Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

driverthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
210
Κριτικές
2
Like
1.631
Πόντοι
201
Γιατί κράζεις τον άνθρωπο ρε φίλε; Όντως οι κοπέλες κάποιες από αυτές μπαίνουν στο τζακούζι.
Δεν κράζω τον συναγωνιστη, την πολιτική του ιδρύματος κράζω.
Οκ, για κάποιους μπορεί να θεωρείται φυσιολογικό. Εγω το θεωρώ χαζό να δώσω 20αρικο απλά για να μπει μέσα στη μπανιέρα με τα κυματάκια η άλλη
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Δεν κράζω τον συναγωνιστη, την πολιτική του ιδρύματος κράζω.
Οκ, για κάποιους μπορεί να θεωρείται φυσιολογικό. Εγω το θεωρώ χαζό να δώσω 20αρικο απλά για να μπει μέσα στη μπανιέρα με τα κυματάκια η άλλη

Η πολιτική είναι των κοριτσιών και όχι του Νικολάκη εκεί. Εγώ δεν το θεωρώ υπερβολικό γιατί είναι κάτι έξτρα. Δε συγκρίνεται με αυτό που ζητάνε 20 € για να βγάλουν το μπλουζάκι τους κι άλλα 7 € για να βγάλουμε το σουτιέν τους και άλλα 5 € για να βγάλουν ότι άλλο φοράνε ξέρω ‘γώ
 

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
54
Πόντοι
0
Φιρί φιρί το πάτε ορισμένοι, να μπει ξανά η άλλη η τρελή εδώ μέσα.
καλησπερα στο νημα καινουριοs εδω στην πολη .....στην Σαλλονικα δυο φορεs το επιχειρησα πηγα ειδα και απηλθα .....πετσεταδικο σκετο ασε που η τυπησα που ειδα .....στο καλωs ηρθεs με κοιτουσε πολυ περιεργα.....τι να πω ουτε απ'εξω
 

strekmean

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2015
Μηνύματα
27
Like
15
Πόντοι
0
Η ευα στο one Salonica τελικά σταμάτησε; γνωρίζει κανεις κάτι ; μια βοήθεια, ευχαριστώ!!!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
662
Like
1.006
Πόντοι
206
Ξέρουμε αν η Ηλέκτρα από τον ντάμες έκανε μεταγραφή στο body free
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Ίριδα. Κρυσταλ. Όχι άψογη αλλά ωραία. Καλά στησίματα... Γονάτισμα και χύσιμο στο λαιμό. Γλείψιμο από μένα... Καλό. Όχι σούπερ.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206

rozgatos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
31
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες. με το λουξουρι τι παιζει? προσπαθω να επικοινωνησω αλλα καμια επιτυχια. εχει κλεισει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom