Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (12 μέλη και 61 επισκέπτες)

Natante

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Like
69
Πόντοι
0
Περασα χθες απο Vana Spa και ήταν η φανταστική Βικυ!!!!
Μετα απο καιρο ηρθε για λιγο απιστευτος κωλος και προστυχολογα!!!
Αλλαξε και το μαλλι της απιστευτη!!!
Δεν θα κατσει πολλες μερες.
Να φανταστώ και αυτό πριβέ;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Περασα χθες απο Vana Spa και ήταν η φανταστική Βικυ!!!!
Μετα απο καιρο ηρθε για λιγο απιστευτος κωλος και προστυχολογα!!!
Αλλαξε και το μαλλι της απιστευτη!!!
Δεν θα κατσει πολλες μερες.
Περασα χθες απο Vana Spa και ήταν η φανταστική Βικυ!!!!
Μετα απο καιρο ηρθε για λιγο απιστευτος κωλος και προστυχολογα!!!
Αλλαξε και το μαλλι της απιστευτη!!!
Δεν θα κατσει πολλες μερες.
Μπορείς να μας κάνεις μια περιγραφή της Βίκυς φίλε μου
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
188
Πόντοι
0
Συνάδελφοι, ξέρει κάποιος αν γύρισε η Λούνα στο Luxury? Το είδα στο Facebook.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλησπέρα κορίτσι μου.. Κ'γώ θα ήθελα να κάνουμε ένα ραντεβού για την Τετάρτη /18. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Καλησπέρα χρυσέ μου, επικοινώνησε μαζί κ πολύ ευχαρίστως ν σε περιμένω.
Ευχαριστώ πολύ
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Επισκεψη Νατασαρα Venus, καλο σκυλι ετοιμοπολεμο τουλαχιστον στο ματι δίνει πολλες υποσχεσεις ,στα του αγωνα μασαζ ανύπαρκτο ,χαιδεμα θα το ελεγα, σχεδον στο 20λεπτο με περασμα τεραστιων νυχιων απο κωλοτρυπιδοαρχιδα και στην συνεχεια γυρισμα με εκτονωση ψιλοκαλη ,με ρουχα η τύπισσα και ζητησε + 20 για να βγαλει την μπλουζα εννοείτε δεν τα εδωσα,τουλαχιστον χουφτωνεις βυζους τεραστιους ,ολα μαζι με των 50,τιματε μονο και μονο για το αναγκαιο κακο τις αποστασεις απο το σπιτι μου οταν βαριεμαι να τραβιχτω αλλου...καλημερες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ενημερώσεις:
Massagio: πέρασμα με Αθηνά. Καλό πρόγραμμα και καλή εκτόνωση, ασχολείται με τον πελάτη και θέλει να τον ικανοποιεί χωρίς χάσιμο ή κλέψιμο χρόνου.
Krystal: πέρασμα με Αριάνα. Ωραίο Τυπακι, ευχάριστη, δεν δείχνει να κάνει αγγαρεία, θα δοκιμαστεί ξανά για να δω αν θα αποτελέσει εξαίρεση στον κανόνα.
Luxury: ήθελα να δοκιμάσω με Έλενα αλλά άκουσα πως δεν κάνει εκτόνωση (αν είναι δυνατόν) και δεν πλησίασα.
Aqua: σταμάτησαν όλες όσες ήξερα, με Ξένια δεν γίνεται δουλειά αδέρφια.
Θα επισκεφτω την αγαπημένη μου Μαριαννα εντός των ημερών.

Ερωτήσεις: relief, τι φάση;
Επίσης, καμία πρόταση για vana;
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Ενημερώσεις:
Massagio: πέρασμα με Αθηνά. Καλό πρόγραμμα και καλή εκτόνωση, ασχολείται με τον πελάτη και θέλει να τον ικανοποιεί χωρίς χάσιμο ή κλέψιμο χρόνου.
Krystal: πέρασμα με Αριάνα. Ωραίο Τυπακι, ευχάριστη, δεν δείχνει να κάνει αγγαρεία, θα δοκιμαστεί ξανά για να δω αν θα αποτελέσει εξαίρεση στον κανόνα.
Luxury: ήθελα να δοκιμάσω με Έλενα αλλά άκουσα πως δεν κάνει εκτόνωση (αν είναι δυνατόν) και δεν πλησίασα.
Aqua: σταμάτησαν όλες όσες ήξερα, με Ξένια δεν γίνεται δουλειά αδέρφια.
Θα επισκεφτω την αγαπημένη μου Μαριαννα εντός των ημερών.

Ερωτήσεις: relief, τι φάση;
Επίσης, καμία πρόταση για vana;
Mακρια από ριλιφ ,πολύς ντόρος για τίποτα,εκτός αν έχεις χρήμα για επένδυση
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Mακρια από ριλιφ ,πολύς ντόρος για τίποτα,εκτός αν έχεις χρήμα για επένδυση
Το χρήμα προσπαθώ να το δίνω εκεί που αξίζει. Ομοίως και τον χρόνο μου. Συνεπώς, θενκς
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
μετα απο αρκετο ψαξιμο χθες.. επισκεψη Στην Νικολετα στον Ευοσμο..καστανοξανθη γυρω στο 1.70 πανω κατω 30-35 χρονων λιγο αποτομη στο τηλεφωνο... Σωματακι μετριο προς καλο... μασαζ 8/10 εκτονωση 8/10 βγαζει ρουχα μενει με το κατω εσωρουχο την ωρα της εκτονωσης.. βρηκα το τηλεφωνο τυχαια και ρισκαρα αρκετα... μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος και θα ξανα δοκιμασω αλλη μια φορα σιγουρα ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

DavaG

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρετε τι παίζει με Λύδια από κρυσταλ; Θα ήθελα να την δοκιμάσω αλλά δέχεται έξτρα πράγματα; Όποιος γνωρίζει λεπτομέρειες ας μου πει την έχω βάλει καιρό τώρα στο μάτι
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Ενημερώσεις:
Massagio: πέρασμα με Αθηνά. Καλό πρόγραμμα και καλή εκτόνωση, ασχολείται με τον πελάτη και θέλει να τον ικανοποιεί χωρίς χάσιμο ή κλέψιμο χρόνου.
Krystal: πέρασμα με Αριάνα. Ωραίο Τυπακι, ευχάριστη, δεν δείχνει να κάνει αγγαρεία, θα δοκιμαστεί ξανά για να δω αν θα αποτελέσει εξαίρεση στον κανόνα.
Luxury: ήθελα να δοκιμάσω με Έλενα αλλά άκουσα πως δεν κάνει εκτόνωση (αν είναι δυνατόν) και δεν πλησίασα.
Aqua: σταμάτησαν όλες όσες ήξερα, με Ξένια δεν γίνεται δουλειά αδέρφια.
Θα επισκεφτω την αγαπημένη μου Μαριαννα εντός των ημερών.

Ερωτήσεις: relief, τι φάση;
Επίσης, καμία πρόταση για vana;
Φίλε μια περιγραφή της Αθηνάς? δούλευε κ παλιότερα?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Φίλε μια περιγραφή της Αθηνάς? δούλευε κ παλιότερα?
Ναι ήταν και στο παλιό μαγαζί στην Τούμπα. Πράσινα ματια, ωραίο σώμα, γύρω στα 35, ωραίο κορμί για τα γούστα μου, πολύ ευγενική και χαμογελαστη. Κατηγορία pro-milf, εμένα μου αρέσει
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Ναι ήταν και στο παλιό μαγαζί στην Τούμπα. Πράσινα ματια, ωραίο σώμα, γύρω στα 35, ωραίο κορμί για τα γούστα μου, πολύ ευγενική και χαμογελαστη. Κατηγορία pro-milf, εμένα μου αρέσει
Γύρω στα 45 ίσως
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
μετα απο αρκετο ψαξιμο χθες.. επισκεψη Στην Νικολετα στον Ευοσμο..καστανοξανθη γυρω στο 1.70 πανω κατω 30-35 χρονων λιγο αποτομη στο τηλεφωνο... Σωματακι μετριο προς καλο... μασαζ 8/10 εκτονωση 8/10 βγαζει ρουχα μενει με το κατω εσωρουχο την ωρα της εκτονωσης.. βρηκα το τηλεφωνο τυχαια και ρισκαρα αρκετα... μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος και θα ξανα δοκιμασω αλλη μια φορα σιγουρα ..
Φίλε είναι πριβέ η συγκεκριμένη; Αν όχι που την βρίσκουμε;
 

bahas19

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
27
Like
28
Πόντοι
0
Παιδια massagio τι λέει? ξέρουμε ποιες δουλεύουν? κάποια να προτίνετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom