Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
64
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα μαγκες ψαχνω ψαχνω αλλά δεν βρίσκω. Θέλω μια κοπέλα που να κανει μασαζ στο σπιτι με φραπέ (ή και με καλαμακι) δεν μπορω να βρω τπτ καλό, εαν εχετε καμια πληρροφορία αφήστε ενα σχόλιο ή εν μήνυμα
Κάποτε υπήρχε μια νομίζω Έλενα στη Βασιλέως Ηρακλείου, η οποία μετά έγινε αυτοκινούμενη. Αυτή δεν ξέρω αν το εξασκεί ακόμη κι αν έρχεται σε χώρο. Μου χει λείψει να πω την αλήθεια αλλά δεν είχα τηλ της.
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
120
Like
233
Πόντοι
21
Περιεργοοο
Παραλογοοο εντελως

Φίλε δεν είναι περίεργο ! Στην μια περίπτωση ανοίγει τα πόδια και την γλύφεις εσυ ! Ενώ στην άλλη θα πρέπει αυτή να γλείφει συνέχεια και θα έχει να κάνει με την καθαριότητα του κάθενος !
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Κάποτε υπήρχε μια νομίζω Έλενα στη Βασιλέως Ηρακλείου, η οποία μετά έγινε αυτοκινούμενη. Αυτή δεν ξέρω αν το εξασκεί ακόμη κι αν έρχεται σε χώρο. Μου χει λείψει να πω την αλήθεια αλλά δεν είχα τηλ της.
Υπάρχει περίπτωση να έχει καποιος πληροφορίες για το πώς την βρίσκουμε
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.132
Κριτικές
166
Like
26.952
Πόντοι
34.538

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
63
Like
142
Πόντοι
0
Που τη θυμηθηκατε αυτην ρε σεις?
Εχει χρονια που εχει αποχωρησει.
Αφού μιλάμε για το παρελθόν, να αναρωτηθώ και εγώ πού είναι εκείνο το αδύνατο καβλακι, το λίγο αληθορο, που είχε η Εύα στο μαγαζί στην Κρήνη... Θυμάμαι να με παρακαλαει να μην την πάρω από τον κωλο, και να μου τον ανοίγει διάπλατα....
 

Clouzo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
300
Κριτικές
8
Like
1.636
Πόντοι
481

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.138
Πόντοι
201
Κάποτε υπήρχε μια νομίζω Έλενα στη Βασιλέως Ηρακλείου, η οποία μετά έγινε αυτοκινούμενη. Αυτή δεν ξέρω αν το εξασκεί ακόμη κι αν έρχεται σε χώρο. Μου χει λείψει να πω την αλήθεια αλλά δεν είχα τηλ της

Η Ελεναρα οτι καλυτετο υπηρχε σε υπηρεσια μασαζ ,φραπε και γαμησι οσοι τυχεροι φαγαμε,προσωπικα εγω συνεχισα να την φορτωνω και σε χοτελ αλλα μετα απο καιιρο το κινητά τις απλα δεν αντιστοιχουσε σε συνδρομητη
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Η Ελεναρα οτι καλυτετο υπηρχε σε υπηρεσια μασαζ ,φραπε και γαμησι οσοι τυχεροι φαγαμε,προσωπικα εγω συνεχισα να την φορτωνω και σε χοτελ αλλα μετα απο καιιρο το κινητά τις απλα δεν αντιστοιχουσε σε συνδρομητη
Και γαμω τα μιλφακια..3 φορες την ειχα παρει σ ενα και καλα μασατζιδικο λιγο πριν απ τη λεσχη αξιωματικων..και 5 6 μετα που ηταν μονη καπου αριστοτελους αν θυμαμαι καλα..εχει πολλα χρονια
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.871
Πόντοι
1.436
Πέρασμα πριν καιρό με Κατερίνα στην Αρετσού.
Ηλικία 55 plus, αρκετά γεμάτη, ειδικά σε κοιλιά και περιφέρεια, εννοείτε και στα βυζιά :jade:

Μπήκα μέσα και αφού τα είπαμε λίγο μου ζήτησε να βγάλω τα ρούχα μου. Την ρώτησα αν μπορώ να βγάλω το εσώρουχο μου και να είμαι ολόγυμνος, μου είπε πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και έτσι ξάπλωσα ολόγυμνος στο κρεβάτι, ούτε εσώρουχο, ούτε πετσέτα.

Αυτή φορούσε κανονικά τα ρούχα της.

Μου έκανε μασάζ μια ώρα ακριβώς, και μπορώ να πω πως το κατέχει, απλά το κακό είναι ότι δεν σταματάει να μιλάει.

Αφού τελειώσαμε το μασάζ και έκανα κίνηση να βγάλω λεφτά να την πληρώσω, με ενημέρωσε πως υπάρχει και άλλο πρόγραμμα, εκτόνωση με το χέρι +20€

Δέχτηκα να προχωρήσουμε στο δεύτερο μέρος και τότε έβγαλε τα ρούχα της και έμεινε το εσώρουχο.

Στο δεύτερο μέρος λοιπόν η κυρία έκανε αγγαρεία και δεν άξιζε καθόλου, άγαρμπο και ατσούμπαλο παίξιμο της πούτσας χωρίς ίχνος καύλας. Έκανε και ένα ισπανικό της πλάκας.

Εντέλει πλήρωσα παράβολο 50€ για μια ώρα μασάζ και εκτόνωση αγγαρεία με το χέρι.

ΥΓ: Η κυρία ενδείκνυται μόνο για μερακλήδες καθώς είναι αρκετά γεμάτη και μεγάλη σε ηλικία.

ΥΓ2: Κάποιος θεούλης είχε ρωτήσει αν χρησιμοποιεί ακόμη το "black & decker" :2funny: (εννοούσε την συσκευή που σου κάνει δονήσεις στο σώμα). Οπότε ναι το χρησιμοποιεί ακόμα!
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Πέρασμα πριν καιρό με Κατερίνα στην Αρετσού.
Ηλικία 55 plus, αρκετά γεμάτη, ειδικά σε κοιλιά και περιφέρεια, εννοείτε και στα βυζιά :jade:

Μπήκα μέσα και αφού τα είπαμε λίγο μου ζήτησε να βγάλω τα ρούχα μου. Την ρώτησα αν μπορώ να βγάλω το εσώρουχο μου και να είμαι ολόγυμνος, μου είπε πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και έτσι ξάπλωσα ολόγυμνος στο κρεβάτι, ούτε εσώρουχο, ούτε πετσέτα.

Αυτή φορούσε κανονικά τα ρούχα της.

Μου έκανε μασάζ μια ώρα ακριβώς, και μπορώ να πω πως το κατέχει, απλά το κακό είναι ότι δεν σταματάει να μιλάει.

Αφού τελειώσαμε το μασάζ και έκανα κίνηση να βγάλω λεφτά να την πληρώσω, με ενημέρωσε πως υπάρχει και άλλο πρόγραμμα, εκτόνωση με το χέρι +20€

Δέχτηκα να προχωρήσουμε στο δεύτερο μέρος και τότε έβγαλε τα ρούχα της και έμεινε το εσώρουχο.

Στο δεύτερο μέρος λοιπόν η κυρία έκανε αγγαρεία και δεν άξιζε καθόλου, άγαρμπο και ατσούμπαλο παίξιμο της πούτσας χωρίς ίχνος καύλας. Έκανε και ένα ισπανικό της πλάκας.

Εντέλει πλήρωσα παράβολο 50€ για μια ώρα μασάζ και εκτόνωση αγγαρεία με το χέρι.

ΥΓ: Η κυρία ενδείκνυται μόνο για μερακλήδες καθώς είναι αρκετά γεμάτη και μεγάλη σε ηλικία.

ΥΓ2: Κάποιος θεούλης είχε ρωτήσει αν χρησιμοποιεί ακόμη το "black & decker" :2funny: (εννοούσε την συσκευή που σου κάνει δονήσεις στο σώμα). Οπότε ναι το χρησιμοποιεί ακόμα!
Αξιος λεμε !!!
Και για πολυ μερακληδες οντως !!! :2funny:
 

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Kαλημερα παλικάρια, είμαι Θεσσαλονίκη για λίγες ώρες, που προτείνετε να πάω για να περάσω καλά?
 

peterpan00

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
26
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν καιρό με Κατερίνα στην Αρετσού.
Ηλικία 55 plus, αρκετά γεμάτη, ειδικά σε κοιλιά και περιφέρεια, εννοείτε και στα βυζιά :jade:

Μπήκα μέσα και αφού τα είπαμε λίγο μου ζήτησε να βγάλω τα ρούχα μου. Την ρώτησα αν μπορώ να βγάλω το εσώρουχο μου και να είμαι ολόγυμνος, μου είπε πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και έτσι ξάπλωσα ολόγυμνος στο κρεβάτι, ούτε εσώρουχο, ούτε πετσέτα.

Αυτή φορούσε κανονικά τα ρούχα της.

Μου έκανε μασάζ μια ώρα ακριβώς, και μπορώ να πω πως το κατέχει, απλά το κακό είναι ότι δεν σταματάει να μιλάει.

Αφού τελειώσαμε το μασάζ και έκανα κίνηση να βγάλω λεφτά να την πληρώσω, με ενημέρωσε πως υπάρχει και άλλο πρόγραμμα, εκτόνωση με το χέρι +20€

Δέχτηκα να προχωρήσουμε στο δεύτερο μέρος και τότε έβγαλε τα ρούχα της και έμεινε το εσώρουχο.

Στο δεύτερο μέρος λοιπόν η κυρία έκανε αγγαρεία και δεν άξιζε καθόλου, άγαρμπο και ατσούμπαλο παίξιμο της πούτσας χωρίς ίχνος καύλας. Έκανε και ένα ισπανικό της πλάκας.

Εντέλει πλήρωσα παράβολο 50€ για μια ώρα μασάζ και εκτόνωση αγγαρεία με το χέρι.

ΥΓ: Η κυρία ενδείκνυται μόνο για μερακλήδες καθώς είναι αρκετά γεμάτη και μεγάλη σε ηλικία.

ΥΓ2: Κάποιος θεούλης είχε ρωτήσει αν χρησιμοποιεί ακόμη το "black & decker" :2funny: (εννοούσε την συσκευή που σου κάνει δονήσεις στο σώμα). Οπότε ναι το χρησιμοποιεί ακόμα!
Συμπάσχων και εγώ, και έκανε και ένα τσιγάρο όσο μιλούσε, ευτυχώς όταν προσπαθούσε να μου κάνει τον φραπέ δεν καπνιζε. Ξενέρωσα και της είπα δεν πειράζει αστο καλύτερα, αλλα ζήτησε να πληρωθεί 50 γιατι προσπάθησε είπε.!!!!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Kαλημερα παλικάρια, είμαι Θεσσαλονίκη για λίγες ώρες, που προτείνετε να πάω για να περάσω καλά?
Πουθενά, πάνε καλύτερα για καμιά βόλτα λαδάδικα ή πλατεία εμπορίου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom