Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Ωστε ετσι η κυρια Εβελινα.αφεντικο στο crystal και massagio.αν διαβαζει χαιρετισματα απο τον xxl καθηγητη που στο dames την εκανε να την ακουει η μιση θεσσαλονικη.
Τι βλέπουν και διαβάζουν τα όμορφα ματάκια μου… πέφτω από τα συννεφαααα
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: gear82

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Ρε παίχτες πάτε καλά?
Λέει ο άλλος είμαι 40, εμφανίσιμος κτλ...
Και τι μας νοιάζει ρε αδερφέ?
Μάλλον ο συναγωνιστής εννοεί πως η εξωτερική εμφάνιση του βοηθά ώστε η λαδοκορη να μην κάνει συνέδρια με το ζόρι κοιτώντας να τον ξεπεταξει
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: NIK A

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Έχει πετύχει κάποιος τη Βιβή που ήταν στο κρυσταλ παλιότερα και μετά πέρασε κ από άλλα μαγαζιά?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ρε παίχτες πάτε καλά?
Λέει ο άλλος είμαι 40, εμφανίσιμος κτλ...
Και τι μας νοιάζει ρε αδερφέ?
Δεν είπε ευκατάστατος οπότε δε ψάχνει νύφη άλλος θα είναι ο σκοπός
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Περασμα πρωτη φορα απο body free, μου ανοιξε μια αρκετα ομορφη ξανθια, δεν εμαθα ονομα. Μου ειπε ο υπευθυνος προγραμμτα, 60 ευρω για τελειωμα με χερι, 80 για φουλ. Ρωτησα μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα για διπλι εκτονωση και μου ειπε τα διπλα.. Προσωπικα δεν μου αρεσε η απαντηση και εφυγα, θα προτιμουσα να μου πει δεν εχουμε που αυτονοητα αν ηθελα εκλεινα 2 φορες ΄ή κατι αλλο τελος παντων.. 160 για 2 πιστολιες ουτε στο πιο ακριβοπληρωμενο call girl... Εκανα και μια επισκεψη στο venus spa(?!) αν δεν κανω λαθος, αυτο που ειναι διπλα. Μου ανοιξε μια εντυπωσιακοτατη μελαχρινη με βυζαρες αν και φαινοταν οτι επαιζει πολυ πλαστικο σε προσωπο-στηθος. Δυστυχως ηταν με πελατη και μετα εκλειναν, οποτε επομενη φορα θα τηλεφωνησω πρωτα και ελπιζω να πετυχω την ιδια..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Περασμα πρωτη φορα απο body free, μου ανοιξε μια αρκετα ομορφη ξανθια, δεν εμαθα ονομα. Μου ειπε ο υπευθυνος προγραμμτα, 60 ευρω για τελειωμα με χερι, 80 για φουλ. Ρωτησα μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα για διπλι εκτονωση και μου ειπε τα διπλα.. Προσωπικα δεν μου αρεσε η απαντηση και εφυγα, θα προτιμουσα να μου πει δεν εχουμε που αυτονοητα αν ηθελα εκλεινα 2 φορες ΄ή κατι αλλο τελος παντων.. 160 για 2 πιστολιες ουτε στο πιο ακριβοπληρωμενο call girl... Εκανα και μια επισκεψη στο venus spa(?!) αν δεν κανω λαθος, αυτο που ειναι διπλα. Μου ανοιξε μια εντυπωσιακοτατη μελαχρινη με βυζαρες αν και φαινοταν οτι επαιζει πολυ πλαστικο σε προσωπο-στηθος. Δυστυχως ηταν με πελατη και μετα εκλειναν, οποτε επομενη φορα θα τηλεφωνησω πρωτα και ελπιζω να πετυχω την ιδια..
Νατάσα η μελαχροινη στο Venus πολλά χρόνια εκεί κάποτε ήταν καλή τώρα δε ξέρω τι ψάρια πιάνει
Οσο για τον Νικόλα στο body πάντα έτσι αγενής ήταν κ πάντα είχε τις καλύτερες σε όλη την πόλη δήθεν τρομάρα του
απορώ πως το κρατάει τόσα χρόνια
Αν ενδιαφέρεσαι κ για άλλο free είναι το dames
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Ευχαριστω πολυ για το ονομα, θελω σιγουρα να περασω μια φορα με την Νατασα γιατι με εντυπωσιασε εμφανισιακα.. Για dames μια φορα αρκετα παλαιοτερα που εκανα αποπειρα εφυγα τρεχοντας απο τα κοριτσια που ειχε ροστερ..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
97
Like
12.088
Πόντοι
25.015
Να ρωτησο ρε παιδες κατι. Επειδη καποιοι πηγατε και εχετε εμπειρια. Για μια φορα λεει να δοκιμασω την φαση με το νουρου? 100 ευρω για 1 ωρα αλλα να μην γαμησεις μου φαινοντε πολλα αλλα απο την αλλη σκεφτομαι την εμπειρια της φασης. Καποιοι επισης φτασανε σε σημειο να πουνε οτι κοντεψανε να την γαμησουν την κοπελα ετσι οπως γινοταν παιχνιδι μεταξυ τους. Τελικα τι ισχυει ?
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Να ρωτησο ρε παιδες κατι. Επειδη καποιοι πηγατε και εχετε εμπειρια. Για μια φορα λεει να δοκιμασω την φαση με το νουρου? 100 ευρω για 1 ωρα αλλα να μην γαμησεις μου φαινοντε πολλα αλλα απο την αλλη σκεφτομαι την εμπειρια της φασης. Καποιοι επισης φτασανε σε σημειο να πουνε οτι κοντεψανε να την γαμησουν την κοπελα ετσι οπως γινοταν παιχνιδι μεταξυ τους. Τελικα τι ισχυει ?
Η αληθεια ειναι οτι ειναι πολλα τα 100 παρόλο που το πρόγραμμα "περιλαμβάνει 2 εκτονώσεις". Αν δεν σε τελειωνει εύκολα η κοπέλα δίνει το κάτι παραπάνω (γλυψιμo σε αυτι, λαιμο, μπαλες, δαχτυλο για οποιον αρέσκεται), αλλά καταλαβαίνεις γρήγορα ότι παρά το παιχνίδι που μπορεί να ενταθεί δεν υπάρχει περίπτωση για κάτι περαιτέρω ( στοματικό, σεξ κτλπ.) όσο και να το γυροφέρνει.
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Πέρασμα από crystal και είχα σταμπάρει Ίριδα ωραίο μασάζ με δύναμη όχι χαβαλέ!!εντυμεταξυ είδα και μια καινούργια εκπαιδευόμενη καλό οοο
Όσο για την Ίριδα πρώτη φάση κ δεύτερη φάση εξαιρετική
Ρε μάγκες οποίος δεν βαριέται και γνωριζει τίποτα καλό με τίποτα παραπάνω υπηρεσιεσ ας στείλει ένα pm γτ τα βαρέθηκα crystal και βάνα σπα ν επισκεφτώ τίποτα άλλο ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom