Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.595
Πόντοι
206
Sto body free spa παίζει μασάζ με φραπα? Δεν με ενδιαφερει μπριζόλα... Φένεται τίμια αυτή στο σποτακι.. αν ναι τιμή?
Ότι θέλει ο πελάτης δεν σε βάζουν να φας μπριζόλα με το ζόρι
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.585
Πόντοι
3.786
Πήγε κανείς πρόσφατα στο Golden Spa?Ποιες αξίζουν για φραπέ;
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πήγε κανείς πρόσφατα στο Golden Spa?Ποιες αξίζουν για φραπέ;
Η Ναταλία αξίζει σίγουρα για εμένα (παλιά Δανάη). Όταν ξεκίνησε η Βικτώρια την είχα δοκιμάσει, αλλά στον φραπέ δεν έλεγε πολλά γιατί ήταν τα πρώτα της βήματα και ήταν διστακτική. Για κάποια άλλη δεν γνωρίζω
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0
Η Ναταλία αξίζει σίγουρα για εμένα (παλιά Δανάη). Όταν ξεκίνησε η Βικτώρια την είχα δοκιμάσει, αλλά στον φραπέ δεν έλεγε πολλά γιατί ήταν τα πρώτα της βήματα και ήταν διστακτική. Για κάποια άλλη δεν γνωρίζω
Η Δανάη με τα γυαλιά; Έκανε καλό πρόγραμμα τότε. Είχα μάθει πως σταματησε. Άρα γύρισε. Άκουσα πως παχυνε. Αληθεύει;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
179
Like
176
Πόντοι
1
Λέω να πάω στη. Εμμυ τελικά αξίζει ή όχι;;;;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.585
Πόντοι
3.786
Η Ναταλία αξίζει σίγουρα για εμένα (παλιά Δανάη). Όταν ξεκίνησε η Βικτώρια την είχα δοκιμάσει, αλλά στον φραπέ δεν έλεγε πολλά γιατί ήταν τα πρώτα της βήματα και ήταν διστακτική. Για κάποια άλλη δεν γνωρίζω
Ευχαριστώ φίλε! Μασάζ καυλωτικό ποιες κάνουν εκεί; Όχι απλό χάδι,αλλά να σε ανάβουν κιόλας.
 

Agelastoc

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση: Όταν η τσατσά δεν σε ενημερώνει από πριν, ότι στο μασατζίδικο έχει μόνο δύο γριές γύρω στα 50 , τι κάνεις; Για όσους δεν κατάλαβαν, μιλάω για ένα μέρος στην Β. Όλγας 38.
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0
Ερώτηση: Όταν η τσατσά δεν σε ενημερώνει από πριν, ότι στο μασατζίδικο έχει μόνο δύο γριές γύρω στα 50 , τι κάνεις; Για όσους δεν κατάλαβαν, μιλάω για ένα μέρος στην Β. Όλγας 38.
Ευγενικά χαιρετάς, και φεύγεις. Απλό κ σωστό
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0
Ευγενικά χαιρετάς, και φεύγεις. Απλό κ σωστό
καλημερα,αυτο ειναι το παλιο aqua
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλημερα,αυτο ειναι το παλιο aqua
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Γνωμες για ραφαελα απο crystal,
Για εμένα δεν αξίζει man κοντή όχι κάτι ιδιαίτερο εμφανισιακά μέσα δεν ξέρω αν κάνει καλό μασάζ κτλ. Αλλά από εξωτερικής εμφανίσεως δεν είναι κάτι που αξίζει.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.585
Πόντοι
3.786
Γνωμες για ραφαελα απο crystal,
Εγώ που την έχω δοκιμάσει,έχω αντίθετη άποψη.Γύρω στα 20,όμορφο πρόσωπο και ας μην είναι μοντέλο,με καλοσχηματισμένο κορμί.Πιασιματάκια όσο πρέπει με ωραία κωλάρα και βυζάκι.Δεν θα πάθεις σοκ από το μασάζ της,αλλά κάνει καλή προσπάθεια να σε καυλώσει,χωρίς υπερβολές και θεατρινισμούς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

aloha239

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση: Όταν η τσατσά δεν σε ενημερώνει από πριν, ότι στο μασατζίδικο έχει μόνο δύο γριές γύρω στα 50 , τι κάνεις; Για όσους δεν κατάλαβαν, μιλάω για ένα μέρος στην Β. Όλγας 38.
Για εμάς που θέλουμε 50 , ήταν καλές ?
 

Romantikos_001

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες μία Ναταλία στο crystal μήπως είναι η Ναταλία της Βάνας; Κανένα καινούργιο πρόσωπο στο crystal έχουμε;
 

kalamity

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μπορώ να πάω σε μασάτζιδικο χωρίς να πάρω πρώτα τηλέφωνο και να κλείσω ραντεβού; Οκ φαντάζομαι ότι μπορεί να μην υπαρχει κάποια διαθέσιμη κοπέλα και να είναι όλες με πελάτη, αλλά μπορώ απλά να μπω μέσα και να δω διαθεσιμότητα κτλ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom