Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
ποια εινα η θεανω?εχει καπου αγγελια?
 

vasilik

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
21
Like
67
Πόντοι
0
Καλησπέρα . Έχει πάει κανείς στο νέο χώρο του Ζέση δίπλα στο one salonika . Το μπάνιο είναι ακόμα κοινό ; Λίγο άβολο . Η Λάουρα παίζει ακόμα ;
 

donis21gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια. Γνωριζει καποιος αν υπαρχει μασατζιδικο με εκτονωση το οποιο να λειτουργει πολυ νυχτερινες ωρες πχ 12;
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
αυριο εκλεισα με θεανω...πρωτη φορα...αλλοι λενε κανει αλλοι λενε δεν κανει,δωστε καμια γνωμη
μασαζ μονο αδερφε,χυπια η φαση δεν ειναι για τιποτα αλλο...μασαζ 7/10 και τιποτα αλλο
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Οι περισσοτερες στο Βανα,ονοματα δε ξερω,αλλα περασα μια φορα τελευταια και δεν εκατσα
Ότι υπάρχει άνθρωπος που πάει ακομα στις σαύρες της βρωμογεωργιανης με ξεπερνά. Ότι πιο πατσο σκατό εκεί είναι χοντρές άσχημες γριές μες στη βρωμιά έχουν και ύφος οι σαύρες.Ουστ
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παιδιά επειδή θα ξανα κατέβω θεσσαλονίκη βρήκα στο φμπ ένα zesi spa. Να κάνω τον κόπο να το επισκεφθώ ή δεν αξίζει και να ψάξω για κάτι άλλο;
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Freelist ρε μεγάλε ,γράψε λαθος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βεβαίως... !!! Φριλιάτ κύριε... Τι δεν καταλαβαίνεις; Όπως λέμε μπαταρίες καρεφρέ... όπως λέμε μποθρδέλλα τελοία κωμ...
Φριμπλιετ??
 

Naibre

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ανεβάστε κάποια αγγελία που να αξίζει. Ή που εχετε παει εσεις ή αν εχετε ακουσει.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
131
Like
92
Πόντοι
1
Λοιπόν ηρθε η ωρα να γραψω και εγω για τις (λιγες προσωπικες εμπειρίες μου)
1 Περασμα από το nuru στην Αγιου Δημητρίου πριν λίγες μερες χωρος διακριτικο διαμερισμα χωρις πολλά πολλά, μια κοπέλα γυρω στα 35-37 οχι κατι το ιδιαιτερο από εμφάνηση αλλά πολύ ευγενική απο παροχες nuru body to body στα 100/ωρα ή μασαζ προστάτη στα 50/μισαωρο δεν παιζει μαλακία ή σεξ αλλά τελειώνεις με την τριβή του σωματος ή μόνος. Δεν είναι κακό για 1-2 φορές
2 crystal massage (πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα) πολύ ωραίος χώρος αρκετες επιλογες από κοπέλες πέρασα με την Φαίδρα η οποία για τα γούστα μου είναι μυθικά όμορφη (αν την εβλεπα στον δρόμο σίγουρα θα την πρόσεχα) πόλυ ομορφη σε πρόσωπο και σωμα. Κόστος συναντησης 50ευρω/30 λεπτά για μασαζ και μαλακία είναι μια ιδιαίτερη φαση και κατα την γνώμη μου αξίζει ως εμπειρία, γενικά το κατάστημα έχει ωραίες κοπέλες.
Θα ήθελα πληροφορίες και για το body free massage από κάποιον που έχει πάει (επίσης καλό θα ήταν να γράφουμε τις εμπειρίες μας καθως θεωρώ οτι έτσι βοηθάμε ο ένας τον άλλο)
Πως επικοινωνουμε με το συγκεκριμενο μαγαζι? Γιατι με μια αναζητηση δεν το βρηκα, αν μπορεις δωσε μου καποιο τηλεφωνο/διευθυνση. Ευχαριστω
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Πέρασα προχθές από το Zesi spa Και βρήκα παρούσες την Άννα (ελληνικο 33+ Με μπόλικα πιασίματα και αδιάφορο παρουσιαστικό) και την Νίνα (ουκρανικό ξανθό αδύνατο. Ηλικία δεν μπορώ να πω γιατί με μπερδεύουν αυτά τα ανατολικού μπλοκ. Γενικά ομορφούλα) διαθέσιμη ήταν μόνο η ΑΝΝΑ οπότε και αποχαιρέτησα και έφυγα. Το κοστος τους είναι στα 80€ Φουλ προγραμμα. Το Ουκρανικό το δοκίμασε κανείς;
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Ότι υπάρχει άνθρωπος που πάει ακομα στις σαύρες της βρωμογεωργιανης με ξεπερνά. Ότι πιο πατσο σκατό εκεί είναι χοντρές άσχημες γριές μες στη βρωμιά έχουν και ύφος οι σαύρες.Ουστ
Καλα αγορι μου ,χαλαρωσε λιγο.Ειχα να παω απο τοτε που δουλευε η Μαγκυ.Τωρα τα υπολοιπα που γραφεις...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom