Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (13 μέλη και 69 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Παιδια massagio τι λέει? ξέρουμε ποιες δουλεύουν? κάποια να προτίνετε?
Καμμια φίλε, όλες είναι η χοντρες η στα όρια της ασιτίας, μασαζ της πλάκας (χαιδεμα στη πλάτη) , σου την παίζουν κακήν κακώς στο τέλος, χωρίς ίχνος ερωτισμού, αντε το πολύ πολύ να πιάσεις λιγο βυζάκι, που θα είναι η πεσμένο η τόσο μικρο που το δικό σου είναι μεγαλύτερο!
Ασε που 25 μερες τον μηνα έχουν περίοδο (παγκόσμια πρώτη) και όλα αυτά κοστίζουν 50 ευρω μίνιμουμ.
Its up to you που λενε και στο χωριό μου.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Παιδιά ξέρετε τι παίζει με Λύδια από κρυσταλ; Θα ήθελα να την δοκιμάσω αλλά δέχεται έξτρα πράγματα; Όποιος γνωρίζει λεπτομέρειες ας μου πει την έχω βάλει καιρό τώρα στο μάτι
Γύρισε; Είχε σταματήσει μέσα στο καλοκαίρι
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Σωστός ο παίχτης.. αστα να πά σταδιαλα! Ένα μαγαζί της προκοπής με νεαρά εμφανίσιμα μουνακια, που να κάνουνε καλό μασάζ και μετά να έχεις επιλογές (μόνο μασάζ - μασάζ εκτόνωση - μασάζ πίπα) όχι γαμησια, αλλά τα παραπάνω είναι απαραίτητο να υπάρχουν! Άσε που θα μαζέψουν όλο το τάληρο .. τα υπόλοιπα θα κλείσουν! Όπως έλεγε ένας από αυτούς που έχουν τέτοιο μαγαζί : τι κάνει η κοπέλα μέσα, το ξέρετε εσυ και αυτή.. αλλά κοιμάστε γενικά οι μαγαζάτορες που δεν αφήνετε τα κορίτσια να εξελιχθούν.. τι σε πείραζε εσένα η Βανέσσα που έκανε πίπες;; Και την έδιωξες, ουρα θα ήταν τώρα για αυτην(θα πήγαινα κ γω που δε μου άρεσε καθόλου - αλλά μια πίπα το δονα).. Άντε ξυπνήστε
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλα δεν χάνονται αυτές, στήνουν δικά τους πελατάκια έξω και όλα καλά!
Δεκάδες τα παραδείγματα απο μασαζοκόριτσα που έφυγαν και δουλεύουνε ακόμα μόνες τους.
 

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
40
Like
74
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρετε τι παίζει με Λύδια από κρυσταλ; Θα ήθελα να την δοκιμάσω αλλά δέχεται έξτρα πράγματα; Όποιος γνωρίζει λεπτομέρειες ας μου πει την έχω βάλει καιρό τώρα στο μάτι
Καλησπέρα πέρασα με την Λυδία και δέχεται όπως λέγονται πιστεύω Όλες οι κοπέλες πρώτο και δεύτερο μέρος εγώ έμεινα ευχαριστημένος....
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
μετα απο αρκετο ψαξιμο χθες.. επισκεψη Στην Νικολετα στον Ευοσμο..καστανοξανθη γυρω στο 1.70 πανω κατω 30-35 χρονων λιγο αποτομη στο τηλεφωνο... Σωματακι μετριο προς καλο... μασαζ 8/10 εκτονωση 8/10 βγαζει ρουχα μενει με το κατω εσωρουχο την ωρα της εκτονωσης.. βρηκα το τηλεφωνο τυχαια και ρισκαρα αρκετα... μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος και θα ξανα δοκιμασω αλλη μια φορα σιγουρα ..
Νικολετα;έχουμε κανενα τηλεφωνο ;
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλησπέρα!Για λίγες μέρες ακόμα εδώ στην υπέροχη πόλη σας ..
 

Συνημμένα

  • IMG_20230114_171557.jpg
    IMG_20230114_171557.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 111
  • IMG_20230114_172002.jpg
    IMG_20230114_172002.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 96

Manolakis2310

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά μετά από επίσκεψη σε πολλά Μασαζ το μόνο που αξίζει είναι το crystal και το massagio δεν κανείς τα πάντα αλλα έχει όμορφες κοπέλες..
 

emounitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Σωστός ο παίχτης.. αστα να πά σταδιαλα! Ένα μαγαζί της προκοπής με νεαρά εμφανίσιμα μουνακια, που να κάνουνε καλό μασάζ και μετά να έχεις επιλογές (μόνο μασάζ - μασάζ εκτόνωση - μασάζ πίπα) όχι γαμησια, αλλά τα παραπάνω είναι απαραίτητο να υπάρχουν! Άσε που θα μαζέψουν όλο το τάληρο .. τα υπόλοιπα θα κλείσουν! Όπως έλεγε ένας από αυτούς που έχουν τέτοιο μαγαζί : τι κάνει η κοπέλα μέσα, το ξέρετε εσυ και αυτή.. αλλά κοιμάστε γενικά οι μαγαζάτορες που δεν αφήνετε τα κορίτσια να εξελιχθούν.. τι σε πείραζε εσένα η Βανέσσα που έκανε πίπες;; Και την έδιωξες, ουρα θα ήταν τώρα για αυτην(θα πήγαινα κ γω που δε μου άρεσε καθόλου - αλλά μια πίπα το δονα).. Άντε ξυπνήστε
Το πως παιρνουν χαμπαρι τα αφεντικα, οτι γινεται κατι παραπανω στα δωματια, σας βαζει σε σκεψεις ?
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Πέρασμα από Εύα angels. Απλά τσάμπα λεφτά. Δεν αξίζει. Συν ότι ανέβασε τα λεφτά που ζητάει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ πιστεύω ότι κάποιες μπαίνουν και διαβάζουν αυτήν την σελίδα
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πολλά μπράβο στην Στεφάνια που μας άκουσε και διόρθωσε τα πάντα. Ωραία συνάντηση όπως και την προηγούμενη φορά με σωστές συνθήκες «εργασίας». Με λίγη ορθολογιστική κριτική όλα βαδίζουν όρος το καλύτερο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.067
Πόντοι
34.538
Ενα πουλακι μου σφυριξε για δυνατη μιλφαρα στου Νικολα...
Θα παω απο βδομαδα να τσεκαρω..
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα. Πέρασμα από Εύα angels. Απλά τσάμπα λεφτά. Δεν αξίζει. Συν ότι ανέβασε τα λεφτά που ζητάει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ πιστεύω ότι κάποιες μπαίνουν και διαβάζουν αυτήν την σελίδα
Κάποιες, λίγες, ΔΕΝ μπαίνουν. Όλες οι άλλες μπαίνουν.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Το πως παιρνουν χαμπαρι τα αφεντικα, οτι γινεται κατι παραπανω στα δωματια, σας βαζει σε σκεψεις ?
Καθόλου ρε φίλε, το μαθαίνουν οι άλλες και την στέλνουν λόγω αθέμιτου ανταγωνισμού.. πως νομίζεις τη σουταρανε τη Φαιδρά κ τη Βανέσα από το κρυσταλ, έμαθε από καραμαλακες μασαζολαγνους η Αρχηγος (ξέρουμε ποια όλοι) ότι οι άλλες κάνουν πίπες, προκειμένου να τους κάνει και αυτή, και της σούταρε η ίδια με συνοπτικές διαδικασίες.. μυαλό θέλει;;
Μάθημα 1ο : αν σε αυτά τα μαγαζιά τσιμπούκωσεις ή γαμησεις (φίλε εσυ που διαβάζεις τώρα) γιατί συμβαίνει άσχετα αν δεν σου συνέβη εσένα, μην το πεις πουθενά, ούτε καν εδώ σε εμάς- πιο πολλές πιθανότητες έχει να μαθευτεί και χαθεί το κορίτσι που γουστάρει να τα κάνει παρά να τα κάνει και άλλου! Άσχετα αν θέλεις να μοιραστείς και να μας ενημερώσεις ώστε να τον χώσουμε και εμείς. Επίσης, επειδή της τον εχωσες εσυ δεν σημαίνει ότι αν μου το πεις θα χώσω κι εγώ, αντιθέτως θα χάσεις κ εσυ το χώσιμο! Κοινός κρατάτε το παραπάνω για πάρτη σας και αφήστε εμάς να το ανακαλύψουμε μόνοι μας.. πληροφορείς μόνο για τα υπόλοιπα.. γκε-γκε;;
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Πέρασμα από Εύα angels. Απλά τσάμπα λεφτά. Δεν αξίζει. Συν ότι ανέβασε τα λεφτά που ζητάει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ πιστεύω ότι κάποιες μπαίνουν και διαβάζουν αυτήν την σελίδα
Εξ - υπακου - γετε αυτό.. ξέρουμε και ποιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom