Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
218
Like
154
Πόντοι
1
έχω την εντύπωση πως όσοι δημιουργούν εντυπώσεις και γκρίνιες είναι βαλτοί. Γιατί πάντα σε κάθε νέο πλάσμα γκρινιαζουν οι ίδιοι και οι ίδιοι.
Τεσπα.
Πέρασμα προ ολίγων ημερών από στεφάνια.
Ζήτησα το πολυ χαλαρό μασάζ. Να χαλαρώσω. Το οποίο το έκανε πετυχημένα. Ούτε πατήματα ούτε ούτε τίποτα.
Στο δεύτερο μέρος έκανες ακριβώς ότι συμφωνήσαμε τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο!
Πιο σημαντικό για εμένα δεν προσποιήθηκε με κραυγές κτλ.

Γενικά σε ότι ζήτησα ανταποκρίθηκε με ευχαρίστηση όποτε θα ξανά προτιμηθεί πριν φύγει.

Τώρα αν κάποιος περιμενει κανενα μάσαζοκοριτσο να κάνει επαγγελματικό μασάζ, να είναι τόσο όμορφη σαν μοντέλο Βικτόρια σικρετ και στο κρεβάτι σαν πορνοστάρ θα με τα ίδια λεφτά θα περιμένει πολυ καιρό…

Βανέσα φτιάξε βρε πουλί μου το θέμα με το μειλ πάρε κινητό να μπορούμε να επικοινωνήσουμε! Θέλω ραντεβού αλλά δεν υπάρχει εύκολη επικοινωνία
Και η τιμη της Στέφανιας ποια ήταν συναδελφε;; για τις υπηρεσίες της;;..
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Το βανεσακι από κοντά είναι πολύ δυνατό και τίμιο. Έτσι μου φάνηκε εμένα. Δοκίμασα και όντως αξίζει. Απλά λίγο οι τιμές…
Φαντάζομαι οτι όχι μόνο από κοντά είναι δυνατό και τίμιο , αλλά και οι πρόσφατες φωτογραφίες της … δυνατές !!
Οι τιμές εξαρτώνται από την διάθεση της καθεμιάς πιθανότατα από τις υπηρεσίες της .
 
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
355
Like
1.220
Πόντοι
201
Συνάντηση με την γυναίκα χαμόγελα και την ονομάζω έτσι γιατί έχει ένα υπέροχο χαμόγελο.
Πολύ ωραία παρουσία, πολύ ωραίος και προσεγμένος χώρος καθαροτατος. Μασαζακι που αγγίζει την τελειότητα που σε κάνει να χάνεις τον χρόνο. Υπέροχη και την συνιστώ ανεπιφύλακτα. vfm και λίγα λεω
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Έχω στείλει μαιλ εδώ και δύο μέρες και δεν μ έχει απαντήσει ακομά φίλε εμένα σ απάντησε γρήγορα εσένα?
Σε μισή ώρα το πολύ αν θυμάμαι καλά. Στειλτης και σε πμ εδώ θα απαντήσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex#

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
Καμία κορασίδα που να εξυπηρετεί δυτικά κατ οικον υπάρχει; Μια που βρήκα μόνο ανατολικα
 

Schmarn81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
4
Like
16
Πόντοι
0
Θυμάσαι φίλε ποιες άλλες δούλευαν ονόματα?
Στο τηλέφωνο μου είπαν ονόματα και δεν θυμάμαι ακριβως. Εκτός από Ίριδα, εκεί είδα Ολίβια και Ανδριάνα πάντως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex#

Emanag

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Στο Vana spa ποσο ειναι το full προγραμμα?
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Πηγα προχτεσ απο κρισταλ και ειδα μια νεα παρουσια. Σκουρο μαλλι πιασμενο πισω, μαξ 25, καθημερινη φατσουλα, οχι κατι ιδιαιτερο αλλα γλυκια... ηταν γενικα μαζεμενη. Καθοταν στο γραφειο, δεν σηκωθηκε και δεν συστηθηκε. Κ γω ο μλκσ δε ρωτησα. οχι ιριδα, οχι κριστι, οχι λυδια, οχι αριανα.
Μπορει καποιοσ να βοηθησει;;.. ειτε εδω ειτε πμ! Ευχαριστω!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πηγα προχτεσ απο κρισταλ και ειδα μια νεα παρουσια. Σκουρο μαλλι πιασμενο πισω, μαξ 25, καθημερινη φατσουλα, οχι κατι ιδιαιτερο αλλα γλυκια... ηταν γενικα μαζεμενη. Καθοταν στο γραφειο, δεν σηκωθηκε και δεν συστηθηκε. Κ γω ο μλκσ δε ρωτησα. οχι ιριδα, οχι κριστι, οχι λυδια, οχι αριανα.
Μπορει καποιοσ να βοηθησει;;.. ειτε εδω ειτε πμ! Ευχαριστω!!
Νάντια νομίζω. Και δεν κάνει μασάζ
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
37
Like
5.802
Πόντοι
7.195
Έχω πάρει μόνο Αντριάννα! Μέτρια πράγματα, για μένα που επιθυμώ full πρόγραμμα και όχι μόνο μασάζ...Άκουσα καλές κριτικές για Ίριδα και Νεφέλη, που θεωρούνται τα "βαριά χαρτιά" του μαγαζιού! Χωρίς το σεξουαλικό κομμάτι, όμως, υπάρχει θέμα...
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Έχω πάρει μόνο Αντριάννα! Μέτρια πράγματα, για μένα που επιθυμώ full πρόγραμμα και όχι μόνο μασάζ...Άκουσα καλές κριτικές για Ίριδα και Νεφέλη, που θεωρούνται τα "βαριά χαρτιά" του μαγαζιού! Χωρίς το σεξουαλικό κομμάτι, όμως, υπάρχει θέμα...

Φιλικά και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, παρα μόνο συζήτησης: Διαφωνώ για τα περι σεξουαλικού. Τα μασάζ είναι μασάζ και ωσ μασαζ πρεπει να αντιμετωπίζονται. Αν αρχίσουν να γαμιόνται, δε θα είναι μασάζ, θα ειναι μπουρδέλα με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Αν θελεις σεξ, υπάρχουν άλλες λύσεις. Για να χαρείς και να χύσεις μια όμορφη κοπελίτσα για 10-20 λεπτά σε ένα σχετικά διακριτικό και καθαρό περιβάλλον, το 50ρικο το θεωρώ τίμιο και έτσι πρέπει να παραμείνει. Τώρα τα εξτραδάκια, εξτραδάκια αλλά αυτά τα κρατάει ο καθένας για τον εαυτό του και είναι βλακώδες να τα δημοσιοποιούμε.
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Φιλικά και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, παρα μόνο συζήτησης: Διαφωνώ για τα περι σεξουαλικού. Τα μασάζ είναι μασάζ και ωσ μασαζ πρεπει να αντιμετωπίζονται. Αν αρχίσουν να γαμιόνται, δε θα είναι μασάζ, θα ειναι μπουρδέλα με ότι αυτό συνεπάγεται. Αν θελεις σεξ, υπάρχουν άλλες λύσεις. Για να χαρείς και να χύσεις μια όμορφη κοπελίτσα για 10-20 λεπτά σε ένα σχετικά διακριτικό και καθαρό περιβάλλον, το 50ρικο το θεωρώ τίμιο και έτσι πρέπει να παραμείνει. Τώρα τα εξτραδάκια, εξτραδάκια αλλά αυτά τα κρατάει ο καθένας για τον εαυτό του και είναι βλακώδες να τα δημοσιοποιούμε.
Οι Αθηναίοι δηλαδή είναι μαλακες …
 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom