Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (17 μέλη και 46 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Προσφέρει μπουγάτσα κύμα σπανάκι κ κρέμα,μεσημέρι πιάτο ημέρας,κ βράδυ ουίσκι με στραγάλι,θα μας τρελάνετε εδώ μεσα
Μπορεί ο τύπος να είναι σαν τον παραπάνω και να δουλεύει χρόνια στο εξωτερικό και συ να είσαι τεμπέλης που ξυνεσαι όλη μέρα. μην τον αποπαίρνεις
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
μια χαρα ειναι η γιατρεσα γιατι τι εχει αυτα που προσφερει επισυναπτουν μια λογικη συνευρεση σε σχεση με αυτα που ζηταει πολυ ενταξυ πεντακαθαρη παντα και στα του αγωνα φραπεδοκαλαμακι δυνατο γκαβλ@
Μπορώ να έχω περισσότερες πληροφορίες φιλαράκι ;
 

chessmaster

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2022
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα θα έρθω για λίγες μέρες Θεσσαλονίκη, υπάρχει κάτι αξιόλογο στην πόλη;
 

lolos21

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
79
Like
92
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο crystal μετά από καιρό, η Νεφέλη κλεισμένη και επέλεξα την Ίριδα , πρώτη φορά την πέτυχα και η εμπειρία ήταν πολύ καλή. Πολύ καλό κορμί , μέτριο πρόσωπο με άψογη τεχνική και συμπεριφορά και στα δύο μέρη της συνεδρίας μας.
το 2ο μερος τι συμπεριλαμβανε ;
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Επίσκεψη πριν μερικές μέρες στη Μαριάνα, το ρόστερ ήταν η Γιάννα ,Χαρά, Νικολέτα,Αθήνα και μια άλλη που δε θυμάμαι όνομα. Πήρα μια χαρά από τις παρουσίες που είδα και ένιωσα προσπάθεια ανάκαμψης στο έμψυχο δυναμικό του χώρου καθώς καμία από τις κοπέλες δεν ήταν αποκρουστικές (στα μάτια μου). Μπορώ να πω πως ξεχώρισε στο πορνομετρο μου η Αθήνα και η Νικολέτα (ηλικίες κοντά στα 30 αλλά όχι πάνω από 30) και η Χαρά λιγότερο. Πέρασα με την Χαρά μετά από συμβουλές φίλου όπου δεν το μετάνιωσα καθόλου καθώς είμαι λάτρης του easy going, girlfriend. Άντε και κάτι καλό να αλλάζει το κλίμα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσκεψη πριν μερικές μέρες στη Μαριάνα, το ρόστερ ήταν η Γιάννα ,Χαρά, Νικολέτα,Αθήνα και μια άλλη που δε θυμάμαι όνομα. Πήρα μια χαρά από τις παρουσίες που είδα και ένιωσα προσπάθεια ανάκαμψης στο έμψυχο δυναμικό του χώρου καθώς καμία από τις κοπέλες δεν ήταν αποκρουστικές (στα μάτια μου). Μπορώ να πω πως ξεχώρισε στο πορνομετρο μου η Αθήνα και η Νικολέτα (ηλικίες κοντά στα 30 αλλά όχι πάνω από 30) και η Χαρά λιγότερο. Πέρασα με την Χαρά μετά από συμβουλές φίλου όπου δεν το μετάνιωσα καθόλου καθώς είμαι λάτρης του easy going, girlfriend. Άντε και κάτι καλό να αλλάζει το κλίμα.
Πού είναι τα χρόνια με Φρυνη/Φοίβη, Σοφία κτλ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πού είναι τα χρόνια με Φρυνη/Φοίβη, Σοφία κτλ
Φρύνη φοβερή
Σοφία κυκλοθυμική
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσκεψη πριν μερικές μέρες στη Μαριάνα, το ρόστερ ήταν η Γιάννα ,Χαρά, Νικολέτα,Αθήνα και μια άλλη που δε θυμάμαι όνομα. Πήρα μια χαρά από τις παρουσίες που είδα και ένιωσα προσπάθεια ανάκαμψης στο έμψυχο δυναμικό του χώρου καθώς καμία από τις κοπέλες δεν ήταν αποκρουστικές (στα μάτια μου). Μπορώ να πω πως ξεχώρισε στο πορνομετρο μου η Αθήνα και η Νικολέτα (ηλικίες κοντά στα 30 αλλά όχι πάνω από 30) και η Χαρά λιγότερο. Πέρασα με την Χαρά μετά από συμβουλές φίλου όπου δεν το μετάνιωσα καθόλου καθώς είμαι λάτρης του easy going, girlfriend. Άντε και κάτι καλό να αλλάζει το κλίμα.
Χαρά κ Κατερίνα 25 περίπου
Αθηνά 22/23
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Paoki09andreas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2022
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα περασα τις προάλλες απο κρύσταλ μετα απο πολύ παρακολούθηση πέρασμα με νεφέλη πολλη καλό μασάζ αλλά μέτριο το 2 κομμάτι για τα γούστα μ τέλειο σώμα πρόσωπο σαν τρεβελη δεν θα την ξανά προτιμούσα . Ζήτησε έξτρα χρήματα για να βγάλει ρούχα ..
Και αυτό με ξενέρωσε!
Στο σαλόνι όλες είχαν τουπέ ενώ η περισσότερες ήταν κάτω του μετρίου .

Παρόλα αυτά θα ηθελα να περάσω με κριστη έχει κάνεις να προτινη κάτι καλύτερο;
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Ρε παίδες κάντε κάνα κονε για Μαριανα και κερναω και σουβλάκια
 
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα πέρασμά από κρυσταλ πριν λίγο.Παρουσες Νεφέλη Ίριδα και άλλες δύο αδιάφορες για μένα όποτε δεν άκουσα καν όνομα.. πέρασα με ίριδα μετά από εσωτερική διαμάχη με τον ευαυτο μου που ήθελε νεφελη..Ωραία κοπελίτσα ωραίο σωματακι 8/10 πολύ καλό πρώτο μέρος 9/10 μέτριο δεύτερο μέρος ενώ προσπάθησε δεν μπορώ να πω αλλά κάτι δεν...με αυτοσυγκέντρωση τελείωσα και έφυγα μετανιωμένος που δεν πήρα την ιέρεια του Ιδρύματος...
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πέρασμα με την Εύα angel spa, καλό στοματικό, ότι στάση ήθελα το κάναμε χωρίς μα και μου! Τελείωμα με πίπα στα βυζιά της. Ικανοποιητικά ήταν, θα την ξαναπροτιμουσα για κάτι γρήγορο, αν δεν έβρισκα κάτι πιο μικρό σε ηλικία.
 

amateursalonica

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Ενημέρωση μετά από άλλη μία συνεδρία με Δανάη απο Aqua..
Για εμένα ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο χώρο αυτή τη στιγμή...Μπορεί να μην έχει το κορμί της Νεφέλης,όμως βγάζει απίστευτη καύλα...Μόνο αρνητικό το κόστος ίσως που σε αυτό το επίπεδο, αλλού , χώνεις κιόλας...
Τι εννοείς το κόστος; έχει ακριβύνει; Έχει καμιά 2-3 χρόνια που πηγα βέβαια, αλλα τότε ήταν 50 (με τον φραπέ μαζί)
 

amateursalonica

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Πέρασμα με την Εύα angel spa, καλό στοματικό, ότι στάση ήθελα το κάναμε χωρίς μα και μου! Τελείωμα με πίπα στα βυζιά της. Ικανοποιητικά ήταν, θα την ξαναπροτιμουσα για κάτι γρήγορο, αν δεν έβρισκα κάτι πιο μικρό σε ηλικία.
κόστος; (αυτό στον Φοίνικα από πάνω δεν λες; στο δρομάκι το παράλληλο;)
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
Φρύνη φοβερή
Σοφία κυκλοθυμική
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Χαρά κ Κατερίνα 25 περίπου
Αθηνά 22/23
Ακου τώρα σειρά. Φρύνη Φοβερή : Εγκρίνω και επαυξάνω. Σοφία κυκλοθυμική : Κυκλοθυμική; Για μπάτσες , πολλές μπάτσες. Την είχε δει κάπως το πουτανάκι. Η Φοίβη δεν ήταν στο Βασίλη smile ?
Kαι το φοβερό. Τύχη βουνό. Η Μαριάννα μου είπε δεν σ΄αφήνω να διαλέξεις, αυτήν θα πάρεις. Ο.Κ. λέω. Και μούρχεται ένα κακόμοιρο που έτρεμε. Δεύτερη μέρα δούλευε. Την προηγούμενη ήταν μόνο με μασάζ μου είπαν αλλά σήμερα πήρε απόφαση να πάει παρακάτω. Έτρεμε στην κυριολεξία. Όντας κι εγώ δασκαλεμένος από την "μεγάλη" , την παίρνω με το καλό, με το μαλακό. Την αγκαλιάζω τρυφερά και άρχισα να της φέρομαι σαν το γκομενάκι μου. Την χάϊδευα, τη φιλούσα και ω !!! του θαύματος άρχισε να ανταποκρίνεται στα φιλιά . Και τί φιλιά. Ρουφηχτά, βαθιά , γλωσσόφιλα ..........ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ.
Τα ξέρετε όλοι μάγκες, για καιρό ήταν έτσι το κορίτσι. Ειχε εξελιχθεί στο Νο 1 του μαγαζιού.... μέχρι που χάλασε κι αυτή. Βαρέθηκε. Έφυγε πού πήγε; δεν ξέρω. Κάποιοι εδώ μέσα σίγουρα ξέρετε. Σίγουρα κάποιος θα είχε αναπτύξει ανώτερες σχέσεις, Ε ; ΦΑΚΙΡΗ; Πείτε και σε μένα να μάθω. Πού βρίσκεται τώρα; μήπως νοικοκυρεύτηκε;
Αλλά τα θυμήθηκα και τα έγραψα όλα γιατί μου κακοφάνηκε που ο Humax δεν έγραψε:
"....και ΣΤΕΛΛΑ φοβερή". Αχάριστε.....
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ακου τώρα σειρά. Φρύνη Φοβερή : Εγκρίνω και επαυξάνω. Σοφία κυκλοθυμική : Κυκλοθυμική; Για μπάτσες , πολλές μπάτσες. Την είχε δει κάπως το πουτανάκι. Η Φοίβη δεν ήταν στο Βασίλη smile ?
Kαι το φοβερό. Τύχη βουνό. Η Μαριάννα μου είπε δεν σ΄αφήνω να διαλέξεις, αυτήν θα πάρεις. Ο.Κ. λέω. Και μούρχεται ένα κακόμοιρο που έτρεμε. Δεύτερη μέρα δούλευε. Την προηγούμενη ήταν μόνο με μασάζ μου είπαν αλλά σήμερα πήρε απόφαση να πάει παρακάτω. Έτρεμε στην κυριολεξία. Όντας κι εγώ δασκαλεμένος από την "μεγάλη" , την παίρνω με το καλό, με το μαλακό. Την αγκαλιάζω τρυφερά και άρχισα να της φέρομαι σαν το γκομενάκι μου. Την χάϊδευα, τη φιλούσα και ω !!! του θαύματος άρχισε να ανταποκρίνεται στα φιλιά . Και τί φιλιά. Ρουφηχτά, βαθιά , γλωσσόφιλα ..........ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ.
Τα ξέρετε όλοι μάγκες, για καιρό ήταν έτσι το κορίτσι. Ειχε εξελιχθεί στο Νο 1 του μαγαζιού.... μέχρι που χάλασε κι αυτή. Βαρέθηκε. Έφυγε πού πήγε; δεν ξέρω. Κάποιοι εδώ μέσα σίγουρα ξέρετε. Σίγουρα κάποιος θα είχε αναπτύξει ανώτερες σχέσεις, Ε ; ΦΑΚΙΡΗ; Πείτε και σε μένα να μάθω. Πού βρίσκεται τώρα; μήπως νοικοκυρεύτηκε;
Αλλά τα θυμήθηκα και τα έγραψα όλα γιατί μου κακοφάνηκε που ο Humax δεν έγραψε:
"....και ΣΤΕΛΛΑ φοβερή". Αχάριστε.....
Ονομά από το καλόμοιρο να δούμε αν την γνωρίζουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom