Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
Ονομά από το καλόμοιρο να δούμε αν την γνωρίζουμε
Είπα λεβέντη μου, Στέλλα.
Ο Φακίρης το έπιασε, ο αγαπησιάρης. Τώρα θα μου πεις "τί τα θυμάσαι; περασμένα μεγαλεία.."
Δεν πειράζει . Περασμένα ναι, ξεχασμένα όχι. Και το κυριότερο δεν κλαίω διηγώντας τα, όπως έγραψε ο μέγας Διον. Σολωμός. Ωραίες αναμνήσεις. Δεν έχω παράπονο φίλοι μου. Καλά περάσαμε. "Καλά στερνά τώρα" , που έλεγε ο μακαρίτης ο πατέρας μου.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλησπέρα περασα τις προάλλες απο κρύσταλ μετα απο πολύ παρακολούθηση πέρασμα με νεφέλη πολλη καλό μασάζ αλλά μέτριο το 2 κομμάτι για τα γούστα μ τέλειο σώμα πρόσωπο σαν τρεβελη δεν θα την ξανά προτιμούσα . Ζήτησε έξτρα χρήματα για να βγάλει ρούχα ..
Και αυτό με ξενέρωσε!
Στο σαλόνι όλες είχαν τουπέ ενώ η περισσότερες ήταν κάτω του μετρίου .

Παρόλα αυτά θα ηθελα να περάσω με κριστη έχει κάνεις να προτινη κάτι καλύτερο;
Φιλε μου το ειχα γραψει και παλιοτερα αν εχειs παει CRYSTAL και δεν εχειs παρει την CHRISTΙ γαματο και αστο ......Η κοπελα ειναι μια κατηγορια απο μονη τηs ***** Πολη Ομορφη Ευγενικη-24 ετων xωριs τουπε και ιφακι .Πολυ ωραιο προσωπο ωραιο σωμα ωραιοs koλοs ''AΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟΣ!!! Μικρο στηθοs με πολυ καλη "ΡΟΓΑ" Ειναι το δυνατο σημειο τηs ..........την εγλυψεs εκει τελοs την γκαβλωσεs .......θα σε κανει να περασειs πολυ καλο 2ο μερos δεν βιαζεται καθ'ολου δεν σε κλεβει χρονο καθ'ολου απεναντιαs θα ελεγα .....πολυ φιλικη εωs αρκετα ''φλυαρη" σε βαθμο ομωs που δεν ενοχλει ......ομωs ισα ισα προσπαθει να σε κανει να νιωσεis ανετα στο δωματιο ....... να διωξειs oτι αρνητικο σε απασχωλει ..........εμενα προσωπικα με χαλαρωνει με ηρεμει και με κανει να περναω πολυ ωραια μαζι τηs ....Aκομη και μονο με το πρωτο μεροs του μασσαζ .....με τα χαδια τηs θα μου εφτανε για να την προτιμησω ξανα και ξανα και ξανα .......εκει ειναι που δενει και 2o μεροs kαι σε κανει να σκευτεσαι αμεσωs extra time .....more !!! Αν εχειs Kανει πολλεs συνεδρειεs μαζι τηs ξεδιπλωνετε γινεται πολυ δοτικη .......μετα απο τετοια κατασταση !!! με την CHRISTΙ με οποιαδηποτε αλλη πηγα ηταν απλοs για να λεω οτι πηγα....Υ.Γ SKG-2-ALARGAS
 
Τελευταία τροποποίηση:

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Relax Spa, εγνατιας 112, ημιοροφος. Μασαζ με Τατιανα, ανερχομενη, αλλα ψωναρα και ζηταει ενα σωρο.
Συν 20 για εκτονωση, συν 30 να βγαλω ρουχα και ενα σωρο μαλακιες
Και ολα αυτα διοτι οπως λεει, αυτη δεν ειναι σαν τις αλλες.
Ομορφη νεα 22 χρονων αλλα το μυαλο της στο γεματο πορτοφολι
Ας δοκιμασει και αλλος, παντως η Αννα (Ιωαννα) εκει ειναι πιο θετικη φτηνη και καυλιαρα
 

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Καθαρα από περιέργεια αλλά γιατί προτιματε αυτα που μονο σας την παιζουν;
Είναι τόσο χαλια οι κοπέλες στα υπόλοιπα;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καθαρα από περιέργεια αλλά γιατί προτιματε αυτα που μονο σας την παιζουν;
Είναι τόσο χαλια οι κοπέλες στα υπόλοιπα;
Εχει κ αυτό την γοητεία του αν δε το έχεις δοκιμάσει δε ξέρεις αλλά κ Για να πας στα υπόλοιπα πρέπει να έχεις πρόσβαση γιατί τα πιο πολλά είναι πριβε στα free όντως δεν έχει ωραίες κ αν έχει καμία καλή κοιτάει να σε ξεπετάξει για να πάει στον επόμενό
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Καθαρα από περιέργεια αλλά γιατί προτιματε αυτα που μονο σας την παιζουν;
Είναι τόσο χαλια οι κοπέλες στα υπόλοιπα;
Το καυλωτικο στην όλη φάση είναι ότι δαχτυλωνεις , και κανείς παιχνίδι γενικά με μια κοπελίτσα πραγματική, που θα μπορούσε να έμενε δίπλα σου, να ήταν η συμμαθήτριά σου ή φιλεναδα της δικιάς σου, και όχι μια Ρωσίδα ή Ουκρανή που δεν μιλάει και δεν νιώθει τίποτα.
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361
Το καυλωτικο στην όλη φάση είναι ότι δαχτυλωνεις , και κανείς παιχνίδι γενικά με μια κοπελίτσα πραγματική, που θα μπορούσε να έμενε δίπλα σου, να ήταν η συμμαθήτριά σου ή φιλεναδα της δικιάς σου, και όχι μια Ρωσίδα ή Ουκρανή που δεν μιλάει και δεν νιώθει τίποτα.
Λάθος εντυπώσεις έχεις για Ρωσίδες και Ουκρανές φίλε !
 

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Το καυλωτικο στην όλη φάση είναι ότι δαχτυλωνεις , και κανείς παιχνίδι γενικά με μια κοπελίτσα πραγματική, που θα μπορούσε να έμενε δίπλα σου, να ήταν η συμμαθήτριά σου ή φιλεναδα της δικιάς σου, και όχι μια Ρωσίδα ή Ουκρανή που δεν μιλάει και δεν νιώθει τίποτα.
Αναφέρομαι παντα για μασατζιδικα ομως και οχι για οικους. Απο οτι διαβασα σε καποια από αυτα κάνεις επιπλέον πράγματα
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Παίδες καμία σύσταση για Μαριάννα ή Εβίτα παίζει? Βαρέθηκα μόνο χειραμαλαξη!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grkav

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Το καυλωτικο στην όλη φάση είναι ότι δαχτυλωνεις , και κανείς παιχνίδι γενικά με μια κοπελίτσα πραγματική, που θα μπορούσε να έμενε δίπλα σου, να ήταν η συμμαθήτριά σου ή φιλεναδα της δικιάς σου, και όχι μια Ρωσίδα ή Ουκρανή που δεν μιλάει και δεν νιώθει τίποτα.
Ναι δακτυλωνεις. Κάτι που δεν δέχονται όλες οι κοπέλες. Και που αν δέχονται, σου κοστίζει ένα 20ευρω επιπλέον. Σίγουρα.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Λάθος εντυπώσεις έχεις για Ρωσίδες και Ουκρανές φίλε !
Για εμένα προσωπικά, θέλω να ακούω και τα ελληνικά, και ξενερώνω φουλ όταν η άλλη τα μιλάει σπαστά και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Ακου τώρα σειρά. Φρύνη Φοβερή : Εγκρίνω και επαυξάνω. Σοφία κυκλοθυμική : Κυκλοθυμική; Για μπάτσες , πολλές μπάτσες. Την είχε δει κάπως το πουτανάκι. Η Φοίβη δεν ήταν στο Βασίλη smile ?
Kαι το φοβερό. Τύχη βουνό. Η Μαριάννα μου είπε δεν σ΄αφήνω να διαλέξεις, αυτήν θα πάρεις. Ο.Κ. λέω. Και μούρχεται ένα κακόμοιρο που έτρεμε. Δεύτερη μέρα δούλευε. Την προηγούμενη ήταν μόνο με μασάζ μου είπαν αλλά σήμερα πήρε απόφαση να πάει παρακάτω. Έτρεμε στην κυριολεξία. Όντας κι εγώ δασκαλεμένος από την "μεγάλη" , την παίρνω με το καλό, με το μαλακό. Την αγκαλιάζω τρυφερά και άρχισα να της φέρομαι σαν το γκομενάκι μου. Την χάϊδευα, τη φιλούσα και ω !!! του θαύματος άρχισε να ανταποκρίνεται στα φιλιά . Και τί φιλιά. Ρουφηχτά, βαθιά , γλωσσόφιλα ..........ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ.
Τα ξέρετε όλοι μάγκες, για καιρό ήταν έτσι το κορίτσι. Ειχε εξελιχθεί στο Νο 1 του μαγαζιού.... μέχρι που χάλασε κι αυτή. Βαρέθηκε. Έφυγε πού πήγε; δεν ξέρω. Κάποιοι εδώ μέσα σίγουρα ξέρετε. Σίγουρα κάποιος θα είχε αναπτύξει ανώτερες σχέσεις, Ε ; ΦΑΚΙΡΗ; Πείτε και σε μένα να μάθω. Πού βρίσκεται τώρα; μήπως νοικοκυρεύτηκε;
Αλλά τα θυμήθηκα και τα έγραψα όλα γιατί μου κακοφάνηκε που ο Humax δεν έγραψε:
"....και ΣΤΕΛΛΑ φοβερή". Αχάριστε.....
Στελαρα με τα καυλαρικα γυαλιά της..
 

Panoss69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο αξιόλογο μασάζ (όχι μόνο με εκτόνωση) στην Θεσσαλονίκη, αντίστοιχο με αυτά της Αθήνας που το πρόγραμμα τα περιλαμβάνει μισιγα κτλπ..
 

Jimi.ss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά νέο μέλος ερχόμενος από εξωτερικό,γνώμη για Λούνα από luxury ευοσμο; Είδα φωτό και μου τράβηξε την προσοχή
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Kαι το φοβερό. Τύχη βουνό. Η Μαριάννα μου είπε δεν σ΄αφήνω ................................ Πείτε και σε μένα να μάθω. Πού βρίσκεται τώρα; μήπως νοικοκυρεύτηκε;
Αλλά τα θυμήθηκα και τα έγραψα όλα γιατί μου κακοφάνηκε που ο Humax δεν έγραψε:
"....και ΣΤΕΛΛΑ φοβερή". Αχάριστε.....
H Στελλα νομίζω πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι δικιά μας θα ναι.....όπου κι αν γυρνά καποια στιγμή θα ξαναγυρίσει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom