Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (18 μέλη και 55 επισκέπτες)

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Ενα πουλακι μου σφυριξε για δυνατη μιλφαρα στου Νικολα...
Θα παω απο βδομαδα να τσεκαρω..
Μου είχε πει ότι θα αλλάξει μέρος από την νέα χρονιά, γτ θα γίνει ιατρείο το οίκημα εκείνο. Γνωρίζεις αν έχει αλλάξει ή όχι ακόμα;
 

Poutsmaner

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
μετα απο αρκετο ψαξιμο χθες.. επισκεψη Στην Νικολετα στον Ευοσμο..καστανοξανθη γυρω στο 1.70 πανω κατω 30-35 χρονων λιγο αποτομη στο τηλεφωνο... Σωματακι μετριο προς καλο... μασαζ 8/10 εκτονωση 8/10 βγαζει ρουχα μενει με το κατω εσωρουχο την ωρα της εκτονωσης.. βρηκα το τηλεφωνο τυχαια και ρισκαρα αρκετα... μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος και θα ξανα δοκιμασω αλλη μια φορα σιγουρα ..
Καληαπερα φίλε, μπορείς να δώσεις τρόπο επικοινωνίας?
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Καλησπέρα. Πέρασμα από Εύα angels. Απλά τσάμπα λεφτά. Δεν αξίζει. Συν ότι ανέβασε τα λεφτά που ζητάει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ πιστεύω ότι κάποιες μπαίνουν και διαβάζουν αυτήν την σελίδα
Οι περισσότερες
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.067
Πόντοι
34.538

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Ρε παιδιά αυτη η στεφανια μυστήρια ειναι τελικα εκατό φορες να μου πει πως θ γινει η συναντηση ασε που εμφανισιακά δεν αξιζει …
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

Natante

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Like
69
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τελικά είμαστε απίστευτοι! Κάθε μέρα γκρινιάζουμε δεν έχουμε κοπέλα στο μασάζ εκτός από φραπέ να προσφέρει και καλαμακι! Έρχεται η άλλη εξ Αθήνας με Φούλ πρόγραμμα μετά απο το μασάζ και πάλι θα βρούμε κάτι να πούμε!
Βρε καλά μας κάνουν φραπε και 70αρι!
 
Τελευταία τροποποίηση:

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Καθόλου ρε φίλε, το μαθαίνουν οι άλλες και την στέλνουν λόγω αθέμιτου ανταγωνισμού.. πως νομίζεις τη σουταρανε τη Φαιδρά κ τη Βανέσα από το κρυσταλ, έμαθε από καραμαλακες μασαζολαγνους η Αρχηγος (ξέρουμε ποια όλοι) ότι οι άλλες κάνουν πίπες, προκειμένου να τους κάνει και αυτή, και της σούταρε η ίδια με συνοπτικές διαδικασίες.. μυαλό θέλει;;
Μάθημα 1ο : αν σε αυτά τα μαγαζιά τσιμπούκωσεις ή γαμησεις (φίλε εσυ που διαβάζεις τώρα) γιατί συμβαίνει άσχετα αν δεν σου συνέβη εσένα, μην το πεις πουθενά, ούτε καν εδώ σε εμάς- πιο πολλές πιθανότητες έχει να μαθευτεί και χαθεί το κορίτσι που γουστάρει να τα κάνει παρά να τα κάνει και άλλου! Άσχετα αν θέλεις να μοιραστείς και να μας ενημερώσεις ώστε να τον χώσουμε και εμείς. Επίσης, επειδή της τον εχωσες εσυ δεν σημαίνει ότι αν μου το πεις θα χώσω κι εγώ, αντιθέτως θα χάσεις κ εσυ το χώσιμο! Κοινός κρατάτε το παραπάνω για πάρτη σας και αφήστε εμάς να το ανακαλύψουμε μόνοι μας.. πληροφορείς μόνο για τα υπόλοιπα.. γκε-γκε;;
Και ποια είναι η αρχηγός ρε παληκάρια ? Απορία το έχω μήνες τώρα.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Ρε μάγκες τελικά είμαστε απίστευτοι! Κάθε μέρα γκρινιάζουμε δεν έχουμε κοπέλα στο μασάζ εκτός από φραπέ να προσφέρει και καλαμακι! Έρχεται η άλλη εξ Αθήνας με Φούλ πρόγραμμα μετά απο το μασάζ και πάλι θα βρούμε κάτι να πούμε!
Βρε καλά μας κάνουν φραπε και 70αρι!
Φιλε δεν εκανα φουλ ,μου τπ επ έπαιζε εμενα οτι δεν κανει τετοια κανει μονο μασαζ η παρθένα
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Φιλε δεν εκανα φουλ ,μου τπ επ έπαιζε εμενα οτι δεν κανει τετοια κανει μονο μασαζ η παρθένα
Και έκατσες.
Μεγάλη μαλάκια σου.
Όταν όλη την έχουν γαμηση και σε εσένα το έπαιζε Παρθενόπη.
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Πέρασμα από luxury με Κορινα. Νέα στο συγκεκριμένο. Δούλευε με είπε στο relax. Από εμφάνιση όχι το ιδιαίτερο. Στα του μασαζ καλή αλλά δεν θέλει να κάνει εκτόνωση. Γύρισε και με είπε αν θέλω να διαλέξω κάποια άλλη. Που είναι οι παλιές καλές κοπέλες;
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Κάτι ακόμα. Έχουμε κάποιο τηλεφωνο για το relax spa; Εγνατία με είπε ότι είναι
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα. Πέρασμα από luxury με Κορινα. Νέα στο συγκεκριμένο. Δούλευε με είπε στο relax. Από εμφάνιση όχι το ιδιαίτερο. Στα του μασαζ καλή αλλά δεν θέλει να κάνει εκτόνωση. Γύρισε και με είπε αν θέλω να διαλέξω κάποια άλλη. Που είναι οι παλιές καλές κοπέλες;
Έπρεπε να στο έλεγε από πριν, η κλωσσα. Ντροπή τους. Πουλάνε και λατρέ
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Έπρεπε να στο έλεγε από πριν, η κλωσσα. Ντροπή τους. Πουλάνε και λατρέ
Το καταλαβαίνεις όταν σε τρίβει επι πόση ώρα στην πλάτη. Εγώ την είπα μασαζ από μπροστά δεν κανείς ; Και μετά με λέει αν θες μπορούμε να συνεχίσουμε μαζί ή με άλλη για εκτόνωση. Νομίζω κλαίω το 20€
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Εγώ το άλλο το relax που με είπε στην Εγνατία δεν μπορώ να βρω. Μου βγάζει ένα eve αλλά γράφει οριστικά κλειστό
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Έπρεπε να στο έλεγε από πριν, η κλωσσα. Ντροπή τους. Πουλάνε και λατρέ
Την έχω πατήσει 3 φορές έτσι φίλε αν ήταν θα έπαιρνα από την αρχή άλλη μωρη κάνε ενημέρωση από το σαλόνι και αν δεν μου αρέσει κάνω μεταβολή και δρομο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom