Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Ολίβια καινούργια στο κρυσταλ την έχει πάρει κανείς
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Πήρα χθες το μεσημέρι κατά τις 14.30-15.00 τηλ σε 4 μασατζίδικα, 2 με κανονικό μασάζ και 2 από τα δικά μας. Και στα 4 το επόμενο ελεύθερο ραντεβού ήταν 20.30-21.00.
Τι γίνεται σε αυτή την πόλη, όλοι για μασάζ πηγαίνουν;
Πληρώθηκαν οι συντάξεις μάλλον!
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Με πήγε σήμερα ένα γνωστός μου σε σπιτι στην Καλαμαρια για μασαζάκι άλλο πράγμα!Μια κοπέλα 28 χρόνων ψηλή μελαχροινή και με ωραίο κωλο ,στα 80 ε!
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Με πήγε σήμερα ένα γνωστός μου σε σπιτι στην Καλαμαρια για μασαζάκι άλλο πράγμα!Μια κοπέλα 28 χρόνων ψηλή μελαχροινή και με ωραίο κωλο ,στα 80 ε!
Ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Με πήγε σήμερα ένα γνωστός μου σε σπιτι στην Καλαμαρια για μασαζάκι άλλο πράγμα!Μια κοπέλα 28 χρόνων ψηλή μελαχροινή και με ωραίο κωλο ,στα 80 ε!
…που περιλάμβανε τι; Αν θες, κάποια λεπτομέρεια
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Είπα για αλλαγή, μετά από πολλές επισκέψεις στο crystal που αρχίζει να κουράζει, να δοκιμάσω το nuru στην Αγίου Δημητρίου.

"Τα υπόλοιπα ιδρύματα είναι πολύ πίσω σε σχέση με το crystal"

Εντάξει δεν έχω να προσθέσω κάτι από τις προηγούμενες αναφορές των συναγωνιστών όσον αφορά τις υπηρεσίες! Ενδιαφέρουσα εμπειρία, η κοπέλα τα δίνει όλα ίσως και με το παραπάνω! Όλα όμως έτρεχαν τόσο γρήγορα που η διαδικασία δεν σε άφηνε να το ευχαριστηθείς!

Τα 100 είναι πολλά θεωρώ! Για την εμπειρία της μιας φοράς είναι οκ!

Καλύτερα χτύπα καπάκι 2 μασαζάκια στο crystal να έρθεις στα ίσια σου!

Δεν θα ξαναπροτιμηθεί.

Υ.Γ. Αν έχουμε κάποια καλή πρόταση για aqua γιατί θεωρώ πως συνεχίζει με διαφορά να είναι ο καλύτερος χώρος, να ξεφύγουμε και λίγο από το crystal, ακούω προτάσεις!
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλησπέρα. Είπα για αλλαγή, μετά από πολλές επισκέψεις στο crystal που αρχίζει να κουράζει, να δοκιμάσω το nuru στην Αγίου Δημητρίου.

"Τα υπόλοιπα ιδρύματα είναι πολύ πίσω σε σχέση με το crystal"

Εντάξει δεν έχω να προσθέσω κάτι από τις προηγούμενες αναφορές των συναγωνιστών όσον αφορά τις υπηρεσίες! Ενδιαφέρουσα εμπειρία, η κοπέλα τα δίνει όλα ίσως και με το παραπάνω! Όλα όμως έτρεχαν τόσο γρήγορα που η διαδικασία δεν σε άφηνε να το ευχαριστηθείς!

Τα 100 είναι πολλά θεωρώ! Για την εμπειρία της μιας φοράς είναι οκ!

Καλύτερα χτύπα καπάκι 2 μασαζάκια στο crystal να έρθεις στα ίσια σου!

Δεν θα ξαναπροτιμηθεί.

Υ.Γ. Αν έχουμε κάποια καλή πρόταση για aqua γιατί θεωρώ πως συνεχίζει με διαφορά να είναι ο καλύτερος χώρος, να ξεφύγουμε και λίγο από το crystal, ακούω προτάσεις!
Αν εχει επιστρεψει η Λίζα πάρτην
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
447
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
Καλησπέρα εχει περασει κανείς με την Ρίτα στο dames να μας πει γνώμη (εμφανισιακά πως είναι π.χ)
 
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0
Με πήγε σήμερα ένα γνωστός μου σε σπιτι στην Καλαμαρια για μασαζάκι άλλο πράγμα!Μια κοπέλα 28 χρόνων ψηλή μελαχροινή και με ωραίο κωλο ,στα 80 ε!
Μπορείς να δώσεις πιο πολλές πληροφορίες ή είναι prive?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Με πήγε σήμερα ένα γνωστός μου σε σπιτι στην Καλαμαρια για μασαζάκι άλλο πράγμα!Μια κοπέλα 28 χρόνων ψηλή μελαχροινή και με ωραίο κωλο ,στα 80 ε!
Φίλε δώσε πληροφορίες αν μπορείς. Έστω σε pm
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα. Πριν καμιά 10ρια μέρες πέρασμα από κρυσταλ σε δύο μέρες συνεχόμενα.

Πρώτη φορά με Φαίδρα, λόγο του ότι με έκανε κλικ. Όμορφη Ελληνίδα. Το μασαζ όχι το καλύτερο, σχετικά καθόλου καλό. Και μιλάει πολύ, (πιστεύω θέλει να καθαρίσει το πεδίο πως δεν υπάρχει βγούμε γνωστοί) απόψη μου.

Στα του αγώνα.. άρχισε να με χαϊδεύει όταν ήμουν μπρούμυτα, τον κωλό..και τα αρ....ία, ήρθε από μπροστά μου στο κεφάλι και μ έκανε μασαζ στον αυχένα, την χαιδευα κ εγώ... απαλά παντού.. με γυρνάει... την είπα να τα βγάλει... σηκώθηκα την βοήθησα κ εγώ... όλα σούπερ.. έβγαλε κ το στρινγκ... ωραία μου...ρα έχει η οποία έσταζε από καυλα... τον π..τσο ξέρει να τον δουλεύει καλά... είχα πολύ δυνατό οργασμό κ εγώ... απλά πρέπει να ταιριάξει η χημεία..

Την επόμενη ξανά πήγα για την Φαίδρα μα δεν ήταν εκεί λόγο σκ μ ειπαν. Πέρασμα με την Άρτεμις. Καλό μασαζ έως πολύ καλό... ευχάριστη αλλά δεν μ έκατσε πολύ καλά ώστε να προσπαθήσω για πολλά... γδύθηκε μόνη της... τριβοταν πάνω μου... βυζαρες πρέπει να υπογραμμισω... τον πο..τσο θέλει να μάθει λίγο ακόμα πως να τον δουλεύει καλύτερα.

Ευχαριστημένος και από τις δύο όμως...

Αν υπάρχει κάτι καλό κάπου αλλού θα χαρώ να μάθω.

Καλά να περνάμε.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Φίλε δώσε πληροφορίες αν μπορείς. Έστω σε pm
Δηλαδή ο φίλος μπήκε έγραψε το κατόρθωμα του κ πρέπει όλοι μας να τον 'παρακαλάμε' να μας δώσει πληροφορίες? Δεν μπορώ να το καταλάβω. Γράφεις κάτι δώσε λεπτομέρειες εξ αρχής. Αν δεν σκοπεύεις να δώσεις τι σκατά ανεβάζεις το κατόρθωμα σου? να σου πούμε μπράβο?
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ρε Αλάνια να ρωτήσω η Τοκυο από το κρυσταλ έχει καμία σχέση με τη Τοκυο που ποζάρει με την Άννα Μαρία και ανεβάσει με τη SUGAR?
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Δηλαδή ο φίλος μπήκε έγραψε το κατόρθωμα του κ πρέπει όλοι μας να τον 'παρακαλάμε' να μας δώσει πληροφορίες? Δεν μπορώ να το καταλάβω. Γράφεις κάτι δώσε λεπτομέρειες εξ αρχής. Αν δεν σκοπεύεις να δώσεις τι σκατά ανεβάζεις το κατόρθωμα σου? να σου πούμε μπράβο?
Οποίος θέλει τέτοιες πληροφορίες να δίνει κι αυτός!Ο Τζαμπας πέθανε!
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Οποίος θέλει τέτοιες πληροφορίες να δίνει κι αυτός!Ο Τζαμπας πέθανε!
Οποίος θέλει τέτοιες πληροφορίες να δίνει κι αυτός!Ο Τζαμπας πέθανε!

Οποίος θέλει τέτοιες πληροφορίες να δίνει κι αυτός!Ο Τζαμπας πέθανε!
δεχεσαι και Paypal Bitcoin? ε ρε τι αλλη μαλακια θα διαβασουμε εδω μεσα......
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
δεχεσαι και Paypal Bitcoin? ε ρε τι αλλη μαλακια θα διαβασουμε εδω μεσα......
Είπα κάτι τέτοιο ρε ξύπνιε;Κάνε καμία πάσα να σου κάνουμε κι εμείς !Αλλιως ρουφα το μπιμπερό σου και μη μιλάς!
 

vasilik

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
21
Like
67
Πόντοι
0
Το ζεσι το ξέρεις την Λάουρα επίσης ακόμη κ το μπάνιο πού σημαίνει ότι πήγες αλλά μία ενημέρωσή δεν είδα να κάνεις
Έχω κάνει παλιότερα φίλε για Λάουρα . Από αμου έσβησαν το προφίλ και έκανα νέο. Δε ξέρω τι παίζει εδώ με τα προφίλ. Πολύ αυταρχισμός
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Οποίος θέλει τέτοιες πληροφορίες να δίνει κι αυτός!Ο Τζαμπας πέθανε!
Κράτα την για την πάρτι σου τύπε αλλά την άλλη φορά πού θα ρωτήσεις την ίδια απάντηση θα πάρεις
 

vasilik

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
21
Like
67
Πόντοι
0
Τελευταία μου εμπειρία ήταν με Ουκρανό μωρό στο bodyfree. ,Χαλαρό μασαζακι για μισή ώρα α και μετά πίπα χοροπηδηχτο και στα 4 για άλλη μισή ώρα . Δυνατό σέντερ φορ....αλλά γρι ελληνικά και σχεδόν καθόλου κραυγουλεσ ....τελικά τα ηχητικά εφέ είναι το 50% όπως και στο σινεμά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom