Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (9 μέλη και 30 επισκέπτες)

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
ειναι αυτη με τατουαζ που ηταν και στο stream του hayate...
την ειδα στο tinder προσφατα
ναι, αυτή είναι....!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειναι αυτη με τατουαζ που ηταν και στο stream του hayate...
την ειδα στο tinder προσφατα

έχουμε κάνα κελεπουράκι από το Tinder παίχτη μου?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
1. Πέρασμα με Στεφανία από Luxury, πρώτη φορά που το επισκέπτομαι το μαγαζί. Μέτριο πρόσωπο, μεγάλος κώλος, αλλα χαλαρός. Στην αρχή το κλασσικό, αδιάφορο χάιδεμα αντί για μασάζ στην αρχή. Μετά, στο δεύτερο μέρος τα έβαλε όλα και έμεινε μόνο με το στρίνγκ, με άφηνε να της πασπατεύω τον κώλο και τα βυζιά χωρίς γκρίνιες. Ακολούθησε μια απλή μέτρια εκτόνωση, όχι κάτι το ιδιαίτερο, με μπόλικα βογγητά που για εμένα προσωπικά ήταν ψιλοντεκαβλέ. Δεν θα την ξαναπροτιμούσα.

2. Πέρασμα από Crystal με την ιέρεια Νεφέλη μετά από αρκετό καιρό. Το κορίτσι τι τα ήθελε τα μπότοξ, μια χαρά ήταν πριν, τώρα αυτά τα χείλια είναι σαν σαμπρέλες. Καλό μασάζ στο πρώτο μέρος και με φουλ τυχαία άγγιγματα στις ευαίσθητες περιοχές. Στο δεύτερο μέρος τα έβγαλε όλα και έμεινε μόνο με το στρίνγκ, μου έφερε τα βυζιά στα μούτρα. Έχει κάνει και σκουλαρίκια στις ρόγες, που εμένα προσωπικά δεν με χάλασαν καθόλου. Φτυσίματα στην πούτσα με μπόλικα προστυχόλογα και μπορούσα να την πασπατεύω άνετα χωρίς γκρίνιες. Πάντως, έχει βελτιωθεί αρκετά σε σχέση με πιο παλιά και στο πρώτο αλλά και στο δεύτερο μέρος και φαίνεται πως ξεκίνησε και γυμναστήριο, πέτρα το κωλαράκι της. Ικανοποιημένος, προφανώς και θα την ξαναπροτιμούσα.

3. Πέρασμα με Σίλια από Crystal, καθώς την είχα σταμπάρει στο σαλόνι την ημέρα που είχα κλείσει ραντεβού με την Νεφέλη. Ωραίο κοριτσάκι, αν εξαιρέσει κανείς τα χείλια της που είναι πολύ χάλια, χειρότερα και από σαμπρέλες. Πολύ μέτριο πρώτο μέρος, μασάζ χάδι και με διαφορά τυχαία άγγιγματα στις ευαίσθητες περιοχές. Στο δεύτερο μέρος τα έβγαλε όλα και έμεινε μόνο με το στρίνγκ, όπως άλλωστε και επιβάλλει η σχολή Crystal. Πολύ καλό σώμα, απίστευτος κώλος, μπορούσα και τον έπιανα χωρίς γκρίνιες. Πολύ καλή εκτόνωση, αλλά όχι τόσο καλή όπως της Νεφέλης, αλλά μου άρεσε περισσότερο το σώμα της Σίλιας απ' ό,τι της Νεφέλης. Πολύ καλή πρώτη εντύπωση και σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος, θα την ξαναπροτιμούσα.

Και συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο, σύντροφοι. Θα επανέλθω σύντομα και με κριτική για την Κρίστι που δεν έχει δοκιμαστεί ακόμη, αλλά έχουν γραφτεί τόσα διθυραμβικά σχόλια για εκείνη.
Crystal kai Silia, το λένε το ποίημα αδερφέ?
Μπορεί να μπει το νερό στο αυλάκι?

Με Π.Μ. η απάντηση αδερφούλι.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786

Ας γράψω κι εγώ την εμπειρία μου από το body to body/nuru massage.Επίσκεψη τον Απρίλιο.Milf από το ανατολικό μπλοκ,με συμπαθητικό αν και λίγο σπασμένο πρόσωπο με στεγνό πετίτ σώμα και ελάχιστο στήθος.Για να τρίβεται πάνω σου ολόκληρη έχει το ιδανικό σώμα,για τέτοιο μασάζ.Για 1 φορά αξίζει η εμπειρία.Χωρίς σεξ όμως 100 είναι πολλά,και ας δίνει δύο εκτονώσεις.Θα έπρεπε να έχει και μισάωρο με 50.Θα χεζόταν στο τάληρο.Παρότι τελειώνω δύσκολα δεύτερη φορά καπάκι,με κατέφερε,και ας μην είχα πλήρη στύση,βάζοντας και λίγο δαχτυλάκι,ρηχά.Ανταπέδωσα και εγώ βέβαια με ρηχό δαχτυλάκι στο κωλαράκι της.

Όλα τα λεφτά όταν σε αγκαλιάζει μετά τον δεύτερο γύρο και πιπιλάει αισθησιακά το αυτί σου.Όταν όμως σε γυρίζει ανάσκελα,θέλει προσοχή όταν τρίβεται το μουνάκι της στο εργαλείο σου.Μέσα στην καύλα,σκέφτηκα να τον χώσω ακάποτα,αλλά ευτυχώς δεν το έκανα.Βέβαια δεν θα το επέτρεπε κιόλας.Καλή φάση που στο τέλος μπαίνει μαζί σου για ντουζάκι και σε τρίβει για να φύγει το Nuru gel από πάνω σου.Χώρος στο κέντρο
 
Τελευταία τροποποίηση:

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Επίσκεψη τελευταία στη Δανάη aqua. Ωραίο τυπακι προσαρμοστικό και με πολύ καύλα.
Μασάζ τραγικό αλλά το δεύτερο πρόγραμμα είναι σούπερ. Αφήνει χαδακια στα χαμηλά (πάνω από το εσώρουχο) και ανεβάζει θερμοκρασίες. Πέρασα μια χαρά αλλά τα στεγνά δεν είναι του στυλ μου. Υπάρχει πρόταση στο κατάστημα αυτό για κάτι πιο μπαμπάτσικο ?
Διότι δεν είδα καμία άλλη.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Παιδιά, παλιός στο κουρμπέτι καινούργιος στο site (είχα προφίλ πριν καμιά δεκαετία αλλά δεν θυμάμαι καν το username μου).

Έκανα μια αποχή αρκετό καιρό από τα μασάζ, λίγο ο κορωνοϊός (ευάλωτη ομάδα) λίγο μια προσωρινή οικονομική δυσκολία. Ξαναψάχτηκα αυτή τη βδομάδα και είδα ότι άλλαξαν πολλά. Οπότε καταφεύγω στη συλλογική γνώση του site.

Από τα soft πήγαινα Crystal. Είχα συμπάθεια στην Αντζελίνα. Δεν ήταν ούτε η πιο εντυπωσιακή ούτε η καλύτερη στο μασάζ, αλλά το όλο petite σουλούπι με έφτιαχνε πολύ. Τώρα μου είπαν ότι δεν δουλεύει πλέον εκεί. Τι απέγινε;

Από τα πιο σκληρά, είχα άκρη στο Angels, Βασιλίσσης Όλγας. Προ κορωνοϊού έκανα πρόγραμμα με τη Φαίη (εντυπωσιακή γυναίκα, φοβερό ταμπεραμέντο). Τώρα που δοκίμασα βλέπω και το σταθερό και το κινητό που είχα είναι πλέον νεκρά (ο αριθμός δεν ανήκει σε συνδρομητή κλπ.). Έκλεισε το μαγαζί;την Αντζελινα
την Αντζελινα θα την βρεις στο Luxury πλέον ...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Εθεάθη παλιά μασαζοκορη να δουλεύει πλέον σε ψητοπωλείο στην δυτική Θεσσαλονίκη ......................
Ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε!!!!!!!!!!!
Μπραβο το κορίτσι που ξέφυγε από τα δόντια μας
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πέρασμα από aqua spa, διάλεξα την Ρίτα, με τρελαίνει το όλο στυλ της και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την συνεδρία μας. Πέρασμα επίσης από Crystal και με την Κριστυ, όπου έχουμε βρει την χημεία μας και μένω πάντα ικανοποιημένος. Στανταρακια και οι δύο για εμένα!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: P1

Geroparaxenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
την Αντζελινα θα την βρεις στο Luxury πλέον ...
Σ' ευχαριστώ! Στον Εύοσμο λες; Είχα πάει παλιότερα στο μαγαζί. Δεν μου είχε αφήσει και τις καλύτερες εντυπώσεις. Τότε δούλευε μόνο μια κοπέλα η οποία ακόμα και στο μασάζ με ακουμπούσε σαν να αγγίζει κατσαρίδα...! Και ήταν και αγενής. Αλλά ίσως κάνω μια αναγνωριστική επίσκεψη.
 

Funtastik

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες εγώ να ρωτήσω τους πιο έμπειρους του χώρου... καμία μαύρη, νορμαλ και όχι του πεταματού... να κάνει μασαζάκι, να παίρνει κ κανα τσιμπουκάκι... παίζει εδώ στην πόλη; ή τίποτα;
(Αθήνα, Καρολίνα Silver Spa στη νεά σμύρνη, προτείνω ανεπιφύλακτα - δεν αναλύω τώρα γιατί είναι θέμα για άλλο thread, για άλλη πόλη)
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Σ' ευχαριστώ! Στον Εύοσμο λες; Είχα πάει παλιότερα στο μαγαζί. Δεν μου είχε αφήσει και τις καλύτερες εντυπώσεις. Τότε δούλευε μόνο μια κοπέλα η οποία ακόμα και στο μασάζ με ακουμπούσε σαν να αγγίζει κατσαρίδα...! Και ήταν και αγενής. Αλλά ίσως κάνω μια αναγνωριστική επίσκεψη.
ναι!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ρε μάγκες εγώ να ρωτήσω τους πιο έμπειρους του χώρου... καμία μαύρη, νορμαλ και όχι του πεταματού... να κάνει μασαζάκι, να παίρνει κ κανα τσιμπουκάκι... παίζει εδώ στην πόλη; ή τίποτα;
(Αθήνα, Καρολίνα Silver Spa στη νεά σμύρνη, προτείνω ανεπιφύλακτα - δεν αναλύω τώρα γιατί είναι θέμα για άλλο thread, για άλλη πόλη)
πήγαινε σε κανένα στούντιο,έχει 2 σε ενα στούντιο ...μην πώ και 3 που ερχονται και φεύγουν.......αυτη τη στιγμή έχει σίγουρα 1.
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Anita poulou massaggio..τίποτα δεν κάνει..έχω πάει.ππετσετα εσώρουχο πληθυντικός ανέκφραστη..μόνο βίντεο ανεβάζουν στο τικτοκ για να καυλωνεις...ούτε συζήτηση για γυμνός εκτονώσεις..
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Anita poulou massaggio..τίποτα δεν κάνει..έχω πάει.ππετσετα εσώρουχο πληθυντικός ανέκφραστη..μόνο βίντεο ανεβάζουν στο τικτοκ για να καυλωνεις...ούτε συζήτηση για γυμνός εκτονώσεις..
Έχει το όνομα και την χάρη..... αλλά από αλλού τον παίρνει τον πουλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom