Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (8 μέλη και 45 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Αυτό που με ενοχλεί όμως περισσότερο , δεν είναι η εμφάνιση, είναι η αντιμετώπιση που έχουν οτι είναι άμωμες παρθένες!
Σεβαστή μεν η επιλογή σας, το τι υπηρεσίες θα προσφέρετε, αλλά ειδικά στους παλιούς ρε κορίτσια δεν σας παιρνει να ισχυρίζεστε '' πα παπα εγω δεν κανω τέτοια'' !!!!!!!!!
Μερικές εξ υμων τις γνωρίζουμε απ εξω και ανακατωτά, η αντιμετώπιση παρθεναγωγείου δεν είναι δόκιμη, τουλάχιστον σε μερικούς εξ ημών!!!
Μιλας πολύ σωστά , κι εχεις point, όμως και η εμφάνιση παίζει κάποιο ρόλο. Δεν μιλαω για υπερβολες αλλα αν δεν χωρας απο την πορτα κυρια μου δεν εισαι για εκει sorry κιολας, η κάθε δουλεια εχει και τις αναλογες απαιτησεις.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Μιλας πολύ σωστά , κι εχεις point, όμως και η εμφάνιση παίζει κάποιο ρόλο. Δεν μιλαω για υπερβολες αλλα αν δεν χωρας απο την πορτα κυρια μου δεν εισαι για εκει sorry κιολας, η κάθε δουλεια εχει και τις αναλογες απαιτησεις.
Απο την πόρτα χωράνε φίλε μου, αλλά αν αναλογιστούμε τι κορίτσια δούλευαν, παλιότερα σε σε πολλά απο τα μαγαζιά, μάλλον για ξεπεσμό πρόκειται.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Σκεπτόμενος με το πάνω κεφάλι αυτή τη στιγμή, παρατηρώ το εξής: διαπιστώσεις...διαπιστώσεις...διαπιστώσεις...Ο καθενας απο εμας εχει απειρες ιστορίες να διηγηθει ...φταίνε οι άλλοι ...φταιμε εμεις...ηρθε ο καιρος να φτασουμε στο δια ταυτα κυριοι. Τι κανουμε, πως παμε μπροστα και πως προχωραμε.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Απο την πόρτα χωράνε φίλε μου, αλλά αν αναλογιστούμε τι κορίτσια δούλευαν, παλιότερα σε σε πολλά απο τα μαγαζιά, μάλλον για ξεπεσμό πρόκειται.
Ισχύει! Πρέπει να δράσουμε με ομορφο τροπο,στο μαγκικο στο ωραίο!
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
προφανως δεν τους φτανουν οι πελατες που έχουν και δεν μπορουν τα καταστηματα να πληρώσουν το καλο εμπορευμα.Δεν δινουν σημασία στην αυξηση πελατολογίου με καλύτερο εμπόρευμα κι εστω ας τσιμπησουν λιγο την τιμη. Το καλο εμπορευμα του εκαστοτε μαγαζιου θελει και το αναλογο αντιτιμο,δεν μπορεις με σαπιο εμπορευμα να κερδισεις χρηματα.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Άρα όταν δεν μπορεί το κατάστημα να τα βρει στα ποσοστά με τις όμορφες και καλες στη δουλεια κοπέλες γιατι προφανως κι αυτές πρεπει να πληρωθουν ρίχνει την ποιοτητα σε αυτά που ολοι βλεπουμε και βιωνουμε ελπιζοντας οτι θα γινει ετσι δουλεια.Δυστυχως ομως δουλειά δεν γινεται κι ετσι και οι πελατες στρεφομαστε σε αλλου τυπου αναλογες υπηρεσιες.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Κι έτσι πλέον η δουλεια μειωνεται μειωνεται στα εν λόγω καταστήματα με εμας να απεχουμε και να στρεφόμαστε αλλού και να βασίζονται στο μήπως και ξεγελάσουν καποιον.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Σκεπτόμενος με το πάνω κεφάλι αυτή τη στιγμή, παρατηρώ το εξής: διαπιστώσεις...διαπιστώσεις...διαπιστώσεις...Ο καθενας απο εμας εχει απειρες ιστορίες να διηγηθει ...φταίνε οι άλλοι ...φταιμε εμεις...ηρθε ο καιρος να φτασουμε στο δια ταυτα κυριοι. Τι κανουμε, πως παμε μπροστα και πως προχωραμε.
Κάποτε στην Αμερική αυξήθηκε η λιανική τιμή του κρέατος κατά μισο δολάριο, πήγε να δημιουργηθεί ένα άτυπο trust των χονδρεμπόρων, αμέσως ενεργοποιήθηκαν τα πανίσχυρα συνδικάτα των καταναλωτών με κινητοποιήσεις και αποχή ,το αποτέλεσμα;
Εν μια νυκτί έδρασε ο ανταγωνισμός και οι καταναλωτές ψώνιζαν φθηνότερα απο πριν!
Επειδή λοιπόν στην χώρα μας και ειδικότερα στην πόλη μας δεν υπάρχει τπτ απο τα προαναφερόμενα, υπομονή εγκράτεια και προσευχή!!
ΥΣ: Τι καλύτερο λοιπόν περιμένει κάποιος, όταν την προηγούμενη βδομάδα πηρα μεσημέρι τηλέφωνο και στο massagio και στο aqua και αμφότερα ηταν full booked για ενα δίωρο μπροστά; Είδες αντίστοιχες ενημερώσεις καλές οι κακες;
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Κάποτε στην Αμερική αυξήθηκε η λιανική τιμή του κρέατος κατά μισο δολάριο, πήγε να δημιουργηθεί ένα άτυπο trust των χονδρεμπόρων, αμέσως ενεργοποιήθηκαν τα πανίσχυρα συνδικάτα των καταναλωτών με κινητοποιήσεις και αποχή ,το αποτέλεσμα;
Εν μια νυκτί έδρασε ο ανταγωνισμός και οι καταναλωτές ψώνιζαν φθηνότερα απο πριν!
Επειδή λοιπόν στην χώρα μας και ειδικότερα στην πόλη μας δεν υπάρχει τπτ απο τα προαναφερόμενα, υπομονή εγκράτεια και προσευχή!!
ΥΣ: Τι καλύτερο λοιπόν περιμένει κάποιος, όταν την προηγούμενη βδομάδα πηρα μεσημέρι τηλέφωνο και στο massagio και στο aqua και αμφότερα ηταν full booked για ενα δίωρο μπροστά; Είδες αντίστοιχες ενημερώσεις καλές οι κακες;
Κατα αρχήν μου αρέσει πέρα απο τις μαλακιες μας που λεμε κατα καιρούς και κυρίως εγώ γινεται και μια ουσιαστική συζητηση. Είπες την φράση κλειδί:

Στην χώρα μας και ειδικότερα στην πόλη μας δεν υπάρχει τπτ απο τα προαναφερόμενα, υπομονή εγκράτεια και προσευχή!!

Προσθέτω στην φράση όμως δράση κύριοι δράση! Συν Αθηνά και χείρα κίνει
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Να πω την αληθεια μου δεν είδα καποια καλη κριτικη.Προσωπικα εγω για τον εαυτο μου μιλαω,δεν παρατηρησα τουλαχιστον. Ναι υπαρχει κατι καλυτερο απο αυτο. Αυτο εγινε συγκεκριμενη μερα δεν γινεται πιστευω καθε μερα και τελικα αυτοι που επισκέφτηκαν θα ξαναεπισκεφτουν? Ποσα ειναι ολα κι ολα τα μασατζιδικα στην πολη μας????? Λιγα. Τα γυρνας ολα μια φορα καταλαβαινεις τι συμβαινει και δεν ξαναπας. Οποτε καταληγουμε στην φθινουσα πορεια.Ενοω μια φορα θα κοροϊδεψεις καποιον ε και? Τι κερδισες?! Ουσιαστικα εχασες δεν κερδισες!
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Αρα επισκεπτόμαστε όμορφα κι ωραία, βλεπουμε κι αν δεν...ευχαριστώ πολύ γεια σας! Αν ναι συνενοουμαστε πριν μπουμε κλπ κλπ τα γνωριζουν ολοι αυτα κι αν δεν γεια σας ευχαριστω πολυ! Την επομενη φορα ξαναπαμε, το ιδιο τροπαριο αυτοι,το ιδιο τροπαριο εμεις! Κι ολα καλα!Μελι γαλα! Υστερα ξενερωνεις κι απο μονος σου και δεν ξαναπας καν στο καταστημα.
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Τη τελευταία φορά που πήγα συνάντησα ένα μελαχροινο ψηλό άβγαλτο γύρω στα 28. Μέσα ήταν δύναμη και μου πρότεινε με έξτρα και κώλο. Αρνήθηκα ευγενικά έκανα το δοκιμαστικό μου και αποχώρησα. Γενικά καλά. Μπορώ να πω αρκετά καλά. Αλλά δεν είναι ο τύπος μου όμως. Πάντως μια δοκιμή μιας και είναι και vfm θα μπορούσε κάποιος να ρισκάρει. Όνομα δε θυμάμαι. Κατά τα άλλα είχε τη Σίσυ που εγώ ποτέ μου δεν έχω περάσει καλά. Δηλαδή λέμε έχω τέτοιες αναμνήσεις από τη Σίσυ που καλύτερα έδινα μια ισπανική στη χοντρή. ?????εχω χασειο τηλ της εβιτας παιδια τωρα που κοντα ειναι .δικαστηρια νομιζω
 

Salokrs

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
16
Like
62
Πόντοι
0
Ας γραψω για τις τελευταιες επισκεψεις..
Τιποτα δεν εχει αλλαξει δυστυχως προς το καλυτερο στα περισσοτερα «ελευθερα»..
Το Βενους νομιζω λιγο παρατημενο σε σχεση με παλαιοτερα..
Εχουν κατσει στο γεγονος οτι η Νατασα ειναι δυναμιτης..αλλα με πολυ πεσμενη αποδοση σε σχεση με το παρελθον..τιμηθηκε φυσικα με 30+20..
Θα ηθελα μια ενημερωση απο τον συναδελφο που εγραψε πριν για την Κατερινα απο εκει πως ειναι εμφανισιακα γιατι το ομορφουλα ειναι υποκειμενικο..μιας και δεν την ειδα οταν πηγα.
Οποιος ειναι θαμωνας στο Βανα επισης θα μπορουσε να γραψει εμφανισιακα πως ειναι τα κοριτσια εκει που απ´οτι καταλαβαινω απο το προγραμμα που στελνουν οτι ειναι αρκετες οι νεες παρουσιες και γιαυτο υπαρχει το bou.
Στο Ακουα επισης χρειαζεται κατι νεο γιατι η Ριτα παρακουραστηκε..
αν και την τιμω για το παρελθον της..εχει στιγμες που βγαζει κατι απο τον παλιο εαυτο..αλλα στιγμες μονο..
και δεν ξερω αν υπαρχει καποια αλλη κοπελα που να ιδρωνει την φανελα εκει..
Νομιζω αυτην την εποχη το κρυσταλ ειναι η καλυτερη επιλογη.
Ο χωρος ειναι σαφως ο καλυτερος των ελευθερων..και οι κοπελες Νεφελη Τοκυο Ναντια στα του αγωνα ειναι στο 8-9/10..και τιμηθηκαν και οι τρεις..30+20+20(το τριτο 20αρι για διαφορα παιχνιδακια που σκαρφιζονται η καθε μια αλλα μου αρεσει το πως το πλασαρουν)η μονη παραφωνια στα του αγωνα και οχι εμφανισιακα ειναι η Ζωη..και ειχε αλλες δυο κοπελες στα τρια περασματα που εκανα ομως δεν συγκρατησα ονοματα.
Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να γραψουμε για το πως ειναι οι κοπελες που εχουν γραψει χιλιομετρα γιατι λιγο πολυ τις ξερουμε και καλο θα ηταν να ενημερωνουμε για τις νεες οποιος δοκιμαζει.
Εγω προσωπικα κινηθηκα σε safe mode στα τελευταια περασματα και νομιζω οτι θα ξεκινησει η περιοδος δοκιμων απο την επομενη βδομαδα που θα υπαρξει και σχετικη ενημερωση.
Σεντονι εγραψα παλι..σορυ.. :)
Γεια σου φίλε. Συμφωνώ για το Venus, είχα πάει στα μέσα Ιουλίου μετά 1.5 χρόνο λόγω πανδημίας. Η Νατάσα όντως σε σχέση με τις περισσότερες εκεί τραβάει το μάτι παραπάνω (αν και νομίζω πως σε σχέση με πχ Φεβρουάριο του 2020 έχει παχύνει - παρόλα αυτά μια χαρά). Το θέμα μου είναι πως μάλλον εγώ δεν έχω χημεία μαζί της. Την τελευταία φορά αισθάνθηκα αυτό που λένε πολλοί "ξεπέτα", υπό την έννοια πως μαζί με ντουζ πριν και μετά η όλη συνεδρία κράτησε 30 λεπτά. Εάν θέλει μπορεί να σε καυλώσει πάντως, ξέρει να χρησιμοποιεί και α νύχια της στα σημεία που έχεις πολλά... νευρά.

Την ίδια μέρα που πήγα τον Ιούλιο ηταν και η Κατερίνα που ρωτάς. Πιο μικροκαμωμένη από τη Νατάσα, βυζάκι μικρό (με τα νούμερα δεν τα παω καλά), φορούσε ένα διάφανο σουτιέν/μπουστάκι. Θα δοκίμαζα.

Γενικά, δε μπορώ να πω πως είμαι ο τρελά εμπειρος στο χώρο. Από το 2015 έχω πάει για 10-15 ματς, παλιά στο Ευ Ζην στην Όλγας και από τα τελευταία 2 χρόνια στο Venus Spa (Καραμανλη). Στο τελευταίο, παιρνούσα πολύ ωραία με την Ελένη, η οποία είχε κατανοήσει πολύ καλά το φετίχ μου και κάθε φορά περνούσα μαζί της υπέροχα (άσχετα αν δεν ήταν φρέσκο κοριτσάκι). Εκανε και παραπάνω ώρα. Δυστυχώς, μου είπανε πως σταμάτησε όταν άρχισε η πανδημία.

Έχω πει πολλές φορές να πάω crystal, κάποια στιγμή θα πάω, μέχρι τώρα με αποτρέπει πως είναι μακριά (μένω ανατολικά.)
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
dbaba πλέον η Εβίτα δεν είναι κοντά στα δικαστήρια. Ήρθε πιο ανατολικά...
 

monasanto

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Γιατί έπεσε μαύρο στο Body Free ? Όχι τίποτα άλλο, μένω και κοντά και έλεγα να πάω να δω πως είναι...:embarrased::embarrased:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.989
Πόντοι
34.538
Τι εννοεις μαυρο?
 

monasanto

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Τι εννοεις μαυρο?
level91 έγραψε:
Μην πάρετε με τίποτα τη Γιαννα από body free!Πιτσιρικα Ουκρανή ότι χειρότερο υπάρχει εκεί μέσα !
Σευχαριστουμε για την ενημέρωση αλλά ήδη έχουμε πάρει απόφαση να μην ξαναπατησουμε το πόδι μας εκεί μέσα, εδώ και καμία 7ετια.

Αυτό
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.989
Πόντοι
34.538
Ο Νικ αλλαζει κοπελες σαν τα πουκαμισα..
Θα τυχουν και καλες και μαπα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: dbaba

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Ο Νικ αλλαζει κοπελες σαν τα πουκαμισα..
Θα τυχουν και καλες και μαπα...
Θα συμφωνήσω σε σχέση με άλλα γαμησαδικα ο Νικολας ψάχνετε και φέρνει και τίποτα καλό κατά καιρούς
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
dbaba πλέον η Εβίτα δεν είναι κοντά στα δικαστήρια. Ήρθε πιο ανατολικά...
Συνάδελφε δε σε καταλαβαίνω. I know. Και εγώ ανατολικά τη πέτυχα τη μελαχροινή. Στην Όλγας.….
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom