Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Φίλε καλή ερώτηση. Πήγα ανιμους κ με πήρε ο ύπνος 77 φορές στο μασάζ. Τέτοια χαλάρωση είχα χρόνια. Έφυγα με ενα χαμόγελο στα χείλη λες κ είχα γαμήσει το διαστημικότερο μουνί. Η μασέρ από αδιάφορη έως τέρμα αδιάφορη, αλλά χαλάλι της
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
°Massagio Αλεξία.
Η αναδουλειές μάλλον την προσγείωσαν και στο δωμάτιο είναι η παλιά καλή φωτιά
Εξαιρετικό μασαζάκι παιχνίδι με τις βυζάρες σε όλο το κορμί και μετά τελείωμα επαγγελματικό. Δε περιγράφω άλλο μου ξανά σηκώθηκε. Τα κιλάκια προς τη δόξα τραβάνε. Από τη Δωδεκανήσου +10 πρέπει να τα τσίμπησε.
°Crystal Άρτεμις.
Αδέλφια παραδέχομαι. Την έχετε εκπαιδεύσει. Από εκεί που ήταν παρθενοπη όλο μη και όχι μεταμορφώθηκε. Το καλύτερο βυζί της πόλης που το χρησιμοποιεί πλέον κατά πως πρέπει. Απόλαυση.
°Crystal Τόκιο.
Σταθερή καυλώστρα του καταστήματος. Πολύ μέλλον βλέπω εγώ και σε άλλες καταστάσεις. Ακόμη μας έχει στο πάγο αλλά εχουμε μάθει στο νήμα να έχουμε υπομονή. Θέλω να δω ένα όνειρο. Τα βυζια της ´Αρτεμις στο κορμί και κυριως με το μυαλό της Τόκιο. Αρρώστια
°Body free.
Πήγα από άσχετη αγγελία στο kanesex πουσστο τηλέφωνο απαντούσε body free παρακαλώ. Ήθελα να δοκιμάσω το Nuru. κακή φάση γενικά ξεπέτα δε το χάρηκα καθόλου και δε θυμάμαι και όνομα. Μου είπε θα μείνει για μια εβδομάδα ακόμη. Μακριά και αλάργα.
°Άσχετη αγγελία για μασαζ στο χώρο της. Ο χώρος στη Γιαννιτσών Αλιάκμωνος 7α στον 6ο όροφο. Χοντρό τραβέλι από τη νότια Ελλάδα Που θέλει 100€ αλλά αν δεν έχω λέει 60…. Κλαίω.
Τη σκυλόβρισα και έφυγα. Ούτε το κράνος δεν έβγαλα…. Μπουχός

Τη καλημέρα μου στο θρεντ.
Να περνάτε σαν πασάδες.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
°Massagio Αλεξία.
Η αναδουλειές μάλλον την προσγείωσαν και στο δωμάτιο είναι η παλιά καλή φωτιά
Εξαιρετικό μασαζάκι παιχνίδι με τις βυζάρες σε όλο το κορμί και μετά τελείωμα επαγγελματικό. Δε περιγράφω άλλο μου ξανά σηκώθηκε. Τα κιλάκια προς τη δόξα τραβάνε. Από τη Δωδεκανήσου +10 πρέπει να τα τσίμπησε.
°Crystal Άρτεμις.
Αδέλφια παραδέχομαι. Την έχετε εκπαιδεύσει. Από εκεί που ήταν παρθενοπη όλο μη και όχι μεταμορφώθηκε. Το καλύτερο βυζί της πόλης που το χρησιμοποιεί πλέον κατά πως πρέπει. Απόλαυση.
°Crystal Τόκιο.
Σταθερή καυλώστρα του καταστήματος. Πολύ μέλλον βλέπω εγώ και σε άλλες καταστάσεις. Ακόμη μας έχει στο πάγο αλλά εχουμε μάθει στο νήμα να έχουμε υπομονή. Θέλω να δω ένα όνειρο. Τα βυζια της ´Αρτεμις στο κορμί και κυριως με το μυαλό της Τόκιο. Αρρώστια
°Body free.
Πήγα από άσχετη αγγελία στο kanesex πουσστο τηλέφωνο απαντούσε body free παρακαλώ. Ήθελα να δοκιμάσω το Nuru. κακή φάση γενικά ξεπέτα δε το χάρηκα καθόλου και δε θυμάμαι και όνομα. Μου είπε θα μείνει για μια εβδομάδα ακόμη. Μακριά και αλάργα.
°Άσχετη αγγελία για μασαζ στο χώρο της. Ο χώρος στη Γιαννιτσών Αλιάκμωνος 7α στον 6ο όροφο. Χοντρό τραβέλι από τη νότια Ελλάδα Που θέλει 100€ αλλά αν δεν έχω λέει 60…. Κλαίω.
Τη σκυλόβρισα και έφυγα. Ούτε το κράνος δεν έβγαλα…. Μπουχός

Τη καλημέρα μου στο θρεντ.
Να περνάτε σαν πασάδες.
Ευχαριστούμε για την λεπτομερή ενημέρωση σου.
Μια παρατήρηση μόνο , η παλιά καλή φωτιά όπως ισχυρίζεσαι αγαπητέ δεν περιορίζονταν μονο στο τελείωμα, παλιά λοιπόν ηταν φωτιά όχι τωρα!
Οπως και άλλες που περάσανε απο κει μέσα κατά καιρούς.
Για την καινούργια προσθήκη Στέλλα τι ξέρουμε;
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Άσχετο με το θέμα. Γνωρίζετε κάνα καλό κανονικό μασατζαδικο εκτός από Ανιμους;
Πηγαίνω τακτικά melispa μητροπόλεως, έχει κ εύοσμο, αρκετά καλό μασαζ κ νορμάλ τιμές. Μασαζ όμως όχι χαιδεμα
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Έχω επισκεφθεί το crystal και είμαι πολύ ευχαριστημένος από την Φαίδρα. Δεν ξέρω τί λέτε για Τόκυο αλλά εμενα η τύπισσα δεν με ανάβει μια. Έχω δώσει ευκαιρίες τελευταία στο aqua spa και νομίζω αξίζει αρκετά. Έχει καινούργια κορίτσια και έχει ανανεωθεί και το πρόγραμμα που προσφέρει με τα καινούργια κορίτσια! Αξίζει να πάτε και να ρωτήσετε !
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Επίσκεψη πριν μέρες στο luxury spa στον εύοσμο. Είχα σταμπάρει από τις φώτο που ανεβάζουν μια κοπέλα, τη Δώρα. Ωραίο σώμα, ωραίο πρόσωπο, πολύ καλό μασαζ (μου έκανε εντύπωση) αλλά πολύ διεκπεραιωτική στο φραπέ. Δεν αφήνει χουφτώματα, το ξεκαθαρίζει από την αρχή . Δεν ξέρω αν βγάζει ρούχα με έξτρα , πρώτη φορά πήγα δεν το πίεσα πολύ. Δεν είδα άλλες κοπέλες για να έχω άποψη. Το γνωστό 30 +20 χρόνος περίπου στο 50λεπτο. Ωραίος χώρος καθαρός με ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Ευχαριστούμε για την λεπτομερή ενημέρωση σου.
Μια παρατήρηση μόνο , η παλιά καλή φωτιά όπως ισχυρίζεσαι αγαπητέ δεν περιορίζονταν μονο στο τελείωμα, παλιά λοιπόν ηταν φωτιά όχι τωρα!
Οπως και άλλες που περάσανε απο κει μέσα κατά καιρούς.
Για την καινούργια προσθήκη Στέλλα τι ξέρουμε;
Αν είναι το γνωστό παρτάλι η στελλα απ' το crystal που ζητούσε 20€ ακόμα και για να αναπνεει μακρυά,ότι χειρότερο υπάρχει σε μασατζιδικο.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Έχει κανένας ενημέρωση για το ρόστερ στο ακουα
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Massagio επίσκεψη ,πέρασμα με Εύα..το πολύ θετικό ότι πραγματικά μου έκανε πολύ καλό μασαζ.Προσωπικα πρότιμω καλό μασάζ και όρεξη να ικανοποιήσει και ας μην είναι καλό μουνι ..Τουλάχιστον σέβεται τα λεφτά που δίνεις !στο τελείωμα απλά καλή,έπιασε τη βάση..θα ξαναπήγαινα λόγω συνολικής συμπεριφοράς!
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Ευχαριστούμε για την λεπτομερή ενημέρωση σου.
Μια παρατήρηση μόνο , η παλιά καλή φωτιά όπως ισχυρίζεσαι αγαπητέ δεν περιορίζονταν μονο στο τελείωμα, παλιά λοιπόν ηταν φωτιά όχι τωρα!
Οπως και άλλες που περάσανε απο κει μέσα κατά καιρούς.
Για την καινούργια προσθήκη Στέλλα τι ξέρουμε;
Δεν έχουν δουλειά.....Αφού ξέρεις...Μόλις τελειώσει και η έκθεση να δεις..οχι οτι θα αρχίσουν η εκπτώσεις στα λεφτά...αλλά θα το λυγίζουν το κορμί τους...καταλαβαίνεις τώρα...κανένα χαμογελάκι κανένα δαχτυλακι....καμια πούτσα στα 4...κλπ κλπ κλπ
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Μας έχουν μπερδέψει με τα ονόματα, Στέλλα και Εύα έχει Elit και μια Μαρία νομίζω, βέβαια έχω καιρό να επισκεφτώ λαδομάγαζο και δεν έχω άποψη
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
Massagio επίσκεψη ,πέρασμα με Εύα..το πολύ θετικό ότι πραγματικά μου έκανε πολύ καλό μασαζ.Προσωπικα πρότιμω καλό μασάζ και όρεξη να ικανοποιήσει και ας μην είναι καλό μουνι ..Τουλάχιστον σέβεται τα λεφτά που δίνεις !στο τελείωμα απλά καλή,έπιασε τη βάση..θα ξαναπήγαινα λόγω συνολικής συμπεριφοράς!

Η Εύα είναι μια "κομψογεμάτη" ?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Μας έχουν μπερδέψει με τα ονόματα, Στέλλα και Εύα έχει Elit και μια Μαρία νομίζω, βέβαια έχω καιρό να επισκεφτώ λαδομάγαζο και δεν έχω άποψη
Βλέπω φίλε μου τις ξέρεις όλες αλλά ενημέρωση δεν έχεις κάνει για καμια
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Βλέπω φίλε μου τις ξέρεις όλες αλλά ενημέρωση δεν έχεις κάνει για καμια
Τι ενημέρωση να κάνω αδελφούλη?! Έκαναν άλλοι, διάβασε πιο πίσω έχω γράψει για τα λαδομάγαζα οτί πλέον δεν....Μόνο αν είναι κάτι συγκλονιστικό πάω ψηλέ μου
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Έχω επισκεφθεί το crystal και είμαι πολύ ευχαριστημένος από την Φαίδρα. Δεν ξέρω τί λέτε για Τόκυο αλλά εμενα η τύπισσα δεν με ανάβει μια. Έχω δώσει ευκαιρίες τελευταία στο aqua spa και νομίζω αξίζει αρκετά. Έχει καινούργια κορίτσια και έχει ανανεωθεί και το πρόγραμμα που προσφέρει με τα καινούργια κορίτσια! Αξίζει να πάτε και να ρωτήσετε !
πες μας για τις νεες κοπελες καποια πληροφορια.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
Πήρα χθες το μεσημέρι κατά τις 14.30-15.00 τηλ σε 4 μασατζίδικα, 2 με κανονικό μασάζ και 2 από τα δικά μας. Και στα 4 το επόμενο ελεύθερο ραντεβού ήταν 20.30-21.00.
Τι γίνεται σε αυτή την πόλη, όλοι για μασάζ πηγαίνουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom