Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (12 μέλη και 33 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Μόνο εκτόνωση και για ρούχα +20
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Ρε φίλε ρώτησα κάτι συγκεκριμένο απάντησε σε αυτό μην κάνεις παράθεσης
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Έχει καταφέρει να επικοινωνήσει κανείς μαζί της; Πριν 5 ώρες λέει ανέβασε αγγελία
D08433F2-CC55-49EB-8D65-17FC718A301E.png
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
Πέρασμα από luxury στο Εύοσμο με φίλο κολητο τή περασμένη εβδομάδα απόγευμα μέσα μία χοντρή τύπου τοφαλε καί μία τσιγγάνα ονόματι Ελένη αν θυμάμαι καλά... κασκαντέρ εγώ άφησα στον φίλο μου την Ελένη καί γω Με τη χοντρή... μισή ώρα Μ αλοιφε τό λάδι όπου γυρνάω και λέω τή θά γίνει μασάζ θά κάνουμε???ρε φίλε όλοι τή δύναμη μου βάζω τή θεσ τώρα Μ απαντά...45 όλοι η φάση χωρίς εκτόνωση μου λέει εγώ δεν κάνω τέτοια δεν ξέρω οι άλλες αν κάνουν μία ξενερα... τό κοληταρι μου τό έκανε εκτόνωση σε πολύ άθλια όμως φάση... μαύρο από δω ωσ την Ουγκάντα από μένα τελοσ...
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Το καταλαβαίνεις όταν σε τρίβει επι πόση ώρα στην πλάτη. Εγώ την είπα μασαζ από μπροστά δεν κανείς ; Και μετά με λέει αν θες μπορούμε να συνεχίσουμε μαζί ή με άλλη για εκτόνωση. Νομίζω κλαίω το 20€
Μη κλαίς ποτέ πάνω από το χυμένο γάλα... ή τέλος πάντων ότι άλλο χύνεται..
 

!shasha14

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Γεια σας...
Τελικά γυρισε η Κρίστι στο κρυσταλ ρε παιδια ..? Ξερει κανεις?
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Σοβαρά το λες ή κανεις πλάκα. Αφεντικό και σε αυτό και στο Μασαζιο είναι η Τζούλια. Γεματουλα που έχει περάσει σαν λαδοκορη από Βενους και παλαιότερα Νταμες. Είχε κανει και το Ελινα Καζα. Από σένα σαν έμπειρο δεν το περίμενα
Yπάρχει άνθρωπος που πληρωσε να παει με αυτο το βατράχι??
 

alex#

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
36
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπέρα παρακολουθώ πολύ καιρό το forum και είπα να δημιουργήσω λογαριασμό για να βοηθήσω και εγώ όσο μπορώ με τις εμπειρίες μου από τα ιδρύματα της πόλης.
 

Panoskes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Υπάρχει περίπτωση να ξέρει κάποιος αν η Νατάσα απο luxury με το κοντό μαλλί συνέχισε σε άλλο μαγαζί η κάπου?
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Καλησπέρα νέος στο μπου παλαίμαχος στο άθλημα
Πολλές ώρες Βάνα σπα αξίζει Ναταλία Βερόνικα Δόμνα για υπηρεσίες
Ευριδίκη εμφανισιακά αν και στο δωμάτιο δεν λέει τίποτα είναι κούκλα
Ελίνα είναι γκαβλιαρα αλλά αλλά...
Οι άλλες κάτω του μετρίου δοκιμασμένα από μένα και φίλους
Κρυσταλ με Νεφέλη Αντζελίνα και Τόκιο όλες τους τέλειες καθαρές και στα του έργου άψογες όπως λένε πολλοί συνάδελφοι εδώ πέρα.αντριαννα δεν έχω πάρει αλλά αγενεστατη κοιτάει με ύφαλο επειδή κανένας δεν την παίρνει κακό στο μαγαζί κάνει
Επίσης στεφάνια πριβέ μασάζ σε σπίτι δοκιμή πριν λίγες μέρες καθαρή άψογη και καλή με την ώρα και στο πρόγραμμα αν της το βγάλεις εμφανισιακά νταξει συμπαθητική αναλόγως τα γούστα μην περιμένετε τίποτα τρελό απ' ότι μου είπε θα ναι εδώ μέχρι τις 25 Ιανουαρίου.
Από την εμπειρία μου και τα χιλιόμετρα μου ξέρω ότι ανάλογα άμα σε γουστάρει η κοπέλα θα κάνει παραπάνω πράγματα και αν δεν σε γουστάρει λιγότερα.εμενα ας πούμε μου χει τύχει και σεξ και πίπα χωρίς πληρωμή η παραπάνω εκτονώσεις και μου χει τύχει και πετσέτα.αυτα από μένα ελπίζω να βοήθησα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom