Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

nikos9890

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
94
Πόντοι
0
Η τύπισσα στη Αγίου Δημητρίου με το nuru δεν απαντάει καιρό τώρα. Προωθείται η κλήση. Ξέρει κάποιος κάτι?
Εστειλα mail και μου απαντησαν οτι για λιγο καιρο δε θα εχουν διαθεσιμοτητα. οποτε μαλλον θα επιστρεψει.
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
53
Like
94
Πόντοι
0
Και να ισχυει κατι τετοιο ρε φελλε ...ειναι δυνατον να το γραφεις ετσι ? χωρις βεβαια να εχεις παει στο μαγαζι και να το δεις με τα ματια σου...Με εγγραφη την Κυριακη που μας περασε την εγραψες την πατατα σου!
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΕΚΘΕΤΕΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΟ ΩΜΑ ΚΑΙ ΚΥΝΙΚΑ!
Παμε παρακατω! αναλογισου την πατατα που εγραψες !
Περασμα απο Elegance τυπικες υπηρεσιες ! τιμιο 70ρι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


6 μερες εδω μεσα και θυμηθηκες οτι ειμαστε συναδελφοι γραφοντας πατατες?
Το πιο πιθανό είναι μ είναι προβοκάτορας -ανταγωνιστής για να δημιουργηθεί θέμα στο λαοφιλές κέντρο αισθητικής !!
 

Dash2523

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2024
Μηνύματα
15
Like
60
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά, ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καμία γκομενα που έρχεται σπίτι για μασάζ και παίρνει πιπα μετά, ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Μάγκες ένα φιλαράκι με είπε ότι έπεσε πιπακι από Μπέλλα με 80....στο Crystal

Εεεεεεε όφειλα να ενημερώσω τους συναδέλφους Μ εδώ μεσα
Εδώ ρε ανόητε γράφουμε για τις στάνταρ παρεχόμενες υπηρεσίες. Όλοι θα πάνε να ζητήσουν με 80 € μία πίπα.
Επίσης ποιος μας λέει ότι δεν θέλεις να κάνεις κακό στην κοπέλα και γράφεις μια μαλακία στον αέρα.
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
483
Like
1.346
Πόντοι
201
Εδώ ρε ανόητε γράφουμε για τις στάνταρ παρεχόμενες υπηρεσίες. Όλοι θα πάνε να ζητήσουν με 80 € μία πίπα.
Επίσης ποιος μας λέει ότι δεν θέλεις να κάνεις κακό στην κοπέλα και γράφεις μια μαλακία στον αέρα.
μιλαμε για στοκο ολκης!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Dianna λέγεται αλλά είναι milf στα όρια για gilf..Γενικα φέρνει μόνο μεγαλοκοπελες και ολγας και Εγνατιας
Μια και ο λόγος για το συγκεκριμένο κατάστημα έκανα το λάθος να πάω πέρασε μία Ντάρια νομίζω τη λένε

Κατά δήλωσή της χόρευε στο λε καμπαρέ
Μου τα’κανε τσουρέκια με την πολυλογία της Και κυρίως με τα όσα έλεγε
σηκώθηκα και έφυγα στο μισάωρο
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
61
Like
44
Πόντοι
0
Μια και ο λόγος για το συγκεκριμένο κατάστημα έκανα το λάθος να πάω πέρασε μία Ντάρια νομίζω τη λένε

Κατά δήλωσή της χόρευε στο λε καμπαρέ
Μου τα’κανε τσουρέκια με την πολυλογία της Και κυρίως με τα όσα έλεγε
σηκώθηκα και έφυγα στο μισάωρο
Νταρια;Επειδή τις ξερω όλες πως ήταν και δούλευε και στο λε καμπερε;Γιατί όλες απο σώμα εκεί είναι πολύ μέτριο...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Νταρια;Επειδή τις ξερω όλες πως ήταν και δούλευε και στο λε καμπερε;Γιατί όλες απο σώμα εκεί είναι πολύ μέτριο...
Επειδή θέλω να είμαι ακριβής σε αυτό που γράφω, έγραψα κατά δήλωσή της χορευε

Έτσι όπως την έκοψα για κανένα πανηγύρι μπορεί να χόρευε
 

mobil13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας παλιός στο άθλημα νέο στο site πρόσφατη επίσκεψη στο crystal με την Άρτεμις μέτριο πρώτο μέρος όχι πολύ πίεση στο μασάζ και μετά άρχισε να με χαϊδεύει με τα νύχια της με γύρισε στο 25 καλύτερο δεύτερο μέρος τέλειομα απίστευτες βυζάρες της..
 

mobil13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Και 1 ερώτηση για Αντζελίνα τώρα Λία πήρα τηλέφωνο στην Βάνα και μου είπανε ότι έχει σταματήσει έχουμε κάποιο νέο ξέρει κάποιος κάτι Ευχαριστώ
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480

Ξέρει κανένας τίποτα για αυτή τη περίπτωση?
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1

Ξέρει κανένας τίποτα για αυτή τη περίπτωση?
Ρουμανακι στη Παπαναστασίου!τιποτα το ιδιαίτερο!καλουτσικη θα την έλεγα!είναι αυτή με το αλοσωμο
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Επίσκεψη κρυσταλ ,είχα καιρό να πάω και έλεγα να δοκιμάσω τπτ καινούργιο ,είχα ακούσει για ίριδα και λέω για να δούμε .Παρούσες Νεφέλη ,,Κασσάνδρα ,ίριδα ,και Ραφαέλα.Ρε μάγκες ποια ίριδα?Από προσωπο παίρνει 0 από εμένα .Πήγα να πάρω αυτήν καρφί και μόλις την είδα λέω Παναγία μου γι αυτήν γράφουν και διαβάζω τόσο καιρό.Παγματικά δεν πάει να έχει ότι σώμα θέλει ...Καλά Ραφαέλα ούτε καν οπότε ανάμεσα σε Κασσάνδρα και νεφελη ήμουν και πήρα για σιγουριά Νεφέλη.Ενα πράγμα θα πω γιατί τα άλλα είναι γνωστά περί απόδοσης.Σταματήστε αυτή τη βλακεία με τα 10 ευρώ για να βγάλετε ένα βρακί δεν απευθύνεσται μόνο σε στερημένα Λιγουρία.Σιγα μν σου δώσω 10 ευρώ να βγάλεις το βρακί ,σκέτο ξενερωμα λες και σε θεωρεί αγαμητο βλάκα.Κοριτσια ερχόμαστε εκεί μερικοί όχι γτ δεν γαμαμε αλλά γτ θέλουμε να μας τον παίξει κάποια και να μας κάνει μασάζ χωρίς να μας πριξει τα @@.Τοσο απλά ,άντε ηρεμήστε λίγο .
 

Parlas225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες για spaprive ξέρουμε τπτ..??βρήκα κάτι πανάρχαια μνμτα που έλεγε ότι δεν κάνουν τπτ.ακομα έτσι είναι..?η αλήθεια είναι πως είμαι καιρό στο site εδώ αλλά ακόμα δεν έχω επισκεφτεί κάποιο μαγαζί..!!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Επίσκεψη κρυσταλ ,είχα καιρό να πάω και έλεγα να δοκιμάσω τπτ καινούργιο ,είχα ακούσει για ίριδα και λέω για να δούμε .Παρούσες Νεφέλη ,,Κασσάνδρα ,ίριδα ,και Ραφαέλα.Ρε μάγκες ποια ίριδα?Από προσωπο παίρνει 0 από εμένα .Πήγα να πάρω αυτήν καρφί και μόλις την είδα λέω Παναγία μου γι αυτήν γράφουν και διαβάζω τόσο καιρό.Παγματικά δεν πάει να έχει ότι σώμα θέλει ...Καλά Ραφαέλα ούτε καν οπότε ανάμεσα σε Κασσάνδρα και νεφελη ήμουν και πήρα για σιγουριά Νεφέλη.Ενα πράγμα θα πω γιατί τα άλλα είναι γνωστά περί απόδοσης.Σταματήστε αυτή τη βλακεία με τα 10 ευρώ για να βγάλετε ένα βρακί δεν απευθύνεσται μόνο σε στερημένα Λιγουρία.Σιγα μν σου δώσω 10 ευρώ να βγάλεις το βρακί ,σκέτο ξενερωμα λες και σε θεωρεί αγαμητο βλάκα.Κοριτσια ερχόμαστε εκεί μερικοί όχι γτ δεν γαμαμε αλλά γτ θέλουμε να μας τον παίξει κάποια και να μας κάνει μασάζ χωρίς να μας πριξει τα @@.Τοσο απλά ,άντε ηρεμήστε λίγο .
Καλά όσο είναι η Νεφέλη ούτε απ έξω
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
  • Χαχα
Αντιδράσεις: miloss

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Και συ ,τι περιμενες?
Να γλειφεις τσαμπα?
Δεν είμαι τσαμπατζής, αλλά δεν πήρε μια. Και όταν πήγα μια ακόμη φορά απέτρεψε μαι άλλη κοπέλα να την πάρω και μου έκανε νόημα εννοώντας "τα βλέπεις? αυτά παθαίνει κανείς....."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom