Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
63
Like
142
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε crystal:
Ραφαέλα: μικρή σε ηλικια, γλυκούλα, έχει μάθει την δουλεια,ωραίο σώμα, ίσως έβαλε μερικά κιλακια τελευταία, βγάζει μια καύλα και ξέρει να ικανοποιήσει τον πελάτη, για εκτόνωση οκ.
Επίσκεψη σε vana:
Λυδία: όμορφη με όμορφο σώμα από την μέση και πάνω και μέτριο από την μέση και κάτω. Προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη και ξέρει την δουλειά της. Μιλάμε για εκτόνωση στα 50€.
Επισκεψη σε massagio:
Ισμήνη: όμορφη, σωματαρα, ως εκεί. Μέτριο α μέρος, μέτριο β. Η εμφάνιση που έχει δημιουργεί προσδοκίες αλλά ως εκεί
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
63
Like
142
Πόντοι
0

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
483
Like
1.348
Πόντοι
201
Είσαι σίγουρος για το "σίγουρα"? Θέλω να πω, αν μια κοπέλα κάνει κάτι με εσένα, δεν σημαίνει πως θα το κάνει και με εμένα.
στον πεο μας ...μην με ζαλιζεις
 

FakerSenpai

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2024
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Για κάποιον που δεν έχει δοκιμάσει γενικά το επι πληρωμή θα προτείνατε το μασάζ και αν ναι με ποια; Νιώθω ότι με άλλες φάσεις θα κομπλάρω γιατί είμαι γενικά λίγο σχεσιάκας και φοβάμαι μην μου βγει άγχος
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
63
Like
142
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Για κάποιον που δεν έχει δοκιμάσει γενικά το επι πληρωμή θα προτείνατε το μασάζ και αν ναι με ποια; Νιώθω ότι με άλλες φάσεις θα κομπλάρω γιατί είμαι γενικά λίγο σχεσιάκας και φοβάμαι μην μου βγει άγχος
Αν πάρουν χαμπάρι πως αγχώνεσαι κτλ, θα σε μαδησουν κ δεν θα το ευχαριστηθείς
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.589
Πόντοι
3.786
Καλησπέρα παίδες. Για κάποιον που δεν έχει δοκιμάσει γενικά το επι πληρωμή θα προτείνατε το μασάζ και αν ναι με ποια; Νιώθω ότι με άλλες φάσεις θα κομπλάρω γιατί είμαι γενικά λίγο σχεσιάκας και φοβάμαι μην μου βγει άγχος
Καλύτερα την πρώτη φορά να πας για μασάζ με εκτόνωση σε κάποια freelancer,για να σου φύγει το άγχος.Μετά θα πας και σε μασατζίδικο χωρίς φόβο πετσέτας.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Καλησπέρα παίδες. Για κάποιον που δεν έχει δοκιμάσει γενικά το επι πληρωμή θα προτείνατε το μασάζ και αν ναι με ποια; Νιώθω ότι με άλλες φάσεις θα κομπλάρω γιατί είμαι γενικά λίγο σχεσιάκας και φοβάμαι μην μου βγει άγχος
Στο τηλέφωνο που θα πάρεις να είσαι σίγουρος. Μόλις πας εκεί και μέχρι ξαπλώσεις στο κρεβάτι να είσαι συνεσταλμένος και μόλις πετάξει τα ρούχα και σου πιάσει τον πούτσο το κορίτσι γίνε πορνοστάρ.
 

FakerSenpai

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2024
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλύτερα την πρώτη φορά να πας για μασάζ με εκτόνωση σε κάποια freelancer,για να σου φύγει το άγχος.Μετά θα πας και σε μασατζίδικο χωρίς φόβο πετσέτας.
Θα είχες κάτι να προτείνεις φίλε ;
 

paolo200

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
28
Κριτικές
6
Like
507
Πόντοι
280
Καλησπέρα παίδες. Για κάποιον που δεν έχει δοκιμάσει γενικά το επι πληρωμή θα προτείνατε το μασάζ και αν ναι με ποια; Νιώθω ότι με άλλες φάσεις θα κομπλάρω γιατί είμαι γενικά λίγο σχεσιάκας και φοβάμαι μην μου βγει άγχος
Αν δεν εχεις δοκιμάσει το με πληρωμή, το μασάζ είναι μάλλον το ιδανικό ως πρώτη εμπειρία.

Επειδή είμαι σε παρόμοια κατηγορία με εσένα, με όποια και να κάνεις πρώτη φορά, σου έχω μία και μοναδική συμβουλή:

Πάρε ως δεδομένο ότι μπορεί να σου βγεί αγχος και απενοχοποίησε το. κλαιν.
δεν θα τη βγάλεις γκόμενα, δεν θέλεις να την εντυπωσιάσεις, είσαι εκεί για να σου παρέχει μια υπηρεσία.
αν νιώσεις άνετα μπαίνοντας, πες της το ότι γενικά αγχώνεσαι.
στην τελική δεν είμαστε ρομποτ, θέλει και λίγο χημεία. η δουλειά της είναι να τη βρει και να σου προσφέρει το χειρογλύκανο.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.589
Πόντοι
3.786
Θα είχες κάτι να προτείνεις φίλε ;
Προσωπική εμπειρία με freelancer έχω με τη Στεφανία που έρχεται από την Αθήνα και κάνει καλό edging,αλλά θα ανέβει τον Νοέμβριο.Θα της πεις στο μήνυμα ότι θες το πρόγραμμα μασάζ με edging. Έχει και νήμα:

 
Τελευταία τροποποίηση:

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Προσωπική εμπειρία με freelancer έχω με τη Στεφανία που έρχεται από την Αθήνα και κάνει καλό edging,αλλά θα ανέβει τον Νοέμβριο.Θα της πεις στο μήνυμα ότι θες το πρόγραμμα μασάζ με edging. Έχει και νήμα:

Ποιος ζεί και ποιος παθαίνει μέχρι τον Νοέμβριο ας πάει σε ένα ελαιοτριβείο να του πάρουν τα χοντράδια.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.871
Πόντοι
1.436
Ποιος ζεί και ποιος παθαίνει μέχρι τον Νοέμβριο ας πάει σε ένα ελαιοτριβείο να του πάρουν τα χοντράδια.
Ποιο ελαιοτριβείο προτείνεις παίχτη μου; Έχω ελιές ποικιλίας Arbequina σε κλώνο i-18. Που να πάω να μου "βγάλουν το λάδι;"
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Ποιο ελαιοτριβείο προτείνεις παίχτη μου; Έχω ελιές ποικιλίας Arbequina σε κλώνο i-18. Που να πάω να μου "βγάλουν το λάδι;"
Πάρε τα φράγκα από τις ελιές και πάνε φάτα με τα κορίτσια.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.589
Πόντοι
3.786
Ποιος ζεί και ποιος παθαίνει μέχρι τον Νοέμβριο ας πάει σε ένα ελαιοτριβείο να του πάρουν τα χοντράδια.
Θα είχες κάτι να προτείνεις φίλε ;
Αν δεν αντέχεις μέχρι τότε,πάνε στο Crystal.Στο σαλόνι θα σου συστηθούν. Για πρωτάρη πιστεύω η ιδανική είναι η Κασσάνδρα,που είναι η καλύτερη στο σόσιαλ και θα σε κάνει να νιώσεις άνετα.Αν είναι κλεισμένες,διαλέγεις μια εκ των Νεφέλη,Άρτεμις,Ραφαέλα,Μπέλλα,Ίριδα,με αυτήν τη σειρά προτεραιότητας.

Θα ξαπλώσεις,θα σε κάνουν μασάζ και κάποια στιγμή θα σε ρωτήσουν αν θες μασάζ σε όλο το σώμα,κάπως έτσι.Εσύ φυσικά θα το δεχτείς και μετά θα ξεκινήσει η χειρωνακτική εργασία.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.279
Like
1.330
Πόντοι
266
Αν δεν αντέχεις μέχρι τότε,πάνε στο Crystal.Στο σαλόνι θα σου συστηθούν. Για πρωτάρη πιστεύω η ιδανική είναι η Κασσάνδρα,που είναι η καλύτερη στο σόσιαλ και θα σε κάνει να νιώσεις άνετα.Αν είναι κλεισμένες,διαλέγεις μια εκ των Νεφέλη,Άρτεμις,Ραφαέλα,Μπέλλα,Ίριδα,με αυτήν τη σειρά προτεραιότητας.

Θα ξαπλώσεις,θα σε κάνουν μασάζ και κάποια στιγμή θα σε ρωτήσουν αν θες μασάζ σε όλο το σώμα,κάπως έτσι.Εσύ φυσικά θα το δεχτείς και μετά θα ξεκινήσει η χειρωνακτική εργασία.
Ξαπλωνεις ξεβρακωτος με την μία ή μετά το βγάζεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom