Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (19 μέλη και 67 επισκέπτες)

emounitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Κάτι ακόμα. Έχουμε κάποιο τηλεφωνο για το relax spa; Εγνατία με είπε ότι είναι
Πιο πισω καποιος εγραψε οτι εφαγε πετσετα. Μαλλον πρεπει να πας μερικες φορες για να παρεις το ektonosi pass
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλα δεν χάνονται αυτές, στήνουν δικά τους πελατάκια έξω και όλα καλά!
Δεκάδες τα παραδείγματα απο μασαζοκόριτσα που έφυγαν και δουλεύουνε ακόμα μόνες τους.
Σωστοs
Καλα δεν χάνονται αυτές, στήνουν δικά τους πελατάκια έξω και όλα καλά!
Δεκάδες τα παραδείγματα απο μασαζοκόριτσα που έφυγαν και δουλεύουνε ακόμα μόνες τους.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Και ποια είναι η αρχηγός ρε παληκάρια ? Απορία το έχω μήνες τώρα.
Σοβαρά το λες ή κανεις πλάκα. Αφεντικό και σε αυτό και στο Μασαζιο είναι η Τζούλια. Γεματουλα που έχει περάσει σαν λαδοκορη από Βενους και παλαιότερα Νταμες. Είχε κανει και το Ελινα Καζα. Από σένα σαν έμπειρο δεν το περίμενα
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Σοβαρά το λες ή κανεις πλάκα. Αφεντικό και σε αυτό και στο Μασαζιο είναι η Τζούλια. Γεματουλα που έχει περάσει σαν λαδοκορη από Βενους και παλαιότερα Νταμες. Είχε κανει και το Ελινα Καζα. Από σένα σαν έμπειρο δεν το περίμενα
Ιδέα δεν είχα αδελφέ.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ιδέα δεν είχα αδελφέ.
Καλά δεν χάνεις και τίποτα το ιδιαίτερο. Κάποτε της έκανα εμπάργκο για μου έσπασε τα παπαρια με τον τρόπο που ήθελε να περάσει ότι το μαγαζί πλέον κανει μόνο χέρι. Παρόλα αυτά έχει ίσως τα καλύτερα μαγαζιά σε αυτό το είδος. Απλά εάν μπορεί κάποιος συναγωνιστής να αναφέρει εάν είδε πρόσφατα την Λύδια στο μαγαζί. Είχε σταματήσει μέσα στο καλοκαίρι και νόμιζα ότι σταμάτησε γενικά. Έχει κανεις ακούσει για ένα νέο μαγαζί στην Ολγας; Υπάρχει κάπου αγγελία ή τηλέφωνο;
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Πιο πισω καποιος εγραψε οτι εφαγε πετσετα. Μαλλον πρεπει να πας μερικες φορες για να παρεις το ektonosi pass
Βρήκα το τηλεφωνο και σηκώνουν το τηλεφωνο και είναι σε φάση η τυπισσα ποιος είσαι εσυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Bei Facebook anmelden Εγνατιας 112 στον ημιόροφο
Άρα βρήκα το σωστό
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Βρήκα το τηλεφωνο και σηκώνουν το τηλεφωνο και είναι σε φάση η τυπισσα ποιος είσαι εσυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άρα βρήκα το σωστό
Στο relax δεν κανουν τιποτα ασε που τρως πετσέτα πηγα πρόσφατα και το επιβεβαιώνω.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Σοβαρά το λες ή κανεις πλάκα. Αφεντικό και σε αυτό και στο Μασαζιο είναι η Τζούλια. Γεματουλα που έχει περάσει σαν λαδοκορη από Βενους και παλαιότερα Νταμες. Είχε κανει και το Ελινα Καζα. Από σένα σαν έμπειρο δεν το περίμενα
Εγώ πάντως άλλη εννοούσα Αρχηγό, εσυ μιλάς για το αφεντικό και επαυξάνω για τη Τζούλια(νοσταλγικές στιγμές με γαμησια περί Ελινα Κάζα)! Από Δωδεκανήσου κανόνιζε πολλά..
τώρα νομίζω καταλάβαμε.. ?αλλιώς θα κατονομάσω
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Εγώ πάντως άλλη εννοούσα Αρχηγό, εσυ μιλάς για το αφεντικό και επαυξάνω για τη Τζούλια(νοσταλγικές στιγμές με γαμησια περί Ελινα Κάζα)! Από Δωδεκανήσου κανόνιζε πολλά..
τώρα νομίζω καταλάβαμε.. ?αλλιώς θα κατονομάσω
Σαν πιό παλιά έχει το γενικό προσταγμα. Παίζει κι ο ανταγωνισμός
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
Τα του luxury να μην τα συζητήσουμε... Απλά τραγικοί...
Κάποιος συναγωνιστής έχει αποψη για Ευριδίκη στο Vana; Και σε pm αν θέλετε, για να μην ζαλιζουμε τους υπόλοιπους! Ευχαριστώ!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Με τον πληθωρισμο στο 12% μην σπαταλατε λεφτα σε υποσχόμενες υπηρεσιες στα λαδομαγαζα που δεν θα παρετε ποτε. Την δευτερη φορα αν δεν παρετε αυτο που ζητατε , δρομο!
Που θα παει θα στρωσουν......
Γνωμη μου!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Με τον πληθωρισμο στο 12% μην σπαταλατε λεφτα σε υποσχόμενες υπηρεσιες στα λαδομαγαζα που δεν θα παρετε ποτε. Την δευτερη φορα αν δεν παρετε αυτο που ζητατε , δρομο!
Που θα παει θα στρωσουν......
Γνωμη μου!
Σωστός ο παίχτης
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195
έχει και μερικά .....καλά....Η αλήθεια να λέγεται λίγα.
Αλλα έχει οπότε αν πας Leo pal να είσαι έτοιμος για μεταβολή και στρίβειν δια της μάχης.....

Δεν θα ξεχάσω πρίν μερικά χρόνια ,εν μέσω καραντίνας,λίγο μετά νομίζω
Μπήκα σε μία κάπου αγιου δημητρίου ήταν δίπλα σε ενα ξενοδοχείο φορούσε ρόμπα ..μου λέει το τίμημα.
Απαντάω "μισό να σε δώ λιγο....."
Αυτή "για να με δείς ήρθες;"
Εγω "γιατί δεν κάνει να σε δώ"
αυτη" έχουμε και δουλειές, αν ήρθες για να με δεις....."
Δεν προλαβε να ολοκληρώσει και να κλείσει την πόρτα......
"καλά φεύγω αφου έχεις και δουλειές...."

Δεν είναι ντροπή να φεύγεις ,οταν βλέπεις κάποια που θα έπρεπε να σε πληρώνει για να πας μαζί της,οταν βλέπεις με μια γρήγορη ματιά κάτι που δεν σου αρέσει(ακαταστασία, κάπνα,βρώμικο χώρο ,κτλ)

Όπου φυγει φύγει.....
Αυτό είναι μία πολύ μεγάλη αλήθεια που πρέπει να τη τηρούν όλοι χωρίς εξαίρεση...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195
Μέχρι 25 σίγουρα κ ενδεχομένως ως τέλος του μήνα..
Κάλεσε ν συννενοηθουμε για το Σάββατο.
Διαθέσιμο κ ολοκαίνουργιο κρεβάτι μασάζ!
Είσαι υπέροχη! Ο συνδυασμός γόβας-διχτυωτού καλσόν, είναι η τέλεια εικόνα, το φετίχ μου! Θα πρέπει να προγραμματίσουμε κάτι μαζί...Επιφυλάσσομαι, προσωπικά για τα περαιτέρω...
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Ξέρει κανένας φίλος αν η Μαρία στο ακουα συνεχίζει στο ίδιο τροπάριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom