Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (18 μέλη και 54 επισκέπτες)

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
έχει κάνει κανείς το διπλό μασάζ στο Luxury? αξίζει η φάση;

εμένα με βολεύει το Aqua σαν περιοχή, είναι και το μόνο που έχω πάει και αυτό όλο κι όλο 2 φορές πριν από χρόνια
βλέπω όμως ότι οι περισσότεροι μιλατε για το Crystal. Βολεύει πιο πολύ ή το θεωρείτε καλύτερο (στις υπηρεσίες);
Αν πάω Aqua ποια είναι πιο...δοτική; και ποια με το καλύτερο κορμί;
Aqua πιστεύω ότι για να ανοιχτεί κάποια κοπέλα μαζί σου πρέπει να πας 3-4 φορές μαζί της , και γενικά να σε μάθουν, ενώ στο κρυσταλ δεν νιώθω ότι ισχύει κάτι τέτοιο απαραίτητα.
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
57
Like
47
Πόντοι
0
Για γέλια και για κλάματα

Πορνοστάρ της πούτσας αποτυχημένο Έσκορτ των Αθηνών και βρήκε εδώ εμάς στην φτωχομάνα να το παίξει ιστορία
Την Τόκυο εντομεταξυ μένουμε στην ίδια περιοχή κ έχω κάνει τρελά σκηνικά μαζί της κ με την Άννα Μαρία την κάποτε φίλη της..τσάμπα έτσι
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα η ναντια βρίσκεται ακόμα στο Κρίσταλ;
 

alexopoulosG

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Έχει χρόνια πού έφυγε από την Καλαμαριά.
Προ ολίγων ημερών μετακόμισε ξανά πιο ανατολικά και σε καλύτερο χώρο σε σχέση με τον προηγούμενο...
Την ξερω πανω απο 10 χρονια αλλα χαθηκα λογο οικογενειας κλπ.
Μπορεις να δωσεις τηλεφωνο της ;
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Την Τόκυο εντομεταξυ μένουμε στην ίδια περιοχή κ έχω κάνει τρελά σκηνικά μαζί της κ με την Άννα Μαρία την κάποτε φίλη της..τσάμπα έτσι
Και μετά ξύπνησες
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Φίλος, να ξέρεις δεν είναι απλή υπόθεση για μια κοπέλα στα 20-25-30 να βαράει μαλακίες σε αγνώστους και να κάθεται να την χουφτώνει ο κάθε βρωμιάρης μπούρτζος. Προσωπικά πιστεύω πως έχει ανεπανόρθωτες συνέπειες στον ψυχισμό μιας γυναίκας. Για να μη το βαραίνουμε λοιπόν, ανεξάρτητα από το λούκι που τραβάει ο καθένας για να βγάλει τον επιούσιον, ας μην υποτιμάμε.
Σκεψου τοτε τις κοπελες που κανουν σεχ . αυτες που βαρανε μαλακια κοροιδεουν πουλανε και μουρη
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Χαίρετε! Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιοα άλλη εναλλακτική εκτός απο Κατερίνα στην Καλαμαριά που να δέχεται σε δικο της χώρο?
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
συμπουρδελιαρηδες, θελω μια μικρη βοηθεια. πριν 2 βδομαδες ειδα στο κρισταλ μια μικρουλα.. γλυκο προσωπο...καστανη ισιο μαλλι λιγο κατω απο τον ωμο. ψιλοσυνεσταλμενη μου φανηκε... απο τοτε δεν την ξαναπέτυχα. ξέρει κανεις ποια μπορεί να λεω;
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
εγώ φίλος δεν μίλησα για τα λεφτά που τα τρώνε,με ποιον τα τρώνε,και πως τα τρώνε,δικά τους είναι ας τα επενδύσουν όπως γουστάρουν.εγω μίλησα για τον τρόπο για τον οποίο τα παίρνουν από εμάς, δηλαδή με τόσο μεγάλη ευκολία και εμείς για να βγάλουμε 100 και 200 ευρώ την ημέρα θα πρέπει να κάνουμε ένα σωρό νοθείες,να ρισκάρουμε και να αγχωθουμε.
Αφειστε τιs φιλοσοφιεs σαs και περιγραψτε τιs εμπειριεs σαs στα ιδρυματα με τιs κοπελεs με λεππτομεριεs αυτα μαs ενδιαδερουν
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Αυτή πλέον δουλεύει σε δικό της χώρο στο κέντρο. Αν θέλεις το τηλέφωνό της, είτε της δουλειάς, είτε το προσωπικό της, στείλε μου μήνυμα να στο δώσω
Δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα σε παρακαλώ γράψε μου το τηλ της
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
περασμα με κοπέλα από το massage your senes
(μασαζ στο σπίτι) λοιπόν αν τους στείλεις μυνημα στο viber σου στελνουν ποιες κοπέλες δουλέυουν η μια από αυτές είναι πιο "ανετη" δλδ προχωρά σε εκτόνωση θα σου πουν και αυτοί ποια είναι στα του αγώνα έρχεται στον χώρο σου με κόστος 60+20 για μια ωρα μασαζ + φραπε η αλήγθεια ειναι οτι ειναι πολλά τα λεφτά αλλά υπάρχει και αυτή η επιλογή (μιας και δεν εχω δει να γραφεται κατι στο φορουμ)
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
περασμα με κοπέλα από το massage your senes
(μασαζ στο σπίτι) λοιπόν αν τους στείλεις μυνημα στο viber σου στελνουν ποιες κοπέλες δουλέυουν η μια από αυτές είναι πιο "ανετη" δλδ προχωρά σε εκτόνωση θα σου πουν και αυτοί ποια είναι στα του αγώνα έρχεται στον χώρο σου με κόστος 60+20 για μια ωρα μασαζ + φραπε η αλήγθεια ειναι οτι ειναι πολλά τα λεφτά αλλά υπάρχει και αυτή η επιλογή (μιας και δεν εχω δει να γραφεται κατι στο φορουμ)
Εμφανισιακά αξίζει καμία?
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
περασμα με κοπέλα από το massage your senes
(μασαζ στο σπίτι) λοιπόν αν τους στείλεις μυνημα στο viber σου στελνουν ποιες κοπέλες δουλέυουν η μια από αυτές είναι πιο "ανετη" δλδ προχωρά σε εκτόνωση θα σου πουν και αυτοί ποια είναι στα του αγώνα έρχεται στον χώρο σου με κόστος 60+20 για μια ωρα μασαζ + φραπε η αλήγθεια ειναι οτι ειναι πολλά τα λεφτά αλλά υπάρχει και αυτή η επιλογή (μιας και δεν εχω δει να γραφεται κατι στο φορουμ)


Έβγαλε και ρούχα η μόνο εκτόνωση με +20?
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Καμία κοπέλα να κάνει μασάζ στο κέντρο ή να έρχεται σε δικό μου μέρος εκτός υπάρχει ή μόνο το crystal υπάρχει στο κέντρο?
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
συμφωνω κ εγω..
μια κοπελα του μασαζ μπορει στη θεσσαλονικη να βρεθει μπροστα σε γνωστο της που να μην γνωριζει πως κανει τη συγκεκριμενη δουλεια και να εκτεθει..ας σεβομαστε τις εργαζομενες του χωρου που μας χαριζουν απολαυση και ηδονη
και αυτες ας εκτιμησουν τον πελατη που τις προτιμα
αμφοτεροι ωφελουνται
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom