Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (18 μέλη και 42 επισκέπτες)

Geroparaxenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Δεν ξέρω φίλε και εγώ παίρνω τηλέφωνο και είναι κλειστό. Αν μπορεί να μας ενημέρωσει κάποιος συναγωνιστής ώστε να ξανατιμησουμε την Φαίη!!!
Για angels είχα ρωτήσει εγώ πρόσφατα γιατί έπαιρνα και δεν απαντούσα. Πριν 2-3 σελίδες. Ένας συναγωνιστής μου είπε ότι όντως έκλεισε. Δεν γνωρίζω αν θα ξανανοίξει, αν τα κορίτσια πήγαν αλλού ή τι ακριβώς συμβαίνει.
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα και από μένα. Χρόνια στο άθλημα νέος στο σαιτ και αφου το παρακολουθώ χρόνια αποφάσισα να μοιραστώ και εγώ τις εμπειρίες μου μαζί σας. Τα κοριτσάκια μας πια έχουν γίνει ντίβες, όπως βλέπω και άλλους συναγωνιστές να επισημαίνουν. Επίσκεψη στο κρυσταλ πριν λιγες μέρες παρούσες νεφέλη ίριδα Ανδριάνα και η καινούρια κορασίδα του μαγαζιού Βανέσα συστήθηκε, πολύ όμορφο κορίτσι και χαμογελαστό, θα προτιμηθεί στο μέλλον καθώς μου είπαν πως δεν είναι διαθέσιμη. Πέρασμα με ίριδα, είχα ξαναπεράσει κάποιες φορές μαζί της αλλά αυτή τη φορά πήγαν όλα χάλια. Ενώ έκανε δυνατό μασάζ παλαιότερα και ήταν ευχάριστη και δοτική χωρίς πολλά μη και μη τώρα απλά με χαϊδευε και γελούσε όλη την ώρα σε σημείο που έγινε σπαστικό. Αφού πέρασε έτσι το πρώτο μέρος με γυρισε και ζήτησε έξτρα λεφτά για να μου κάνει αν θέλω ισπανικό λέγοντας ότι είναι η μόνη που το κάνει στο χώρο και πως αν επιλέξω άλλη κορασίδα θα πάρω μόνο τον κλασικό φραπέ. Μαύρο από μένα κλαίω ακόμα το 50ρικο, δεν ξέρω τι γνώμη έχετε εσείς πάντως εγώ διέκρινα αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά. Μου φάνηκε σαν να θέλει να τελειώσω να πάρει τα λεφτά να φύγει. Δε μου αρέσει καθόλου που τα λέω όλα αυτά αλλά την έχω πατήσει πολλές φορές και θεωρώ χρέος να προστατέψω όλους εσάς τους συναγωνιστές από τις κακοτοπιές των λαδομαγαζων. Ελπίζω να φανεί χρήσιμη η κριτική μου. Αδέρφια μην τους κάνετε όλες τις χαρες έχουν ξεφύγει!
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Κάντε ενα τσατ με το Deluxe της Αθήνας να δείτε τι μωρά έχει κ μετά συνεχίστε να ταιζετε 50ρια σε μετριότατες υπηρεσίες της φτωχομανας...
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Νομίζω ότι η συμπεριφορά της Ίριδας είναι πάνω κάτω όπως και όλου του καταστήματος. Λίγο μασάζ λίγο μαλακία και κανένα ψιλοχουφτωμα. Τώρα ανάλογα τις κάβλες ο κάθε ενας μας περνάει καλά, μέτρια ή χάλια.

Τες πα βρέθηκα κοντά στο Aqua και τυχαία μου ακυρώθηκε η δουλειά που είχα οπότε πήρα τηλέφωνο και βρήκα την μοναδική διαθέσιμη Ρίτα. Η οποία παρεμπιπτόντως ωραία γκόμενα. Να ξεκαθαρίσω πήγα γιατι δεν είχα κάτι πιό γρήγορα κανονίσιμο, και για το ότι προτίμησα να μου τον παίξει ένα πιπινάκι απο το να τον παίξω μόνος μου. Λοιπόν σαν να μην πέρασε μία μέρα στο μαγαζί δεν έχει αλλάξει τίποτα. Εχω να πάω πάνω απο τρία χρόνια. Η Ρίτα γνωστή στα σωματοδομικά της με διάθεση για γκαβλάντα με έκανε ένα μέτριο πρώτο μέρος και ένα αδιάφορο 2ο. Η ερώτηση μου στο άν ο φραπές προσφέρεται με καλαμάκι πήγε κατευθείαν στον κουβά. Πλήρωσα 50ευρω και τα λέμε ξανά σε τρία χρόνια εάν και εφόσον μου ακυρωθεί δουλειά στην περιοχή.

Λευτεριά στον Ληξίαρχο.
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
καλησπέρα αδέρφια συναγωνιστές.επανερχομαι στο θέμα των μασάζ. η όλη φάση το ξέρουμε πως είναι μια μαλακια και μισή.ο καθένας εκεί πάει για τους δικούς του λόγους.το θέμα είναι ότι όταν πληρώνεις να έχεις τουλάχιστον υπηρεσίες για τις οποίες πλήρωσες.εδω το έργο το έχουν ξεφτιλισει και λες ρε πουστη μου πάω και ξέρω ότι είναι μια μαλακιά ε τουλάχιστον μην με κοροϊδεύεις στα μούτρα μου.ολες οι κορασίδες εκτός εξαιρέσεων με τα συμφραζόμενα κάνουν και ζωαρα έξω από το στούντιο.ακριβα ξενοδοχεία,ακριβά εστιατόρια,χλιδατες διακοπές,γενικά ακριβή ζωή.και φυσικά όταν κάνεις 8 μασάζ την ημέρα μινιμουμ είναι 160 ευρώ την ημέρα.την εβδομάδα μπορεί να είναι και 1000 ευρώ.τα κοριτσάκια λοιπόν με τόσο εύκολο χρήμα περνάν καλα χωρίς να προσφέρουν το ανάλογο για το οποίο αμοίβονται.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Βλέποντας τα σχόλια εδώ καταλαβαίνουμε ότι η πλειονότητα αυτών που επισκέπτονται τα μαγαζιά είναι δυσαρεστημένοι. Κάτι αντίστοιχο φαντάζομαι θα ισχύει σε ανάλογο βαθμό και με αυτούς που δεν μπαίνουν στο site. Πόσοι είναι πια αυτοί που περνάνε καλά και τι ποσά αφήνουν στα κορίτσια για να συντηρούν τόσα μαγαζιά
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
καλησπέρα αδέρφια συναγωνιστές.επανερχομαι στο θέμα των μασάζ. η όλη φάση το ξέρουμε πως είναι μια μαλακια και μισή.ο καθένας εκεί πάει για τους δικούς του λόγους.το θέμα είναι ότι όταν πληρώνεις να έχεις τουλάχιστον υπηρεσίες για τις οποίες πλήρωσες.εδω το έργο το έχουν ξεφτιλισει και λες ρε πουστη μου πάω και ξέρω ότι είναι μια μαλακιά ε τουλάχιστον μην με κοροϊδεύεις στα μούτρα μου.ολες οι κορασίδες εκτός εξαιρέσεων με τα συμφραζόμενα κάνουν και ζωαρα έξω από το στούντιο.ακριβα ξενοδοχεία,ακριβά εστιατόρια,χλιδατες διακοπές,γενικά ακριβή ζωή.και φυσικά όταν κάνεις 8 μασάζ την ημέρα μινιμουμ είναι 160 ευρώ την ημέρα.την εβδομάδα μπορεί να είναι και 1000 ευρώ.τα κοριτσάκια λοιπόν με τόσο εύκολο χρήμα περνάν καλα χωρίς να προσφέρουν το ανάλογο για το οποίο αμοίβονται.
καλησπέρα αδέρφια συναγωνιστές.επανερχομαι στο θέμα των μασάζ. η όλη φάση το ξέρουμε πως είναι μια μαλακια και μισή.ο καθένας εκεί πάει για τους δικούς του λόγους.το θέμα είναι ότι όταν πληρώνεις να έχεις τουλάχιστον υπηρεσίες για τις οποίες πλήρωσες.εδω το έργο το έχουν ξεφτιλισει και λες ρε πουστη μου πάω και ξέρω ότι είναι μια μαλακιά ε τουλάχιστον μην με κοροϊδεύεις στα μούτρα μου.ολες οι κορασίδες εκτός εξαιρέσεων με τα συμφραζόμενα κάνουν και ζωαρα έξω από το στούντιο.ακριβα ξενοδοχεία,ακριβά εστιατόρια,χλιδατες διακοπές,γενικά ακριβή ζωή.και φυσικά όταν κάνεις 8 μασάζ την ημέρα μινιμουμ είναι 160 ευρώ την ημέρα.την εβδομάδα μπορεί να είναι και 1000 ευρώ.τα κοριτσάκια λοιπόν με τόσο εύκολο χρήμα περνάν καλα χωρίς να προσφέρουν το ανάλογο για το οποίο αμοίβονται.
Υπερβολες στα 60 καμια φορα 80 ε ειναι για μερικες το μεροκαματο αλλες φευγουν με 20 η πολλες φορες και χωρις μια αντε ξυπνετε
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
καλησπέρα αδέρφια συναγωνιστές.επανερχομαι στο θέμα των μασάζ. η όλη φάση το ξέρουμε πως είναι μια μαλακια και μισή.ο καθένας εκεί πάει για τους δικούς του λόγους.το θέμα είναι ότι όταν πληρώνεις να έχεις τουλάχιστον υπηρεσίες για τις οποίες πλήρωσες.εδω το έργο το έχουν ξεφτιλισει και λες ρε πουστη μου πάω και ξέρω ότι είναι μια μαλακιά ε τουλάχιστον μην με κοροϊδεύεις στα μούτρα μου.ολες οι κορασίδες εκτός εξαιρέσεων με τα συμφραζόμενα κάνουν και ζωαρα έξω από το στούντιο.ακριβα ξενοδοχεία,ακριβά εστιατόρια,χλιδατες διακοπές,γενικά ακριβή ζωή.και φυσικά όταν κάνεις 8 μασάζ την ημέρα μινιμουμ είναι 160 ευρώ την ημέρα.την εβδομάδα μπορεί να είναι και 1000 ευρώ.τα κοριτσάκια λοιπόν με τόσο εύκολο χρήμα περνάν καλα χωρίς να προσφέρουν το ανάλογο για το οποίο αμοίβονται.
Ξέρω για ποιες λες......Και να σου πω καλά κάνουν και τα χαίρονται και δεν τα κάνουν μασούρια να τους τα φάνε οι επιτήδειοι σε μερικά χρονάκια αν θελήσουν να ανοίξουν μια δικιά τους δουλειά για παράδειγμα........Εγώ τις χαίρομαι αυτές τις γκόμενες που γλεντάνε τη ζωή τους.........Ναι κύριοι σου λέει, τραβάω μαλακιές (όπως γράφετε συνήθως παραβλέποντας τον λάθος τόνο που βάζει ο κορέκτορας) αλλά παίρνω 4-5 χιλιάρικα το μήνα και περνάω ζάχαρες......Καθήστε εσείς εδώ να γκρινιάζετε για το πώς την τράβηξε τη "μαλακιά" η άλλη και αφήστε τες αυτές να οργώνουν τα ξενοδοχεία και τα νησιά........
Με τη γκρίνια δε βγήκε ποτέ τίποτα.......Αναμασάμε τα ίδια και τα ίδια.......Εγώ θα ευχηθώ καλές διακοπές στα κορίτσια που τώρα απολαμβάνουν το καλοκαίρι όσο εμείς γκρινιάζουμε........
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
καλησπέρα αδέρφια συναγωνιστές.επανερχομαι στο θέμα των μασάζ. η όλη φάση το ξέρουμε πως είναι μια μαλακια και μισή.ο καθένας εκεί πάει για τους δικούς του λόγους.το θέμα είναι ότι όταν πληρώνεις να έχεις τουλάχιστον υπηρεσίες για τις οποίες πλήρωσες.εδω το έργο το έχουν ξεφτιλισει και λες ρε πουστη μου πάω και ξέρω ότι είναι μια μαλακιά ε τουλάχιστον μην με κοροϊδεύεις στα μούτρα μου.ολες οι κορασίδες εκτός εξαιρέσεων με τα συμφραζόμενα κάνουν και ζωαρα έξω από το στούντιο.ακριβα ξενοδοχεία,ακριβά εστιατόρια,χλιδατες διακοπές,γενικά ακριβή ζωή.και φυσικά όταν κάνεις 8 μασάζ την ημέρα μινιμουμ είναι 160 ευρώ την ημέρα.την εβδομάδα μπορεί να είναι και 1000 ευρώ.τα κοριτσάκια λοιπόν με τόσο εύκολο χρήμα περνάν καλα χωρίς να προσφέρουν το ανάλογο για το οποίο αμοίβονται.

Δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου.
Είναι μια σχετικά safe λυση (και από άποψη υγιεινής και διακριτικότητας) για πολλους που δεν μπορουν να πανε σε στουντιο μπουρδέλα κλπ.
Και όλα αυτά με αρκετά προσιτή τιμή. Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει τρόπος να χύσεις με λιγότερα αν δε βγεις σε πιάτσα ή ρδελομπου.
Μην είσαι σίγουρος ότι θα ήθελες να έπεφτε η τιμή πιο χαμηλά, για πολλούς λόγους.
Όσον αφορά τη ζωή που κάνουν, δικαίωμα τους. Δε νομίζω ότι θα δεχόταν πολλοί να πληρώσουν το τίμημα αυτής της ζωής. Και ειδικά στη Θεσ/νίκη που είναι μικρό χωριό...
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Ξέρω για ποιες λες......Και να σου πω καλά κάνουν και τα χαίρονται και δεν τα κάνουν μασούρια να τους τα φάνε οι επιτήδειοι σε μερικά χρονάκια αν θελήσουν να ανοίξουν μια δικιά τους δουλειά για παράδειγμα........Εγώ τις χαίρομαι αυτές τις γκόμενες που γλεντάνε τη ζωή τους.........Ναι κύριοι σου λέει, τραβάω μαλακιές (όπως γράφετε συνήθως παραβλέποντας τον λάθος τόνο που βάζει ο κορέκτορας) αλλά παίρνω 4-5 χιλιάρικα το μήνα και περνάω ζάχαρες......Καθήστε εσείς εδώ να γκρινιάζετε για το πώς την τράβηξε τη "μαλακιά" η άλλη και αφήστε τες αυτές να οργώνουν τα ξενοδοχεία και τα νησιά........
Με τη γκρίνια δε βγήκε ποτέ τίποτα.......Αναμασάμε τα ίδια και τα ίδια.......Εγώ θα ευχηθώ καλές διακοπές στα κορίτσια που τώρα απολαμβάνουν το καλοκαίρι όσο εμείς γκρινιάζουμε........
Ξέρω για ποιες λες......Και να σου πω καλά κάνουν και τα χαίρονται και δεν τα κάνουν μασούρια να τους τα φάνε οι επιτήδειοι σε μερικά χρονάκια αν θελήσουν να ανοίξουν μια δικιά τους δουλειά για παράδειγμα........Εγώ τις χαίρομαι αυτές τις γκόμενες που γλεντάνε τη ζωή τους.........Ναι κύριοι σου λέει, τραβάω μαλακιές (όπως γράφετε συνήθως παραβλέποντας τον λάθος τόνο που βάζει ο κορέκτορας) αλλά παίρνω 4-5 χιλιάρικα το μήνα και περνάω ζάχαρες......Καθήστε εσείς εδώ να γκρινιάζετε για το πώς την τράβηξε τη "μαλακιά" η άλλη και αφήστε τες αυτές να οργώνουν τα ξενοδοχεία και τα νησιά........
Με τη γκρίνια δε βγήκε ποτέ τίποτα.......Αναμασάμε τα ίδια και τα ίδια.......Εγώ θα ευχηθώ καλές διακοπές στα κορίτσια που τώρα απολαμβάνουν το καλοκαίρι όσο εμείς γκρινιάζουμε........
ΣΩΣΤΟΣ!!!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου.
Είναι μια σχετικά safe λυση (και από άποψη υγιεινής και διακριτικότητας) για πολλους που δεν μπορουν να πανε σε στουντιο μπουρδέλα κλπ.
Και όλα αυτά με αρκετά προσιτή τιμή. Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει τρόπος να χύσεις με λιγότερα αν δε βγεις σε πιάτσα ή ρδελομπου.
Μην είσαι σίγουρος ότι θα ήθελες να έπεφτε η τιμή πιο χαμηλά, για πολλούς λόγους.
Όσον αφορά τη ζωή που κάνουν, δικαίωμα τους. Δε νομίζω ότι θα δεχόταν πολλοί να πληρώσουν το τίμημα αυτής της ζωής. Και ειδικά στη Θεσ/νίκη που είναι μικρό χωριό...
Μάγκας
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Καλησπέρα και πάλι στους συναδέλφους μασαζολατρεις. Επίσκεψη στο κρυσταλ εχθές πέρασμα με Βανέσα όπως σας είχα πει ήθελα να δοκιμάσω τη νέα άφιξη. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι το κοριτσάκι μας ήταν χαμογελαστό καθ όλη τη διάρκεια της συνεδρίας μας και αυτό με έκανε να τη θέλω ακόμα πιο πολύ. Καλό μασάζ σχετικά για τον ενάμισι μήνα που δουλεύει όπως μου είπε, χρήζει βελτίωσης αλλά με χαλάρωσε, το ευχαριστηθηκα. Αυτό που με έστειλε ήταν το 2ο μέρος. Η τύπισσα έκανε σαν να με γουστάρει πραγματικά. Άφησε χούφτωμα χωρίς πολλά μη και μη στενό μουνακι ιδανικό σωματακι φωτιά το μικρό. Ανερχόμενο αστέρι η κορασίδα. Μάγκες μου να μου το θυμηθείτε η μικρή βαδίζει στα χνάρια της ιεριας Νεφέλης... παρ όλο που ήμουν διστακτικός γιατί σαν καινούρια που είναι στο χώρο φοβήθηκα μη κλάψω πάλι τα λεφτά μου όπως με την ίριδα τις προάλλες, με έστειλε αδιάβαστο! Ελπίζω να σας κάλυψε η περιγραφή μου και να σας διαφώτισα. Μπράβο στο Βανεσακι πάντως. Αν βελτιώσει λίγο ακόμα και το πρώτο μέρος θα γίνει νούμερο ένα λαδοκορη.. αχ και να την είχα στο κρεβάτι μου αχ
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Για την Νικολέτα μιλάς? Μου το χουν πει κιαλοι αυτο ότι είναι βρωμοστομη
Η συγκεκριμένη είναι η επιτομή της αγένειας. Και απορώ που κάποιοι θεωρούν πολύ καλή στη δουλειά της. Ρε παιδιά το καλύτερο πήδημα να κάνει μία γυναίκα αν δε σέβεται τον πελάτη της τι το καλό βρίσκετε;
Επειδή την συγκεκριμένη τη Γνωρίζω εκτός εργασίας της είναι το ίδιο αγενής χωρίς ίχνος παιδείας και μας έχει όλους για μαλάκες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Velop3

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
ειχα κανει με αννυ 45 λεπτο και πηρε 40 ενω η τοκυο για τον ιδιο χρονο πηρε 50ρικο και λεει εγω 50 παιρνω...

Για γέλια και για κλάματα

Πορνοστάρ της πούτσας αποτυχημένο Έσκορτ των Αθηνών και βρήκε εδώ εμάς στην φτωχομάνα να το παίξει ιστορία
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου.
Είναι μια σχετικά safe λυση (και από άποψη υγιεινής και διακριτικότητας) για πολλους που δεν μπορουν να πανε σε στουντιο μπουρδέλα κλπ.
Και όλα αυτά με αρκετά προσιτή τιμή. Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει τρόπος να χύσεις με λιγότερα αν δε βγεις σε πιάτσα ή ρδελομπου.
Μην είσαι σίγουρος ότι θα ήθελες να έπεφτε η τιμή πιο χαμηλά, για πολλούς λόγους.
Όσον αφορά τη ζωή που κάνουν, δικαίωμα τους. Δε νομίζω ότι θα δεχόταν πολλοί να πληρώσουν το τίμημα αυτής της ζωής. Και ειδικά στη Θεσ/νίκη που είναι μικρό χωριό...
εγώ φίλος δεν μίλησα για τα λεφτά που τα τρώνε,με ποιον τα τρώνε,και πως τα τρώνε,δικά τους είναι ας τα επενδύσουν όπως γουστάρουν.εγω μίλησα για τον τρόπο για τον οποίο τα παίρνουν από εμάς, δηλαδή με τόσο μεγάλη ευκολία και εμείς για να βγάλουμε 100 και 200 ευρώ την ημέρα θα πρέπει να κάνουμε ένα σωρό νοθείες,να ρισκάρουμε και να αγχωθουμε.
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
εγώ φίλος δεν μίλησα για τα λεφτά που τα τρώνε,με ποιον τα τρώνε,και πως τα τρώνε,δικά τους είναι ας τα επενδύσουν όπως γουστάρουν.εγω μίλησα για τον τρόπο για τον οποίο τα παίρνουν από εμάς, δηλαδή με τόσο μεγάλη ευκολία και εμείς για να βγάλουμε 100 και 200 ευρώ την ημέρα θα πρέπει να κάνουμε ένα σωρό νοθείες,να ρισκάρουμε και να αγχωθουμε.

Φίλος, να ξέρεις δεν είναι απλή υπόθεση για μια κοπέλα στα 20-25-30 να βαράει μαλακίες σε αγνώστους και να κάθεται να την χουφτώνει ο κάθε βρωμιάρης μπούρτζος. Προσωπικά πιστεύω πως έχει ανεπανόρθωτες συνέπειες στον ψυχισμό μιας γυναίκας. Για να μη το βαραίνουμε λοιπόν, ανεξάρτητα από το λούκι που τραβάει ο καθένας για να βγάλει τον επιούσιον, ας μην υποτιμάμε.
 

amateursalonica

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
έχει κάνει κανείς το διπλό μασάζ στο Luxury? αξίζει η φάση;

εμένα με βολεύει το Aqua σαν περιοχή, είναι και το μόνο που έχω πάει και αυτό όλο κι όλο 2 φορές πριν από χρόνια
βλέπω όμως ότι οι περισσότεροι μιλατε για το Crystal. Βολεύει πιο πολύ ή το θεωρείτε καλύτερο (στις υπηρεσίες);
Αν πάω Aqua ποια είναι πιο...δοτική; και ποια με το καλύτερο κορμί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom