Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (6 μέλη και 91 επισκέπτες)

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Άστο φίλε σίγουρα τρολαρεις.
οχι, πραγματικα. δεν ξερω καθολου τι παιζει με μασαζ, πριν απο κανα 6μηνο μπηκα στο παιχνιδι και δεν εχο ασχοληθει καθολου με τα εκτος Θεσσαλονικη. Εδω καλα καλα δεν ξερω τι παιζει με τα εντος.
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
οχι, πραγματικα. δεν ξερω καθολου τι παιζει με μασαζ, πριν απο κανα 6μηνο μπηκα στο παιχνιδι και δεν εχο ασχοληθει καθολου με τα εκτος Θεσσαλονικη. Εδω καλα καλα δεν ξερω τι παιζει με τα εντος.
Και πολύ καλά κανεις. Αν ασχοληθείς θα πάθεις κατάθλιψη
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Χθεσινή συνάντηση με Βίκυ - Στεφανία... ξεπέρασε κάθε προσδοκία μου η συνάντηση... αυτή τη φορά, με υποδέχθηκε στον υπέροχο χώρο που προσωρινά έχει στη Θεσσαλονίκη με το αυθεντικό χαμόγελό της. Πρώτα αυτή τη φορά, η καύλα μου μας οδήγησε στο κρεβάτι της και ακολούθησε πολύ ομορφο και με ένταση σεξ... Ακολούθως απόλαυσα το καταπληκτικο της μασάζ κι αφέθηκα παντελώς. Μπορεί κάποιοι να με χαρακτηρίσουν υπερβολικό στις περιγραφές, αλλά εγώ ξέρω ότι απόλαυσα 1,5 ώρα καύλας κι απογείωσης αισθήσεων. Η Στεφανία είναι υπέροχη σ αυτό που κάνει, εάν έρθει μόνιμα στη Θεσσαλονίκη θα ανεβάσει πάρα πολύ το επίπεδο στο χώρο του μασάζ και του αισθησιακού έρωτα. Μπράβο ρε Στεφανία, σ ευχαριστώ για τις υπέροχες στιγμές που μου χάρισες.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Χθεσινή συνάντηση με Βίκυ - Στεφανία... ξεπέρασε κάθε προσδοκία μου η συνάντηση... αυτή τη φορά, με υποδέχθηκε στον υπέροχο χώρο που προσωρινά έχει στη Θεσσαλονίκη με το αυθεντικό χαμόγελό της. Πρώτα αυτή τη φορά, η καύλα μου μας οδήγησε στο κρεβάτι της και ακολούθησε πολύ ομορφο και με ένταση σεξ... Ακολούθως απόλαυσα το καταπληκτικο της μασάζ κι αφέθηκα παντελώς. Μπορεί κάποιοι να με χαρακτηρίσουν υπερβολικό στις περιγραφές, αλλά εγώ ξέρω ότι απόλαυσα 1,5 ώρα καύλας κι απογείωσης αισθήσεων. Η Στεφανία είναι υπέροχη σ αυτό που κάνει, εάν έρθει μόνιμα στη Θεσσαλονίκη θα ανεβάσει πάρα πολύ το επίπεδο στο χώρο του μασάζ και του αισθησιακού έρωτα. Μπράβο ρε Στεφανία, σ ευχαριστώ για τις υπέροχες στιγμές που μου χάρισες.
Ηλικία περίπου πόσο είναι κ πόσα έδωσες για 1.5 ώρα
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Ηλικία περίπου πόσο είναι κ πόσα έδωσες για 1.5 ώρα
Περίπου 30. Κόστος αναλόγως υπηρεσιών. Επικοινώνησε απευθείας με την κοπέλα. Πολύ λίγα χρήματα πάντως για αυτό που πήρα... Και με μεγάλη άνεση χρόνου.
 

Emanag

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα σε όλους. Περασμα με Ευριδίκη στη vana. Εντυπωσιακή κοπέλα, πιο πολύ χαιδεμα παρά μασάζ. Δεύτερο μέρος καλό χωρίς να κλέβει χρόνο κτλ. Μια χαρά το μαγαζί, χωρίς βιασύνες.
Κατα την αποψη σου αξιζει να επισκευτουμε το Vana για πρωτη φορα στο αθλημα? γιατι απο ανατολικα μονο το body free γνωριζω απο τα σχολια που διαβαζω
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
καμιά άποψη? Μασάζ για κυρίους - Car.gr μονον στον χώρο της λεει αλλα στην στρατού που να παρκάρεις.... τιμές βέβαια ξεφτίλα , για αυτό και θέλω γνωμες εαν κάποιος έχει δοκιμάσει . 30 λεπτά 25 ευρώ με εκτόνωση και 30 ισπανικό...
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
20E1D5BA-52EF-4A1D-9832-BF14E533BC79.png
Σημερινό στορυ από luxury. Βρε λέτενα επέστρεψε η Ατζελινα ;
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Σημερινό ρόστερ στη Μαριάνα., Η γνωστή Ιωάννα , Χαρά , Κατερίνα , Εύα. Ίσως το ποίο σοβαρό και vfm "ματατζιδικο" της γκρινιαροφτωχομανας. Όλες δοκιμασμένες από εμένα και η κάθε μία με την γλύκα τούς, άλλες περισσότερο άλλες λιγότερο.
 

alex#

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
36
Πόντοι
0
Σημερινό ρόστερ στη Μαριάνα., Η γνωστή Ιωάννα , Χαρά , Κατερίνα , Εύα. Ίσως το ποίο σοβαρό και vfm "ματατζιδικο" της γκρινιαροφτωχομανας. Όλες δοκιμασμένες από εμένα και η κάθε μία με την γλύκα τούς, άλλες περισσότερο άλλες λιγότερο.
Φίλε μ η Μαριάνα είναι πριβε?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.437
Κριτικές
97
Like
12.101
Πόντοι
25.015

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Φιλικά και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, παρα μόνο συζήτησης: Διαφωνώ για τα περι σεξουαλικού. Τα μασάζ είναι μασάζ και ωσ μασαζ πρεπει να αντιμετωπίζονται. Αν αρχίσουν να γαμιόνται, δε θα είναι μασάζ, θα ειναι μπουρδέλα με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Αν θελεις σεξ, υπάρχουν άλλες λύσεις. Για να χαρείς και να χύσεις μια όμορφη κοπελίτσα για 10-20 λεπτά σε ένα σχετικά διακριτικό και καθαρό περιβάλλον, το 50ρικο το θεωρώ τίμιο και έτσι πρέπει να παραμείνει. Τώρα τα εξτραδάκια, εξτραδάκια αλλά αυτά τα κρατάει ο καθένας για τον εαυτό του και είναι βλακώδες να τα δημοσιοποιούμε.
Καλημερα στο νιμα .....Αν ειναι τα εξτραδακια που κανουν οι κορασιδεs στον καθενα απο εμαs να μενουν κρυφα στο χρονοντουλαπο του ''Μπου'' και ο μυστηs να τα κραταει ο καθεναs για την παρτη του σαν επτασφραγιστο μυστικο ......τοτε ποιοs ο λογοs υπαρξηs του ''Mπου'' .........Kαλο ειναι εστω και με διακριτικοτητα να μαθαινονται οι εξτρα υπηρεσιεs που κανουν οι κορασιδεs kαι το αναλογο αντιτιμο φυσικα . 1] Απο την αλλη τα κρυφα ιδρυματα που δεν περνειs ευκολα λεξειs απο τον καθενα εδω που γνωριζει για την υπαρξη τουs και το στιγμα τουs .... 2] Aπο την αλλη .....αναφορεs και περιγραφεs μελων που ουτε καν αναφερονται σε λεπτομεριεs συνεβρεσειs με τισ κορασιδεs ......... 3] Face to face καταντια εχει φτασει το θεμα τηs ''ΒΑΝΕΣΑΣ'' συζητηση με την Εκδιδωμενη λαδοκορη του ΚΡΥΣΤΑΛ με παζαρια για τιμεs και ραντεβου σε εξαθλιωμενεs βρωμικεs παραγκεs . Υ.Γ [Να ξερεται παντα οι επιχειρματιεs γνωριζουν τα παντα kαι οι κορασιδεs κατατασουν τουs πελατεs σε δυο κατηγοριεs . 1ον] Σε αυτουs που δεν εχουν μαντηλι να κλαψουν kαι με 50 ευρο θελουν να γαμησουν κιολαs 2oν] Και σε αυτουs που πληρωνουν 100* & 150* ευρο για διπλεs δυωρεs συνεδρειεs kαι με τιs αναλογεs υπηρεσιεs φυσικα Η παρατηρηση μου παντα σε φιλικο υφοs kαι απλα αναφερω την αποψη μου ωs μελοs
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Σημερινό ρόστερ στη Μαριάνα., Η γνωστή Ιωάννα , Χαρά , Κατερίνα , Εύα. Ίσως το ποίο σοβαρό και vfm "ματατζιδικο" της γκρινιαροφτωχομανας. Όλες δοκιμασμένες από εμένα και η κάθε μία με την γλύκα τούς, άλλες περισσότερο άλλες λιγότερο.
Που είναι αυτό φίλε και ποια έχεις να προτείνεις
 

vanessakikaulaki

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
188
Like
702
Πόντοι
81
Καλημερα στο νιμα .....Αν ειναι τα εξτραδακια που κανουν οι κορασιδεs στον καθενα απο εμαs να μενουν κρυφα στο χρονοντουλαπο του ''Μπου'' και ο μυστηs να τα κραταει ο καθεναs για την παρτη του σαν επτασφραγιστο μυστικο ......τοτε ποιοs ο λογοs υπαρξηs του ''Mπου'' .........Kαλο ειναι εστω και με διακριτικοτητα να μαθαινονται οι εξτρα υπηρεσιεs που κανουν οι κορασιδεs kαι το αναλογο αντιτιμο φυσικα . 1] Απο την αλλη τα κρυφα ιδρυματα που δεν περνειs ευκολα λεξειs απο τον καθενα εδω που γνωριζει για την υπαρξη τουs και το στιγμα τουs .... 2] Aπο την αλλη .....αναφορεs και περιγραφεs μελων που ουτε καν αναφερονται σε λεπτομεριεs συνεβρεσειs με τισ κορασιδεs ......... 3] Face to face καταντια εχει φτασει το θεμα τηs ''ΒΑΝΕΣΑΣ'' συζητηση με την Εκδιδωμενη λαδοκορη του ΚΡΥΣΤΑΛ με παζαρια για τιμεs και ραντεβου σε εξαθλιωμενεs βρωμικεs παραγκεs . Υ.Γ [Να ξερεται παντα οι επιχειρματιεs γνωριζουν τα παντα kαι οι κορασιδεs κατατασουν τουs πελατεs σε δυο κατηγοριεs . 1ον] Σε αυτουs που δεν εχουν μαντηλι να κλαψουν kαι με 50 ευρο θελουν να γαμησουν κιολαs 2oν] Και σε αυτουs που πληρωνουν 100* & 150* ευρο για διπλεs δυωρεs συνεδρειεs kαι με τιs αναλογεs υπηρεσιεs φυσικα Η παρατηρηση μου παντα σε φιλικο υφοs kαι απλα αναφερω την αποψη μου ωs μελοs
φίλε, άκου να μαθαίνεις γιατί σήμερα μετά το έξτρα "φιλικό" σχόλιο σου, που έπιασες στο στόμα σου εμένα, και για αυτό αποφάσισα να επέμβω, οι άθλιες παραγκες που λες είναι σπίτια με 4 δωμάτια, 4 κρεβάτια σε σοβαρές πολικατοικιες; το αν ο χωρος συμμαζεύεται κάθε φορά μετά από κάθε ραντεβού δε σε αφορά *δεν υπάρχει χρόνος καμάρι μου* επιπλέον είπαμε 10000 φορές ότι είναι ΠΡΟΣΟΡΙΝΟ και ετοιμάζουμε κάτι που θέλει χρόνο, αλλά μάλλον γούσταρες να πληρώνεις ξενοδοχεία έξτρα χρήματα απ το να πας στην παράγκα όπως λες, και να μην χρειαστεί έξτρα εξοδα. μάλλον όμως είσαι επιχειρηματίας και σου φάγαμε τη δουλίτσα; Ε αγαπη; ντροπή σου και γενικα ντροπή σε όποιον κάθεται και κράζει κοπέλες που δηλώνουν ανεξάρτητες και κάνουν ότι καλύτερο για τον πελάτη. δε θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου κυρία μου βρες ένα μαντηλι να κλάψεις και τα λέμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom