Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
27
Like
50
Πόντοι
0
Στο κρυσταλ αξίζει διπλό Ολίβια με Ίριδα?
Αν δεν το έχεις κάνει για την εμπειρία , κάντο να δεις. Εγώ έχω κάνει με της δύο μην φανταστείς τρελά πράγματα, απλά ωραία εμπειρία τίποτα παραπάνω...
 

Fityoungman98

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά την Άρτεμις λεπτή κοντή που ήταν στο ντάμες, έχετε ιδέα που πήρε μεταγραφή;
 

Dgcontroller

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
67
Like
68
Πόντοι
0
Μάγκες ένα φιλαράκι με είπε ότι έπεσε πιπακι από Μπέλλα με 80....στο Crystal
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
196
Like
337
Πόντοι
21
Μάγκες ένα φιλαράκι με είπε ότι έπεσε πιπακι από Μπέλλα με 80....στο Crystal
Δυκολο να ειναι αληθεια αλλα και να ειναι το ποσο που λες για μια πιπα ειναι μεγαλο οταν αλλα μασαζιδικα με 80 εχουν φουλ προγραμμα..
 

Dgcontroller

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
67
Like
68
Πόντοι
0
Και όμως είναι αλήθεια...... κάποιοι για τις σιλικόνες της Μπέλλα ς τα δινουν
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
521
Κριτικές
21
Like
2.626
Πόντοι
1.196
Μάγκες ένα φιλαράκι με είπε ότι έπεσε πιπακι από Μπέλλα με 80....στο Crystal
Μια παροιμία λέει «Όσα ακούς μην πιστεύεις τίποτα, και όσα βλέπεις, τα μισά» Ακόμα και αν είναι αλήθεια που δεν νομίζω, τότε κακώς το έγραψες γιατί εκθέτεις την κοπέλα.
 

Dgcontroller

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
67
Like
68
Πόντοι
0
Μια παροιμία λέει «Όσα ακούς μην πιστεύεις τίποτα, και όσα βλέπεις, τα μισά» Ακόμα και αν είναι αλήθεια που δεν νομίζω, τότε κακώς το έγραψες γιατί εκθέτεις την κοπέλα.
Εεεεεεε όφειλα να ενημερώσω τους συναδέλφους Μ εδώ μεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sauron

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπερα kαινουριοs στο νημα kαι στην πολη .Βρισκω τα πατηματα μου .....στην σαλονικα εκανα οπωs ειχα πει καταδρομικη επισκεψη στο κρυσταλ περιοχη ΣΤΑΘΜΟΥ μετα απο συνενοηση τηλεφωνικη περιπου το απογευματακι με την περιβοητη "Μπελα" που ειχα ακουσει και διαβασει παρα πολλα ......Παρουσεs ητανε και μια μελαχρινη πολυ ωραιο κοματι και αυτο ονοματι "Ιριδα'' θα δοκιμαστει και αυτη σε δευτερο χρονο ητανε και μια Ραφαελα κοντουλα με γλυκο προσωπακι ....Ειναι το Πρωτο περασμα δεν ειχα ξανα παει στο καταστημα με υποδεχθηκε η Μπελα με πολυ λαγνο βλεμα σκετη γκαβλα ητανε ωραιοτερη απο οτι περιμενα με οδηγεισε στο σαλονι μεχρι να ετοιμαστει το δωματειο .Στην ρεσεψιον στο γραφειο καθοτανε μια πολυ ομορφη κοπελα ονοματι "Ναντια".... Moy εκανε αρκετη εντυπωση αλλα μου εξηγησε πωs δεν κανει μασσαζ εδω και καιρο.... παλια εκανε μου ειπε ...Αν εκανε αυτη θα την επελεγα σιγουρα την επομενη φορα και εκτοs απο ωραιο προσωπο ηταν αρκετα ψηλη περιπου 1.70 plus ειχε απιστευτη κολαρα την ειδα καθωs σηκωθηκε και μου προσφερε ενα ποτηρι νερο.....μετα απο πολλεs ερωτησειs για πολλα και διαφορα περι εμου...μπηκα δωματειο .....με Μπελα πρωτο μεροs τι να πω η κοπελα το κατεχει το μασαζ ...εχει εμπειρια απο οτι μου ειπε 5 χρονια Πραγματικα και απο εμφανιση ηταν ΤΟΡ για εμενα ειναι ο τυποs μου εχει χειλαρεs kokiνεs φουσκομενεs η κολαρα τηs απιστευτη εχει ατελειωτεs βυζαρεs οσο για το μασαζ με την σωστη πιεση σε σημεια του σωματοs δεν βιαζοτανε καθ'ολου μου χαρεισε απολυτη χαλαρωση ....μεχρι το σημεο που αρχεισε να με χαιδευει πισω αναμεσα στα ποδια με τιs vυχαρεs τηs και αμεσωs kαταλαβα οτι ετσι αρχιζει το δευτερο μεροs. Ειχε πολυ καλο σοσιαλ ηταν πολυ ευγενικη απο την αρχη με πολυ καλη διαθεση και με χαλαρωσε εντελωs ανεβηκε απο πανω μου και αμεσωs ενιωσα ομορφα σαν να την ηξερα .Μου εξηγησε ομωs πωs στο δευτερο μεροs εχε ωs εξτρα 20ευρω περιποιηση με χειρομαλαξη κοινοs "Μαλακια "μεχρι να ερθει η εκτονωση .Ηταν πολυ ανεκτικη μου εδωσε απλοχειρα να φαω τα απιστευτα στηθια τηs kαι να μην σταματαω να τα γλειφω οσο για τα χερια μου το ενα ηταν μεσα στο βρακακι τηs επιανα το μουνακι τηs και με το αλλο πισω την απιστευτη κολαρα τηs . Τι να πω ρε παιδια με τρελανε εντελωs εκει τελειωσα μεσα στα απιστευτα στηθια τηs Αν και στην τελικη κοινοs μονο φραπεs με 50ευρο χρονοs 45-50 λεπτα συνολο ....αλλα ηταν ο καλυτεροs FRAPES τηs ποληs . Bravo bella .....Bravo Crystal SALONIKA
 
Τελευταία τροποποίηση:

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201
Μάγκες ένα φιλαράκι με είπε ότι έπεσε πιπακι από Μπέλλα με 80....στο Crystal
Και να ισχυει κατι τετοιο ρε φελλε ...ειναι δυνατον να το γραφεις ετσι ? χωρις βεβαια να εχεις παει στο μαγαζι και να το δεις με τα ματια σου...Με εγγραφη την Κυριακη που μας περασε την εγραψες την πατατα σου!
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΕΚΘΕΤΕΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΟ ΩΜΑ ΚΑΙ ΚΥΝΙΚΑ!
Παμε παρακατω! αναλογισου την πατατα που εγραψες !
Περασμα απο Elegance τυπικες υπηρεσιες ! τιμιο 70ρι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εεεεεεε όφειλα να ενημερώσω τους συναδέλφους Μ εδώ μεσα
6 μερες εδω μεσα και θυμηθηκες οτι ειμαστε συναδελφοι γραφοντας πατατες?
 

Dgcontroller

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
67
Like
68
Πόντοι
0
Και να ισχυει κατι τετοιο ρε φελλε ...ειναι δυνατον να το γραφεις ετσι ? χωρις βεβαια να εχεις παει στο μαγαζι και να το δεις με τα ματια σου...Με εγγραφη την Κυριακη που μας περασε την εγραψες την πατατα σου!
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΕΚΘΕΤΕΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΟ ΩΜΑ ΚΑΙ ΚΥΝΙΚΑ!
Παμε παρακατω! αναλογισου την πατατα που εγραψες !
Περασμα απο Elegance τυπικες υπηρεσιες ! τιμιο 70ρι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


6 μερες εδω μεσα και θυμηθηκες οτι ειμαστε συναδελφοι γραφοντας πατατες?
Άντε ρε νουμερο
 

Dgcontroller

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
67
Like
68
Πόντοι
0
Εγω εχω τον ονομα και εσυ εχεις την χαρη!
Εισαι μεγας ψευτρακος και παπατζης τελικα !
Μονο αυτο ειχες να απαντησεις!
Προχωραμε!
Έχω και αλλά ρε βλάκα αλλά δε θέλω να μου κλείσουν το προφίλ
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Μάγκες ένα φιλαράκι με είπε ότι έπεσε πιπακι από Μπέλλα με 80....στο Crystal
Δεν είναι δύσκολο να πέσει πίπα αλλά θεωρώ ότι η Μπέλλα θα ζητούσε 100 μίνιμουμ. Τώρα αν ο φίλος σου είναι κανένα μοντέλο και η Μπέλλα έβρεξε το στριγκάκι της αλλά σε αυτή την περίπτωση θα μπορούσε να του πάρει πίπα και με 50. Πάντως στο elegance η πίπα είναι στα 70 και χωρίς παρακάλια.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Και να ισχυει κατι τετοιο ρε φελλε ...ειναι δυνατον να το γραφεις ετσι ? χωρις βεβαια να εχεις παει στο μαγαζι και να το δεις με τα ματια σου...Με εγγραφη την Κυριακη που μας περασε την εγραψες την πατατα σου!
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΕΚΘΕΤΕΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΟ ΩΜΑ ΚΑΙ ΚΥΝΙΚΑ!
Παμε παρακατω! αναλογισου την πατατα που εγραψες !
Περασμα απο Elegance τυπικες υπηρεσιες ! τιμιο 70ρι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


6 μερες εδω μεσα και θυμηθηκες οτι ειμαστε συναδελφοι γραφοντας πατατες?
Τι εννοείς τυπικές; Τι δεν σου άρεσε; Έχει αλλάξει κάτι γιατί ήταν πολύ vfm μαγαζί;
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
396
Like
1.376
Πόντοι
201
Δεν είναι δύσκολο να πέσει πίπα αλλά θεωρώ ότι η Μπέλλα θα ζητούσε 100 μίνιμουμ. Τώρα αν ο φίλος σου είναι κανένα μοντέλο και η Μπέλλα έβρεξε το στριγκάκι της αλλά σε αυτή την περίπτωση θα μπορούσε να του πάρει πίπα και με 50. Πάντως στο elegance η πίπα είναι στα 70 και χωρίς παρακάλια.
Καπου τοσο ζητουσε οταν ηταν Ν.Εγνατια..να επεσε δε νομιζω..
Το "προβλημα" στα πετσεταδικα και σ αυτα που κανουν "μονο εκτονωση" ειναι οτι επειδη δεν υπαρχει σαφης χρεωση για τις εξτρα υπηρεσιες, ειναι στην κριση της καθεμιας αν θα σου κανει,ποσο καιγεσαι και ποσο καλος συστηματικος γαμπρος (χορηγος) θα εισαι μελλοντικα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
362
Πόντοι
21
Την προηγούμενη εβδομάδα πέρασα από crystal διαθέσιμη εκείνη την ώρα Μπέλα ίριδα Ολίβια Ραφαέλα επιλέχθηκε η Μπέλα πολύ πλαστικόυρα ρε παιδιά αλλά ωραίο σοσιαλ πέρασμα στο δωμάτιο με συνοδεία από την κοπέλα έρχεται μετά από λίγο ξεσηκώνοντας όλον τον όροφο με τίς γόβες της περνάει ένα απλό λαδακι στην πλάτη μου και ξεκινάει ένα ωραίο μασάζ σε σημείο να χαλαρώσω εντελώς για κανένα 25αλεπτο και μετά αρχίζει ένα ωραίο ξύσιμο στην πλάτη με τά νύχια της πέρασμα και από την επίμαχη περιοχή πέρασμα και από τά πόδια όπου δεν άντεξα και γύρισα από μόνος μου αρχίζει να τρίβει και από μπροστά ρίχνοντας μπόλικο λάδι και ξεκινάει ένα ωραίο παίξιμο με τίς βιζαρες της απ' έξω την κολωδαχτυλιασα κιόλας και μάλλον της άρεσε γιατί άρχισε τα γελακια χωρίς να διαμαρτύρεται και εκεί απάνω μου φέρνει τίς βιζαρες της για γλείψιμο που κόντεψε να με σκάσει το τέλος δεν άργησε να έρθει με εμένα όρθιο και αυτή στα γόνατα να μου τον παίζει όπου το τέλος ήρθε στους βιζους της με πολύ καύλα απ' την καλύτερες στο είδος της στην πόλη μπράβο Μπέλα θα πρέπει να είναι το κορίτσι Must πρώτη επιλογή
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.553
Πόντοι
2.480
Η τύπισσα στη Αγίου Δημητρίου με το nuru δεν απαντάει καιρό τώρα. Προωθείται η κλήση. Ξέρει κάποιος κάτι?
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
0
Στο dames υπάρχει κάποια κοπέλα με μεγάλα βυζια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom