Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (13 μέλη και 43 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
συμφωνω κ εγω..
μια κοπελα του μασαζ μπορει στη θεσσαλονικη να βρεθει μπροστα σε γνωστο της που να μην γνωριζει πως κανει τη συγκεκριμενη δουλεια και να εκτεθει..ας σεβομαστε τις εργαζομενες του χωρου που μας χαριζουν απολαυση και ηδονη
και αυτες ας εκτιμησουν τον πελατη που τις προτιμα
αμφοτεροι ωφελουνται
Στην 30ετή πείρα μου στο άθλημα θυμάμαι μια κοπέλα μεγάλο αστέρι των μασατζίδικων για λίγο χρονικό διάστημα που το είχε πάθει αυτό.....Ένας καλοθελητής πήγε στο μαγαζί που δούλευε την αναγνώρισε και το είπε στη μάνα της η οποία απ'ότι είχα καταλάβει το αντιμετώπισε με αξιοπρέπεια και μαγκιά.....
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Στην 30ετή πείρα μου στο άθλημα θυμάμαι μια κοπέλα μεγάλο αστέρι των μασατζίδικων για λίγο χρονικό διάστημα που το είχε πάθει αυτό.....Ένας καλοθελητής πήγε στο μαγαζί που δούλευε την αναγνώρισε και το είπε στη μάνα της η οποία απ'ότι είχα καταλάβει το αντιμετώπισε με αξιοπρέπεια και μαγκιά.....
Από μαλάκες, γεμίσαμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Armani221178

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Σου πήρε ένα χρόνο από την εγγραφή σου ώστε να γράψεις αυτό το πρώτο μήνυμα?
Επίσης, αν είσαι παλιός όπως λες, τα κονέ για τα μαγαζιά που γαμάς τα έχεις...
Πες μας την εμπειρία σου και θα σου πω εγώ για τρία που θα γαμήσεις.
Αλκμηνησ φέρνει μικρά μεγάλες αλλά παίζει ανάλογα την εποχή .Μαριάνα παλιά είχε δυνατά αλλά τελευταία μόνο μεγάλες κρυσταλ καλά μωρά με εκτόνωση μόνο μέσα αν γουστάρει η γκόμενα μπορεί να κάνεις έξτρα .Βάνα είχα πάει παλιά δεν ξέρω τώρα .Λαδάδικα είχε μια αλλά πρέπει να έκλεισε με φοολ πρόγραμμα .αυτά φίλε .
 

Armani221178

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παίδες κάντε κάνα κονε για Μαριανα και κερναω και σουβλάκια

Φιλε μου το ειχα γραψει και παλιοτερα αν εχειs παει CRYSTAL και δεν εχειs παρει την CHRISTΙ γαματο και αστο ......Η κοπελα ειναι μια κατηγορια απο μονη τηs ***** Πολη Ομορφη Ευγενικη-24 ετων xωριs τουπε και ιφακι .Πολυ ωραιο προσωπο ωραιο σωμα ωραιοs koλοs ''AΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟΣ!!! Μικρο στηθοs με πολυ καλη "ΡΟΓΑ" Ειναι το δυνατο σημειο τηs ..........την εγλυψεs εκει τελοs την γκαβλωσεs .......θα σε κανει να περασειs πολυ καλο 2ο μερos δεν βιαζεται καθ'ολου δεν σε κλεβει χρονο καθ'ολου απεναντιαs θα ελεγα .....πολυ φιλικη εωs αρκετα ''φλυαρη" σε βαθμο ομωs που δεν ενοχλει ......ομωs ισα ισα προσπαθει να σε κανει να νιωσεis ανετα στο δωματιο ....... να διωξειs oτι αρνητικο σε απασχωλει ..........εμενα προσωπικα με χαλαρωνει με ηρεμει και με κανει να περναω πολυ ωραια μαζι τηs ....Aκομη και μονο με το πρωτο μεροs του μασσαζ .....με τα χαδια τηs θα μου εφτανε για να την προτιμησω ξανα και ξανα και ξανα .......εκει ειναι που δενει και 2o μεροs kαι σε κανει να σκευτεσαι αμεσωs extra time .....more !!! Αν εχειs Kανει πολλεs συνεδρειεs μαζι τηs ξεδιπλωνετε γινεται πολυ δοτικη .......μετα απο τετοια κατασταση !!! με την CHRISTΙ με οποιαδηποτε αλλη πηγα ηταν απλοs για να λεω οτι πηγα....Υ.Γ SKG-2-ALARGAS
Σωστός εγώ μια φορά την πήρα και ήταν σαν να είναι γκόμενα σου μέσα ...πόλη καλή η κοπέλα .
 

Armani221178

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Πέρασμα με την Εύα angel spa, καλό στοματικό, ότι στάση ήθελα το κάναμε χωρίς μα και μου! Τελείωμα με πίπα στα βυζιά της. Ικανοποιητικά ήταν, θα την ξαναπροτιμουσα για κάτι γρήγορο, αν δεν έβρισκα κάτι πιο μικρό σε ηλικία.
Για πεσ λεπτομέρειες για angel spa γίνεται και στοματικό ?
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Παίδες μιας και έχω καιρό να πάω και δεν ξέρω το τωρινό ρόστερ , ποια έχει τα μεγαλύτερα βυζιά στο κρύσταλ να πάω να την αρμεξω ?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Karma epica

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπερα.ειμαι στο αθλημα απο το 97.τετοιο χαλι στην πολη δεν θυμαμαι ποτε.δεν γραφω κριτικες αλλα θα κανω εξαιρεση.για τον αριθμο που ξεκιναει απο 697 και ληγει σε 565,κρυσταλλια ονομα,περιοχη δικαστηρια.οτι χειροτερο εχω συναντησει ποτε.μακρια.μακρια.μακρια.εννοω συμπεριφορα.
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Παίδες μιας και έχω καιρό να πάω και δεν ξέρω το τωρινό ρόστερ , ποια έχει τα μεγαλύτερα βυζιά στο κρύσταλ να πάω να την αρμεξω ?
Φίλτατε τους χαιρετισμούς μου. Μιας και επισκέπτομαι συχνά το κρυσταλ λόγω της πλέον αγαπημένης μου μικρής Βανέσα που δε σταματάει να με εκπλήσσει κάθε φορά και περισσότερο δίνοντας μου την εντύπωση ότι όσο τη γνωρίζω τόσο πιο καλή και δοτική είναι μαζί μου, μπορώ να απαντήσω το ερώτημα σου. Αν και μου αρέσουν τα μικρά βυζάκια η Ανδριάνα έχει το μεγαλύτερο βυζο και αν σου αρέσουν οι ξανθιές θα περάσεις καλά. Καλό μουνι, γύρω στα 30 θα έλεγα, εξαιρετικό μασάζ και έμπειρη γενικά. Θα στην πρότεινα για αυτό που ψάχνεις. Εγώ πάντως το Βανεσακι δε το αλλάζω και ας έχει μικρό βυζακι..
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Φίλτατε τους χαιρετισμούς μου. Μιας και επισκέπτομαι συχνά το κρυσταλ λόγω της πλέον αγαπημένης μου μικρής Βανέσα που δε σταματάει να με εκπλήσσει κάθε φορά και περισσότερο δίνοντας μου την εντύπωση ότι όσο τη γνωρίζω τόσο πιο καλή και δοτική είναι μαζί μου, μπορώ να απαντήσω το ερώτημα σου. Αν και μου αρέσουν τα μικρά βυζάκια η Ανδριάνα έχει το μεγαλύτερο βυζο και αν σου αρέσουν οι ξανθιές θα περάσεις καλά. Καλό μουνι, γύρω στα 30 θα έλεγα, εξαιρετικό μασάζ και έμπειρη γενικά. Θα στην πρότεινα για αυτό που ψάχνεις. Εγώ πάντως το Βανεσακι δε το αλλάζω και ας έχει μικρό βυζακι..
Προφανώς και εσυ είσαι δοτικος, σωστά; Μιλώντας για ευρώ.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Φίλτατε τους χαιρετισμούς μου. Μιας και επισκέπτομαι συχνά το κρυσταλ λόγω της πλέον αγαπημένης μου μικρής Βανέσα που δε σταματάει να με εκπλήσσει κάθε φορά και περισσότερο δίνοντας μου την εντύπωση ότι όσο τη γνωρίζω τόσο πιο καλή και δοτική είναι μαζί μου, μπορώ να απαντήσω το ερώτημα σου. Αν και μου αρέσουν τα μικρά βυζάκια η Ανδριάνα έχει το μεγαλύτερο βυζο και αν σου αρέσουν οι ξανθιές θα περάσεις καλά. Καλό μουνι, γύρω στα 30 θα έλεγα, εξαιρετικό μασάζ και έμπειρη γενικά. Θα στην πρότεινα για αυτό που ψάχνεις. Εγώ πάντως το Βανεσακι δε το αλλάζω και ας έχει μικρό βυζακι..
η ναντια σταματησε?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Στην 30ετή πείρα μου στο άθλημα θυμάμαι μια κοπέλα μεγάλο αστέρι των μασατζίδικων για λίγο χρονικό διάστημα που το είχε πάθει αυτό.....Ένας καλοθελητής πήγε στο μαγαζί που δούλευε την αναγνώρισε και το είπε στη μάνα της η οποία απ'ότι είχα καταλάβει το αντιμετώπισε με αξιοπρέπεια και μαγκιά.....
Είχα πετύχει πριν πολλά χρόνια
Κόρη φίλου μου σε studio στην Αθήνα
Έσκυψα απλά το κεφάλι και έκανα πως δε τη κατάλαβα
Αργότερα έμαθα από τον φίλο μου ότι είχαν ταιραστια οικονομικά προβλήματα και ότι κινδύνευαν να τους πάρουν το σπίτι οι τράπεζες
Και πως η κόρη του είχε βρει καλή δουλειά σε μια εταιρεία και τους ξεχρεωνε από τα χρέη.
Με έπιασε ένας πόνος στο στομάχι η αλήθεια είναι.
Δυστυχώς υπάρχουν και αυτά
 

jjleto

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα να μου στείλει κάποιος pm για το κρυσταλ, διεύθυνση τηλ κλπ για να το επισκεφθώ προσεχώς...ευχαριστώ πολύ!
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Φίλτατε τους χαιρετισμούς μου. Μιας και επισκέπτομαι συχνά το κρυσταλ λόγω της πλέον αγαπημένης μου μικρής Βανέσα που δε σταματάει να με εκπλήσσει κάθε φορά και περισσότερο δίνοντας μου την εντύπωση ότι όσο τη γνωρίζω τόσο πιο καλή και δοτική είναι μαζί μου, μπορώ να απαντήσω το ερώτημα σου. Αν και μου αρέσουν τα μικρά βυζάκια η Ανδριάνα έχει το μεγαλύτερο βυζο και αν σου αρέσουν οι ξανθιές θα περάσεις καλά. Καλό μουνι, γύρω στα 30 θα έλεγα, εξαιρετικό μασάζ και έμπειρη γενικά. Θα στην πρότεινα για αυτό που ψάχνεις. Εγώ πάντως το Βανεσακι δε το αλλάζω και ας έχει μικρό βυζακι..
Πες στον φίλο μας όμως ότι η Αντριάννα είναι και υπέρβαρη, και άμα βγάλει το μπλουζάκι κρέμονται κάτι πατσαδες. Δεν καταλαβαίνω αν έχεις διαλέξει μια φορά την Αντριάννα, τί έχεις στο κεφάλι σου και την διαλέγεις και δεύτερη!
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
περασμα με κοπέλα από το massage your senes
(μασαζ στο σπίτι) λοιπόν αν τους στείλεις μυνημα στο viber σου στελνουν ποιες κοπέλες δουλέυουν η μια από αυτές είναι πιο "ανετη" δλδ προχωρά σε εκτόνωση θα σου πουν και αυτοί ποια είναι στα του αγώνα έρχεται στον χώρο σου με κόστος 60+20 για μια ωρα μασαζ + φραπε η αλήγθεια ειναι οτι ειναι πολλά τα λεφτά αλλά υπάρχει και αυτή η επιλογή (μιας και δεν εχω δει να γραφεται κατι στο φορουμ)

Τουλάχιστον από μασάζ ήξερε η μόνο χαιδεμα..εσύ γυμνός η φορουσες πετσέτα στην αρχή?
 

Newboyintown

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
41
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά,
το Vana spa τι φάση είναι? Είναι όλα τα κορίτσια οκ για δεύτερο μέρος? Βγάζουν κανενα ρούχο? Αφήνουν χούφτωμα? Ποια είναι η καλύτερη κοπέλα εκεί για πρώτη φορά?
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά,
το Vana spa τι φάση είναι? Είναι όλα τα κορίτσια οκ για δεύτερο μέρος? Βγάζουν κανενα ρούχο? Αφήνουν χούφτωμα? Ποια είναι η καλύτερη κοπέλα εκεί για πρώτη φορά?

Είναι μασάζ με εκτόνωση 30+20 όλα τα κορίτσια βγάζουν ρούχα κ αφήνουν χουφτωμα μόνο στο πάνω μέρος.Η καλύτερη εκεί είναι θέμα γούστου κ χημείας που θα έχεις μαζί της μέσα.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Τουλάχιστον από μασάζ ήξερε η μόνο χαιδεμα..εσύ γυμνός η φορουσες πετσέτα στην αρχή?
Γυμνός από την αρχή εντελώς, καλή ήταν στο μασαζ αν και ίσως το ήθελα λίγο πιο δυνατό
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Γυμνός από την αρχή εντελώς, καλή ήταν στο μασαζ αν και ίσως το ήθελα λίγο πιο δυνατό
Δοκιμασες να την πεις να βάλει περισσότερη δύναμή άλλες μπορούν άλλες όχι κ άλλες βαριούνται
Αλλά μπορείς να την ρωτήσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom