Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (3 μέλη και 72 επισκέπτες)

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Καλημερα στο νιμα .....Αν ειναι τα εξτραδακια που κανουν οι κορασιδεs στον καθενα απο εμαs να μενουν κρυφα στο χρονοντουλαπο του ''Μπου'' και ο μυστηs να τα κραταει ο καθεναs για την παρτη του σαν επτασφραγιστο μυστικο ......τοτε ποιοs ο λογοs υπαρξηs του ''Mπου'' .........Kαλο ειναι εστω και με διακριτικοτητα να μαθαινονται οι εξτρα υπηρεσιεs που κανουν οι κορασιδεs kαι το αναλογο αντιτιμο φυσικα . 1] Απο την αλλη τα κρυφα ιδρυματα που δεν περνειs ευκολα λεξειs απο τον καθενα εδω που γνωριζει για την υπαρξη τουs και το στιγμα τουs .... 2] Aπο την αλλη .....αναφορεs και περιγραφεs μελων που ουτε καν αναφερονται σε λεπτομεριεs συνεβρεσειs με τισ κορασιδεs ......... 3] Face to face καταντια εχει φτασει το θεμα τηs ''ΒΑΝΕΣΑΣ'' συζητηση με την Εκδιδωμενη λαδοκορη του ΚΡΥΣΤΑΛ με παζαρια για τιμεs και ραντεβου σε εξαθλιωμενεs βρωμικεs παραγκεs . Υ.Γ [Να ξερεται παντα οι επιχειρματιεs γνωριζουν τα παντα kαι οι κορασιδεs κατατασουν τουs πελατεs σε δυο κατηγοριεs . 1ον] Σε αυτουs που δεν εχουν μαντηλι να κλαψουν kαι με 50 ευρο θελουν να γαμησουν κιολαs 2oν] Και σε αυτουs που πληρωνουν 100* & 150* ευρο για διπλεs δυωρεs συνεδρειεs kαι με τιs αναλογεs υπηρεσιεs φυσικα Η παρατηρηση μου παντα σε φιλικο υφοs kαι απλα αναφερω την αποψη μου ωs μελοs

Διακριτικότητα και δημόσιο φορουμ καυλωμένων, ειναι αδύνατον να πανε μαζι. Εκτός αν εννοείς πμ, που τότε δεν μιλάμε για δημοσιοποίηση.

Δες το πρακτικα, αν εγω βγω κ πω η τάδε μου τον έγλειψε, την επόμενη μέρα όλοι θα της ζητάνε πίπες. Αν το κάνει θα πάρει πόδι, αν δεν το κάνει θα έχει μόνιμα δυσαρεστημένους πελάτες.

Βανέσα κουτοπόνηρη και άπειρη σε θέματα συμπεριφοράς, αλλά βρίσκει και κάνει.

Κατ εμέ. η μαγεια και ο λόγος ύπαρξης του μπου περα απο το ενημερωτικό κομματι, ειναι τετοιες συζητησεις! :)
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Κατα την αποψη σου αξιζει να επισκευτουμε το Vana για πρωτη φορα στο αθλημα? γιατι απο ανατολικα μονο το body free γνωριζω απο τα σχολια που διαβαζω
Σε σχέση κ με τα υπόλοιπα μαγαζιά αναλογου ύφους, ναι είναι μια καλή επιλογή. Βρίσκεται δυτικά, Σταυρούπολη μεριά, με εύκολη πρόσβαση
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
φίλε, άκου να μαθαίνεις γιατί σήμερα μετά το έξτρα "φιλικό" σχόλιο σου, που έπιασες στο στόμα σου εμένα, και για αυτό αποφάσισα να επέμβω, οι άθλιες παραγκες που λες είναι σπίτια με 4 δωμάτια, 4 κρεβάτια σε σοβαρές πολικατοικιες; το αν ο χωρος συμμαζεύεται κάθε φορά μετά από κάθε ραντεβού δε σε αφορά *δεν υπάρχει χρόνος καμάρι μου* επιπλέον είπαμε 10000 φορές ότι είναι ΠΡΟΣΟΡΙΝΟ και ετοιμάζουμε κάτι που θέλει χρόνο, αλλά μάλλον γούσταρες να πληρώνεις ξενοδοχεία έξτρα χρήματα απ το να πας στην παράγκα όπως λες, και να μην χρειαστεί έξτρα εξοδα. μάλλον όμως είσαι επιχειρηματίας και σου φάγαμε τη δουλίτσα; Ε αγαπη; ντροπή σου και γενικα ντροπή σε όποιον κάθεται και κράζει κοπέλες που δηλώνουν ανεξάρτητες και κάνουν ότι καλύτερο για τον πελάτη. δε θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου κυρία μου βρες ένα μαντηλι να κλάψεις και τα λέμε!
Βανέσα μου, το thread δεν αφορά την δικη σου κατηγορία πλέον. Δεν είσαι ο σούπερ ήρωας που θα σώσει τον κόσμο ούτε εμείς όλοι μαλάκες. Συνεπώς καλό θα ήταν, όπως σου είπανε όλοι, να ανοίξεις δικό σου στην σωστή κατηγορία, και αν αφήσεις στην άκρη τις προκηρύξεις κ τα μανιφέστα σου. Πλιζ.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
καλησπερα το μασαμτζιο αλλαξε διυθυνση.>??? ξερει κανενας συναδελφος να ενημερωσει.>>
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλησπερα το μασαμτζιο αλλαξε διυθυνση.>??? ξερει κανενας συναδελφος να ενημερωσει.>>
Εδώ και καιρό, από τον Σεπτέμβριο, στην Καραμανλή. Αν πάρεις τηλ, θα σε ενημερώσουν οι κοπέλες
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
φίλε, άκου να μαθαίνεις γιατί σήμερα μετά το έξτρα "φιλικό" σχόλιο σου, που έπιασες στο στόμα σου εμένα, και για αυτό αποφάσισα να επέμβω, οι άθλιες παραγκες που λες είναι σπίτια με 4 δωμάτια, 4 κρεβάτια σε σοβαρές πολικατοικιες; το αν ο χωρος συμμαζεύεται κάθε φορά μετά από κάθε ραντεβού δε σε αφορά *δεν υπάρχει χρόνος καμάρι μου* επιπλέον είπαμε 10000 φορές ότι είναι ΠΡΟΣΟΡΙΝΟ και ετοιμάζουμε κάτι που θέλει χρόνο, αλλά μάλλον γούσταρες να πληρώνεις ξενοδοχεία έξτρα χρήματα απ το να πας στην παράγκα όπως λες, και να μην χρειαστεί έξτρα εξοδα. μάλλον όμως είσαι επιχειρηματίας και σου φάγαμε τη δουλίτσα; Ε αγαπη; ντροπή σου και γενικα ντροπή σε όποιον κάθεται και κράζει κοπέλες που δηλώνουν ανεξάρτητες και κάνουν ότι καλύτερο για τον πελάτη. δε θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου κυρία μου βρες ένα μαντηλι να κλάψεις και τα λέμε!
1ον] Βανεσα εισαι πολυ μικρη εσυ για να μου πειs εμενα ακου να μαθαινειs .......μαλον καπου το εχασεs .....2ον] δεν ειμαι επιχειρματιαs ....... 3ον] σου εδωσα εμπρακτα στο Κρυσταλ δυο ευκαιριεs σαν Νεα κορασιδα στο χωρο...... για να με ξεγκαβλωσειs......τιποτα μουφα εισαι .... ετρεμεs σαν το ψαρι και να ξεs εισαι πολυ κατω του μετριου.....σε σχεση με τα υπολοιπα κοριτσια .Επιπλεον ..... μηλαs πολυ εισαι φλιαρη δυο φορεs εφαγεs απο εμενα ακυρο.....στο διλπο μυριζεs μπαφο ησουν σνιφ!!! κατι ειχεs....... παρει και εγω αυτα δεν τα μπορω και δεν θα yπηρχε ποτε τριτη φορα μαζι σου .....4ον] δεν εχω κατι μαζι σου απλα σου λεω την αλληθεια και αυτα πρεπει να λεγονται και να μαθαινονται για αυτο ειναι το ''Mπου'' Υ.Γ ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΒΓΑΖΕΙΣ ΨΩΜΑΚΙ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
φίλε, άκου να μαθαίνεις γιατί σήμερα μετά το έξτρα "φιλικό" σχόλιο σου, που έπιασες στο στόμα σου εμένα, και για αυτό αποφάσισα να επέμβω, οι άθλιες παραγκες που λες είναι σπίτια με 4 δωμάτια, 4 κρεβάτια σε σοβαρές πολικατοικιες; το αν ο χωρος συμμαζεύεται κάθε φορά μετά από κάθε ραντεβού δε σε αφορά *δεν υπάρχει χρόνος καμάρι μου* επιπλέον είπαμε 10000 φορές ότι είναι ΠΡΟΣΟΡΙΝΟ και ετοιμάζουμε κάτι που θέλει χρόνο, αλλά μάλλον γούσταρες να πληρώνεις ξενοδοχεία έξτρα χρήματα απ το να πας στην παράγκα όπως λες, και να μην χρειαστεί έξτρα εξοδα. μάλλον όμως είσαι επιχειρηματίας και σου φάγαμε τη δουλίτσα; Ε αγαπη; ντροπή σου και γενικα ντροπή σε όποιον κάθεται και κράζει κοπέλες που δηλώνουν ανεξάρτητες και κάνουν ότι καλύτερο για τον πελάτη. δε θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου κυρία μου βρες ένα μαντηλι να κλάψεις και τα λέμε!
Ρε Βανέσσα σάλτα και πηδήξου και μην γράφεις άλλο εδώ κούρασες.Πριν τις γιορτές που κυκλοφορούσε το χρήμα λόγω δώρων από τις δουλειές μας είχες 250 την ταρίφα.Ειδες ότι πηγές απάτη και μας λες δεν ήξερα και τέτοιες μαλακίες.Πως γίνεται να έκανες λάθος διπλασιάζοντας την τιμή προς τα πάνω?Αν είχες δουλειά όπως λες δεν θα έγραφες σε αυτό το νήμα για να βρεις πελάτες.Μας λες δεν ξέρω να κάνω νήμα δεν είναι δύσκολο ψάξε λίγο.Και αν έχεις δουλειά δεν θα ήσουν όλη μέρα εδώ μέσα να έγραφες.
 

vanessakikaulaki

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
188
Like
702
Πόντοι
81
Κακομοιρες και κακομοίρηδες σταματήστε να μιλάτε για μένα γιατί έχω και εγώ τις άκρες μου! στοπ εδώ εχω το νήμα μου έχω αυτούς που με αγαπάνε στο μουνακι μου σας γράφω εσείς δε γαμάτε ούτε με αίτηση ακόμα και απ τα μασατζιδικα παιρνετε δρόμο μα μια απορία έχω, γιατί συνέχεια οι ίδιοι και οι ίδιοι βρίζουν κοπέλες και ειδικά τις καινούριες στο χώρο; γιατί ποτέ δεν πρόκειται να τις πάρουν ούτε με ένα 10000. Μη μας ξαναπιάσουν στο στόμα τους! Γιατί οι γαμιαδες που βλέπετε να το παίζουν αντριλα φουλ, αυτοί ειναι που ζητάνε στραπονακι!!!
 

Συνημμένα

  • received_1748469848879026.jpeg
    received_1748469848879026.jpeg
    288,7 KB · Εμφανίσεις: 51

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Βανέσα, δεν σε ξέρω, αλλά αν ζηταγες 250 ευρω για σεξ ε πολλά θες..δεν παμε να τραβηξουμε καλυτερα καμια μαλακια λεω εγω..ειδικα αν βρωμας γιατί να στα σκασει ο άλλος?
θα κανεις μπανιο, δεν θα βρωμας, και θα ζητας λιγα...θες 250 για ποιό λόγο? για να σε κανουν πλούσια?
καλυτερα ας δουλευες σε στουντιο δηλωμενη, εκει τουλάχιστον θα εκανες και κανενα μπανιο...
αντε γιατι καταντησε ξεφτιλα η υποθεση μαζι σου...
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Δε θέλει 250 το κορίτσι πλεον! Συμμορφώθηκε η τιμολογιακή της πολιτική, αλλά είναι ακόμα κυμαινόμενη.. θα προσπαθήσω να τη δω σύντομα και προτίθεμαι για feedback
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Κακομοιρες και κακομοίρηδες σταματήστε να μιλάτε για μένα γιατί έχω και εγώ τις άκρες μου! στοπ εδώ εχω το νήμα μου έχω αυτούς που με αγαπάνε στο μουνακι μου σας γράφω εσείς δε γαμάτε ούτε με αίτηση ακόμα και απ τα μασατζιδικα παιρνετε δρόμο μα μια απορία έχω, γιατί συνέχεια οι ίδιοι και οι ίδιοι βρίζουν κοπέλες και ειδικά τις καινούριες στο χώρο; γιατί ποτέ δεν πρόκειται να τις πάρουν ούτε με ένα 10000. Μη μας ξαναπιάσουν στο στόμα τους! Γιατί οι γαμιαδες που βλέπετε να το παίζουν αντριλα φουλ, αυτοί ειναι που ζητάνε στραπονακι!!!
Επιβεβαιώνω ότι βρωμουσε κάτι που χάλασε όλο το ραντεβού… και ας τον τσιμπουκωσε… απαράδεκτο νέα κοπέλα το 2023 ν βρωμάει…
 

vanessakikaulaki

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
188
Like
702
Πόντοι
81
Επιβεβαιώνω ότι βρωμουσε κάτι που χάλασε όλο το ραντεβού… και ας τον τσιμπουκωσε… απαράδεκτο νέα κοπέλα το 2023 ν βρωμάει…
Η μάνα σου βρωμάει και όλοι σας! δε θ κάτσω να δεχτω ξεκατίνιασμα εδώ σας βαρέθηκα. λεφτά βγαζω; βγαζω; στο μουνακι μου! αντίο.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καμια γυμνη δεν εχεις να βαλεις? Τετοιες φωτος βαζουν οι "φιλες" μας στο facebook.
Δίκιο έχεις! απλά βρίσκω ωραίες κ τις πιο αισθησιακές φωτογραφίες όπως εκείνη με το κιμονο!
 

Συνημμένα

  • IMG_20230121_154109.jpg
    IMG_20230121_154109.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 92

vanessakikaulaki

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
188
Like
702
Πόντοι
81
Σε σχέση κ με τα υπόλοιπα μαγαζιά αναλογου ύφους, ναι είναι μια καλή επιλογή. Βρίσκεται δυτικά, Σταυρούπολη μεριά, με εύκολη πρόσβαση
είχα πει πως δεν θα ξαναμιλήσω σε κανένα εδώ αλλά η κυρία βάνα πλέον είναι ότι καλύτερο και πιο τίμιο υπάρχει στην πόλη για να δώσεις τα χρήματα σου και να το ευχαριστηθείς. Εκπληκτικος χώρος, ευγενική συμπεριφορά από τις κοπέλες, πεντακάθαρα όλα, σωστό μασαζ και οι υπηρεσίες που πρέπει στο βαθμό που πρέπει. για μένα μακράν το καλύτερο μαγαζί της πόλης. να πάτε σίγουρα!!!!!
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Η μάνα σου βρωμάει και όλοι σας! δε θ κάτσω να δεχτω ξεκατίνιασμα εδώ σας βαρέθηκα. λεφτά βγαζω; βγαζω; στο μουνακι μου! αντίο.
Τι έγινε είπε κάποιος αλήθεια και ξεκινάς να βρίζεις μάνες?Στα αρχίδια μας αν έχεις άκρες θα μας κλασουν τα αρχίδια οι άκρες σου.Και μόνο που βρίζεις μάνες φαίνεται ότι είσαι καργιολα.Παιδες μην ακουμπάτε τα λεφτά σε άτομα που βρίζουν μάνες.Ααααα και Βανέσα δες λίγο τιμές από...etaires.gr.Καμια σχέση με τις δικές σου.Ουτε νταβας είμαι ούτε τίποτα.Κυριοι δείτε τιμές στη Θεσσαλονίκη και τι μωρά έχει (έχει και πατσαβουρες αλλά έχει και μουνάρες). Βανέσα σάλτα και πηδήξουν εσύ και οι άκρες σου βρωμιάρα
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
δεν έβρισα τη μανα σου εγώ έχω και μια αγωγή απ το σπίτι μου! είπα ακριβώς αυτό "ΒΡΩΜΙΑΡΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ" σαρεσε; όχι! ούτε εμένα μαρεσε όμως! οπότε λήγει εδώ και τέρμα. δε θέλω να ξαναναφερθει το όνομα μου εδώ. είστε όλοι σκατανθρωποι από αυτά που βλέπω. τελευταίο μήνυμα. αντίο .
Η αγωγή από το σπίτι σου σε έκανε πουτανα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

vanessakikaulaki

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
188
Like
702
Πόντοι
81
Η αγωγή από το σπίτι σου σε έκανε πουτανα?
δε θα μιλουσα ποτέ για αυτά αλλά δεν αντέχω άλλο να με κατηγορείτε κάποιοι. Έχω μωρό 7 μηνών, βοήθεια από πουθενά και ο άντρας μου είναι σε κέντρο αποκατάστασης καθώς τον πάτησαν στον περιφερειακό 4 αυτοκίνητα και ήταν με μηχανάκι. εντάξει τωρα; σε καλυψα; δεν είναι άλλη μια δακρυβρεχτη ιστορία αλλά αν δεν έχεις γάλα για το παιδί σου και τρέχουν οι λογαριασμοί και κωλο στήνεις ακόμα και άντρας να είσαι! τελείωσα για εσάς μη μιλάτε άλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom