Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Συμφωνώ με τον φίλο αλλά μη ξεχάσουμε ότι τα κιλά τα παραπανισια όταν αρχίσουν οι επίσημες υποχρεώσεις θα χαθούν και θα επανέλθει πιστεύω στα παλιά στάνταρ...
Επίσημες υποχρεώσεις;
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Guys απο κρυσταλ καμια αλλη εκτος απο ναντια για βυζολαγνους ? (που να προσφερει και ισπανικο ισως , το εχω κανει με την προαναφερθεισα...)
Και μια καινούργια έχει τρελα βυζιά για τρελό ισπανικό Ολινα νομίζω δε ξέρω βέβαια πρόγραμμα και περι ισπανικού όποτε εκ του ασφαλούς Νάντια και ξερό ψωμί να χάνεται ο μεγάλος εκεί μέσα και να μη θέλει να βγει
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Αισθανομαι οτι γραφουμε ολο τα ιδια..δυστυχως..
αλλα τι να κανουμε;;
και στην Αθηνα που πηγα προσφατα και πριν παρω κατ οικον το ιδιο ζουν κι εκει απλα με λιγο περισσοτερες επιλογες..
στα δικα μας τωρα..
τελευταιου μηνα περασματα..
Κρυσταλ νομιζω μονοπωλει το ενδιαφερον στην πολη..
εχει το καλυτερο ροστερ..
μια τετραδα φωτια (Νεφελη-Τοκυο-Ναντια-Φαιδρα)
λιγο πολυ γνωστα το τι παρεχεται με εξτρα κτλ..συν 1-2 επιλογες αρκετα τιμιες(Λινα-Αρτεμις) οι οποιες ομως υστερουν σε σχεση με το παραπανω καρε..
εχω να πω οτι η Φαιδρα εχει αυτην την γλυκια ομορφια που σου κανει σαν την ευγενικη κορη του γειτονα..κατι που την ανεβαζει επιπεδο και στο σαλοναρισμα και στο πρωτο μερος..γιατι στο δευτερο..μεταμορφωνεται σε αυτο που θα ηθελες να μεταμορφωθει και η κορη του γειτονα??..
Συνεχιζω να πιστευω οτι υπαρχει κατι στον οριζοντα του βενους που μου μυριζει κλεισιμο του ιδρυματος..κι αυτο γιατι οχι μονο δεν ανανεωνει το ροστερ του..αλλα κλεινει και μια ωρα νωριτερα..
μακαρι να μην συμβει και να γυρισει σε παλαιοτερες εποχες που υπηρχαν επιλογες..
τωρα και μονο που βλεπω να υπαρχουν τα τρια ιδια ονοματα (Κατερινα-Μπετυ-Νατασα) δεν το τολμαω..αν και η Νατασα ειναι πουλεν..
Στη βανα δυστυχως εχω να παω καιρο..και πως να πας..ενω απ´οσο λενε σε ρολο υπευθυνου ειναι η Ελισαβετ και να μην μπορεις να επιλεξεις να πας μαζι της στο δωματιο;;
Ας μας κανουν καποια ενημερωση οι θαμωνες για τα χαρακτηριστικα των κορασιδων εκει μπας και αλλαξουμε γνωμη.
επισης καιρο εχω να διαβασω ενημερωση για Λουξουρι Ακουα και Μασατζιο..ουτε τα ροστερ δεν ξερουμε πια..μαλλον οι περισσοτεροι οπως κι εγω αλλωστε απο το να φαμε φολα..ειτε απο την βαρεμαρα(που πλεον εχει η Ριτα..παλια πρωταθλητρια..)ειτε απο το ροστερ..
πηγαινουμε στο σιγουρακι της Μοναστηριου..
τι να πω;;
προ καραντινας εκανα καταδρομικες παντου και αλλαζα τις επιλογες μου στις κοπελες..τωρα δυστυχως δεν το κανω..μαλλον περιμενω καποια παροτρυνση απο καποιον συναγωνιστη για το πως περασε με καποια κορασιδα σε καποιο ιδρυμα πλην Κρυσταλ για να τολμησω..αλλα η σκεψη να αρχισουν οι καταδρομικες ειναι κοντα..
Να ειστε καλα συναδελφοι..συγνωμη αν κουρασα..
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Να κάνω μια ερώτηση και εγω πως γίνεται όλες οι γκόμενες που δουλεύουν στα μαγαζιά να έχουν συνέχεια περίοδο.....?????

και περίοδο έχουν, και ειναι εκει ενώ υποτιθεται πως δεν είναι, και άλλα πολλά. βασικά, πώς γίνεται να μας έχουν για μαλάκες και να συνεχίζουμε (συνεχίζετε) να πηγαινουμε (πηγαίνετε)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 204525

Επισκέπτης
Παιδιά χίλια συγνώμη για την ερώτηση, Η Τόκιο από Κρίσταλ είναι μια λεπτουλα με πολλά τατουάζ;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Αυτήν την ολινα που είπε ο φίλος πιο πάνω την έχει πάρει κανείς στο κρυσταλ
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Mangkes, sorry Gia ta greeklish... Os palio melos irtha Pali Thessaloniki Kai zitao masaz Anatolika...kapoia voitheia?.... Eyxaristo
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
περασες με την Νεφελη..??
Ίσως πέρασε με την Νεφέλη.αλλά μπορεί και να μην πέρασε. Γιατί μπορεί να ήταν εκεί ενώ δεν ήταν, και να μην ήταν εκεί ενώ ήταν. Δεν ντρέπεστε λέω εγώ.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα . Έχει πάει κανείς στο νέο χώρο του Ζέση δίπλα στο one salonika . Το μπάνιο είναι ακόμα κοινό ; Λίγο άβολο . Η Λάουρα παίζει ακόμα ;
Το ζεσι το ξέρεις την Λάουρα επίσης ακόμη κ το μπάνιο πού σημαίνει ότι πήγες αλλά μία ενημέρωσή δεν είδα να κάνεις
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Δεν συνεχίζω να πηγαίνω απλά οπετε έτυχε να πάω να βάλω χέρι η να δοκιμάσω καμία καινούργια είχα αυτές τις απαντήσεις
ρε γκαρνταση μασατζιδικο ειναι δεν ειναι ρδελομπου τι χερι περιμενεις να βαλεις αμα ειναι ετσι γιατι δεν σε αρχιζουν και στα τσιμπουκια κιολας
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
ρε γκαρνταση μασατζιδικο ειναι δεν ειναι ρδελομπου τι χερι περιμενεις να βαλεις αμα ειναι ετσι γιατι δεν σε αρχιζουν και στα τσιμπουκια κιολας
Δεν κατάλαβα το πρόβλημα σου
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Δεν συνεχίζω να πηγαίνω απλά οπετε έτυχε να πάω να βάλω χέρι η να δοκιμάσω καμία καινούργια είχα αυτές τις απαντήσεις
Ε βάλε στον κώλο της κι εσύ! Αφού έχεις περιόδο έχεις κι άλλη δίοδο πες της! Καριόλες ε καριόλες.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
ρε γκαρνταση μασατζιδικο ειναι δεν ειναι ρδελομπου τι χερι περιμενεις να βαλεις αμα ειναι ετσι γιατι δεν σε αρχιζουν και στα τσιμπουκια κιολας
Μπαα αν ήταν για μασάζ πηγαίναμε σε κανονικό
Εκεί πάμε κ όταν μας κάνουν μασάζ λέμε πότε να ρθει η ώρα να μας τον παίξουν κ να χούφτωνουμε ότι μπορούμε
Τώρα αν πετύχουμε κ τα 2 καλά είναι Τζόκερ
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
Άσχετο με το θέμα. Γνωρίζετε κάνα καλό κανονικό μασατζαδικο εκτός από Ανιμους;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom