Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
384
Πόντοι
21

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.133
Πόντοι
201
Καλησπέρα φίλε. Κάνεις λάθος. Τον χειμώνα έχει κρύο, οπότε θέλουμε μασάζ για να ζεσταθούμε.

Το καλοκαίρι έχει ζέστη, οπότε το μασάζ ανεβάζει την θερμότητα.

Οι κοπέλες το χειμώνα μπορούν να ντυθούν πιο ωραία, ενώ το καλοκαίρι με ζεστή μόνο κάνα μπλουζάκι βάζουν.

Το air-condition δεν ξέρουμε πότε το έχουν καθαρίσει, με βρώμικο αέρα μπορείς να πάθεις ζημιά
Με αυτή τη λογική δεν είναι να πηγαίνεις σε εσωτερικό χώρο το καλοκαίρι αλλά μόνο έξω......! Πού ξέρεις αν στην τράπεζα στη δημόσια υπηρεσία ή στο εστιατόριο έχουν κάνει σέρβις το air condition...?? Βρε μήπως μας κάνεις πλάκα....?
όσο για το ντύσιμο των κοριτσιών....το καλοκαίρι είναι που φοράνε λίγα ρούχα....Το χειμώνα αν θέλουν να σου κρυφτούν φοράνε χίλια δυο περιττά πράγματα........
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και για όποιον δεν κατάλαβε οι Αθηνέζοι μας πήραν στον μεζέ....
Καθόλου άδικα θα λεγα......!
 

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
54
Πόντοι
0
Ποια είναι η χρέωση να πάω και γω εκεί με πελάτη να μας τρυψουν και να κάνουμε ιδιαίτερα πραγματάκια γούτσου γουτσου?
Mπορειs kleopatea να μασ στειλειs σε προσωπικο μνμ για τιs λεπτομερειεs για το πωs μπορουμε να σε προσεγκισουμε...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Θα της άρεσες, ίσως ήθελε το γάλα απ' τα @@ σου
Μακάρι να της άρεσα αδερφέ μου αν και λίγο δύσκολο το βλέπω στην ηλικία πού είμαι έφτασα τα εξήντα. Αν ήμουν τριάντα χρόνια νεότερος ίσως να το πίστευα. Πιστεύω ότι δεν είμαι η εξαίρεση για αυτήν την κοπέλα αλλά ο κανόνας των υπηρεσιών της.
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201
Μακρια απο την Ελενη στην Βανα! Ξεπετα!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Στο κρυσταλ αξίζει διπλό Ολίβια με Ίριδα?
Αξίζει. Έχουν πολύ καλή χημεία οι δύο τους. Αυτά μου τα είπε η ίδια η Ίριδα όταν την ρώτησα για διπλό ποία κοπέλα προτιμάει.
 

Alligator35

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
69
Like
40
Πόντοι
0
Κανένα καλό που τα κάνεις όλα στείλτε παιδιά
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλησπέρα φίλε. Κάνεις λάθος. Τον χειμώνα έχει κρύο, οπότε θέλουμε μασάζ για να ζεσταθούμε.

Το καλοκαίρι έχει ζέστη, οπότε το μασάζ ανεβάζει την θερμότητα.

Οι κοπέλες το χειμώνα μπορούν να ντυθούν πιο ωραία, ενώ το καλοκαίρι με ζεστή μόνο κάνα μπλουζάκι βάζουν.

Το air-condition δεν ξέρουμε πότε το έχουν καθαρίσει, με βρώμικο αέρα μπορείς να πάθεις ζημιά
Αδερφέ αν είναι να πάθεις ζημιά από το αιρ οντισιόν μπορεί να συμβεί σε οποιοδήποτε άλλο μαγαζί π. χ. ταβέρνα, καφετέρια κτλ.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.103
Κριτικές
5
Like
12.420
Πόντοι
3.786
Αδερφέ αν είναι να πάθεις ζημιά από το αιρ οντισιόν μπορεί να συμβεί σε οποιοδήποτε άλλο μαγαζί π. χ. ταβέρνα, καφετέρια κτλ.
Έτσι είναι.Βασικά στους δημόσιους χώρους όπως είναι και τα μασατζίδικα,οι πιθανότητες είναι να έχουν συντηρηθεί.Αλλιώς μαζεύουν μούχλα και βρωμάνε,οπότε ο πελάτης δεν θα ξαναπατήσει.Τους ιδιωτικούς χώρους να φοβάστε με ιδιοκτήτες που τσιγκουνεύονται το πενηντάρικο.
 

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
104
Like
12
Πόντοι
1
Καλημέρα στην ομάδα, το κρισταλ είναι αυτό ή θα πάω και θα φάω ξύλο;
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
170
Like
268
Πόντοι
21
έλεος με το ελίτ σπα εκεί που έρχεται κάποια καλή λαδοκορη φεύγει μιλάω για Στέλλα και σοφία . έχει μια κορύνα τώρα μέτρια πράγματα
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
196
Like
337
Πόντοι
21
Καλημέρα στην ομάδα, το κρισταλ είναι αυτό ή θα πάω και θα φάω ξύλο;
Οχι ρε φιλε το Κρυσταλ ειναι Μοναστηριου απεναντι απο την εκκλησια των Αγιων Παντων...
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.103
Κριτικές
5
Like
12.420
Πόντοι
3.786
Καλημέρα στην ομάδα, το κρισταλ είναι αυτό ή θα πάω και θα φάω ξύλο;
Ξύλο θα φας!

Αυτό είναι το φραπεδάδικο:

 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.288
Like
760
Πόντοι
96
Έτσι είναι.Βασικά στους δημόσιους χώρους όπως είναι και τα μασατζίδικα,οι πιθανότητες είναι να έχουν συντηρηθεί.Αλλιώς μαζεύουν μούχλα και βρωμάνε,οπότε ο πελάτης δεν θα ξαναπατήσει.Τους ιδιωτικούς χώρους να φοβάστε με ιδιοκτήτες που τσιγκουνεύονται το πενηντάρικο.
Στο κρυσταλ, στη Βάνα κ.α. τινά δεν αεριζουν το χώρο, δεν πλένουν τις πετσέτες, δεν απολυμαίνουν τα ντους....σιγά μην συντηρούν τα κλιματιστικά!!!
 

Parlas225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Προφανως και τελος απλα προς ενημερωση και των συναδελφων
Οποτε θελεις κανε και μια βολτα απο εδω. https://thessmassage.gr/
Εξαιρετικο και ΦΘΗΝΟ μασαζ ειναι δεν ειναι καμια συναγριδα
Φαντάζομαι ότι εννοείς ότι κάνει μόνο μασάζ..!!και δεν είναι για παραπάνω..!!
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
27
Like
50
Πόντοι
0
Θα πήγαινα σήμερα για μασάζ, αλλά λέω πόσο καθαρά μπορεί να είναι με ιδρώτες, πετσέτες κτλ, αν έχουν air-condition και πόσο καθαρά μπορεί να είναι, αν έχει διάθεση η κάθε κοπέλα με τόση ζέστη και ότι δουλεύει μέσα Ιουλίου και σε τρίβει κάποια με λάδια και έχει 35 βαθμούς Κελσίου απέξω.
Εγώ πάντως έχω πάει πέρσι καλοκαίρι και με χτύπησε το air-condition και πιάστηκα στο λαιμό παρά πολύ. Γάμησετα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom