Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)

MAGIC(2)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2020
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
Τελικα πηγε κανενας με την εριστικη και αγενη Ξενια? Αλλαζει φωτος αλλα...,δεν καλω ξανα γιατι δεν θελω να χαλασω την διαθεση μου.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Τελικα πηγε κανενας με την εριστικη και αγενη Ξενια? Αλλαζει φωτος αλλα...,δεν καλω ξανα γιατι δεν θελω να χαλασω την διαθεση μου.
Πριν μέρες μας έλεγες χωρίς αποδείξεις ότι πάει με πακια κλπ και τώρα ρωτάς την γνώμη άλλων;
Τι ανώμαλοι είστε μερικοί ρε πουστη μου
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Πέρασμα με την Εύα angel spa, καλό στοματικό, ότι στάση ήθελα το κάναμε χωρίς μα και μου! Τελείωμα με πίπα στα βυζιά της. Ικανοποιητικά ήταν, θα την ξαναπροτιμουσα για κάτι γρήγορο, αν δεν έβρισκα κάτι πιο μικρό σε ηλικία.
Που βρίσκεται ;
 

Poutsmaner

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι,
Αν και αρκετά παλιος στο σπόρ, είμαι νέος στο forum.
Θεωρώ ότι δεν είναι και πολύ αντικειμενικές οι κριτικές που κάνουμε για τα κορίτσια γιατί μέσα στα δωμάτια το βασικό είναι η χημεία που έχει ο καθένας με το κάθε κορίτσι.
Θα ήθελα να ακούσω πάντως τις γνώμες σας για τα έξτρα που έχουν γίνει τελευταία τις μόδας στα μαγαζιά της Πόλης, τα οποία τα ζητάνε τα κορίτσια με πολύ εύκολο τρόπο τελευταία, μόνο σε εμένα φαίνεται τραγικό και υπερβολικό? να φτάνει το μασάζ τα 70 και τα 90 ευρώ γιατί?
 

MAGIC(2)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2020
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
Πριν μέρες μας έλεγες χωρίς αποδείξεις ότι πάει με πακια κλπ και τώρα ρωτάς την γνώμη άλλων;
Τι ανώμαλοι είστε μερικοί ρε πουστη μου
ΛΙγο βιαστηκες να μιλησεις ,αν διαβαζες προσεκτικα ειχα γραψει οτι μπορει να πηγαινει ,και απαντησα σε καποιον....
Παντως βιαστηκε κριτη ,δεν ειμαι καθολου ανωμαλος ,αλλα απολυτα φυσιολογικος ,πριν μιλησεις ,σκεψου..........
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
ΛΙγο βιαστηκες να μιλησεις ,αν διαβαζες προσεκτικα ειχα γραψει οτι μπορει να πηγαινει ,και απαντησα σε καποιον....
Παντως βιαστηκε κριτη ,δεν ειμαι καθολου ανωμαλος ,αλλα απολυτα φυσιολογικος ,πριν μιλησεις ,σκεψου..........
Που το βασιζεις το μπορεί; Βασικά χέστηκα που το βασιζεις. Δεν βγάζουν νόημα αυτά που λες. Το κόβω εδώ
 

Panoss69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, μπορείτε να μου πείτε μερικα μασατζιδικα στη Θεσσαλονίκη στα οποία γ@μ@ς όπως στα αντίστοιχα της Αθήνας γιατί έχω κουραστεί με τα σπιτάκια, διαβάζω κάποιες ονομασίες εδώ όπως πχ Εβίτα αλλά δεν γνωρίζω επιπλέον πληροφορίες διευθύνσεις ή αν πρέπει να κλείσω ραντεβού, ευχαριστώ.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα παιδιά, μπορείτε να μου πείτε μερικα μασατζιδικα στη Θεσσαλονίκη στα οποία γ@μ@ς όπως στα αντίστοιχα της Αθήνας γιατί έχω κουραστεί με τα σπιτάκια, διαβάζω κάποιες ονομασίες εδώ όπως πχ Εβίτα αλλά δεν γνωρίζω επιπλέον πληροφορίες διευθύνσεις ή αν πρέπει να κλείσω ραντεβού, ευχαριστώ.
Body free κ dames κ τα 2 έχουν site πήγαινέ κ έλα να ενημερώσεις
 

Panoss69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά. Είπα να πω την εμπειρία μου και εγώ με την Ξένια, την δύσκολη, να βοηθήσω τον φίλο.

Εξ αρχής από εμφάνιση είναι μία 37χρονη, μελαχρινή και σε δέρμα και σε μαλλιά και σε ύψος κοντά στο 1,70 ίσως και λίγο κοντύτερη. Συμπαθητικό πρόσωπο, πολύ ωραία κωλάρα και βυζί 3αρι, αλλά λίγο πεσμένο.

Στα του αγώνα είναι άπειρα καυλιάρα και δοτική. Πραγματικά από τις καλύτερες εμπειρίες στο χώρο (μην χαίρεστε, έχει και συνέχεια). Μπαίνεις και συνήθως απευθείας έχει φιλιά και χαμούρεμα. Γλείφει τα πάντα και δέχεται γλείψιμο παντού!!! Μάλιστα γουστάρει και πιο "περίεργες" καταστάσεις, αλλά επειδή δεν ήθελα εγώ δεν προχώρησε. Η μία πιστολιά είναι στα 80 ευρώ και 2 είναι στα 100 που κάθεσαι γεμάτη μία ώρα σε δικό της χώρο, είτε κάποιο Airbnb είτε στο Ρεξ που εμένα δεν μου αρέσει καθόλου.

Το δύσκολο κομμάτι στο οποίο από ότι βλέπω δεν λέει να βελτιωθεί είναι η επικοινωνία. Εγώ έκανα πολύ καιρό για να μπορέσω να μιλήσω μαζί της και βλέπω ότι και άλλοι συνάδελφοι δεν μπόρεσαν να βγάλουν άκρη. Επίσης το χειρότερο είναι ότι όταν έχει δουλειά και πολλά ραντεβού δεν μπαίνει στη διαδικασία να μιλάει ακόμα και για πελάτες που θέλουν να κλείσουν τις επόμενες ημέρες, κάτι που είναι εντελώς απαράδεκτο. Ελπίζω να κάνει ένα βάιμπερ να μπορούμε έστω με μηνύματα να βγάζουμε άκρη.
 

alexopoulosG

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα, Η Εβιτα εφυγε απο καλαμαρια ; εχω 8 χρονια να την δω,που εχει μαγαζι ;
 

alexopoulosG

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
αν θελει καποιος και πριβε να μου πει ,ευχαριστω
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

Geroparaxenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Παιδιά, παλιός στο κουρμπέτι καινούργιος στο site (είχα προφίλ πριν καμιά δεκαετία αλλά δεν θυμάμαι καν το username μου).

Έκανα μια αποχή αρκετό καιρό από τα μασάζ, λίγο ο κορωνοϊός (ευάλωτη ομάδα) λίγο μια προσωρινή οικονομική δυσκολία. Ξαναψάχτηκα αυτή τη βδομάδα και είδα ότι άλλαξαν πολλά. Οπότε καταφεύγω στη συλλογική γνώση του site.

Από τα soft πήγαινα Crystal. Είχα συμπάθεια στην Αντζελίνα. Δεν ήταν ούτε η πιο εντυπωσιακή ούτε η καλύτερη στο μασάζ, αλλά το όλο petite σουλούπι με έφτιαχνε πολύ. Τώρα μου είπαν ότι δεν δουλεύει πλέον εκεί. Τι απέγινε;

Από τα πιο σκληρά, είχα άκρη στο Angels, Βασιλίσσης Όλγας. Προ κορωνοϊού έκανα πρόγραμμα με τη Φαίη (εντυπωσιακή γυναίκα, φοβερό ταμπεραμέντο). Τώρα που δοκίμασα βλέπω και το σταθερό και το κινητό που είχα είναι πλέον νεκρά (ο αριθμός δεν ανήκει σε συνδρομητή κλπ.). Έκλεισε το μαγαζί;
 

MAGIC(2)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2020
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Είπα να πω την εμπειρία μου και εγώ με την Ξένια, την δύσκολη, να βοηθήσω τον φίλο.

Εξ αρχής από εμφάνιση είναι μία 37χρονη, μελαχρινή και σε δέρμα και σε μαλλιά και σε ύψος κοντά στο 1,70 ίσως και λίγο κοντύτερη. Συμπαθητικό πρόσωπο, πολύ ωραία κωλάρα και βυζί 3αρι, αλλά λίγο πεσμένο.

Στα του αγώνα είναι άπειρα καυλιάρα και δοτική. Πραγματικά από τις καλύτερες εμπειρίες στο χώρο (μην χαίρεστε, έχει και συνέχεια). Μπαίνεις και συνήθως απευθείας έχει φιλιά και χαμούρεμα. Γλείφει τα πάντα και δέχεται γλείψιμο παντού!!! Μάλιστα γουστάρει και πιο "περίεργες" καταστάσεις, αλλά επειδή δεν ήθελα εγώ δεν προχώρησε. Η μία πιστολιά είναι στα 80 ευρώ και 2 είναι στα 100 που κάθεσαι γεμάτη μία ώρα σε δικό της χώρο, είτε κάποιο Airbnb είτε στο Ρεξ που εμένα δεν μου αρέσει καθόλου.

Το δύσκολο κομμάτι στο οποίο από ότι βλέπω δεν λέει να βελτιωθεί είναι η επικοινωνία. Εγώ έκανα πολύ καιρό για να μπορέσω να μιλήσω μαζί της και βλέπω ότι και άλλοι συνάδελφοι δεν μπόρεσαν να βγάλουν άκρη. Επίσης το χειρότερο είναι ότι όταν έχει δουλειά και πολλά ραντεβού δεν μπαίνει στη διαδικασία να μιλάει ακόμα και για πελάτες που θέλουν να κλείσουν τις επόμενες ημέρες, κάτι που είναι εντελώς απαράδεκτο. Ελπίζω να κάνει ένα βάιμπερ να μπορούμε έστω με μηνύματα να βγάζουμε άκρη.
Επομενως υπαρχει προβλημα οπως πολυ σωστα γραφεις,και το χειροτερο ειναι οτι μιλαει και ασχημα στο τηλεφωνο.Παντως ειναι εμφανες οτι ειναι πρωην μασαζοκοριτσο,και αρκετα χρονια στο αθλημα.....φευγει απο τον στιβο για καποιο καιρο και ξαναεμφανιζεται.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Είπα να πω την εμπειρία μου και εγώ με την Ξένια, την δύσκολη, να βοηθήσω τον φίλο.

Εξ αρχής από εμφάνιση είναι μία 37χρονη, μελαχρινή και σε δέρμα και σε μαλλιά και σε ύψος κοντά στο 1,70 ίσως και λίγο κοντύτερη. Συμπαθητικό πρόσωπο, πολύ ωραία κωλάρα και βυζί 3αρι, αλλά λίγο πεσμένο.

Στα του αγώνα είναι άπειρα καυλιάρα και δοτική. Πραγματικά από τις καλύτερες εμπειρίες στο χώρο (μην χαίρεστε, έχει και συνέχεια). Μπαίνεις και συνήθως απευθείας έχει φιλιά και χαμούρεμα. Γλείφει τα πάντα και δέχεται γλείψιμο παντού!!! Μάλιστα γουστάρει και πιο "περίεργες" καταστάσεις, αλλά επειδή δεν ήθελα εγώ δεν προχώρησε. Η μία πιστολιά είναι στα 80 ευρώ και 2 είναι στα 100 που κάθεσαι γεμάτη μία ώρα σε δικό της χώρο, είτε κάποιο Airbnb είτε στο Ρεξ που εμένα δεν μου αρέσει καθόλου.

Το δύσκολο κομμάτι στο οποίο από ότι βλέπω δεν λέει να βελτιωθεί είναι η επικοινωνία. Εγώ έκανα πολύ καιρό για να μπορέσω να μιλήσω μαζί της και βλέπω ότι και άλλοι συνάδελφοι δεν μπόρεσαν να βγάλουν άκρη. Επίσης το χειρότερο είναι ότι όταν έχει δουλειά και πολλά ραντεβού δεν μπαίνει στη διαδικασία να μιλάει ακόμα και για πελάτες που θέλουν να κλείσουν τις επόμενες ημέρες, κάτι που είναι εντελώς απαράδεκτο. Ελπίζω να κάνει ένα βάιμπερ να μπορούμε έστω με μηνύματα να βγάζουμε άκρη.
Στην αρχή νόμιζα έλεγες για την Ξένια από aqua spa και έλεγα τί λέει ο Χριστιανός; Προφανώς και μιλούσες για άλλην!
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Στην αρχή νόμιζα έλεγες για την Ξένια από aqua spa και έλεγα τί λέει ο Χριστιανός; Προφανώς και μιλούσες για άλλην!
Η Ξένια του Ακουα είναι από τις πλέον ξινές του χώρου και ίσως η μεγαλύτερη. Είναι από τις γκόμενες που θεωρούν ότι έχουν το ΧΡΥΣΟ ΜΟΥΝΙ. Παρόλα αυτά όπως έχει πει και ο μέντορας Καρδινάλιος. Για να δουλεύει τόσα χρόνια στο Ακουα, κάτι κανει, αλλά δεν πρόκειται να πληρώσω παραπάνω από ότι σε αλλά μαγαζιά και σε άλλες κοπέλες για να το μάθω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom