Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280
Και υπάρχουν άτομα που δίνουν λεφτά σε αυτό το σκουπίδι
 

model50

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2024
Μηνύματα
14
Like
28
Πόντοι
0
Στα ιδρυματα αυτα μολις φυγεις ΓΕΛΑΝΕ για εσενα μεταξυ τους -ναι ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ 50 ΕΥΡΩ !!
Δεν παω κιολας μακρια
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
Η Νεφελη ειναι για μπατσες απλα... Συμφωνω κ γω με τον φιλο πιο πανω που λεει για τα συν 10 κ συν 20 κτλ κτλ για να βγαλουν κιλοτα κ για να βγαλουν σουτιεν κ τρεχα γυρευε, κοροιδια σχετη! Να δωσω κ 20 κ30 κ 50 αλλα για κατι που ειναι οντως εξτρα, οχι για ανουσια πραγματα!
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
552
Like
1.216
Πόντοι
206
Η Νεφελη ειναι για μπατσες απλα... Συμφωνω κ γω με τον φιλο πιο πανω που λεει για τα συν 10 κ συν 20 κτλ κτλ για να βγαλουν κιλοτα κ για να βγαλουν σουτιεν κ τρεχα γυρευε, κοροιδια σχετη! Να δωσω κ 20 κ30 κ 50 αλλα για κατι που ειναι οντως εξτρα, οχι για ανουσια πραγματα!
Γι' αυτό πας στο elegance που δεν έχει κρυφές χρεώσεις. Φραπέ με καλαμάκι στα 70 και άσε τις άλλες στο Κρίσταλ να να παίρνουν από τους χαλβάδες έξτρα για να βγάλουν το βρακί.
 

Gpapis

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Έχει κάποιος insta από κρυσταλ ή elegance γιατί ένα που έχω είναι του 23
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Δείτε τι ανακάλυψα!

Θα μου πείτε η αγγελία είναι για τη Λάρισα και την έβαλα σε λάθος thread

Γκουγκλάρετε το τηλέφωνο της αγγελίας Και θα καταλάβετε!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Δείτε τι ανακάλυψα!

Θα μου πείτε η αγγελία είναι για τη Λάρισα και την έβαλα σε λάθος thread

Γκουγκλάρετε το τηλέφωνο της αγγελίας Και θα καταλάβετε!
Εύα :rockon::rockon::rockon:
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
552
Like
1.216
Πόντοι
206
Δείτε τι ανακάλυψα!

Θα μου πείτε η αγγελία είναι για τη Λάρισα και την έβαλα σε λάθος thread

Γκουγκλάρετε το τηλέφωνο της αγγελίας Και θα καταλάβετε!
Μιλάς με γρίφους
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
552
Like
1.216
Πόντοι
206
Ρε φίλε τι γρίφους βάζεις στο Google τον αριθμό τηλεφώνου και σου βγάζει το Ζονγκ. Την τραγουδίστρια – βίζιτα – αισθητικό – δερματολόγο
Εδώ υπόσχεται ερωτικές στιγμές
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
396
Like
1.376
Πόντοι
201
Ας πουμε τουλαχειστον οτι "την φερνει" λιγο :grin:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
10
Like
6.060
Πόντοι
7.095
Δείτε τι ανακάλυψα!

Θα μου πείτε η αγγελία είναι για τη Λάρισα και την έβαλα σε λάθος thread

Γκουγκλάρετε το τηλέφωνο της αγγελίας Και θα καταλάβετε!
Τώρα το ανακάλυψες?
Καιρό το λέμε...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Τώρα το ανακάλυψες?
Καιρό το λέμε...
Χαίρω πολύ. Απλά επειδή κάθεται και λέει τώρα τελευταία ότι ασχολείται αυστηρά με την επιστήμη της και γελάνε δυόμιση χίλιαδες επιστήμονες!!! Εντωμεταξύ είναι τόσο ηλίθια που τον ίδιο αριθμό των χρησιμοποιούσε και για το μαγαζάκι της και για τις αγγελίες της
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
438
Κριτικές
7
Like
1.059
Πόντοι
361
SOS Κατι σε μασαζ κατ οικον ξέρουμε ?
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
438
Κριτικές
7
Like
1.059
Πόντοι
361

Εδώ έχει πάει κανένας να μας πει γνώμη?
 

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
54
Πόντοι
0
Εδώ ρε ανόητε γράφουμε για τις στάνταρ παρεχόμενες υπηρεσίες. Όλοι θα πάνε να ζητήσουν με 80 € μία πίπα.
Επίσης ποιος μας λέει ότι δεν θέλεις να κάνεις κακό στην κοπέλα και γράφεις μια μαλακία στον αέρα.
Σορυ για την παρεμβαση .....για να καταλαβω ομωs [ειμαι καινουριοs στην ομορφη πολη σαs ...ειμαι και καινουριοs στο νημα] ....μα αν δεν απατωμαι oι σανταρτ παρεχομενεs υπηρεσιεs των ιδρυματων αυτων ειναι το χαλαρο μασαζ με χειρομαλαξη και λαδακι .....στα 30 ευρω .Και ωs εκτουτο η κοπελα μεσα στα μουλωχτα αν θελει προτεινει εντελωs prive χειρογληκανο μασαζακι στην πουτσα kαι εκτωνοση με εξτρα κοστοs +20 ευρω.......τωρα αν προκυψει κατι παραπανω με το αζημιωτο φυσικα +20 η" +30 ευρω π.χ δαχτυλακια κολοδαχτυλακια γλωσσοφυλακια ομορφα με την κοπελα και να να καταληγει η γκαβλα σε καλαμακι ρουφηκτο .....Τι κακο μπορει να κανει ο φιλτατοs συναδελφοs στην κοπελα ? η στο μαγαζι λεω εγω τωρα ? Ισα ισα θα τρεξουν ολοι να παρουν αυτο που τελικα θελουν ......Να πληρωσουν εξτρα υπηρεσιεs .....oπωs γεινεται και στην αθηνα .....ερωτηση κανω χωριs να θελω να προσβαλω η να θειξω κανεναν.....Γιατι κατι αν Καταλαβα ξοφαλτσα .....πωs εδω στο νημα γραφουμε μονο για τιs στανταρ υπηρεσιεs των ιδυματων δηλαδη μονο για το μασαζ επομενοs ποιοs ο λογοs να περιαυτολογουμε τελικα και ο εναs να βριζει η να μαλωνει με τον αλλον και να λογοκρινει αυτα που εγραψε ...και οχι αυτα που εκανε με την κοπελα ? Αs απαντησει καποιο μελοs παλιο με εμπειρια η καποιοs σχετικα εμπειροs kαι ......Αν ενοχλεισε η παρεμβαση αs κατεβει απο το νημα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xtapodias

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα,τη κοπέλα στο Βάνα με το τατουάζ στο λαιμό μελαχρινή λίγο τσουποτουλα ψηλο νέα πως τη λένε;
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
453
Like
1.246
Πόντοι
201
Γνωμη για Εμμυ απο Βανα Σπα?
Αξιζει καταδρομικη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom