Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (7 μέλη και 78 επισκέπτες)

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Ενημέρωση για Dames, μια 35 και μια 25 μου είπαν. Τελικά ήρθε απ'ευθειας η μικρή, μάλλον Τσεχα. Ωραίο πρόσωπο, 1.85 νορμάλ κιλά, αγαλματενιος κωλος και μικρό βυζι. Αμετοχη σχετικά στο full αλλά χωρίς να βιάζεται. Πέρασα καλά γιατί τέτοιο επίπεδο εμφάνισης έχω να το δω 5 χρόνια. Επίσης είχε κ κλιματιστικό, στα 60 ευρό καρντασια. Το κουδούνι χτυπούσε κάθε 15λεπτα. Αντε καλά γαμησια
 

Karma epica

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
34
Πόντοι
0
Ωστε ετσι η κυρια Εβελινα.αφεντικο στο crystal και massagio.αν διαβαζει χαιρετισματα απο τον xxl καθηγητη που στο dames την εκανε να την ακουει η μιση θεσσαλονικη.
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Ωστε ετσι η κυρια Εβελινα.αφεντικο στο crystal και massagio.αν διαβαζει χαιρετισματα απο τον xxl καθηγητη που στο dames την εκανε να την ακουει η μιση θεσσαλονικη.
κ η τζουλια? μονο επι των τηλεφωνων??
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αλάνια για τη Κατερίνα στην Αρετσού ξέρουμε άμα ανανέωσε το πρόγραμμα της?
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Βανέσα πιπινοκαβλο τζάμπα λεφτά . Άπειρη αλλά έχει ήδη πιάσει το νόημα
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Ενημέρωση για Dames, μια 35 και μια 25 μου είπαν. Τελικά ήρθε απ'ευθειας η μικρή, μάλλον Τσεχα. Ωραίο πρόσωπο, 1.85 νορμάλ κιλά, αγαλματενιος κωλος και μικρό βυζι. Αμετοχη σχετικά στο full αλλά χωρίς να βιάζεται. Πέρασα καλά γιατί τέτοιο επίπεδο εμφάνισης έχω να το δω 5 χρόνια. Επίσης είχε κ κλιματιστικό, στα 60 ευρό καρντασια. Το κουδούνι χτυπούσε κάθε 15λεπτα. Αντε καλά γαμησια
Που έχει πάει τώρα?
Το είχα αφήσει στην Εγνατία
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
κ η τζουλια? μονο επι των τηλεφωνων??
Η Τζούλια είναι η πρώην Εβελίνα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλάνια για τη Κατερίνα στην Αρετσού ξέρουμε άμα ανανέωσε το πρόγραμμα της?
Το αρνείται εδώ και χρόνια…
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Νέος χώρος για Εβίτα. Κοντά στη Βούλγαρη. Με παλιό ρόστερ όμως. Μακάρι να έπαιζε μια ανανέωση και εκεί.
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
162
Like
386
Πόντοι
21
Καλησπέρα πέρασμα από Μαριάννα τιμήθηκε η Αθήνα 22 χρόνων λεπτή με μικρό βυζί πρόσωπο με άγρια χαρακτηριστικα στα του αγώνα αν και φιλότιμη με καλή πίπα φαίνεται ότι δεν έχει εμπειρία διότι είναι νέα στο χώρο. Προσπαθεί αλλά δεν νομίζω να την προτιμήσω δεύτερη φορά. Το υπόλοιπο ρόστερ ήταν Χαρά, Γιάννα, Ειρήνη και Ζωή. Για την Ζωή που αναφέρθηκαν καλά λόγια μου φανηκε κάπως υπέρβαρη για αυτό δεν την επέλεξα.
Φιλε η Μαριάνα ποια είναι;
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
162
Like
386
Πόντοι
21
Παίδες κάνα νέο από ροζιτα ξυροκρηνη υπάρχει;ας ενημερώσει κάποιος.!!
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Έχουμε τίποτε νεότερο από aqua spa? Εμφανίστηκε η Ρένα μήπως???
 

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
40
Like
74
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά μπορεί κάποιος να ενημωσει και σε εμένα νέο μέλος.. για την Μαριάννα??? Ευχαριστώ..
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
Παλικάρια δεν έχω ιδέα από μασατζιδικα. Είμαι μόνο του μπουρδέλου και του στούντιο. Λοιπόν, επειδή είμαι πολύ πιασμένος όμως χρειάζομαι ένα καλό μασάζ. Επειδή όμως έτσι και με ακουμπήσει γυναίκα θα μου γίνει σαν σημαία πρέπει το μασάζ να περιέχει και γαμήσι 100%. Δεν θέλω να πάω πουθενά και να μου τον παίξουν μόνο. Τι μου προτείνετε..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημέρα παιδιά μπορεί κάποιος να ενημωσει και σε εμένα νέο μέλος.. για την Μαριάννα??? Ευχαριστώ..
Η Μαριάννα είναι πριβε οπότε πάνε παρακάτω dames κ body free
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παλικάρια δεν έχω ιδέα από μασατζιδικα. Είμαι μόνο του μπουρδέλου και του στούντιο. Λοιπόν, επειδή είμαι πολύ πιασμένος όμως χρειάζομαι ένα καλό μασάζ. Επειδή όμως έτσι και με ακουμπήσει γυναίκα θα μου γίνει σαν σημαία πρέπει το μασάζ να περιέχει και γαμήσι 100%. Δεν θέλω να πάω πουθενά και να μου τον παίξουν μόνο. Τι μου προτείνετε..
Dames κ body free
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom