Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

giwrgospap1996

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
43
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες , μετά από μεγάλη αποχή λέω να επιστρέψω στο άθλημα .
Τι προτείνετε; Οικονομικά ( στο 50αρι ) και κέντρο ανατολικά.
Διαβάζω για κρυσταλ και από ότι καταλαβαίνω οι καλύτερες είναι Νεφέλη, Άρτεμις , ίριδα. Ποια προτείνετε;
Ευχαριστώ!
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
699
Like
1.669
Πόντοι
206
Από Νεφέλη και Άρτεμις έχω προσωπική εμπειρία. Και οι δύο είναι φοβερά μωρά αλλά η Νεφέλη θα σου τσιμπήσει άλλο ένα εικοσάρικο χωρίς να το καταλάβεις.
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
324
Κριτικές
11
Like
1.212
Πόντοι
371
Όχι, δεν έχει ολοκληρωμένο πρόγραμμα. Μασάζ και εκτόνωση με το χέρι στα 50 γιούρος.
Ευχαριστώ για την πληροφορία, λίγο ακριβό για μαλακία αλλά είναι κ το μασάζ στη μέση οπότε υποθέτω τα άξιζει
 

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
40
Like
86
Πόντοι
0
είναι στην βάνα μεγάλη τσιμπουκοπνηχτρα
Η ΕΜΥ γεμικα εμενα δεν μου γεμισε στο ματι οταν την ειδα στην Βανα ......σαν να βαριοτανε και απο σοματοτυπο πωs ειναι ....σαν χοντρουλα μου φανηκε ισχυει .....αs βοηθησει .....καποιοs που την ξερει
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
691
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Εγώ καθυστερημένος; Φίλε, είσαι όντως μαλάκας

Από όλες τις μαλακίες που γράφουν εδώ μέσα, το σχόλιό μου είχες να ξεψυρισεις; Καλά είχα κάνει και είχα διαγράψει το προηγούμενο προφίλ, χωρίς λόγια
Αν έγραφες με τον ίδιο τρόπο καλά έκανες και τον διέγραψες. Εγώ απλά παρέθεσα τα όσα έγραψες και Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματα του.
Καλη συνέχεια
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
691
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Σταματήστε να έρχεστε σε αντιπαράθεση με το παραμικρό μωρέ.. όποιος ενημερώνει πέφτετε να τον φάτε, μετά αναρωτιέστε γιατί δεν υπάρχει επαρκής ενημέρωση και γιατί κάνεις δεν γράφει τίποτα. Και εγώ πριν καιρό που έγραψα κάτι, πετάχτηκαν 2-3 έξυπνοι από κάτω και ειρωνεύτηκαν αλλά δεν έδωσα σημασία και το άφησα..
Φίλε ο συγκεκριμένος δεν ενημέρωσε. Παίνεψε την κοπέλα ότι αξίζει τα 50 € αλλά μετά είπε ότι τα 50 € είναι πολλά. Είσαι εγώ είμαι υπέρ της ενημέρωσης αλλα με κανόνες στοιχειώδους λογικής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom