Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (13 μέλη και 67 επισκέπτες)

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Πέρασμα από Στεφανια στο πρόγραμμα edge .Το κορίτσι ειναι φοβερό,σε άνεση χρόνου αλλά και υπηρεσία.ωραιο διαμέρισμα με μασαζοκρεβατο και όλα τα κομφορ.
 

Schmarn81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
4
Like
16
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα. Πριν μια εβδομάδα επίσκεψη στο Κρίσταλ, είχε 5 κοπέλες εκείνη την ημέρα. Διάλεξα την Ίριδα, στο πρώτο μέρος έβαλε δύναμη (εγώ το ζήτησα) οπότε ήταν και το πιο ΄΄''δυνατο'' μασάζ που έτυχα στο συγκεκριμένο μαγαζί και μου άρεσε. Επίσης και στο δεύτερο μέρος έμεινα ευχαριστημένος. Το καλό σοσιαλ και το δυνατο μασάζ για μενα είναι σίγουρα στα συν. Γενικά κάποιες κοπέλες στο Κρισταλ ήταν πιο τυπικές στο δεύτερο μέρος, κάποιες πιο αισθησιακές (τώρα αν εχει σχέση με συμπάθειες ή είναι θέμα χαρακτήρα δεν ξέρω). Στην δεύτερη κατηγορία ανήκει η Ίριδα, που περα από αυτό είναι (για εμένα) όμορφη κοπέλα με ωραίο στήθος. Ίσως να μην είναι η πρώτη επιλογή μου, αλλά σίγουρα αξίζει.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Παιδιά ξέρετε τι παίζει με Λύδια από κρυσταλ; Θα ήθελα να την δοκιμάσω αλλά δέχεται έξτρα πράγματα; Όποιος γνωρίζει λεπτομέρειες ας μου πει την έχω βάλει καιρό τώρα στο μάτι
Νομίζω δέχεται πρόταση γάμου
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
ψοφανε για πουτσα. ειδικα η τελευταια!

Εννοειται τα οικονομικά του καθενος ειναι σεβαστα.
Μπορεις ?Την παιρνεις
Δεν μπορείς?Παμε για αλλα

Αλλα αυτοι που λενε κατεβα και ανεβα και καντο 100 και καντο 80 και εχουμε κριση κλπ ειναι παπαριες αυτα
Επειδή μπορώ να την πάρω, σημαίνει πως πρέπει να την πάρω κιόλας; Αυτό εννοώ φίλε μου
 

alex#

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
36
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα. Πριν μια εβδομάδα επίσκεψη στο Κρίσταλ, είχε 5 κοπέλες εκείνη την ημέρα. Διάλεξα την Ίριδα, στο πρώτο μέρος έβαλε δύναμη (εγώ το ζήτησα) οπότε ήταν και το πιο ΄΄''δυνατο'' μασάζ που έτυχα στο συγκεκριμένο μαγαζί και μου άρεσε. Επίσης και στο δεύτερο μέρος έμεινα ευχαριστημένος. Το καλό σοσιαλ και το δυνατο μασάζ για μενα είναι σίγουρα στα συν. Γενικά κάποιες κοπέλες στο Κρισταλ ήταν πιο τυπικές στο δεύτερο μέρος, κάποιες πιο αισθησιακές (τώρα αν εχει σχέση με συμπάθειες ή είναι θέμα χαρακτήρα δεν ξέρω). Στην δεύτερη κατηγορία ανήκει η Ίριδα, που περα από αυτό είναι (για εμένα) όμορφη κοπέλα με ωραίο στήθος. Ίσως να μην είναι η πρώτη επιλογή μου, αλλά σίγουρα αξίζει.
Θυμάσαι φίλε ποιες άλλες δούλευαν ονόματα?
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Good morning ☀️
 

Συνημμένα

  • IMG_20230119_120651.jpg
    IMG_20230119_120651.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 74

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195
Αν οι φωτογραφίες που βλέπω είναι πέρα για πέρα αληθινές και ακριβείς, είσαι μωρό μου, "πύραυλος"! Ο ορισμός της καύλας!!!
 

anonimos fan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
81
Πόντοι
0
Καλησπέρα νέος στο μπου παλαίμαχος στο άθλημα
Πολλές ώρες Βάνα σπα αξίζει Ναταλία Βερόνικα Δόμνα για υπηρεσίες
Ευριδίκη εμφανισιακά αν και στο δωμάτιο δεν λέει τίποτα είναι κούκλα
Ελίνα είναι γκαβλιαρα αλλά αλλά...
Οι άλλες κάτω του μετρίου δοκιμασμένα από μένα και φίλους
Κρυσταλ με Νεφέλη Αντζελίνα και Τόκιο όλες τους τέλειες καθαρές και στα του έργου άψογες όπως λένε πολλοί συνάδελφοι εδώ πέρα.αντριαννα δεν έχω πάρει αλλά αγενεστατη κοιτάει με ύφαλο επειδή κανένας δεν την παίρνει κακό στο μαγαζί κάνει
Επίσης στεφάνια πριβέ μασάζ σε σπίτι δοκιμή πριν λίγες μέρες καθαρή άψογη και καλή με την ώρα και στο πρόγραμμα αν της το βγάλεις εμφανισιακά νταξει συμπαθητική αναλόγως τα γούστα μην περιμένετε τίποτα τρελό απ' ότι μου είπε θα ναι εδώ μέχρι τις 25 Ιανουαρίου.
Από την εμπειρία μου και τα χιλιόμετρα μου ξέρω ότι ανάλογα άμα σε γουστάρει η κοπέλα θα κάνει παραπάνω πράγματα και αν δεν σε γουστάρει λιγότερα.εμενα ας πούμε μου χει τύχει και σεξ και πίπα χωρίς πληρωμή η παραπάνω εκτονώσεις και μου χει τύχει και πετσέτα.αυτα από μένα ελπίζω να βοήθησα
gia poia angelina milame?
 

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Πέρασμα από Στεφανια στο πρόγραμμα edge .Το κορίτσι ειναι φοβερό,σε άνεση χρόνου αλλά και υπηρεσία.ωραιο διαμέρισμα με μασαζοκρεβατο και όλα το
Σε περιμένω ν το διαπιστώσεις!
Παλιοκαυλα με στραγγιξες χτες,πραγματικά δεν έχω λόγια!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπερα σε όλους. Περασμα με Ευριδίκη στη vana. Εντυπωσιακή κοπέλα, πιο πολύ χαιδεμα παρά μασάζ. Δεύτερο μέρος καλό χωρίς να κλέβει χρόνο κτλ. Μια χαρά το μαγαζί, χωρίς βιασύνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom