Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

zeronimo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λόγο εργασιών όπου έχω να κάνω στο Κιλκίς θα επισκεφτώ το εκεί μαγαζί αύριο… και θα σας πω εντυπώσεις και ότι άλλο βγει
Τελικά δεν είπες εντυπώσεις πήγες τι έκανες; Είμαι και εγώ Σέρρες κοντά και θα πάω για κάτι δουλειές και λέω να περάσω, αξίζει;
 

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
32
Like
62
Πόντοι
0
δεν υπαρχει πλακα εκανα
Μαγκεs τσαμπα τρολαρεται ......ετσι που κανεται η στιχομυθυα του νηματοs δεν αποκτα καθ'ολου ενδιαφερον.... Αφειστε τα αυτα και δωστε γνωση στο νημα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.998
Κριτικές
37
Like
5.718
Πόντοι
5.595
ΓΚΆΛΟΠ... Spa body free ή massagio? Ποιο έχει μεγαλύτερη ποικιλία σε κορίτσια? Και τί υπηρεσίες προσφέρει το καθένα? Τα φώτα σας για να δω σε ποιο θα πάω

ΓΚΆΛΟΠ... Spa body free ή massagio? Ποιο έχει μεγαλύτερη ποικιλία σε κορίτσια? Και τί υπηρεσίες προσφέρει το καθένα? Τα φώτα σας για να δω σε ποιο θα πάω
Εξαρτάται τι ζητάς! Αν θέλεις και σεξ, τότε πας Body Free. Ήμουν πελάτης του Νίκου και πάντα στο χώρο που διατηρούσε στη Καραμανλή είχε και το κομμάτι του σεξ σε πρόγραμμα. Το massagio δεν το ξέρω, κάποιοι έχουν πει ότι παίζει "πετσέτα"...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
21
Like
2.757
Πόντοι
1.436
Εξαρτάται τι ζητάς! Αν θέλεις και σεξ, τότε πας Body Free. Ήμουν πελάτης του Νίκου και πάντα στο χώρο που διατηρούσε στη Καραμανλή είχε και το κομμάτι του σεξ σε πρόγραμμα. Το massagio δεν το ξέρω, κάποιοι έχουν πει ότι παίζει "πετσέτα"...
Δεν τρως πετσέτα στο Massagio, ακόμη και την πρώτη φορά που πήγα απλά ξάπλωσα ολόγυμνος στο κρεβάτι και όλα πήραν τον δρόμο τους.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
636
Like
1.453
Πόντοι
206
Δεν τρως πετσέτα στο Massagio, ακόμη και την πρώτη φορά που πήγα απλά ξάπλωσα ολόγυμνος στο κρεβάτι και όλα πήραν τον δρόμο τους.
Χρειάζεται να ψήσουμε καφέ ή θα μας πείς λεπτομέρειες για το τι έγινε στον δρόμο;
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
61
Like
44
Πόντοι
0
Γνώμη για dames κάποιος τελευταία;Πρέπει ν έχει χαλάσει πολύ...
 

Scaniolas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
31
Like
76
Πόντοι
0
Τελικά άλλα ρωτάς εδώ, άλλα απαντάει ο καθένας. Για Εμφάνιση ήθελα τα φώτα σας. Όχι αν θα χώσω ή όχι. Τέλος πάντων. Πήγα massagio στα τυφλά. 3 κοπέλες παρούσες. Χαρά, γλυκιά πιτσιρίκα αλλά μπαμπάτσικια, Αντριάνα γύρω στα 28-30 όπως την έκοψα ξανθιά και μια ακόμα με όμορφο πρόσωπο αλλά δεν θυμάμαι όνομα. Επιλογή Αντριάνας. Ο χώρος πεντακάθαρος. Πρώτο μέρος αρκετά καλό με σωστή πίεση για χαλάρωμα. Δεύτερο μέρος, η ρόμπα που φορούσε έκρυβε εκπλήξεις. Παίζει η μπιροκοιλιά μου να ήταν μικρότερη. Και βυζιά μεγάλα αλλά στην κατιούσα.. Τουλάχιστον έκανε καλό φραπέ. 50€
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
54
Like
106
Πόντοι
0
Vana, αν διαβάζεις, μια γνώμη: το προσωπικό στο μαγαζί θέλει ανανέωση. Και να αποκτήσει χαρακτήρα και συγκεκριμένη κατεύθυνση.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
636
Like
1.453
Πόντοι
206
Τελικά άλλα ρωτάς εδώ, άλλα απαντάει ο καθένας. Για Εμφάνιση ήθελα τα φώτα σας. Όχι αν θα χώσω ή όχι. Τέλος πάντων. Πήγα massagio στα τυφλά. 3 κοπέλες παρούσες. Χαρά, γλυκιά πιτσιρίκα αλλά μπαμπάτσικια, Αντριάνα γύρω στα 28-30 όπως την έκοψα ξανθιά και μια ακόμα με όμορφο πρόσωπο αλλά δεν θυμάμαι όνομα. Επιλογή Αντριάνας. Ο χώρος πεντακάθαρος. Πρώτο μέρος αρκετά καλό με σωστή πίεση για χαλάρωμα. Δεύτερο μέρος, η ρόμπα που φορούσε έκρυβε εκπλήξεις. Παίζει η μπιροκοιλιά μου να ήταν μικρότερη. Και βυζιά μεγάλα αλλά στην κατιούσα.. Τουλάχιστον έκανε καλό φραπέ. 50€
Δυο απαντήσεις είχες συνάδελφε και οι δυο ήταν για Body free και εσύ το έριξες στο massagio.
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
471
Like
1.308
Πόντοι
201
Τελικά άλλα ρωτάς εδώ, άλλα απαντάει ο καθένας. Για Εμφάνιση ήθελα τα φώτα σας. Όχι αν θα χώσω ή όχι. Τέλος πάντων. Πήγα massagio στα τυφλά. 3 κοπέλες παρούσες. Χαρά, γλυκιά πιτσιρίκα αλλά μπαμπάτσικια, Αντριάνα γύρω στα 28-30 όπως την έκοψα ξανθιά και μια ακόμα με όμορφο πρόσωπο αλλά δεν θυμάμαι όνομα. Επιλογή Αντριάνας. Ο χώρος πεντακάθαρος. Πρώτο μέρος αρκετά καλό με σωστή πίεση για χαλάρωμα. Δεύτερο μέρος, η ρόμπα που φορούσε έκρυβε εκπλήξεις. Παίζει η μπιροκοιλιά μου να ήταν μικρότερη. Και βυζιά μεγάλα αλλά στην κατιούσα.. Τουλάχιστον έκανε καλό φραπέ. 50€
Ημερομηνια ; ποτε πηγες;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
179
Like
176
Πόντοι
1
Αυτό τι μαγαζί είναι;;
Στο πανόραμα
 

Συνημμένα

  • IMG_2500.png
    IMG_2500.png
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 8

pappap

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
Sto body free spa παίζει μασάζ με φραπα? Δεν με ενδιαφερει μπριζόλα... Φένεται τίμια αυτή στο σποτακι.. αν ναι τιμή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom