Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Rally

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2024
Μηνύματα
40
Like
71
Πόντοι
0
Ρε παιδιά με τόση ζέστη και με όλες τις κοπέλες σε μπαράκια, κλαμπακια και καφετέριες ποιος πηγαίνει για μασάζ?
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Γνωριζει καποιοs φiλοs που εχει παει ομωs να μαs πει για μια ΒΕΡΟΝΙΚΑ απο την βανα λεπτομερειεs kαι εμφανιση .
...στρουμπουλή κι αυτή. Λευκό δέρμα, καστανόξανθη, όμορφα μούτρα, ατού το στήθος της 3-4 αλλά στέκεται πολύ ψηλά. Στη Φάση μουρμουράει κάτι βρωμόλογα, έτσι για τη γκάβλα. Στο 30+20 σωστή είναι αν σ'αρέσει ο τύπος της.
 

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
54
Πόντοι
0
...στρουμπουλή κι αυτή. Λευκό δέρμα, καστανόξανθη, όμορφα μούτρα, ατού το στήθος της 3-4 αλλά στέκεται πολύ ψηλά. Στη Φάση μουρμουράει κάτι βρωμόλογα, έτσι για τη γκάβλα. Στο 30+20 σωστή είναι αν σ'αρέσει ο τύπος της.
Eυχαριστω να σε καλα .....ακουω πολλα για το Κρυσταλ .....θα κανω καταδρομικη και θα ενημερωσω
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Συναγωνιστή σε πάω αλλά το αδικείς το κορίτσι.Η Ραφαέλα είναι από τις ομορφότερες του μαγαζιού και είναι και η νεαρότερη.Με juicy σφιχτό καλοσμιλεμένο κορμί,ωραία κωλάρα και βυζάκια.Εκτός και αν άλλαξε τόσο πολύ μέσα σε ένα εξάμηνο που έχω να τη δω.Για την Άρτεμη συμφωνώ απόλυτα,είναι σεξοβόμβα με προσωπάρα.Η Νεφέλη η κορυφαία στις υπηρεσίες.
Αδερφέ μου μπορεί και να είναι όπως τα λες. Δεν την πήρα ποτέ οπότε δεν την είδα μόνο με το εσώρουχο. Στο σαλόνι μου φάνηκε ότι υστερεί σε εμφάνιση σε σχέση με τις υπόλοιπες. Πάντως γούστα είναι αυτά και γενικά είναι δύσκολή η επιλογή στο Κρισταλ καθώς έχει πολλές αξιόλογες επιλογές. Σημασία έχει να περνάμε καλά αφού πηγαίνουμε και αφήνουμε τα λεφτά μας εκεί.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
...στρουμπουλή κι αυτή. Λευκό δέρμα, καστανόξανθη, όμορφα μούτρα, ατού το στήθος της 3-4 αλλά στέκεται πολύ ψηλά. Στη Φάση μουρμουράει κάτι βρωμόλογα, έτσι για τη γκάβλα. Στο 30+20 σωστή είναι αν σ'αρέσει ο τύπος της.
Όπως ακριβώς την περιέγραψε ο συνάδελφος. Εμένα προσωπικά μου αρέσουν οι υπηρεσίες που προσφέρει αλλά και γενικά η εμφάνιση της.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πόσο πήγε το δωράκι για να την χύσεις στα βυζά;
Τίποτα παραπάνω από το πενηντάρικο αδερφε. Μάλιστα η ίδια με προέτρεψε να σηκωθώ από το μασαζοκρεβατο και να τις χυσω τα βυζια. Μήπως ήξερε ότι είμαι ο Χυσεας και ήθελε να με τιμήσει; Χα, χα, χα.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
521
Κριτικές
21
Like
2.626
Πόντοι
1.196
Ποια είναι η χρέωση να πάω και γω εκεί με πελάτη να μας τρυψουν και να κάνουμε ιδιαίτερα πραγματάκια γούτσου γουτσου?
Γούτσου γούτσου αγκαλίτσες και φιλάκια;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Τίποτα παραπάνω από το πενηντάρικο αδερφε. Μάλιστα η ίδια με προέτρεψε να σηκωθώ από το μασαζοκρεβατο και να τις χυσω τα βυζια. Μήπως ήξερε ότι είμαι ο Χυσεας και ήθελε να με τιμήσει; Χα, χα, χα.
Θα της άρεσες, ίσως ήθελε το γάλα απ' τα @@ σου
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Ποια είναι η χρέωση να πάω και γω εκεί με πελάτη να μας τρυψουν και να κάνουμε ιδιαίτερα πραγματάκια γούτσου γουτσου?
Μη τα πείς αυτά στο Κρίσταλ θα σε διώξουν τα κορίτσια. Εκεί έχει μόνο παρθένες. Εσύ κούκλα μου γιατί μας διαφεύγεις ; Πώς δουλεύεις, να σε γνωρίσουμε και εμείς;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Στο κρυσταλ αξίζει διπλό Ολίβια με Ίριδα?
Γενικά η Ολίβια κάνει αγγαρεία, την είχα πάρει και μόνη και δίδυμο με την Μπέλλα. Ειδικά στο διπλό τα έκλαψα τα πενήντα τα δικά της. Απλά έχει κρεμαστά μαστάρια με μεγάλες, απλωμένες ρώγες. Αλλά όπως έχω πει γούστα είναι αυτά. Εμένα ας πούμε η Μπέλλα μου είχε πει οτι γουστάρει διπλό με Ίριδα περισσότερο.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

sory
Γνωρίζουμε πως το τηλ. είναι απενεργοποιημένο τώρα!:grin:
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
27
Like
50
Πόντοι
0
Ρε παιδιά με τόση ζέστη και με όλες τις κοπέλες σε μπαράκια, κλαμπακια και καφετέριες ποιος πηγαίνει για μασάζ?
Εγώ πάντως μόνο το που το σκέφτομαι την ζέστη δεν πάω. Αποτοξίνωση 1 μήνα
 

Rally

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2024
Μηνύματα
40
Like
71
Πόντοι
0
Εγώ πάντως μόνο το που το σκέφτομαι την ζέστη δεν πάω. Αποτοξίνωση 1 μήνα

Θα πήγαινα σήμερα για μασάζ, αλλά λέω πόσο καθαρά μπορεί να είναι με ιδρώτες, πετσέτες κτλ, αν έχουν air-condition και πόσο καθαρά μπορεί να είναι, αν έχει διάθεση η κάθε κοπέλα με τόση ζέστη και ότι δουλεύει μέσα Ιουλίου και σε τρίβει κάποια με λάδια και έχει 35 βαθμούς Κελσίου απέξω.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.133
Πόντοι
201
Τι έχετε πάθει κάποιοι με τη ζέστη....? Τα κλιματιστικά γιατί υπάρχουν...για φιγούρα...? Άμα είναι έτσι, το χειμώνα γιατί πάτε...? Μπορεί από το κρύο να τσουτσουριάζουν οι κοπέλες και να μην καθαρίζουν τα κρεβάτια και τις πετσέτες ή να νυστάζουν και ενώ εσύ ξαπλώνεις στο μασαζοκρέβατο..αυτές να κοιμούνται στην καρέκλα..... Ε μα μερικοί το τραβάει ο οργανισμός σας...
 

Rally

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2024
Μηνύματα
40
Like
71
Πόντοι
0
Τι έχετε πάθει κάποιοι με τη ζέστη....? Τα κλιματιστικά γιατί υπάρχουν...για φιγούρα...? Άμα είναι έτσι, το χειμώνα γιατί πάτε...? Μπορεί από το κρύο να τσουτσουριάζουν οι κοπέλες και να μην καθαρίζουν τα κρεβάτια και τις πετσέτες ή να νυστάζουν και ενώ εσύ ξαπλώνεις στο μασαζοκρέβατο..αυτές να κοιμούνται στην καρέκλα..... Ε μα μερικοί το τραβάει ο οργανισμός σας...

Καλησπέρα φίλε. Κάνεις λάθος. Τον χειμώνα έχει κρύο, οπότε θέλουμε μασάζ για να ζεσταθούμε.

Το καλοκαίρι έχει ζέστη, οπότε το μασάζ ανεβάζει την θερμότητα.

Οι κοπέλες το χειμώνα μπορούν να ντυθούν πιο ωραία, ενώ το καλοκαίρι με ζεστή μόνο κάνα μπλουζάκι βάζουν.

Το air-condition δεν ξέρουμε πότε το έχουν καθαρίσει, με βρώμικο αέρα μπορείς να πάθεις ζημιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom