Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (13 μέλη και 58 επισκέπτες)

Newboyintown

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
41
Πόντοι
0
Είναι μασάζ με εκτόνωση 30+20 όλα τα κορίτσια βγάζουν ρούχα κ αφήνουν χουφτωμα μόνο στο πάνω μέρος.Η καλύτερη εκεί είναι θέμα γούστου κ χημείας που θα έχεις μαζί της μέσα.
Ευχαριστω πολύ φίλε μου. Σκέφτομαι να δοκιμάσω αυτές τις μέρες..
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Φίλτατε τους χαιρετισμούς μου. Μιας και επισκέπτομαι συχνά το κρυσταλ λόγω της πλέον αγαπημένης μου μικρής Βανέσα που δε σταματάει να με εκπλήσσει κάθε φορά και περισσότερο δίνοντας μου την εντύπωση ότι όσο τη γνωρίζω τόσο πιο καλή και δοτική είναι μαζί μου, μπορώ να απαντήσω το ερώτημα σου. Αν και μου αρέσουν τα μικρά βυζάκια η Ανδριάνα έχει το μεγαλύτερο βυζο και αν σου αρέσουν οι ξανθιές θα περάσεις καλά. Καλό μουνι, γύρω στα 30 θα έλεγα, εξαιρετικό μασάζ και έμπειρη γενικά. Θα στην πρότεινα για αυτό που ψάχνεις. Εγώ πάντως το Βανεσακι δε το αλλάζω και ας έχει μικρό βυζακι..

φίλε είσαι ύποπτος. βανέσα κάτω του μετριου σε 1ο και 2ο.
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
φίλε είσαι ύποπτος. βανέσα κάτω του μετριου σε 1ο και 2ο.
Φίλε εγω δεν είμαι ύποπτος. Μπήκα στο φόρουμ και μοιράστηκα τις εμπειρίες μου. Τα γούστα βέβαια είναι άλλο πράγμα. Το κορίτσι που λες είναι 20 χρονων καινούρια στη δουλειά. Έχει ακόμα το αγνό το αθώο. Δεν είπα ότι κάνει το τέλειο μασάζ και φούμαρα. Είπα ότι είναι καυλιαρα και έχει προοπτικές νεφελης. Μην είσαι τόσο επιθετικός. Όσο για την Ανδριάνα, η κοπέλα δεν είναι υπέρβαρη σε καμία περίπτωση. Έχει κιλά ναι, αλλά είναι όμορφη στο προσωπο. Και θα τελειώσω με τα λόγια του φίλου πάνω. Αυτο που κάνουν τα κορίτσια έχει ανεπανόρθωτες συνέπειες στην ψυχική υγεία τους. Οπότε ας μη το κάνουμε χειρότερα φίλοι μου. Ομόνοια.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Πες στον φίλο μας όμως ότι η Αντριάννα είναι και υπέρβαρη, και άμα βγάλει το μπλουζάκι κρέμονται κάτι πατσαδες. Δεν καταλαβαίνω αν έχεις διαλέξει μια φορά την Αντριάννα, τί έχεις στο κεφάλι σου και την διαλέγεις και δεύτερη!
Η Ανδριάνα φίλε μου
Είναι μια αξιοπρεπείς επιλογή milf
Την έχω πάρει 2-3 φορές
Δεν την έχω προτιμισει διότι αρεσκομεν εις τα πιπινια
Αλλά σίγουρα δεν είναι παχύσαρκη!
Είναι μια καυλιάρα 35ρα γουστάρει αυτό που κάνει και φαίνεται από το πόσο μουσκευεται
Έχει ωραία πόδια και πολύ ωραίο κώλο
Πεσμένο 3 τι στήθος
Όχι σε βαθμό να σε χαλάει αλλά σε βαθμό να γλιστράει και να χάνεται ο πούτσος στο ισπανικό
Έχει χαλάρωση στη κοιλιά όντως
Και λίγα περιττά κιλά σε αυτό το σημείο
Όχι όμως υπέρβαρη.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
φίλε είσαι ύποπτος. βανέσα κάτω του μετριου σε 1ο και 2ο.
Πωωωω ρε φίλος από το στόμα μου το πήρες.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου
Όντως Βανέσσα θεωρώ μέτρια
Θέλει ακόμα δουλειά
Είναι ψιλή αδύνατη ξανθιά πιτσιρικά και χαμογελαστή
Εδώ τελειώνουν τα θετικά
Το μασάζ είναι χάδι
Σε φάση να σε ξεπεταξει
Και στη μαλακια ενώ φαίνεται ότι θέλει να αφεθεί ξαφνικά μαγκωνει και το κάνει μηχανικά....
Έχει ακόμα πολύ δρόμο για να φτάσει το επίπεδο του Κρισταλ
Πολύ μουφια γενικά εδώ μέσα...
Καλό Δεκαπενταύγουστο συντροφιά
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
ε για πεσμενα και τετοια δεν ειμαστε...ναντια που ειχα παρει ηταν θεικος ο βυζος ..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: NIK A

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Πωωωω ρε φίλος από το στόμα μου το πήρες.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου
Όντως Βανέσσα θεωρώ μέτρια
Θέλει ακόμα δουλειά
Είναι ψιλή αδύνατη ξανθιά πιτσιρικά και χαμογελαστή
Εδώ τελειώνουν τα θετικά
Το μασάζ είναι χάδι
Σε φάση να σε ξεπεταξει
Και στη μαλακια ενώ φαίνεται ότι θέλει να αφεθεί ξαφνικά μαγκωνει και το κάνει μηχανικά....
Έχει ακόμα πολύ δρόμο για να φτάσει το επίπεδο του Κρισταλ
Πολύ μουφια γενικά εδώ μέσα...
Καλό Δεκαπενταύγουστο συντροφιά
ε ναι ρε φιλος.
και αντε να πιστεψω ότι με τον τύπο κάβλωσε και του κανε γαμάτο 2ο, το 1ο ήταν μακράν ό,τι χειρότερο έχω ζήσει. Κοροϊδία σκέτη.
Σε συνδυασμό με την απουσία βύζου + το εντελώς διεκπεραιτωτικό 2ο (να τελειώνουμε να παμε στον επόμενο), για μένα είναι Χ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
περασμα με κοπέλα από το massage your senes
(μασαζ στο σπίτι) λοιπόν αν τους στείλεις μυνημα στο viber σου στελνουν ποιες κοπέλες δουλέυουν η μια από αυτές είναι πιο "ανετη" δλδ προχωρά σε εκτόνωση θα σου πουν και αυτοί ποια είναι στα του αγώνα έρχεται στον χώρο σου με κόστος 60+20 για μια ωρα μασαζ + φραπε η αλήγθεια ειναι οτι ειναι πολλά τα λεφτά αλλά υπάρχει και αυτή η επιλογή (μιας και δεν εχω δει να γραφεται κατι στο φορουμ)
Συγνώμη τους 80€ για μια μαλακια; Πάμε καλά; Και αν θέλετε και μασάζ, 2 call girl που έχω πάρει μου έκαναν 10 φορές καλύτερο μασάζ μετά το πήδημα σε σχέση με λαδοκορες.
Ειδικά η μία ήταν και φυσικοθεραπευτρια στην Ουκρανία.( Πράγματι έκανε επαγγελματικο μασάζ).
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Φίλε εγω δεν είμαι ύποπτος. Μπήκα στο φόρουμ και μοιράστηκα τις εμπειρίες μου. Τα γούστα βέβαια είναι άλλο πράγμα. Το κορίτσι που λες είναι 20 χρονων καινούρια στη δουλειά. Έχει ακόμα το αγνό το αθώο. Δεν είπα ότι κάνει το τέλειο μασάζ και φούμαρα. Είπα ότι είναι καυλιαρα και έχει προοπτικές νεφελης. Μην είσαι τόσο επιθετικός. Όσο για την Ανδριάνα, η κοπέλα δεν είναι υπέρβαρη σε καμία περίπτωση. Έχει κιλά ναι, αλλά είναι όμορφη στο προσωπο. Και θα τελειώσω με τα λόγια του φίλου πάνω. Αυτο που κάνουν τα κορίτσια έχει ανεπανόρθωτες συνέπειες στην ψυχική υγεία τους. Οπότε ας μη το κάνουμε χειρότερα φίλοι μου. Ομόνοια.
Αυτο που κάνουν τα κορίτσια........ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΥΠOΧΡΕΩΝΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ. EINAI EΠΑΓKEΛMATIEΣ ........Επισηs το ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΥΝΤAI ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΖΩΑΡΑ μερικεs απο Αυτεs ...........ΚΑΙ ΚΟΝΟΜΑΝΕ ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ* ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ........... θελει κοτσια και μαγκια και γνωση και συνεπεια oμωs. ΚΑΙ ΔΕΝ έχει ανεπανόρθωτες συνέπειες στην ψυχική υγεία τους. Οπότε ΑΣ ΑΦΕΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ καλωs επιθημουμε ΝΑ ΜΑΣ KANOYN*** με το Αναλογο ΑΝΤΙΤΙΜΟ BEBAIA ***ALRARGAS SKG-2
 
Τελευταία τροποποίηση:

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα να μου στείλει κάποιος pm για το κρυσταλ, διεύθυνση τηλ κλπ για να το επισκεφθώ προσεχώς...ευχαριστώ πολύ!
Μοναστήριου 93Α 2ος όροφος , Thessaloníki, 231 051 4894
 
  • Like
Αντιδράσεις: jjleto

Karma epica

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
34
Πόντοι
0
Για μια ξενια που δουλευει ως ανεξαρτητη μακρια.το μονο που κανει ειναι να μιλαει ασχημα.δεν σεβεται τα αρσενικα.παμε για να περασουμε ομορφα κι οχι να λυσουμε τα ψυχολογικα τους.επειδη ειμαι παλιος απο το 97 που ξεκινησα η κατασταση ειναι απελπισια.για οσους προλαβαν την Χριστινα στην Μοναστηριου απεναντι απο τη ford ειναι περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
συμπουρδελιαρηδες, θελω μια μικρη βοηθεια. πριν 2 βδομαδες ειδα στο κρισταλ μια μικρουλα.. γλυκο προσωπο...καστανη ισιο μαλλι λιγο κατω απο τον ωμο. ψιλοσυνεσταλμενη μου φανηκε... απο τοτε δεν την ξαναπέτυχα. ξέρει κανεις ποια μπορεί να λεω;
Προφανωs απο την περιγραφη σου υποθετω οτι αναφερεσαι στην kristy
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Διάβασα κριτική ενός συναγωνιστή για Βανέσα από κρυσταλ και έκλεισα ραντεβού με την κοπέλα!!μετρια πράγματα και στο πρώτο μέρος και στο δεύτερο μου έκανε εντύπως ίριδα την οποία θα επισκεφτώ πολύ σύντομα
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Είχα πετύχει πριν πολλά χρόνια
Κόρη φίλου μου σε studio στην Αθήνα
Έσκυψα απλά το κεφάλι και έκανα πως δε τη κατάλαβα
Αργότερα έμαθα από τον φίλο μου ότι είχαν ταιραστια οικονομικά προβλήματα και ότι κινδύνευαν να τους πάρουν το σπίτι οι τράπεζες
Και πως η κόρη του είχε βρει καλή δουλειά σε μια εταιρεία και τους ξεχρεωνε από τα χρέη.
Με έπιασε ένας πόνος στο στομάχι η αλήθεια είναι.
Δυστυχώς υπάρχουν και αυτά
Φιλαράκι μου καθηγητής είδε μια πρώην σπουδάστριά του να δουλεύει σε μπουρδέλο......Είχε να τη δει κάποια χρόνια......Τη μπάνισε τη μια φορά, την πήρε την επόμενη.....Αυτή δεν είπε τίποτα παρόλο που τον γνώρισε.......Αυτός προσπάθησε να της πει κάτι σχετικό με το ότι γνωρίζονται και από πού αλλά αυτή με τρόπο άλλαξε κουβέντα.....Καλή ήταν, μου είπε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom