Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201
Καλησπερα μαγκες. με το λουξουρι τι παιζει? προσπαθω να επικοινωνησω αλλα καμια επιτυχια. εχει κλεισει?
28 μηνυματα απο 2016! δεν μου κανει εντυπωση οτι δεν μπαινεις στον κοπο να διαβασεις πιο πισω!
μασημενη τροφη θελετε ολοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ίριδα. Κρυσταλ. Όχι άψογη αλλά ωραία. Καλά στησίματα... Γονάτισμα και χύσιμο στο λαιμό. Γλείψιμο από μένα... Καλό. Όχι σούπερ.
οταν λες χυσιμο στον λαιμο? να λετε συγκεκριμενα πραγματα|! τιμες και τι παιχτηκες ακριβως! μην γραφεται αοριστα πραγματα!
 

rozgatos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
31
Like
16
Πόντοι
0
28 μηνυματα απο 2016! δεν μου κανει εντυπωση οτι δεν μπαινεις στον κοπο να διαβασεις πιο πισω!
μασημενη τροφη θελετε ολοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


οταν λες χυσιμο στον λαιμο? να λετε συγκεκριμενα πραγματα|! τιμες και τι παιχτηκες ακριβως! μην γραφεται αοριστα πραγματα!
ναι φιλαρακι μου δεν μπαινω καθε μερα. παρολα αυτα εφοσον μπηκες στον κοπο να απαντησεις θα μπορουσες να απαντησεις και στην ερωτηση μου. ευχαριστω παντως
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201
ναι φιλαρακι μου δεν μπαινω καθε μερα. παρολα αυτα εφοσον μπηκες στον κοπο να απαντησεις θα μπορουσες να απαντησεις και στην ερωτηση μου. ευχαριστω παντως
εκλεισε το μαγαζακι
 

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
104
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα, επειδη θα ανέβω Θες/κη για δουλειά υπάρχει κάποιο αξιοπρεπές μασατζίδικο; Έχω διαβάσει τόσες σελίδες αλλά δεν έχω βγάλει άκρη
 

Takis.Kostakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες. με το λουξουρι τι παιζει? προσπαθω να επικοινωνησω αλλα καμια επιτυχια.

Καλησπέρα στην ομάδα, επειδη θα ανέβω Θες/κη για δουλειά υπάρχει κάποιο αξιοπρεπές μασατζίδικο; Έχω διαβάσει τόσες σελίδες αλλά δεν έχω βγάλει άκρη
Καλησπέρα φιλε μου. Μασαζ κ φραπα μονο η και άλλα? Φραπα και παιχνιδι ειναι Κρισταλ(κοντα ΟΣΕ),Βανα(περιοχη Σταυρούπολη). Για πιο πολλα και ελευθερη προσβαση ειναι Νταμες(κεντρο προσφατα,και Β.Ολγας),Ζεσι Σπα(κοντα ΟΣΕ) στο οποιο πηγα προχθες κι ολας. Γενικα τιμες παιζει 70/80 όλα μέσα. Καλα να περάσεις!
 

Takis.Kostakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα σας.Περασα προχθές απο Ζεσι Σπα Μοναστηριου. Βρηκα τηλεφωνο και πηγα με ραντεβού. Μου ανοιξε μια όμορφη ψηλή ξανθιά χαμογελαστή γύρω στα 35 με καμπύλες και πλουσιο στηθος.Ηταν και μια άλλη που είχα πετύχει στο Νταμες Εγνατία, μελαχρινη κανονικα κιλά και μια αλλη μου είπαν μη διαθέσιμη.Για κακια μου τυχη προκτ. καμία αλλά αφου ήρθα είπα να περάσω. Ειναι 60Ε το απλο προγρ χωρις μασαζ και πολλα πολλα μου ειπαν,80Ε το φουλ με μασαζ και 120Ε με τις δυο. Πηρα την ξανθια.Δωματιο καθαρο,και μπανιο,όλα που απόρησα για Ζεσι Σπα που κάποτε ήταν απαίσιο...Μπήκε η ξανθια φρεσκια απο μπανιο,πολυ καθαρή. Εχει καμπύλες αλλά σφιχτο και λείο δέρμα...πηγε και τα μπανακια της, πολυ σεξυ. Πολύ καλό μασαζ ,το χει, μιας και που ήμουν από δουλειά της είπα. Στοματικό ελευθερο που ζαλίστηκα κοιταζοντας με στα μάτια με γκαυλωσε τρελά.Γλυψιμο τα ωραια της βυζια και πιο κάτω.Να πω οτι σπανια παω εκει κατω αλλά παιδια δεν το μετανιωσα η κοπελα ειναι τζάμι πολυ καθαρή παντού. Δαχτυλακι δεν αφήνει αλλά οκ. Πανω,πισω με στήσιμο που ξέχασα και το προκτ.Γυρω στα 45' ολα. Τα τιμάει τα λεφτά της ομως.Θα ξανα παω σίγουρα.Δεν ειναι εκει καθε μέρα μου ειπε.
 

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
54
Πόντοι
0
Έχει άλλες κοπέλες;
Η Βάνα ήταν εκεί;
Πολύ σεξυ η Βάνα

Πως ηταν εμφανησιακα αυτη η Νανσυ?
καλησπερα στο νημα .......διαβασα για το ιδρημα τηs Bαναs δυτικα περιοχη Σταυρουπολη και αποφασισα να κλεισω ραντεβου τηλεφωνικα με καποια κοπελα Νανσυ που δεν την ηξερα απλα κινησε το ενδιαφερον σε καποιο συνομηλητη και την επελεξα πηγα ......kαι τι να περιγραψω ....η κοπελα περιπου στα 20-22 χρονων πολυ μετρια σε εμφανιση αδυνατη μικροσωμη μελαχρινη ευγενικη στο σοσιαλ ...μασαζακι μετριο χαλαρο αρκετα ανεκτικη αλλα στο διαταυτα μεχρι εκει .δεν θα ξαναπροτιμηθει .....στο εβγα στο σαλονι μου συστηθηκε μια κοπελα ωs Εμυ αρκετα γεματουλα τσουποτη με γλυκο προσωπακι ....αλλα γενικα στο καταστημα αυτο ωs πρωτη εντυπωση δεν μου εκανε κατι κλικ για το αν θα ξαναπαω .....εχει καποιοs φιλοs να προτεινει καποια κοπελα απο εκει που να βγαζει γκαβλα και να ειναι σεξυ ....ρωταω για να μην πεταω τσαμπα τα πενηνταρικα
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Καλησπέρα στην ομάδα, επειδη θα ανέβω Θες/κη για δουλειά υπάρχει κάποιο αξιοπρεπές μασατζίδικο; Έχω διαβάσει τόσες σελίδες αλλά δεν έχω βγάλει άκρη
Elegance για μασάζ και μέχρι τσιμπούκι. Μετά δες και spa Body free για ολόκληρο μενού.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επίσκεψη Σάββατο το μεσημέρι κατά τις 12 και μισή στο Κρίστα. Ήταν παρούσες 4 κοπελες:Ραφαελα, Άρτεμις, Ίρις και Νεφέλη. Ήθελα να περάσω με την Άρτεμις την όποια γουστάρω πολύ να χωθώ μέσα στις βυζάρες τής αλλά έμεινα με την όρεξη. Όπως με ενημέρωσε η Νεφέλη μόνο αυτή και η Ίρις ήταν διαθέσιμες. Διάλεξα την Νεφέλη ενώ αναρωτιόμουν ποίος συναθλητης προτίμησε την Ραφαέλα εις βάρος τον άλλον δύο κοριτσιών. Εντάξει γούστα είναι αυτά πάμε παρακάτω. Στα του αγώνα πολύ καλό πρόγραμμα από την σταθερή αξία Νεφέλη με αποκορύφωμα το τελείωμα στα όμορφα βυζια τής. Ήταν μια πετυχημένη συνεύρεση την οποία θα επαναλάβω λίαν συντόμως.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Επίσκεψη Σάββατο το μεσημέρι κατά τις 12 και μισή στο Κρίστα. Ήταν παρούσες 4 κοπελες:Ραφαελα, Άρτεμις, Ίρις και Νεφέλη. Ήθελα να περάσω με την Άρτεμις την όποια γουστάρω πολύ να χωθώ μέσα στις βυζάρες τής αλλά έμεινα με την όρεξη. Όπως με ενημέρωσε η Νεφέλη μόνο αυτή και η Ίρις ήταν διαθέσιμες. Διάλεξα την Νεφέλη ενώ αναρωτιόμουν ποίος συναθλητης προτίμησε την Ραφαέλα εις βάρος τον άλλον δύο κοριτσιών. Εντάξει γούστα είναι αυτά πάμε παρακάτω. Στα του αγώνα πολύ καλό πρόγραμμα από την σταθερή αξία Νεφέλη με αποκορύφωμα το τελείωμα στα όμορφα βυζια τής. Ήταν μια πετυχημένη συνεύρεση την οποία θα επαναλάβω λίαν συντόμως.
Πόσο πήγε το δωράκι για να την χύσεις στα βυζά;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.103
Κριτικές
5
Like
12.420
Πόντοι
3.786
Επίσκεψη Σάββατο το μεσημέρι κατά τις 12 και μισή στο Κρίστα. Ήταν παρούσες 4 κοπελες:Ραφαελα, Άρτεμις, Ίρις και Νεφέλη. Ήθελα να περάσω με την Άρτεμις την όποια γουστάρω πολύ να χωθώ μέσα στις βυζάρες τής αλλά έμεινα με την όρεξη. Όπως με ενημέρωσε η Νεφέλη μόνο αυτή και η Ίρις ήταν διαθέσιμες. Διάλεξα την Νεφέλη ενώ αναρωτιόμουν ποίος συναθλητης προτίμησε την Ραφαέλα εις βάρος τον άλλον δύο κοριτσιών. Εντάξει γούστα είναι αυτά πάμε παρακάτω. Στα του αγώνα πολύ καλό πρόγραμμα από την σταθερή αξία Νεφέλη με αποκορύφωμα το τελείωμα στα όμορφα βυζια τής. Ήταν μια πετυχημένη συνεύρεση την οποία θα επαναλάβω λίαν συντόμως.
Συναγωνιστή σε πάω αλλά το αδικείς το κορίτσι.Η Ραφαέλα είναι από τις ομορφότερες του μαγαζιού και είναι και η νεαρότερη.Με juicy σφιχτό καλοσμιλεμένο κορμί,ωραία κωλάρα και βυζάκια.Εκτός και αν άλλαξε τόσο πολύ μέσα σε ένα εξάμηνο που έχω να τη δω.Για την Άρτεμη συμφωνώ απόλυτα,είναι σεξοβόμβα με προσωπάρα.Η Νεφέλη η κορυφαία στις υπηρεσίες.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
176
Like
176
Πόντοι
1
Λόγο εργασιών όπου έχω να κάνω στο Κιλκίς θα επισκεφτώ το εκεί μαγαζί αύριο… και θα σας πω εντυπώσεις και ότι άλλο βγει
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201
Λόγο εργασιών όπου έχω να κάνω στο Κιλκίς θα επισκεφτώ το εκεί μαγαζί αύριο… και θα σας πω εντυπώσεις και ότι άλλο βγει
ποιο εκει μαγαζι ρε φιλε!
τι πλατωνικα μηνυματα ειναι αυτα!
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
176
Like
176
Πόντοι
1

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201
Θελω την γνωμη σας για Βανα! ποιες ειναι αυτες που αξιζουν γενικα απο το μαγαζι! διοτι δεν εχω παει ποτε !
ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
295
Like
1.132
Πόντοι
201

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
54
Πόντοι
0
Θελω την γνωμη σας για Βανα! ποιες ειναι αυτες που αξιζουν γενικα απο το μαγαζι! διοτι δεν εχω παει ποτε !
ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!
Γνωριζει καποιοs φiλοs που εχει παει ομωs να μαs πει για μια ΒΕΡΟΝΙΚΑ απο την βανα λεπτομερειεs kαι εμφανιση .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom