Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Το ότι δε μπορεί να στείλει κάποιος προσωπικό μήνυμα αν δε συμπλήρωση κάποια ποστ το γνωρίζει κανείς η μόνο ζητάτε το τηλ να σας στείλει
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Αυτή πλέον δουλεύει σε δικό της χώρο στο κέντρο. Αν θέλεις το τηλέφωνό της, είτε της δουλειάς, είτε το προσωπικό της, στείλε μου μήνυμα να στο δώσω
Καλησπέρα φιλε,Μπορεις να το στειλεις και σε μενα?Σευχαριστω εκ των προτέρων!
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Εχει ξαναθιχτει το θέμα αλλά ρωτάω έτσι απλά για επιβεβαίωση. Πεσίματα απο την αστυνομία γίνονται πλεον στα μασατζίδικα? Και αν ναι, σε περίπτωση που είμαι εγω μεσα για συνεδρία θα με μαζέψουν κι εμένα αν το μαγαζί δεν ειναι οκ με χαρτιά κλπ??

δεν υπάρχει απάντηση σε αυτό που ρωτάς. είπαμε το σπορ έχει τα ρίσκα του.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
δεν υπάρχει απάντηση σε αυτό που ρωτάς. είπαμε το σπορ έχει τα ρίσκα του.
Εχει ξαναθιχτει το θέμα αλλά ρωτάω έτσι απλά για επιβεβαίωση. Πεσίματα απο την αστυνομία γίνονται πλεον στα μασατζίδικα? Και αν ναι, σε περίπτωση που είμαι εγω μεσα για συνεδρία θα με μαζέψουν κι εμένα αν το μαγαζί δεν ειναι οκ με χαρτιά κλπ??
Δεν υπαρχει νομος που να αφορα τους πελατες του αγοραιου ερωτα ο νομος αφορα μονο τος μαστροπους εσυ καλυτερα να μην πηγαινεις στα μασαζ η στις βιζιτες γιατι εισαι επικινδυνος εαν δουν οι μπατσοι οτι φοβασαι θα σε δουλεψουν και θα κανεις και θα πεις βλακειες και θα μπλεξεις τα κοριτσια
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Κανένα μασατζιδικο στο κέντρο πέραν του κρυσταλ που να μην κάνουν μόνο μασάζ???
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Περίμενα να διαβάσω όλα τα ποστ για να γράψω κι εγώ κάτι παρόμοιο....Με πρόλαβες......Λοιπόν κουβέντες τύπου "αυτές δεν είναι για μας" ή "δεν είμαστε και ωραίοι" ή "σιγά μη με κοιτάξει η τάδε" κλπ είναι ότι πιο απαισιόδοξο μπορεί να πει ένας άντρας για τον εαυτό του.........Και να το πει για τον εαυτό του ας πάει και το παλιάμπελο.....Το να το προεξοφλεί και για τους άλλους που δεν τους γνωρίζει και προσωπικά, είναι πολύ τρελό............Μου θυμίζει έναν καλό μου φίλο που όταν έχει γκόμενες είμαστε και οι δυο κούκλοι......Άμα δεν του κάθεται καμία και γαμεί μόνο τη γυναίκα του και ίσως ούτε και αυτή...είμαστε και οι δυο μέτριοι προς άσχημοι......Πώς τα ζυγίζει πώς τα αποφασίζει και ξαφνικά μία ομορφαίνουμε και μία ασχημαίνουμε δεν το κατάλαβα ποτέ......
Αυτά λέμε και μας παίρνουν τον αέρα οι μασατζούδες......Ρε να έχετε αυτοπεποίθηση.....! Ακούστε τον παλιό και δε θα χάσετε.....Θα πάθετε πλάκα με την απότομη αλλαγή που θα δείτε στα γκομενικά σας....πληρωμένα και μη......
σωστοs!!!
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Δεν υπαρχει νομος που να αφορα τους πελατες του αγοραιου ερωτα ο νομος αφορα μονο τος μαστροπους εσυ καλυτερα να μην πηγαινεις στα μασαζ η στις βιζιτες γιατι εισαι επικινδυνος εαν δουν οι μπατσοι οτι φοβασαι θα σε δουλεψουν και θα κανεις και θα πεις βλακειες και θα μπλεξεις τα κοριτσια
ΟΚ σειρά αφού το λες εσύ έτσι θα κάνω.
 

Tayran

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2022
Μηνύματα
5
Like
12
Πόντοι
0
Ερώτηση προς τους συναγωνιστές. Ποιο θα προτείνατε στη Θεσσαλονίκη για την πιο ολοκληρωμένη εμπειρία για να δοκιμάσω; Τις συμβουλές σας παρακαλώ.
 

Karma epica

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
34
Πόντοι
0
Μηπως τυχον κανεις θυμαται μια Eβελινα που δουλευε παλιοτερα προ κορωνοιου στο dames; ξερει κανεις αν ειναι στο αθλημα; μια γεματουλα με φοβερη τροφαντη κωλαρα;
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές εύχομαι να περνάτε καλά σε ότι επιλέγετε.
Εμπειρίες από το κρυσταλ.
Να προσθέσω κ για εμένα, 40 χρονών, νορμάλ σώμα, και θα έλεγα εμφανίσιμος φυσιολογικά και ευγενικός αλλά και αυστηρός όταν το σηκώνει.

Πρώτο ραντεβού με Βανέσα πριν δύο εβδομάδες.
Πρώτο μέρος πολυ αδιάφορο, το μόνο π με έκπληξη ήταν η ευγένεια της και ότι ήταν πολύ ανοιχτεί. Το δεύτερο σε μένα ήταν καλό,ήταν δοτική αλλά θέλει δουλειά ακόμα, να μάθει να στον πιάνει, να σε καυλωνει με το τρόπο της. Να ξέρει γενικότερα να σου τον παίζει διαφορετικό, είναι λίγο νέα ας πούμε ακόμα. 3/5 διότι ήταν πολύ ευγενική.

Δεύτερο ραντεβού με Ολίβια που δεν ήμουν κ πολύ αλλά ας δούμε πρώτα τι έγινε.

Χαμογελαστή κ αυτή μέσα στο δωμάτιο. Αρχίζει ένα πολύ καλό μασαζ 5/5 για τέτοιο είδους μασαζ, γυρνάω.. συνεχίζει ένα σούπερ πλέον αισθητικο μασαζ με άγγιγματα κ από πλευράς μου, στο οποίο με έχει κάνει τούμπανο.. συνεχίζει να τον χαϊδεύει πλέον κ αυτόν αλλά κ το σώμα όλο.. χωρίς να μου δώσει να καταλάβω ότι βιάζετε να φυγω... μου χαϊδεύε και τα αρ...ία. και όλα ήταν τέλεια μέχρι που έκατσε μπροστά του κ μια τέλεια μαλάκια παίζοντας τον πουτσο χαιδευοντας τα αρχι.ια και φτυνωντας τον.. με.λογια που με καυλωνουν με έκανε να χυνω λες κ είχα να τον αδειάσω 10 μερες.. (ενώ το προηγούμενο.βραδυ ήμουν με παρέα καλη )
Φεύγοντας (πάλι δεν σηκώθηκε να φύγει έμεινε κ μιλούσαμε) όσο ετοιμαζόμουν με.εκανε να νιώσω υπέροχα.

Αρα αποτέλεσμα 6/5 για εμένα.


Καλή συνέχεια σε όλους σας
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Μηπως τυχον κανεις θυμαται μια Eβελινα που δουλευε παλιοτερα προ κορωνοιου στο dames; ξερει κανεις αν ειναι στο αθλημα; μια γεματουλα με φοβερη τροφαντη κωλαρα;
Έχει χρόνια που σταμάτησε από το Νταμες. Μετά πήγε στο Βενους, άνοιξε το Ελινα Καζα, βρήκε λεφτά από εκεί και άνοιξε το Κρυσταλ, το Μασαζιο αλλά είναι αφεντικό και δεν κανει πλέον προγραμμα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Έχει χρόνια που σταμάτησε από το Νταμες. Μετά πήγε στο Βενους, άνοιξε το Ελινα Καζα, βρήκε λεφτά από εκεί και άνοιξε το Κρυσταλ, το Μασαζιο αλλά είναι αφεντικό και δεν κανει πλέον προγραμμα
Πέρασε από ζεσι σπα η την μπερδεύω με άλλη
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Έχει χρόνια που σταμάτησε από το Νταμες. Μετά πήγε στο Βενους, άνοιξε το Ελινα Καζα, βρήκε λεφτά από εκεί και άνοιξε το Κρυσταλ, το Μασαζιο αλλά είναι αφεντικό και δεν κανει πλέον προγραμμα
Αν λέμε την ίδια, ευτυχώς δεν κάνει θα πω εγώ
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εχω ακούσει οτι μεγαλοκοπέλλα πρωην μασαζοκόρη, έχει ανοίξει δικό της μαγαζί πολύ κεντρικά και κατα καιρούς φέρνει αξιόλογες παρουσίες.
Αν ξέρει κανεις τπτ σιγουρο , ας με ενημερωσει αρχικά με πμ να το διασταυρώσουμε και μετα να ενημερώσουμε το φιλοθεάμον κοινό.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Εχω ακούσει οτι μεγαλοκοπέλλα πρωην μασαζοκόρη, έχει ανοίξει δικό της μαγαζί πολύ κεντρικά και κατα καιρούς φέρνει αξιόλογες παρουσίες.
Αν ξέρει κανεις τπτ σιγουρο , ας με ενημερωσει αρχικά με πμ να το διασταυρώσουμε και μετα να ενημερώσουμε το φιλοθεάμον κοινό.
Το φιλοθεάμον κοινό διψάει για νέες παραστάσεις...........Και οι παππούδες έχουν ψυχή.......
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές εύχομαι να περνάτε καλά σε ότι επιλέγετε.
Εμπειρίες από το κρυσταλ.
Να προσθέσω κ για εμένα, 40 χρονών, νορμάλ σώμα, και θα έλεγα εμφανίσιμος φυσιολογικά και ευγενικός αλλά και αυστηρός όταν το σηκώνει.

Πρώτο ραντεβού με Βανέσα πριν δύο εβδομάδες.
Πρώτο μέρος πολυ αδιάφορο, το μόνο π με έκπληξη ήταν η ευγένεια της και ότι ήταν πολύ ανοιχτεί. Το δεύτερο σε μένα ήταν καλό,ήταν δοτική αλλά θέλει δουλειά ακόμα, να μάθει να στον πιάνει, να σε καυλωνει με το τρόπο της. Να ξέρει γενικότερα να σου τον παίζει διαφορετικό, είναι λίγο νέα ας πούμε ακόμα. 3/5 διότι ήταν πολύ ευγενική.

Δεύτερο ραντεβού με Ολίβια που δεν ήμουν κ πολύ αλλά ας δούμε πρώτα τι έγινε.

Χαμογελαστή κ αυτή μέσα στο δωμάτιο. Αρχίζει ένα πολύ καλό μασαζ 5/5 για τέτοιο είδους μασαζ, γυρνάω.. συνεχίζει ένα σούπερ πλέον αισθητικο μασαζ με άγγιγματα κ από πλευράς μου, στο οποίο με έχει κάνει τούμπανο.. συνεχίζει να τον χαϊδεύει πλέον κ αυτόν αλλά κ το σώμα όλο.. χωρίς να μου δώσει να καταλάβω ότι βιάζετε να φυγω... μου χαϊδεύε και τα αρ...ία. και όλα ήταν τέλεια μέχρι που έκατσε μπροστά του κ μια τέλεια μαλάκια παίζοντας τον πουτσο χαιδευοντας τα αρχι.ια και φτυνωντας τον.. με.λογια που με καυλωνουν με έκανε να χυνω λες κ είχα να τον αδειάσω 10 μερες.. (ενώ το προηγούμενο.βραδυ ήμουν με παρέα καλη )
Φεύγοντας (πάλι δεν σηκώθηκε να φύγει έμεινε κ μιλούσαμε) όσο ετοιμαζόμουν με.εκανε να νιώσω υπέροχα.

Αρα αποτέλεσμα 6/5 για εμένα.


Καλή συνέχεια σε όλους σας
ωραιοτατη περιγραφη
 

Salokrs

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
16
Like
62
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές εύχομαι να περνάτε καλά σε ότι επιλέγετε.
Εμπειρίες από το κρυσταλ.
Να προσθέσω κ για εμένα, 40 χρονών, νορμάλ σώμα, και θα έλεγα εμφανίσιμος φυσιολογικά και ευγενικός αλλά και αυστηρός όταν το σηκώνει.

Πρώτο ραντεβού με Βανέσα πριν δύο εβδομάδες.
Πρώτο μέρος πολυ αδιάφορο, το μόνο π με έκπληξη ήταν η ευγένεια της και ότι ήταν πολύ ανοιχτεί. Το δεύτερο σε μένα ήταν καλό,ήταν δοτική αλλά θέλει δουλειά ακόμα, να μάθει να στον πιάνει, να σε καυλωνει με το τρόπο της. Να ξέρει γενικότερα να σου τον παίζει διαφορετικό, είναι λίγο νέα ας πούμε ακόμα. 3/5 διότι ήταν πολύ ευγενική.

Δεύτερο ραντεβού με Ολίβια που δεν ήμουν κ πολύ αλλά ας δούμε πρώτα τι έγινε.

Χαμογελαστή κ αυτή μέσα στο δωμάτιο. Αρχίζει ένα πολύ καλό μασαζ 5/5 για τέτοιο είδους μασαζ, γυρνάω.. συνεχίζει ένα σούπερ πλέον αισθητικο μασαζ με άγγιγματα κ από πλευράς μου, στο οποίο με έχει κάνει τούμπανο.. συνεχίζει να τον χαϊδεύει πλέον κ αυτόν αλλά κ το σώμα όλο.. χωρίς να μου δώσει να καταλάβω ότι βιάζετε να φυγω... μου χαϊδεύε και τα αρ...ία. και όλα ήταν τέλεια μέχρι που έκατσε μπροστά του κ μια τέλεια μαλάκια παίζοντας τον πουτσο χαιδευοντας τα αρχι.ια και φτυνωντας τον.. με.λογια που με καυλωνουν με έκανε να χυνω λες κ είχα να τον αδειάσω 10 μερες.. (ενώ το προηγούμενο.βραδυ ήμουν με παρέα καλη )
Φεύγοντας (πάλι δεν σηκώθηκε να φύγει έμεινε κ μιλούσαμε) όσο ετοιμαζόμουν με.εκανε να νιώσω υπέροχα.

Αρα αποτέλεσμα 6/5 για εμένα.


Καλή συνέχεια σε όλους σας
Ωραίος! Ξέρεις πως δε θα ακολουθήσει ξεπέτα, αν με το που πει γύρνα και από την άλλη, δεν πάει κατευθείαν στο εργαλείο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom