Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Θα συμφωνήσω σε σχέση με άλλα γαμησαδικα ο Νικολας ψάχνετε και φέρνει και τίποτα καλό κατά καιρούς
Όλες οι φόλες και οι ξεπέτες που φέρνει, οι τιμές που χρεώνει, ο τρόπος που στις πασάρει και τα ιατρικά κρεβάτια εξέτασης ακυρώνουν την οποιαδήποτε ελπίδα να βρείς κάτι που δε θα κλαίς τα λεφτά σου κάποια στιγμή.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Μάγκες η Νατάσα από το venus έσβησε τα social..και θέλω πολύ να της ξαναγλειψω τη ρωγιτσα....
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πήγα από το crystal δεν είχα ξαναπάει...ωραίες κοπελιτσεςου λέγανε τα δικά τους
Τους το κόβω. Και λέω
Σεξ υπάρχει;

Όχι μου λέει μόνο μαλακια στο τέλος, γενικά δεν κάνουνε τέτοια στα μασάς...

Τους λέω στο ζεστό κάνουν τα πάντα οπότε αφού δεν κάνετε εσείς πάω εκεί.
80 ευρώ με την Άννα ένα κοντουλικο καυλιαρικη φάρσα...μασάζ καλό πίπα καλή...μόλις μου έγινε κάγκελο άρχισε να μου γλύφει τ αρχιδια, την άρπαξα, στα 4 και κάρφωμα...80 τα αξίζει και με το παραπανω
Σε ποιο μαγαζί αναφέρεσαι όταν λες ζεστό;
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς κάτι για το angel spa στην Μαρίνου Αντύπα;
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Συνάδελφοι η χοντρή που είναι στην Ξηροκρήνη άλλαξε τηλέφωνο χάθηκε και αυτή από το κουρμπετι
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Μαριαννα εχει παει καποιος τωρα τελευταια?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ανιμους μασαζ...γνωριζει κανεις αν παιζει εκτονωση η οχι ??? περασμα απο κρυσταλ με νεφελη εγγυημενα πραγματα ομως θελουμε την αλλαγη. μου καρφωθηκε το ανιμους δε θελω να την πατησω ομως
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
447
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
Παιδιά για εσας τους εμπειρους το μασαζ, crystal ή BODY FREE σε ποιο να πάω (δεν με νοιαζει πολύ το μασαζ θέλω μια εμφανισημη κοπελα με καλη συμετοχη)
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Παιδιά για εσας τους εμπειρους το μασαζ, crystal ή BODY FREE σε ποιο να πάω (δεν με νοιαζει πολύ το μασαζ θέλω μια εμφανισημη κοπελα με καλη συμετοχη)
Στο crystal έχει μασάζ και εκτόνωση, αξίζουν η Νεφέλη και η Φαίδρα για εμένα, στο body free είναι φουλ πρόγραμμα αλλά είναι πολύ πιθανό να μην έχει αξιόλογα κορίτσια.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
ανιμους μασαζ...γνωριζει κανεις αν παιζει εκτονωση η οχι ??? περασμα απο κρυσταλ με νεφελη εγγυημενα πραγματα ομως θελουμε την αλλαγη. μου καρφωθηκε το ανιμους δε θελω να την πατησω ομως
Κανονικο μασαζ επαγγελματικο εξαιρετικο χωρις εκτονωση κτλ
και πληρωμη με pos αν θες και αποδειξη..
δηλαδη κανονικη επιχειριση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom