Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Ασημίνα πάντως στο πρόγραμμα της βανας δεν υπάρχει
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
274
Πόντοι
21
Εγώ πχ θέλω να το ξέρω
1. Αν θέλω να πάω για μασαζάκι και να ξέρω πως να χειριστώ το μέλλον μου στο μαγαζί-άλλο να ξέρω ότι το δίνουν, άλλο να μην ξέρω.
2. Γιατί κάποιος φίλος/γνωστός που μιλάω εδώ μέσα μπορεί να με συστήσει.

Η πληροφορία πάντα καλή είναι, δεν βλάπτει.
αν γίνεις πελάτης θα φας καλά με μια φορά και δυο δεν έχει
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
0
Καραμανλή 182, μια Ελίζα με μεγάλα βυζια λέει τίποτα; Έχει περάσει κάποιος συναγωνιστής;
 

Rally

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2024
Μηνύματα
40
Like
73
Πόντοι
0
Βάνα Σπα πως είναι τον σαλόνι που επιλέγεις παιδιά? Εννοώ μπορεί να πετύχεις και συναγωνιστές ή πως το κάνουν ότι είναι αυτή και αυτή η κοπέλα?
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
440
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Βάνα Σπα πως είναι τον σαλόνι που επιλέγεις παιδιά? Εννοώ μπορεί να πετύχεις και συναγωνιστές ή πως το κάνουν ότι είναι αυτή και αυτή η κοπέλα?
Σε όλα αυτά τα μαγαζιά φροντίζουν να μην έρθεις τετ α τετ με άλλους
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
440
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Ναι έχεις δίκιο. Αλλά νομίζω ότι σε κάποια μαγαζιά περιμένεις με άλλους ή μπορεί να μπαίνω βγαίνουν
Σε crystal vana zesi elegance δεν γίνεται αυτό τώρα αλλού δεν ξέρω
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.596
Πόντοι
206
Σε όλα αυτά τα μαγαζιά φροντίζουν να μην έρθεις τετ α τετ με άλλους
Τι να σου πω τελευταία φορά στο crystal έπεσα με μπάρμπα στο ασανσέρ και όταν είδα ότι πάει στον ελαιοτριβείο το έπαιξα άσχετος. Κάνω μια βόλτα με το ασανσέρ και επειδή η ξέρουν πότε μπαίνει ο κάθε πελάτης στην οικοδομή η ξυνή η Ολίβια μου έριξε πόρτα. Στο ασανσέρ υπήρχε και ντελιβεράς που πήγαινε επίσης στον 2ο όροφο.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
440
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Ευχαριστώ πολύ. Και πως επιλέγεις τις κοπέλες; Σου λέει είναι αυτές διαθέσιμες;
ναι κλεινεις ραντεβου πας και βλεπεις αν θες καποια συγκεκριμένη μπορείς να παρεις τηλ και να πεις θελω με την Ταδε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rally

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Γεια χαρά ταλανια
Αποχή αρκετό καιρό. Επιστροφή στην αγωνιστική δράση στο κρυσταλ με νεφέλη που ήταν στανταρακι αλλά την είχα βαρεθεί. Τουλάχιστον είχε ένα στάνταρ πρόγραμμα. Και λέω είχε γιατί πάει κ αυτό.
Το ότι η συντριπτικη πλειοψηφία είναι κωλοπαιδα και κωλοχαρακτηρες το ξέρουμε και είναι και φυσιολογικό. Αλλά τουλάχιστον να υπάρχει κάτι στάνταρ σε χρόνο και υπηρεσίες αφού και τα γκαφρα είναι στάνταρ. Πήρα τηλ έκλεισα μαζί της. Με καλωσορίζει λες και είμαι ο συγγενείς που πήγε επίσκεψη και δεν ήθελε να τον δει. Κατευθείαν δωμάτιο γιατί είχε κ άλλον συναγωνιστή στο σαλόνι. Στα παπαρια μας καλύτερα. Ήρθε στο πεντάλεπτο ερωτήσεις κλασικές λες και πάω πρώτη φορά και δεν με ξέρει λέγοντας ότι έχω καιρό να πάω αλλά πάω χρόνια. Τι δουλειά κανείς , που μένεις κτλ. Μη τα πολυλογώ στο δεκάλεπτο με γυρνάει θέλοντας να με ξεπετάξει. Στο μισάωρο γεια σας. Από μένα μαύρο γιατί και αυτό το στάνταρ που παρείχε το έκοψε. Τα φράγκα φράγκα όμως. Χυσομαζοχτρες.
Λίγο πολύ όλοι ξέρουν απλά με ξενέρωσε ότι ακόμα και αυτή μπορεί να μην σε δώσει στάνταρ υπηρεσίες.
Να σημειώσω ότι το ρολόι δε δούλευε στο δωμάτιο. Δε ξέρω αν έτυχε η αν ήταν σκόπιμο.
Φεύγοντας είδα μια με Τάτου πίσω στη ραχοκοκαλιά. Κόνσουλα με καλό σώμα σχετικά . Την είδα πλάτη ξέρουμε ποια είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom