Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Diavatis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας
Πήγα σε vana πέρασμα με Ασημίνα νέα είσοδος στο ρόστερ γύρω στα 25 σπουδάζει αρχιτεκτονική μου είπε στις Σέρρες
Πολύ απαλό Μασαζ
Στο δεύτερο μέρος έβγαλε μεγάλη καυλα
Κόστος 50 ευρώ
Θα την ξανά δοκιμάσω σίγουρα
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
648
Like
1.493
Πόντοι
206
Καλησπέρα σας
Πήγα σε vana πέρασμα με Ασημίνα νέα είσοδος στο ρόστερ γύρω στα 25 σπουδάζει αρχιτεκτονική μου είπε στις Σέρρες
Πολύ απαλό Μασαζ
Στο δεύτερο μέρος έβγαλε μεγάλη καυλα
Κόστος 50 ευρώ
Θα την ξανά δοκιμάσω σίγουρα
Καύλα σου έβγαλε, αλλά περιέγραψε την λίγο μήπως βγάλει και σε μας.
 

Diavatis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
34
Πόντοι
0
Καύλα σου έβγαλε, αλλά περιέγραψε την λίγο μήπως βγάλει και σε μας.
Ναι μου έβγαλε πολύ καυλα
Έμεινε μόνο με το κορδόνι της
Έλεγε προστυχολογα
Της πρότεινα να μου πάρει πίπα
Και λέει θα δούμε άλλη φορά αν είσαι καλό παιδί
Γενικά αξίζει τα λεφτά της
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
648
Like
1.493
Πόντοι
206
Ναι μου έβγαλε πολύ καυλα
Έμεινε μόνο με το κορδόνι της
Έλεγε προστυχολογα
Της πρότεινα να μου πάρει πίπα
Και λέει θα δούμε άλλη φορά αν είσαι καλό παιδί
Γενικά αξίζει τα λεφτά της
Π Ε Ρ Ι Γ Ρ Α Φ Η
Μην αρχίσουμε τώρα το μάντεψε ποιός.
Έχει μουστάκι; Φοράει καπέλο; Είναι χοντρή; Έχει μεγάλα βυζγια;κλπ
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
Ναι ρε φιλε μια περιγραφη, πως ειναι η κοπελα εμφανησιακα?
 

SUGARKILO

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Ναι ρε φιλε μια περιγραφη, πως ειναι η κοπελα εμφανησιακα?
φιλε μου ασε τις υπηρεσίες. πολλους εδω μεσα μας ενδιαφέρει κυριως η εμφάνιση. αλλιως δεν κανει κουκου
με το τσιγγελι στα βγαζουμε :cheesy:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.998
Κριτικές
37
Like
5.718
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα φιλε μου. Μασαζ κ φραπα μονο η και άλλα? Φραπα και παιχνιδι ειναι Κρισταλ(κοντα ΟΣΕ),Βανα(περιοχη Σταυρούπολη). Για πιο πολλα και ελευθερη προσβαση ειναι Νταμες(κεντρο προσφατα,και Β.Ολγας),Ζεσι Σπα(κοντα ΟΣΕ) στο οποιο πηγα προχθες κι ολας. Γενικα τιμες παιζει 70/80 όλα μέσα. Καλα να περάσεις!
Το Dames της Όλγας το ξέρω, αυτό του κέντρου που βρίσκεται; Φαντάζομαι, η "πολιτική" του μαγαζιού είναι ίδια!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.998
Κριτικές
37
Like
5.718
Πόντοι
5.595
Καλησπερα σας.Περασα προχθές απο Ζεσι Σπα Μοναστηριου. Βρηκα τηλεφωνο και πηγα με ραντεβού. Μου ανοιξε μια όμορφη ψηλή ξανθιά χαμογελαστή γύρω στα 35 με καμπύλες και πλουσιο στηθος.Ηταν και μια άλλη που είχα πετύχει στο Νταμες Εγνατία, μελαχρινη κανονικα κιλά και μια αλλη μου είπαν μη διαθέσιμη.Για κακια μου τυχη προκτ. καμία αλλά αφου ήρθα είπα να περάσω. Ειναι 60Ε το απλο προγρ χωρις μασαζ και πολλα πολλα μου ειπαν,80Ε το φουλ με μασαζ και 120Ε με τις δυο. Πηρα την ξανθια.Δωματιο καθαρο,και μπανιο,όλα που απόρησα για Ζεσι Σπα που κάποτε ήταν απαίσιο...Μπήκε η ξανθια φρεσκια απο μπανιο,πολυ καθαρή. Εχει καμπύλες αλλά σφιχτο και λείο δέρμα...πηγε και τα μπανακια της, πολυ σεξυ. Πολύ καλό μασαζ ,το χει, μιας και που ήμουν από δουλειά της είπα. Στοματικό ελευθερο που ζαλίστηκα κοιταζοντας με στα μάτια με γκαυλωσε τρελά.Γλυψιμο τα ωραια της βυζια και πιο κάτω.Να πω οτι σπανια παω εκει κατω αλλά παιδια δεν το μετανιωσα η κοπελα ειναι τζάμι πολυ καθαρή παντού. Δαχτυλακι δεν αφήνει αλλά οκ. Πανω,πισω με στήσιμο που ξέχασα και το προκτ.Γυρω στα 45' ολα. Τα τιμάει τα λεφτά της ομως.Θα ξανα παω σίγουρα.Δεν ειναι εκει καθε μέρα μου ειπε.
Είχα περάσει από Zesi Spa στη Μοναστηρίου...Αν είναι η κοπέλα που πε΄ρασα και εγώ μαζί της, μου δήλωσε ότι τη λένε Λίνα, η ηλικία της όντως 35, κμαπυλάτη με πιασίματα ξανθό μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους και επίσης μου είχε αναφέρει ότι έκανε και δεύτερη (κανονική) δουλειά...Ήταν καλή, σε γενικές γραμμές!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.998
Κριτικές
37
Like
5.718
Πόντοι
5.595
καλησπερα στο νημα .......διαβασα για το ιδρημα τηs Bαναs δυτικα περιοχη Σταυρουπολη και αποφασισα να κλεισω ραντεβου τηλεφωνικα με καποια κοπελα Νανσυ που δεν την ηξερα απλα κινησε το ενδιαφερον σε καποιο συνομηλητη και την επελεξα πηγα ......kαι τι να περιγραψω ....η κοπελα περιπου στα 20-22 χρονων πολυ μετρια σε εμφανιση αδυνατη μικροσωμη μελαχρινη ευγενικη στο σοσιαλ ...μασαζακι μετριο χαλαρο αρκετα ανεκτικη αλλα στο διαταυτα μεχρι εκει .δεν θα ξαναπροτιμηθει .....στο εβγα στο σαλονι μου συστηθηκε μια κοπελα ωs Εμυ αρκετα γεματουλα τσουποτη με γλυκο προσωπακι ....αλλα γενικα στο καταστημα αυτο ωs πρωτη εντυπωση δεν μου εκανε κατι κλικ για το αν θα ξαναπαω .....εχει καποιοs φιλοs να προτεινει καποια κοπελα απο εκει που να βγαζει γκαβλα και να ειναι σεξυ ....ρωταω για να μην πεταω τσαμπα τα πενηνταρικα
Φιλική συμβουλή: Ποτέ μην εμπιστεύεσαι, πόσω μάλλον, να αποδέχεσαι ενδιαφέρον για μία κοπέλα από τηλεφώνου ή από κάποια άποψη συνομιλητή! Έχεις τα δικά σου κριτήρια και γούστα, ακούς τη γνώμη-συμβουλή-πρόταση του συνομιλητή αλλά δεν την αποδέχεσαι! Τη κρατάς στα υπ' όψιν ή αν προτιμάς, στο "ακούστηκε" και μετά, αφού επικοινωνήσεις με το "ελαιοτριβείο" και ακούσεις τι "διαθε΄τει" το μαγαζί, πας από κοντά, βλέπεις-καταγράφεις-σημειώνεις στο "σκληρό δίσκο" του εγκεφάλου σου αυτά που σου άρεσαν και μετά αποφασίζεις για το ποια θα επιλέξεις και θα "παίξεις" μαζί της!...
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
καλησπερα στο νημα .......διαβασα για το ιδρημα τηs Bαναs δυτικα περιοχη Σταυρουπολη και αποφασισα να κλεισω ραντεβου τηλεφωνικα με καποια κοπελα Νανσυ που δεν την ηξερα απλα κινησε το ενδιαφερον σε καποιο συνομηλητη και την επελεξα πηγα ......kαι τι να περιγραψω ....η κοπελα περιπου στα 20-22 χρονων πολυ μετρια σε εμφανιση αδυνατη μικροσωμη μελαχρινη ευγενικη στο σοσιαλ ...μασαζακι μετριο χαλαρο αρκετα ανεκτικη αλλα στο διαταυτα μεχρι εκει .δεν θα ξαναπροτιμηθει .....στο εβγα στο σαλονι μου συστηθηκε μια κοπελα ωs Εμυ αρκετα γεματουλα τσουποτη με γλυκο προσωπακι ....αλλα γενικα στο καταστημα αυτο ωs πρωτη εντυπωση δεν μου εκανε κατι κλικ για το αν θα ξαναπαω .....εχει καποιοs φιλοs να προτεινει καποια κοπελα απο εκει που να βγαζει γκαβλα και να ειναι σεξυ ....ρωταω για να μην πεταω τσαμπα τα πενηνταρικα
μακρια απο Εμμυ θα κλαις τα λεφτα σου οπως εγω
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
Η Εμμυ ειναι ολα τα λεφτα!
Αξιζει καθε ευρω!
Μην λες μαλακιες απλα για να τις λες
την αξία που την είδες θέλω να ξερω που για καθε κίνηση που κάνει ρωτάει πόσα ευρώ δίνεις ????
η που ειναι αγενεστατη σε ολα της και εχει ενα τουπέ χιλίων καρδιναλίων
ειναι ενα βουβάλι και δεν μιλαω για τα κιλα αλλα για συμπεριφορά......
Μπραβο να πηγαίνετε με τέτοιες να τις δίνετε αξία
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
473
Like
1.308
Πόντοι
201
την αξία που την είδες θέλω να ξερω που για καθε κίνηση που κάνει ρωτάει πόσα ευρώ δίνεις ????
η που ειναι αγενεστατη σε ολα της και εχει ενα τουπέ χιλίων καρδιναλίων
ειναι ενα βουβάλι και δεν μιλαω για τα κιλα αλλα για συμπεριφορά......
Μπραβο να πηγαίνετε με τέτοιες να τις δίνετε αξία
σεβαστο! αλλα δεν ειναι ετσι!
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
σεβαστο! αλλα δεν ειναι ετσι!
φιλε μου εχω παει χιλιάδες φορές για μασαζ τετοια αντιμετώπισή δεν εχω δει και εμενα μου την σύστησαν και πηγα αλλα ξανά μακριαααααα
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Να ρωτήσω ρε παιδιά ,Μαριάννα λειτουργεί κανονικά ?καιρό έχει να αναφερθεί νομίζω ,έχει τπτ να αξίζει?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
148
Πόντοι
0
την αξία που την είδες θέλω να ξερω που για καθε κίνηση που κάνει ρωτάει πόσα ευρώ δίνεις ????
η που ειναι αγενεστατη σε ολα της και εχει ενα τουπέ χιλίων καρδιναλίων
ειναι ενα βουβάλι και δεν μιλαω για τα κιλα αλλα για συμπεριφορά......
Μπραβο να πηγαίνετε με τέτοιες να τις δίνετε αξία
Συμφωνώ και επαυξάνω!
Εάν αυτό το βουβάλι είναι γκόμενα, τότε τι να πω....
Άσε που δεν ξέρει να,μιλάει, αγεβεστατη και το παίζει γκόμενα ..ποια αυτή η χοντρή...
Άντε η Ασημίνα και μια άλλη οκ...
Όπως και η Νικόλ στο Relief είναι ωραία γυναίκα αλλά εκεί αυτή δεν προχωράει πέρα από ποδομαλακια...
Γενικά η Έμμυ θέλει πολλές σφαλιάρες...πραγματικές όμως στη φάτσα της ώστε να κόψει την αγένεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom