Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπερα παιδια μπορει καποιος να μου πει μια περιγραφη απο νατασα βενους(εκτος απο οτι εχει μεγαλα βυζια) επισης επαιρνα τηλεφωνο για ραντεβου και δεν το σηκωνε κανεις. Μπορω να παω και χωρις ραντεβου και αν εχουν κενο μπαινω εγω;
Μελαχροινη ωραία κοπέλα με τα Ναζακια της αλλά όλα για το επάγγελμα όσο για ραντεβού πρέπει να κλείσεις από πριν αλλιώς παίρνεις ότι βρεις διαθέσιμο
Παλιά είχε 3/4 τώρα δε ξέρω πόσες από εκεί ξεκίνησε κ η γνωστή νεφέλη(Έλλη) από το κρύσταλ
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Μελαχροινη ωραία κοπέλα με τα Ναζακια της αλλά όλα για το επάγγελμα όσο για ραντεβού πρέπει να κλείσεις από πριν αλλιώς παίρνεις ότι βρεις διαθέσιμο
Παλιά είχε 3/4 τώρα δε ξέρω πόσες από εκεί ξεκίνησε κ η γνωστή νεφέλη(Έλλη) από το κρύστ
Μελαχροινη ωραία κοπέλα με τα Ναζακια της αλλά όλα για το επάγγελμα όσο για ραντεβού πρέπει να κλείσεις από πριν αλλιώς παίρνεις ότι βρεις διαθέσιμο
Παλιά είχε 3/4 τώρα δε ξέρω πόσες από εκεί ξεκίνησε κ η γνωστή νεφέλη(Έλλη) από το κρύσταλ
η νεφελη ηταν στο venus?
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλημέρα! Το antistress υπάρχει στη Βούλγαρη? Εάν ναι, έχει καμιά milf?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Έχεις δίκιο σε βάζω Ν λινκ
Πρόκειται για το body free αρά μάλλον η φώτο δεν ισχύει
Πας από κει βλέπεις διαλέγεις η φεύγεις
Εχουμε μιλήσει αρκετές φορές με μία αναζήτηση θα βρεις κ άλλες πληροφορίες
Οσο για τις άλλες πού ρωτήσεις το είπαμε σκέτα ονόματά δε λέει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Georgg

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.161
Κριτικές
166
Like
27.024
Πόντοι
34.538
Άντε σε κάνα τραβελι στην γιανιτσων εσυ
Ενταξει ειπες τη μαλακια σου,τραβα παιξε αλλου τωρα..
Γιαννιτσων..με δυο ν γραφεται...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλέσια - Μόνη μου στη Θεσσαλονίκη 6980825815
Οι φωτο παντως ειναι απο το μαγαζι του Νικολα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Ενταξει ειπες τη μαλακια σου,τραβα παιξε αλλου τωρα..
Γιαννιτσων..με δυο ν γραφεται...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οι φωτο παντως ειναι απο το μαγαζι του Νικολα.
επίσης και το τηλέφωνο, body free
 
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.
Πέρασα από krystal διαθέσιμες δύο κοπέλες μια γεματουλα ξανθιά δεν θυμάμαι όνομα και η ίριδα. Πέρασμα με ίριδα αν και έχω ξαναδοκιμάσει και δεν τρελάθηκα.Στο μασάζ η κοπέλα πολύ καλή με έμφαση σε σημεία που είχα κομπους να φανταστείτε πονάει όλη πλάτη μου από την ένταση.. Στο δεύτερο μέρος είδα μια βελτίωση δεν μιλούσε τόσο πολύ και προσπάθησε να με ικανοποιήσει..
Στο παρασυνθημα βγαίνοντας πέφτω πάνω σε ένα καστανοξανθο μωρό με ένα προσωπάκι όλα τα λεφτά και ένα κορμάκι κόλαση.. έχω την εντύπωση ότι είναι η λεγόμενη Κρίστι την οποία δεν έχω πετύχει στο παρελθόν.. μπορεί κάποιος συνάδελφος να δώσει χαρακτηριστικά?
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
επισκεψη νατασα βενους....απλα μαυρο. πηγα εκει να μην σχολιασω οτι δεν ειχε καν ζεστο νερο να κανεις ντουζ, μασαζ ειναι ανυπαρκτο και διαρκει 10-15 λεπτα μετα γυρισμα. η τυπισα μου τον εφτυσε ετρεχαν τα σαλια και μου λεει α τελειωσες κιολας; και σταματαει. την λεω καλα τι κανεις με δουλευεις; συνεχισε για λιγο και ηρθε το τελος. κοστος 50+10 για να βγαλει μονο το πανω μερος. Δεν λεω οκ απο εμφανιση ειναι καλη με πολυ δυνατο βυζι αλλα τι να το κανω, ουτε ισπανικο δεχτηκε να κανει οποτε μαυρο απο μενα.
Αν εχει καποιος να προτεινει κατι αξιολογο που να κανει ισπανικο παρακαλω να μου στειλει
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
297
Like
1.150
Πόντοι
201
επισκεψη νατασα βενους....απλα μαυρο. πηγα εκει να μην σχολιασω οτι δεν ειχε καν ζεστο νερο να κανεις ντουζ, μασαζ ειναι ανυπαρκτο και διαρκει 10-15 λεπτα μετα γυρισμα. η τυπισα μου τον εφτυσε ετρεχαν τα σαλια και μου λεει α τελειωσες κιολας; και σταματαει. την λεω καλα τι κανεις με δουλευεις; συνεχισε για λιγο και ηρθε το τελος. κοστος 50+10 για να βγαλει μονο το πανω μερος. Δεν λεω οκ απο εμφανιση ειναι καλη με πολυ δυνατο βυζι αλλα τι να το κανω, ουτε ισπανικο δεχτηκε να κανει οποτε μαυρο απο μενα.
Αν εχει καποιος να προτεινει κατι αξιολογο που να κανει ισπανικο παρακαλω να μου στειλει
Nεφελαρα Κρυσταλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: gear82

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
326
Like
1.504
Πόντοι
201
Καλησπέρα συναγωνιστές. Νεος στο φορουμ. Σχετικά παλιος στο άθλημα. Παραθετω λοιπον τις δικες μου εμπειρίες τον τελευταίο καιρο.
Βανα
Περασμα με Βικη. Για μενα απο τις καλυτερες του χωρου τοσο σε εμφάνιση οσο και σε υπηρεσιες. 30+20 με καλο πρωτο μερος και αρκετα καλο δευτερο. Σωματαρα και φατσαρα. Αρκετα καλη χημεια μαζι της γενικα.
Κρισταλ
Περασμα με σιλια. Εμφάνιση αν εξαιρέσεις τις σαμπρελες, το σωμα ειναι κορυφη. Στα του αγωνα κακο πρωτο μερος με χαιδεμα. Δευτερο μερος μου εδωσε την εντυπωση οτι θελει ξεπετα και οταν το καταλαβαινω ξενερώνω απιστευτα. Πιστευει και πιστευουν τα περισσότερα κοριτσακια του χώρου οτι μονο με την εμφάνιση θα στον ακουμπισουν και θα τελειωσεις. Οποτε μαυρο απο μενα.
Βενους
Νατασα και κατερινα. Περασμα με νατασα. Η κοπελα νομιζει οτι σου κανει και χαρη. Εμφανιση πλαστικο βυζι , σωμα γενικα πολυ καλο, χειλια στα ορια του ροφου. Χαιδεμα 10 λεπτα. Μου λεει θες να γυρισεις. Λεω θελω να με τριψεις κι αλλο. Μη βαριεσαι. Εκει δυσανασχετισε αλλα με δυο τρια αστεια που της ειπα και εσπασε ο παγος με ετριψε καλα. Δευτερο μερος εβγαλε μπλουζα χωρις εξτρα και κατεβασε και το απο κατω μενοντας μονο με το στρινγκ της. Με αφησε να χαρω τις βυζαρες τις και να χαστουκισω ελευθερα την κωλαρα της. 30+20.

Γενικο σχολιο και αποψη για το συγκεκριμένο αθλημα. Μαγκες σιγουρα παιζει η χημεια με οποια κοπελα κανεις. Σιγουρα η εμφανιση μας. Αλλα μη πατε σαν θύματα. Εχω ακουσει απο λαδοκορη να μου λεει οτι εχει πελατη που παει και την πληρωνει και την τριβει οσο διαρκει η συνεδρια. Αυτες που ειναι ωραιες το ξερουν οτι ειναι ωραιες και επειδη εχουν δουλεια κοιτανε να σε ξεπεταξουν. Πληρώνουμε ωρε. Και αδρα. Απο τη στιγμη που παντα δινουμε το ιδιο ποσο θελουμε παντα την ιδια ποιοτητα υπηρεσιας.
Αυτα. Σορι αν κουρασα.
Προχωραμε.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Νέος χώρος για Εβίτα. Κοντά στη Βούλγαρη. Με παλιό ρόστερ όμως. Μακάρι να έπαιζε μια ανανέωση και εκεί.
Το ρόστερ της Εβίτας πολλές φορές ανανεώνεται με κορίτσια που φέρνει από Αθήνα τα οποία όμως κάθονται για 1-2 βδομάδες.
Σε πρόσφατη επίσκεψη πέτυχα αξιόλογη περίπτωση Ρωσίδας μιλφ (γύρω στα 35) με ωραίο και σφιχτό σωματάκι που θα ζήλευαν και εικοσαρες και το οποίο απήλαυσα σε δύο γύρους . Ακούει στο όνομα Ξένια και συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όσους έχουν πρόσβαση στο εν λόγω ίδρυμα.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.097
Πόντοι
1.436
Ενταξει ειπες τη μαλακια σου,τραβα παιξε αλλου τωρα..
Γιαννιτσων..με δυο ν γραφεται...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οι φωτο παντως ειναι απο το μαγαζι του Νικολα.
αν οι φωτο ειναι σωστες ειχε ερθει παλια με το club αυτη
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές. Παρ όλο που κάποιος με θεώρησε ύποπτο λόγω Βανέσα από κρυσταλ είμαι πάλι εδώ για να μοιραστώ εμπειρίες από κοντινά ραντεβού σε λουξουρι και κρυσταλ. Συχνός παίκτης στο άθλημα όπως σας έχω πει μαρεσει αυτού του είδους "χαλάρωση" και φροντίζω να πηγαίνω και 2 φορές την εβδομάδα.
Επίσκεψη στο λουξουρι παρούσες Λούνα Άντζι Στεφανια και κάποια ακόμα που δε συγκράτησα όνομα. Πέρασμα με αντζι, στην αρχή δεν την αναγνώρισα αλλα στην πορεία μου είπε ότι δουλευε στο κρυσταλ ως (Αντζελινα). Καλό μασάζ θα έλεγα, δευτερο μέρος χλιαρό. Η τύπισσα με φυσουσε κυριολεκτικά στο προσωπο, ντεκαυλε για τα γούστα μου. Δε έβγαλε ρούχα δεν ασχοληθηκε. Με άφησε να πιάσω όσο μπορουσα πάνω απ τα ρούχα. Δεν μου άρεσε καθόλου το γεγονός ότι καθ όλη τη διάρκεια της συνεδρίας μας μόλις η κυρία κατάλαβε ότι είμαι θαμώνας του κρυσταλ δε σταμάτησε να κακολογει και να επιτίθεται σε κορίτσια και διεύθυνση παροτρύνοντας με έμμεσα να μη ξαναπάω. Μαύρο από μένα στη λαδοκορη. Μέτρια πράγματα και αγένεια προς τον ανταγωνισμό. Κρίμα.. Επόμενη επιδρομή για Λούνα μου έκανε πολύ καλή εντύπωση.
Πέρασμα από κρυσταλ. Απούσα η Βανέσα μου είπαν πως είναι σε άδεια κ δε ξέρουν πότε θα γυρίσει. Η κορασίδα στο τηλέφωνο με έκανε να πιστέψω ότι το Βανεσακι δε θα ξαναγυρίσει. Ελπίζω να μην είναι έτσι. Όποιος μάθει νεότερα ας με ενημερώσει παρακαλώ. Πέρασμα λοιπόν με ίριδα και Ολίβια σε διπλό πρόγραμμα διότι η άλλη διαθέσιμη ήταν η Ανδριάνα και αποφάσισα να δοκιμάσω το δίδυμο, αφού η ίριδα μου είχε ξαναπροτεινει διπλό με Ολίβια κ είπα να δω τι ψάρια πιάνουν μαζί. Καλό μασάζ δεν έχω παράπονο αν και κατά τη διάρκεια της συνεδρίας μας, πιστεύοντας πως δεν τις παρακολουθώ, η μια έπαιζε με το κινητό της με το ένα χέρι και με το άλλο μου έκανε μασαζακι και η άλλη γελούσε συνεχώς πράγμα που με εκνεύρισε αφάνταστα όπως και την περασμένη φορά που πέρασα με την ίριδα. Στο 2ο μέρος τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα. Και οι δύο έχουν βυζαρες το ομολογώ και πάνω που πήγαινε για ισπανικό η φάση, μου λένε +30 στην κάθε μια για το ισπανικό και για να παίξουν μεταξύ τους. Ξενέρωσα απίστευτα. Ρε παίδες, βλέπω πολλά καλά σχόλια για τις συγκεκριμένες κορασίδες και απορώ, δίνετε τα παραπάνω χρήματα και περνάτε ζάχαρη ή εγώ είμαι ο προβληματικός και μου ζητάνε συνεχώς; Περιμένω νέα σας για το βανεσακι. Στο κρυσταλ σειρά έχει η κριστη και θα θελα πολύ ένα διπλό με κριστη Βανέσα.. Με συγχωρείτε για το μακροσκελές κείμενο, ελπίζω να διαφωτισα με τις περιγραφές μου.
Τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς μου αδέρφια. Εις το επανειδειν!
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
H νατασα απο το βενους ειναι η νεφελη απο το κρυστα;;

Περασμα απο κρυστα με κριστυ... μπορει να εχει κορμαρα αλλα ειναι οτι χειροτερο εχω συναντησει.. δεν ξερει τι ειναι αισθησιακο ουτε στο πρωτο οττε στο δευτερο μερος..
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Καλησπέρα συναγωνιστές. Νεος στο φορουμ. Σχετικά παλιος στο άθλημα. Παραθετω λοιπον τις δικες μου εμπειρίες τον τελευταίο καιρο.
Βανα
Περασμα με Βικη. Για μενα απο τις καλυτερες του χωρου τοσο σε εμφάνιση οσο και σε υπηρεσιες. 30+20 με καλο πρωτο μερος και αρκετα καλο δευτερο. Σωματαρα και φατσαρα. Αρκετα καλη χημεια μαζι της γενικα.
Κρισταλ
Περασμα με σιλια. Εμφάνιση αν εξαιρέσεις τις σαμπρελες, το σωμα ειναι κορυφη. Στα του αγωνα κακο πρωτο μερος με χαιδεμα. Δευτερο μερος μου εδωσε την εντυπωση οτι θελει ξεπετα και οταν το καταλαβαινω ξενερώνω απιστευτα. Πιστευει και πιστευουν τα περισσότερα κοριτσακια του χώρου οτι μονο με την εμφάνιση θα στον ακουμπισουν και θα τελειωσεις. Οποτε μαυρο απο μενα.
Βενους
Νατασα και κατερινα. Περασμα με νατασα. Η κοπελα νομιζει οτι σου κανει και χαρη. Εμφανιση πλαστικο βυζι , σωμα γενικα πολυ καλο, χειλια στα ορια του ροφου. Χαιδεμα 10 λεπτα. Μου λεει θες να γυρισεις. Λεω θελω να με τριψεις κι αλλο. Μη βαριεσαι. Εκει δυσανασχετισε αλλα με δυο τρια αστεια που της ειπα και εσπασε ο παγος με ετριψε καλα. Δευτερο μερος εβγαλε μπλουζα χωρις εξτρα και κατεβασε και το απο κατω μενοντας μονο με το στρινγκ της. Με αφησε να χαρω τις βυζαρες τις και να χαστουκισω ελευθερα την κωλαρα της. 30+20.

Γενικο σχολιο και αποψη για το συγκεκριμένο αθλημα. Μαγκες σιγουρα παιζει η χημεια με οποια κοπελα κανεις. Σιγουρα η εμφανιση μας. Αλλα μη πατε σαν θύματα. Εχω ακουσει απο λαδοκορη να μου λεει οτι εχει πελατη που παει και την πληρωνει και την τριβει οσο διαρκει η συνεδρια. Αυτες που ειναι ωραιες το ξερουν οτι ειναι ωραιες και επειδη εχουν δουλεια κοιτανε να σε ξεπεταξουν. Πληρώνουμε ωρε. Και αδρα. Απο τη στιγμη που παντα δινουμε το ιδιο ποσο θελουμε παντα την ιδια ποιοτητα υπηρεσιας.
Αυτα. Σορι αν κουρασα.
Προχωραμε.
Φίλε αν μπορείς μια περιγραφή για Βίκη από Βάνα και για Κατερίνα από βένους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom