Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JEROM

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2020
Μηνύματα
12
Like
15
Πόντοι
0
Καλημέρα! Το antistress υπάρχει στη Βούλγαρη? Εάν ναι, έχει καμιά milf?
Ναι υπάρχει ακόμα αλλά είναι αυστηρά prive με πολύ δυσκολία πέτυχα πρόσβαση .
Αυτές τις ήμερες είχε 3 κοπέλες.
1)Μια λεπτή ψηλή Ρωσίδα μελαχρινή Ελενα προχωρημένο milf , μάλλον είναι γνωστη πέρασε από όλα τα μαγαζιά.Καλη ειναι εαν εχει ορεξη αλλα και πολυ θεατρο.
2) Μια πιο νεαρη ξανθια Ρωσιδα? Ναταλια αδυνατη κοντη δεν γνωριζω καθως δεν ειναι του γουστου μου.
3 Μια μικρη Ελληνιδα Αφροδιτη μελαχρινη κοντη αλλα με ευχαριστο χαρακτηρα και χαμογελο καθαρη χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ναι υπάρχει ακόμα αλλά είναι αυστηρά prive με πολύ δυσκολία πέτυχα πρόσβαση .
Αυτές τις ήμερες είχε 3 κοπέλες.
1)Μια λεπτή ψηλή Ρωσίδα μελαχρινή Ελενα προχωρημένο milf , μάλλον είναι γνωστη πέρασε από όλα τα μαγαζιά.Καλη ειναι εαν εχει ορεξη αλλα και πολυ θεατρο.
2) Μια πιο νεαρη ξανθια Ρωσιδα? Ναταλια αδυνατη κοντη δεν γνωριζω καθως δεν ειναι του γουστου μου.
3 Μια μικρη Ελληνιδα Αφροδιτη μελαχρινη κοντη αλλα με ευχαριστο χαρακτηρα και χαμογελο καθαρη χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο.
Η Αφροδίτη γεμάτη με Βύζαρες;
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
326
Like
1.504
Πόντοι
201
Φίλε αν μπορείς μια περιγραφή για Βίκη από Βάνα και για Κατερίνα από βένους
Βικη μελαχρινή με καρε σγουρο μαλλι, σωματαρα και μικρο σχετικα στηθος. Πρόσωπο κινεζοφερνει λιγο . Κατερινα ωραιο πρόσωπο, σχεδον καθολου βυζι, και πιασηματα.
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Πάει το Βανεσακι παίδες.. ύστατη προσπάθεια σήμερα για ραντεβού και μου είπαν πως δεν θα επιστρέψει. Κρίμα και ήταν καλό κοριτσάκι, δεν έκρυψα άλλωστε τη συμπαθεια μου.. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει για ροστερ στη Βανα; Θα αλλάξω στέκι απ ότι φαίνεται!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Πάει το Βανεσακι παίδες.. ύστατη προσπάθεια σήμερα για ραντεβού και μου είπαν πως δεν θα επιστρέψει. Κρίμα και ήταν καλό κοριτσάκι, δεν έκρυψα άλλωστε τη συμπαθεια μου.. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει για ροστερ στη Βανα; Θα αλλάξω στέκι απ ότι φαίνεται!
Μήπως τη μπερδεύεις με κάποια άλλη?
Και χθές που κάλεσα ήταν εκεί
Και σήμερα που έκανα ένα πέρασμα ήταν εκεί και μάλιστα εκείνη σήκωνε το τηλέφωνο στο σαλόνι.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
αχ σαλόνικα με τις μαγαζάρες σου προ εικοσαετίας και βάλε.......τότε που γαμάγαμε στην εγνατία και στην μοναστηρίου τα καλύτερα μασαζόμουνα!!!!!!!!!!! τί ακάποτα γαμίσια, τί χυσίματα στις μάπες.....τι καταπήματα χωρίς γαργάρα....τί σκίσιμο του αμφιβληστροειδούς χιτώνος των κορασίδων που τα έτρωγαν στα μάτια μέσα και μέχρι να μπορέσουν να δούν ξανά τον ήλιο πέρναγε κανα τριήμερο στο σκότος.....θυμάμαι μία που με παρακάλαγε να την χύσω μέσα !!!!!!!! τώρα μόνο θλίψη....
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Βικη μελαχρινή με καρε σγουρο μαλλι, σωματαρα και μικρο σχετικα στηθος. Πρόσωπο κινεζοφερνει λιγο . Κατερινα ωραιο πρόσωπο, σχεδον καθολου βυζι, και πιασηματα.
Κατερίνα τα βγάζει τα ρούχα?
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες! Να κανω και εγω μια αναλυτικη ενημερωση μετα απο περασμα με Ξενια πριν μερικες μερες. Συναντηση στο Ρεξ, κοστος 100 ευρω για 1 ωρα και 2 εκτονωσεις (μου προτεινε αλλα 2 πιο φθηνα πακετα, 50 ευρω για 40 λεπτα μασαζ και τελειωμα με χερι, 80 για 40 λεπτα μασαζ και 1 εκτονωση φουλ προγραμμα). Αρχικα η ωρα τηρηθηκε σε μεγαλο βαθμο, αργησα προσωπικα 10 λεπτα λογω κινησης, οποτε μπηκα 1 και 40 αντι για 1 και 30 και εφυγα 2 και 35 χωρις καποια βιασυνη, απλα ειχαμε ''ολοκληρωσει'' το ραντεβου μας. Απο εμφανιση προσωπικα μου αρεσε πολυ η κοπελα, με τα πιασιματα της και με καλο βυζι που χρησιμοποιησε για δυνατο ισπανικο. Περα απο μασαζ που ηθελα λιγο πιο δυνατο εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος. Εβγαλε ενεργεια και προσπαθεια να με ικανοποιησει στο ραντεβου. Σχετικα με την επικοινωνια, προσωπικα δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα, την πηρα μια μερα 1-2 φορες χωρις απαντηση αλλα με την 2η που προσπαθησα συνεννοηθηκαμε ευκολα και γρηγορα. Μπορει να ημουν τυχερος σε αυτον τον τομεα αλλα μου αφησε θετικη εντυπωση οτι με ρωτησε και στο ραντεβου μας αν δυσκολευτηκα να την βρω στο τηλεφωνο που σημαινει πως σιγουρα το εχει στο μυαλο της σαν προβλημα και προσπαθει να το βελτιωσει. Περα απο την τιμη που ισως θα μπορουσε να ειναι και στα 80 για αυτο το προγραμμα δεν εχω κατι αρνητικο να σχολιασω, σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες! Να κανω και εγω μια αναλυτικη ενημερωση μετα απο περασμα με Ξενια πριν μερικες μερες. Συναντηση στο Ρεξ, κοστος 100 ευρω για 1 ωρα και 2 εκτονωσεις (μου προτεινε αλλα 2 πιο φθηνα πακετα, 50 ευρω για 40 λεπτα μασαζ και τελειωμα με χερι, 80 για 40 λεπτα μασαζ και 1 εκτονωση φουλ προγραμμα). Αρχικα η ωρα τηρηθηκε σε μεγαλο βαθμο, αργησα προσωπικα 10 λεπτα λογω κινησης, οποτε μπηκα 1 και 40 αντι για 1 και 30 και εφυγα 2 και 35 χωρις καποια βιασυνη, απλα ειχαμε ''ολοκληρωσει'' το ραντεβου μας. Απο εμφανιση προσωπικα μου αρεσε πολυ η κοπελα, με τα πιασιματα της και με καλο βυζι που χρησιμοποιησε για δυνατο ισπανικο. Περα απο μασαζ που ηθελα λιγο πιο δυνατο εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος. Εβγαλε ενεργεια και προσπαθεια να με ικανοποιησει στο ραντεβου. Σχετικα με την επικοινωνια, προσωπικα δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα, την πηρα μια μερα 1-2 φορες χωρις απαντηση αλλα με την 2η που προσπαθησα συνεννοηθηκαμε ευκολα και γρηγορα. Μπορει να ημουν τυχερος σε αυτον τον τομεα αλλα μου αφησε θετικη εντυπωση οτι με ρωτησε και στο ραντεβου μας αν δυσκολευτηκα να την βρω στο τηλεφωνο που σημαινει πως σιγουρα το εχει στο μυαλο της σαν προβλημα και προσπαθει να το βελτιωσει. Περα απο την τιμη που ισως θα μπορουσε να ειναι και στα 80 για αυτο το προγραμμα δεν εχω κατι αρνητικο να σχολιασω, σιγουρα Πως επικοινωνούμε μαζί της

Καλησπερα συναγωνιστες! Να κανω και εγω μια αναλυτικη ενημερωση μετα απο περασμα με Ξενια πριν μερικες μερες. Συναντηση στο Ρεξ, κοστος 100 ευρω για 1 ωρα και 2 εκτονωσεις (μου προτεινε αλλα 2 πιο φθηνα πακετα, 50 ευρω για 40 λεπτα μασαζ και τελειωμα με χερι, 80 για 40 λεπτα μασαζ και 1 εκτονωση φουλ προγραμμα). Αρχικα η ωρα τηρηθηκε σε μεγαλο βαθμο, αργησα προσωπικα 10 λεπτα λογω κινησης, οποτε μπηκα 1 και 40 αντι για 1 και 30 και εφυγα 2 και 35 χωρις καποια βιασυνη, απλα ειχαμε ''ολοκληρωσει'' το ραντεβου μας. Απο εμφανιση προσωπικα μου αρεσε πολυ η κοπελα, με τα πιασιματα της και με καλο βυζι που χρησιμοποιησε για δυνατο ισπανικο. Περα απο μασαζ που ηθελα λιγο πιο δυνατο εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος. Εβγαλε ενεργεια και προσπαθεια να με ικανοποιησει στο ραντεβου. Σχετικα με την επικοινωνια, προσωπικα δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα, την πηρα μια μερα 1-2 φορες χωρις απαντηση αλλα με την 2η που προσπαθησα συνεννοηθηκαμε ευκολα και γρηγορα. Μπορει να ημουν τυχερος σε αυτον τον τομεα αλλα μου αφησε θετικη εντυπωση οτι με ρωτησε και στο ραντεβου μας αν δυσκολευτηκα να την βρω στο τηλεφωνο που σημαινει πως σιγουρα το εχει στο μυαλο της σαν προβλημα και προσπαθει να το βελτιωσει. Περα απο την τιμη που ισως θα μπορουσε να ειναι και στα 80 για αυτο το προγραμμα δεν εχω κατι αρνητικο να σχολιασω, σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.
Πως την βρίσκουμε?! Μια βοήθεια..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Καλησπερα συναγωνιστες! Να κανω και εγω μια αναλυτικη ενημερωση μετα απο περασμα με Ξενια πριν μερικες μερες. Συναντηση στο Ρεξ, κοστος 100 ευρω για 1 ωρα και 2 εκτονωσεις (μου προτεινε αλλα 2 πιο φθηνα πακετα, 50 ευρω για 40 λεπτα μασαζ και τελειωμα με χερι, 80 για 40 λεπτα μασαζ και 1 εκτονωση φουλ προγραμμα). Αρχικα η ωρα τηρηθηκε σε μεγαλο βαθμο, αργησα προσωπικα 10 λεπτα λογω κινησης, οποτε μπηκα 1 και 40 αντι για 1 και 30 και εφυγα 2 και 35 χωρις καποια βιασυνη, απλα ειχαμε ''ολοκληρωσει'' το ραντεβου μας. Απο εμφανιση προσωπικα μου αρεσε πολυ η κοπελα, με τα πιασιματα της και με καλο βυζι που χρησιμοποιησε για δυνατο ισπανικο. Περα απο μασαζ που ηθελα λιγο πιο δυνατο εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος. Εβγαλε ενεργεια και προσπαθεια να με ικανοποιησει στο ραντεβου. Σχετικα με την επικοινωνια, προσωπικα δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα, την πηρα μια μερα 1-2 φορες χωρις απαντηση αλλα με την 2η που προσπαθησα συνεννοηθηκαμε ευκολα και γρηγορα. Μπορει να ημουν τυχερος σε αυτον τον τομεα αλλα μου αφησε θετικη εντυπωση οτι με ρωτησε και στο ραντεβου μας αν δυσκολευτηκα να την βρω στο τηλεφωνο που σημαινει πως σιγουρα το εχει στο μυαλο της σαν προβλημα και προσπαθει να το βελτιωσει. Περα απο την τιμη που ισως θα μπορουσε να ειναι και στα 80 για αυτο το προγραμμα δεν εχω κατι αρνητικο να σχολιασω, σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.
Ποια ειναι αυτη η Ξενια ?
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Μήπως τη μπερδεύεις με κάποια άλλη?
Και χθές που κάλεσα ήταν εκεί
Και σήμερα που έκανα ένα πέρασμα ήταν εκεί και μάλιστα εκείνη σήκωνε το τηλέφωνο στο σαλόνι.
Φίλτατε έχεις δίκιο. Η κοπέλα βρίσκεται στο χώρο. Με αυτό που μου είπες με έβαλες σε σκέψεις, οπότε αποφάσισα να δοκιμάσω πάλι κάλεσα και μου ειπαν ότι δουλεύει κανονικά. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μου είπαν τέτοιο ψέμα εχθές αλλά εφ όσων είναι κοντά μας η μικρή δε με νοιάζει. Επιδρομή στο κρυσταλ λοιπόν άμεσα... Κρίστι Βανέσα δίδυμο φωτιά, μακάρι να είναι διαθέσιμο το διπλό πρόγραμμα τους..
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
334
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Στο διπλό πρόγραμμα τί γίνεται ακριβώς? οκ στο πρώτο σε τρίβουν μαζί... στο δεύτερο?
ΝΑΙ στο διπλο η μια κορασιδα στην πλατη η αλλη στα ποδια η στην μεση και αντιστροφα ...... μασσαζακι με τεσσερα χερακια παντου σε ολο το σωμα ...... To πρωτεινω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ αν εχουν οι κορασιδεs kαι καλη χυμεια μεταξυ τουs γινεται διασκεδαστικο απολαυστικο θα ελεγα .....στο τελοs στο δευτερο μεροs αν τιs λαδωσειs καλα $$$ τιs κορασιδεs και ξεντιθουν γινεται μαχη .Ειχα δοκιμασει διπλο στο CRYSTAL με CHRISTΙ και ΑNGELINA Γκαβλεs ατελειωτεs ....... ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ Πρωταγωνιστριεs ΘΕΡΙΝΗΣ Νυκτοs !!! Y.Γ SKG-2-ALARGAS
 
Τελευταία τροποποίηση:

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
334
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
ΝΑΙ στο διπλο η μια κορασιδα στην πλατη η αλλη στα ποδια η στην μεση και αντιστροφα ...... μασσαζακι με τεσσερα χερακια παντου σε ολο το σωμα ...... To πρωτεινω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ αν εχουν οι κορασιδεs kαι καλη χυμεια μεταξυ τουs γινεται διασκεδαστικο απολαυστικο θα ελεγα .....στο τελοs στο δευτερο μεροs αν τιs λαδωσειs καλα $$$ τιs κορασιδεs και ξεντιθουν γινεται μαχη .Ειχα δοκιμασει διπλο στο CRYSTAL με CHRISTΙ και ΑNGELINA Γκαβλεs ατελειωτεs ....... ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ Πρωταγωνιστριεs ΘΕΡΙΝΗΣ Νυκτοs !!! Y.Γ SKG-2-ALARGAS

ρε φιλος.. χωρις παρεξηγηση... τί θα πει "γίνεται μάχη" και "πρωταγωνίστριες θερινης νυκτός" και αρλούμπες? αβαντάρεις που αβαντάρεις απροκάλυπτα, δώσε τουλάχιστον καμιά πληροφορία.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
ρε φιλος.. χωρις παρεξηγηση... τί θα πει "γίνεται μάχη" και "πρωταγωνίστριες θερινης νυκτός" και αρλούμπες? αβαντάρεις που αβαντάρεις απροκάλυπτα, δώσε τουλάχιστον καμιά πληροφορία.
Χαχαχαχαχχ εμένα Μ αρέσει φουλ όπως τα λεει
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
ρε φιλος.. χωρις παρεξηγηση... τί θα πει "γίνεται μάχη" και "πρωταγωνίστριες θερινης νυκτός" και αρλούμπες? αβαντάρεις που αβαντάρεις απροκάλυπτα, δώσε τουλάχιστον καμιά πληροφορίατι απροκαλυπτα και μλκιεσ μασ λεσ

ρε φιλος.. χωρις παρεξηγηση... τί θα πει "γίνεται μάχη" και "πρωταγωνίστριες θερινης νυκτός" και αρλούμπες? αβαντάρεις που αβαντάρεις απροκάλυπτα, δώσε τουλάχιστον καμιά πληροφορία.
Κατ'αρχην με την Παρεθεση σου γαμαs το POST........ Aρλουμπεσ και μλκs λεσ εσυ εφοσον δεν γνωριζειs τιποτα για τo διπλο..........Τι δεν καταλαβαινειs ρε μεν δλδ (για το ''μαχη''που εγραψα???) Ναι τρια κορμια γεματο παθοs σεξουαλικοτητα ηδονη απολαυση πανω σε ενα μικρο μασσαζοκρεβατο πωs θεs να στο μεταφρασω ??? πληρωσε το διλπο ------100ευρω+ για να μαθειs τι θα πει δυο πανεμορφα Koρμια να παιζουν μεταξυ τουs πανω σου μια ωρα και πρωταγωνιστουν στιs ορεξειs σου και στιs επιθυμιεs σου ..........Αυτα τα ολιγα περι ορεξεωs στο καλυτερο ιδρυμα τηs ποληs Υ.Γ SKG-2-ALARGAS
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom