Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (8 μέλη και 33 επισκέπτες)

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Ρε μάγκες εγώ να ρωτήσω τους πιο έμπειρους του χώρου... καμία μαύρη, νορμαλ και όχι του πεταματού... να κάνει μασαζάκι, να παίρνει κ κανα τσιμπουκάκι... παίζει εδώ στην πόλη; ή τίποτα;
(Αθήνα, Καρολίνα Silver Spa στη νεά σμύρνη, προτείνω ανεπιφύλακτα - δεν αναλύω τώρα γιατί είναι θέμα για άλλο thread, για άλλη πόλη)
Με οσες πηγα ηταν μαυρα χαλια
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Μου κάνει εντύπωση πως δεν υπάρχει ούτε μια κοπέλα στην πόλη που να κάνει ταντρικό μασάζ με εκτόνωση.Στην Αθήνα υπάρχουν,αλλά εδώ δεν έχει αναφερθεί ποτέ τίποτα
 

jjleto

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Το Εγνατίας 136 έχει κλείσει?Ξέρει κανείς αν έχει μεταφερθεί άλλου?Οποίος ξέρει inbox
Τη Μάγκυ λες; τώρα έχει χρόνια που έκλεισε..για λίγο καιρό μεταφέρθηκε πιο κάτω κεντρικά πάλι αλλά κ πάλι έφυγε οπότε χάθηκαν τα ίχνη της δυστυχώς..αν γνωρίζει κάποιος κάτι θα με ενδιέφερε κ εμένα να μάθω
 

Funtastik

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
πήγαινε σε κανένα στούντιο,έχει 2 σε ενα στούντιο ...μην πώ και 3 που ερχονται και φεύγουν.......αυτη τη στιγμή έχει σίγουρα 1.
Σε ποιο; Εχεις να προτείνεις; Επειδή δε μένω κοντά για βόλτες κ αναζήτηση.
Ευχαριστώ!!
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Τη Μάγκυ λες; τώρα έχει χρόνια που έκλεισε..για λίγο καιρό μεταφέρθηκε πιο κάτω κεντρικά πάλι αλλά κ πάλι έφυγε οπότε χάθηκαν τα ίχνη της δυστυχώς..αν γνωρίζει κάποιος κάτι θα με ενδιέφερε κ εμένα να μάθω
Ναι ρε boy κορυφαία η Μάγκυ και ξηγημενη αν μάθεις κάτι ενημέρωσε με
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Μου κάνει εντύπωση πως δεν υπάρχει ούτε μια κοπέλα στην πόλη που να κάνει ταντρικό μασάζ με εκτόνωση.Στην Αθήνα υπάρχουν,αλλά εδώ δεν έχει αναφερθεί ποτέ τίποτα

Και να ανοίξει κάποιο που να παρέχει θεωρητικά αυτή την υπηρεσία, πάλι δεν πρόκειται να ισχύει όπως με το υποτιθέμενο nuru
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
Καλησπέρα παίδες. Βλέπω πολλούς φίλους εδώ να γράφουν για το Nuru που προσφέρει μια κυρία στη Θεσ/νίκη . Με 100 ευρώ μάλιστα. Και πολλοί το ζητάνε. Ναι από περιέργεια φαντάζομαι. Από περιέργεια πήγα κι εγώ πριν 3-4 χρόνια. Μια σαύρα να ελίσσεται πάνω-κάτω στο σώμα μου με ιλιγγιώδη ταχύτητα. Να πηγαίνω να την πιάσω από εδώ, τίποτα ξέφευγε, να την πιάσω από εκεί πάλι ξέφευγε. Ματαίως . Τζάμπα ο κόπος. Αισθανόμουν σαν να μου έλεγε, ¨σιγά ρε μαλάκα μη με πιάσεις¨" . Λοιπόν . Όποιος φίλος έχει αποκτήσει λίγο θάρρος , ας της δείξει το κανονικό-θεσπέσιο Nuru-massage.

 

Ο Αλ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2022
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Αυτό στον Εύοσμο είναι που έχει μέσα κ μια ξανθιά γεματουλα με τατουάζ? Νικολέτα νομίζω?
Αυτή πλέον δουλεύει σε δικό της χώρο στο κέντρο. Αν θέλεις το τηλέφωνό της, είτε της δουλειάς, είτε το προσωπικό της, στείλε μου μήνυμα να στο δώσω
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
To angel θα είναι κλειστό σχεδόν όλο τον Αύγουστο. Τα έκανε μασούρι η Εύα θα πάει στην Μύκονο να τα φάει τώρα
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Αυτή πλέον δουλεύει σε δικό της χώρο στο κέντρο. Αν θέλεις το τηλέφωνό της, είτε της δουλειάς, είτε το προσωπικό της, στείλε μου μήνυμα να στο δώσω
Αλ αν μπορείς στείλε μου το τηλ της με πμ
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
57
Like
47
Πόντοι
0
Αυτή πλέον δουλεύει σε δικό της χώρο στο κέντρο. Αν θέλεις το τηλέφωνό της, είτε της δουλειάς, είτε το προσωπικό της, στείλε μου μήνυμα να στο δώσω
Ξέρω νομίζεις πως σου στέλνω μνμα?
 

Ο Αλ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2022
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
To angel θα είναι κλειστό σχεδόν όλο τον Αύγουστο. Τα έκανε μασούρι η Εύα θα πάει στην Μύκονο να τα φάει τώρα
Ωραία η Εύα! Μπορεί να δουλέψει σε κανά σπα στη Μύκονο με Σαουδάραβες.. αυτοί δίνουν καλά πουρμπουάρ..
 

pllp197

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο crystal
Παρών 3 κορίτσια
Προτιμήθηκε η Νεφέλη όπου και το ποιο κατε με εντυπωσιακό κορίτσι
Άνετη αυτή με έκανε και εμένα να χαλαρώσω αρκετά καλή στο πρώτο μέρος πολύ καλύτερα στο δεύτερο μέρος
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Αυτή πλέον δουλεύει σε δικό της χώρο στο κέντρο. Αν θέλεις το τηλέφωνό της, είτε της δουλειάς, είτε το προσωπικό της, στείλε μου μήνυμα να στο δώσω
Παντώς απο το τηλέφωνο η συγκεκριμένη τρώει ακυρο απο εμένα, εντελώς ανάγωγη και προσβλητική. Να σημειωθεί ότι στο τηλέφωνο εγώ είμαι πάντα ευγενικός και καλοπροαίρετος με άτομα που δεν με γνωρίζουν, ποσο μάλλον και με κορίτσια του χώρου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom