Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (9 μέλη και 25 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Venus SPA μαλλον πλεον εργαζονται μονο 2 κοπελες. Η μια, πιτσιρικα, ομορφη, οχι αδυνατη, με διαθεση να ευχαριστησει, οχι βαριεστημενα, πολυ καλο κοριτσι. 30+20+20 και εγω δινω και φιλοδωρημα. Να δινετε και εσεις.
Η μία πιτσιρίκα κ εσύ η Νατάσα :tooth: :tooth::tooth:
 

grentas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
ανιμους μασαζ...γνωριζει κανεις αν παιζει εκτονωση η οχι ??? περασμα απο κρυσταλ με νεφελη εγγυημενα πραγματα ομως θελουμε την αλλαγη. μου καρφωθηκε το ανιμους δε θελω να την πατησω ομως
Με τίποτα μόνο πολύ καλό μασάζ
 

Diavolakis26

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα στο team ήθελα να ρωτήσω στο κέντρο έχουμε κάτι καλό για περιποίηση μασάζ με χάπι εντ ; Ευχαριστώ
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Αξίζει μία επίσκεψη στο body free;; Για νουρου..
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Αξίζει μία επίσκεψη στο body free;; Για νουρου..
Αν εννοείς με την Άννα που έχει αγγελία, πήγα εγώ να δοκιμάσω και έφυγα...Δεν υπάρχει αυτή η κοπέλα. Προσπάθησε να μου πασάρει κάποια από τις άλλες. Καμία σχέση!
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Αν εννοείς με την Άννα που έχει αγγελία, πήγα εγώ να δοκιμάσω και έφυγα...Δεν υπάρχει αυτή η κοπέλα. Προσπάθησε να μου πασάρει κάποια από τις άλλες. Καμία σχέση!
Ναι φίλε αυτήν εννοώ! Με έσωσες! Δεν έχει τίποτα ενδιαφέρον έτσι;
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Ναι φίλε αυτήν εννοώ! Με έσωσες! Δεν έχει τίποτα ενδιαφέρον έτσι;
Κοίτα, είχε μια ξανθιά milf η οποία φαινομενικά ήταν καλή. Δεν έμεινα να δω σώμα ή υπηρεσίες. Με ρώτησε τι είναι το νουρου... και μία μελαχροινή με αρκετά παραπάνω κιλά, για τα γούστα μου. Μου αρέσουν τα πιασίματα, αλλά αυτή παραείχε. Με εκνεύρισε το γεγονός ότι πήρα τηλέφωνο το Σάββατο για την Άννα συγκεκριμένα και μου είπε έλα τη Κυριακή . Δουλεύει 1 με 8. Πήρα τηλέφωνο τη Κυριακή και αφού μου το επιβεβαίωσαν, πήγα. Αυτή στη φωτό δεν υπάρχει. Μου είπε ότι θα είναι τελικά τη Δευτέρα 1-8 αλλά είναι ξανθιά και δεν μοιάζει τη φωτό γιατί είναι ρετουσαρισμένη. Όπως καταλαβαίνεις δεν μπήκα στο κόπο!
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Κοίτα, είχε μια ξανθιά milf η οποία φαινομενικά ήταν καλή. Δεν έμεινα να δω σώμα ή υπηρεσίες. Με ρώτησε τι είναι το νουρου... και μία μελαχροινή με αρκετά παραπάνω κιλά, για τα γούστα μου. Μου αρέσουν τα πιασίματα, αλλά αυτή παραείχε. Με εκνεύρισε το γεγονός ότι πήρα τηλέφωνο το Σάββατο για την Άννα συγκεκριμένα και μου είπε έλα τη Κυριακή . Δουλεύει 1 με 8. Πήρα τηλέφωνο τη Κυριακή και αφού μου το επιβεβαίωσαν, πήγα. Αυτή στη φωτό δεν υπάρχει. Μου είπε ότι θα είναι τελικά τη Δευτέρα 1-8 αλλά είναι ξανθιά και δεν μοιάζει τη φωτό γιατί είναι ρετουσαρισμένη. Όπως καταλαβαίνεις δεν μπήκα στο κόπο!
Όπως τα λες δεν αξίζει καν τον κόπο η επίσκεψη!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Α ρε Νικόλα με τα ψέματα απορώ πως επιβιώνεις τόσα χρόνια ένας εσύ κ μία η Εβίτα
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Αν εννοείς με την Άννα που έχει αγγελία, πήγα εγώ να δοκιμάσω και έφυγα...Δεν υπάρχει αυτή η κοπέλα. Προσπάθησε να μου πασάρει κάποια από τις άλλες. Καμία σχέση!
Αν εννοείς αυτή:

έχει αναφερθεί πως είναι ψεύτικες οι φώτο
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Αν εννοείς αυτή:

έχει αναφερθεί πως είναι ψεύτικες οι φώτο
Φίλε μου όλη η αγγελία είναι ψεύτικη.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Έκανα την κίνηση και πέρασα τις προάλλες από Dames. Παρούσες δύο κοπέλες - μια τρίτη ήρθε όταν έφευγα μα δεν είχα εικόνα. Ονόματα μη ρωτάτε, δε συγκρατώ, άλλωστε τα αλλάζουν κάθε τρεις και λίγο.
Μια μελαχρινή (κοντά στα 25) αδύνατη, που φαίνεται και σε κάποιες αγγελίες, η μία, μια ξανθούλα (κοντά στα 30) petit η άλλη με ωραίο κορμάκι. Με έψησαν για τρίο στα 90 ευρώ. Ωραία αίσθηση να σου γλείφουν τα μπαλάκια και να σε τσιμπουκώνουν ταυτόχρονα. Πιο αισθησιακή η ξανθούλα, πολύ πιο βιαστική η μελαχρινή. Θετικό το άλλαγμα προφυλακτικού μπαίνοντας από τη μία τρύπα στην άλλη.
Και τρία αρνητικά για το τέλος:
- Κάμερες στο διαμέρισμα. Αδιανόητο, απαράδεκτο. Μόνο και μόνο από αυτό πολύς κόσμος ΔΕΝ πάει ξανά.
- Η μελαχρινή έχει εκνευριστική φωνή και είναι λες και έχει μπει στον αυτόματο και μάλιστα στο γρήγορο πρόγραμμα. Καλό θα είναι να χαλαρώσει λίγο για να το απολαύσουν οι πελάτες.
- Στο τέλος βιαζόντουσαν να με διώξουν επειδή θα ερχόταν άλλος πελάτης. Μια καλύτερη συνεννόηση νομίζω θα βοηθούσε.
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
αυριο εκλεισα με θεανω...πρωτη φορα...αλλοι λενε κανει αλλοι λενε δεν κανει,δωστε καμια γνωμη
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
αυριο εκλεισα με θεανω...πρωτη φορα...αλλοι λενε κανει αλλοι λενε δεν κανει,δωστε καμια γνωμη
Οικονομικο, σχετικά καλό μασάζ χωρίς πετσέτα και τίποτα άλλο.
Αν έχεις κάνα πιάσιμο τράβα. Αν ζητήσεις τίποτα παραπάνω μπορεί και να σε ρίξει καμιά
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Οικονομικο, σχετικά καλό μασάζ χωρίς πετσέτα και τίποτα άλλο.
Αν έχεις κάνα πιάσιμο τράβα. Αν ζητήσεις τίποτα παραπάνω μπορεί και να σε ρίξει καμιά
απο θεμα εμφανισης πως ειναι?
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom