Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (18 μέλη και 36 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Καλησπερα,
μεθαυριο προκειται να βρεθω στον Ευοσμο και αν θα ηθελε καποιος φιλος να με ενημερωσει επιγραμματικα, για το Luxury, για κοστη, αν παιζει 2η φορα στα ιδια λεφτα και καποια προταση για κοπελες θα το εκτιμουσα πολυ.

Την πρώτη φορά που το είχα επισκεφθεί σαν άγνωστος προχώρησε κανονικά η διαδικασία του φραπέ με προτροπή της κορασίδας (30+20)
 

tonidemis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Άντε να δούμε θα προσπαθήσω να πάω μέσα στην βδομάδα
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Παίδες από crystal masaz kai studio body free ποιο να επιλέξω για μασάζ και μια μαλακιά?Και πιο συμφέρει σε κόστος?αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει επείγει και inbox αν γίνεται ευχαριστω
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Παίδες από crystal masaz kai studio body free ποιο να επιλέξω για μασάζ και μια μαλακιά?Και πιο συμφέρει σε κόστος?αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει επείγει και inbox αν γίνεται ευχαριστω
Κρυσταλ για μασάζ και μλκια, ενώ στο άλλο είναι και γαμησι μέσα. 50€ θα δώσεις κρυσταλ, 80€ στο body free
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Καλημερα σε ολους και παλι. Ειχα γραψει πριν λιγο καιρο σχετικα με το animus massage. Προχθες παλι σπιτι πηρα μια κοπελα και ηταν παλι αρκετα διαχυτικη χωρις ομως να γινει και παλι κατι παραπανω. Υπαρχει καποιος με καποια εμπειρια με καποια απο τις κοπελες κι αν ναι με ποια? Θα εκτιμουσα ενα pm να ανταλλαξουμε αποψεις!
Χρύσα μήπως?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Παίδες από crystal masaz kai studio body free ποιο να επιλέξω για μασάζ και μια μαλακιά?Και πιο συμφέρει σε κόστος?αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει επείγει και inbox αν γίνεται ευχαριστω
Είδες είπες επείγον κ πήρες την απάντηση τσακ μπαμ
Σειρά σου να ενημερώσεις πού πήγες κ πως πέρασες
Για να δούμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Είδες είπες επείγον κ πήρες την απάντηση τσακ μπαμ
Σειρά σου να ενημερώσεις πού πήγες κ πως πέρασες
Για να δούμε
Απλά δε κατάλαβα κάτι.Το body free μασάζ και μαλακια 80 το χει?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ωραία απλό μασαζ και μαλακια ποσο έχει?Δεν έχει ωραία μονια και μου προτείνετε όλοι το crystal?
Οι συνάδελφοι σου εξήγησαν πώς δουλεύει το κάθε μαγαζί. Το πόσο ωραία μονιά είναι θα το δεις εσυ και θα μας πεις
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
καλημέρα συναγωνιστές.
πέρασμα την προηγούμενη εβδομάδα από crystal.πηρα την Ίριδα την οποία έχω παρει άλλες δύο φορές οι οποίες ήταν και σχετικά καλές.δηλαδη καλό σχετικά μασάζ για τα δεδομένα του καταστήματος και καλό δεύτερο μέρος δηλαδή χουφτωματα χωρίς γκρίνιες,τριψιματα και τα σχετικά.στο τρίτο και τελευταίο ραντεβου όμως η διαφορά ήταν στο πρώτο μέρος ότι ήταν κουρασμένο το τσιβδο κορίτσι και ήταν πιασμένο το κοριτσακιιι από τις κρεπαλες της στην χαλκιδική.μασαζ δηλ χάδι και διάρκειας 20 λεπτών παρακαλώ.δευτερο μέρος έριξε λάδι στον σταφυδουλη χωρίς τριψιματα όπως τις άλλες φορές ισα ίσα να τελειώσει την υποχρέωση.δεν πρόλαβα να κάνω μπάνιο μπαίνει μέσα μου λέει συνέχισε το μπάνιο σου να ετοιμάσω εγώ το δωμάτιο να είναι έτοιμο.φανταζομαι πώς σε μια ώρα έκλεισε 2 ραντεβού.οποτε μαύρο στην τσιβδη και βλέπουμε
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Καμία κοπέλα να κάνει μασάζ στο σπίτι (με φραπέ ή και καλαμάκι) ξέρουμε?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλημέρα συναγωνιστές.
πέρασμα την προηγούμενη εβδομάδα από crystal.πηρα την Ίριδα την οποία έχω παρει άλλες δύο φορές οι οποίες ήταν και σχετικά καλές.δηλαδη καλό σχετικά μασάζ για τα δεδομένα του καταστήματος και καλό δεύτερο μέρος δηλαδή χουφτωματα χωρίς γκρίνιες,τριψιματα και τα σχετικά.στο τρίτο και τελευταίο ραντεβου όμως η διαφορά ήταν στο πρώτο μέρος ότι ήταν κουρασμένο το τσιβδο κορίτσι και ήταν πιασμένο το κοριτσακιιι από τις κρεπαλες της στην χαλκιδική.μασαζ δηλ χάδι και διάρκειας 20 λεπτών παρακαλώ.δευτερο μέρος έριξε λάδι στον σταφυδουλη χωρίς τριψιματα όπως τις άλλες φορές ισα ίσα να τελειώσει την υποχρέωση.δεν πρόλαβα να κάνω μπάνιο μπαίνει μέσα μου λέει συνέχισε το μπάνιο σου να ετοιμάσω εγώ το δωμάτιο να είναι έτοιμο.φανταζομαι πώς σε μια ώρα έκλεισε 2 ραντεβού.οποτε μαύρο στην τσιβδη και βλέπουμε
Μάγκεψε και η Ίριδα. Καλή φάση.
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
το Angels Spa, Αιγαίου & Βασ. Ολγας, εκλεισε? Αν ναι που πήγαν τα κορίτσια?
Δεν ξέρω φίλε και εγώ παίρνω τηλέφωνο και είναι κλειστό. Αν μπορεί να μας ενημέρωσει κάποιος συναγωνιστής ώστε να ξανατιμησουμε την Φαίη!!!
 
Εγγρ.
8 Φεβ 2020
Μηνύματα
16
Like
39
Πόντοι
0
Δεν ξέρω φίλε και εγώ παίρνω τηλέφωνο και είναι κλειστό. Αν μπορεί να μας ενημέρωσει κάποιος συναγωνιστής ώστε να ξανατιμησουμε την Φαίη!!!
....και την Φαίη και την Ρουμάνα με τις βυζάρες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom