το παίζε σιχασιάρα και μικροβιοφοβικη τώρα βαράτε παλικάρια. Έτσι είναι ο ανταγωνισμός. Όταν ήταν μόνη στο βενους ήθελε έξτρα για να την πιάσεις τον κωλο
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
771
Like
1.861
Πόντοι
206
Πήγα εγώ ρε οαρης. Κρυσταλ
Έλλειπε η νεφέλη και η ίριδα.
Είχε Ραφαέλα μια καινούργια μέτρια που την είδα στο σαλόνι όνομα δε θυμάμαι την Κασσανδρα και την μπελα.
Κράζω αλλά πήγα με σκοπό να κάνω ότι είναι λόγω πιεστικής εβδομάδας. Χάσαμε και με τα λήκια. Τέλος πάντων. Πέρασα με μπελα. Από τις αλλες καμία.
Ρε μπελονατασα πως σε λένε αν διαβάζεις ρε κορίτσι μου κόψε τις πλαστικές και τις μλκς γιατί έγινες σαν τον Σταλόνε. Τρόμαξα ρε μλκ. Οφείλω να πω ότι βελτιώθηκε μάγκες στις υπηρεσίες. Καμία σχέση με βενους η αρχές εδώ. Τσαλακώθηκε θα έλεγα. Μασαζάκι καλό αφού την είπα πως και βάζεις δύναμη εσυ πιο χαλαρά έκανες και γέλασε. Δεύτερο μέρος μένει με στριγκακι και αφήνει πιασίματα. Αρκετά αισθησιακή. Μου είπε για γλύψιμο όμως κ γέλασα. Κάποτε το παίζε σιχασιάρα και μικροβιοφοβικη τώρα βαράτε παλικάρια. Έτσι είναι ο ανταγωνισμός. Όταν ήταν μόνη στο βενους ήθελε έξτρα για να την πιάσεις τον κωλο
Ήταν δεκτική για κλαρίνο ή για να την γλείψεις εσύ γιατί το δεύτερο το έχω πάρει εδώ και χρόνια εκεί μέσα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.161
Κριτικές
5
Like
12.736
Πόντοι
3.786
Ήταν δεκτική για κλαρίνο ή για να την γλείψεις εσύ γιατί το δεύτερο το έχω πάρει εδώ και χρόνια εκεί μέσα.
Αυτά ρε rival δεν τα ρωτάνε δημόσια για τα φραπεδάδικα,αλλά σε pm.Μη βάζετε αυτογκόλ.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
416
Like
1.418
Πόντοι
201

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.161
Κριτικές
5
Like
12.736
Πόντοι
3.786
Οχι τιποτε αλλο,κινδυνευουν και με απολυση..:2funny:
Με απόλυση κινδυνεύουν όσες τον τρώνε κανονικά,όπως το Βανεσσάκι καυλάκι που ήταν μετά βιζιτάκι για ένα μικρό διαστηματάκι.Παρόλα αυτά σε pm καλύτερα για όσες παίρνουν στο στόμα το "μικρόφωνο".
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
771
Like
1.861
Πόντοι
206
Με απόλυση κινδυνεύουν όσες τον τρώνε κανονικά,όπως το Βανεσσάκι καυλάκι που ήταν μετά βιζιτάκι για ένα μικρό διαστηματάκι.Παρόλα αυτά σε pm καλύτερα για όσες παίρνουν στο στόμα το "μικρόφωνο".
Που χάθηκε και αυτό το κορίτσι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom